Νέα

Le Cabaret

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

BORJA

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Μάγκες , το live sex στο Platinum πρέπει να είναι fake .
Πολύ softcore το κόβω .  :- :(
 

GoldenBoy

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
re file,dn mporo na sas katalavo ti vriskete s'aftes tis kopeles.I mia vromai san mhn po ti kai h alli i dimetri pos thn lete perpataei strava kai exei pesmeno kolo.Eleos diladi

Δεν μπορώ να καταλάβω που την είδες την βρώμα ρε φίλε... Κάθισε κοντά σου ποτέ και βρωμούσε???
 

BORJA

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Κι εγώ παραξενεύομαι αδερφέ ,
αφού όλες το ίδιο άρωμα φοράνε ( είναι ελεεινό ).
Αλλά δε βρωμάει κιόλας.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.383
Κριτικές
61
Like
42.451
Πόντοι
22.785
ινε το αρομα αφτο ελαφρι :uglystupid:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
ειναι το αρωμα της ακολασιας........
:2funny:  Είναι πολύ συνηθισμένο άρωμα αυτό. Το μυρίζω στο δρόμο σε κάθε τετράγωνο σχεδόν και λέω από μέσα μου...στριπτιζάδικο... Ακόμα δεν έχω μάθει το όνομά του. Ξέρει κανείς σας ποιό είναι για να εφοδιάσουμε τις γυναίκες μας με 2-3 μπουκάλια; Ένα στριπτιζάδικο στο σπίτι σας! Και πιό φτηνά θα μας έρθει. Ούτε πίκολα, ούτε φλάουτα...  :rockon:
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
περιεχει κυριως πατσουλί.ρωτα σε μαγαζια με αρωματα και θα σου δωσουν κατι αναλογο(καλη ιδεα παντως ;) ;) ;))
 

Butt Obsessed

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά!!! Είναι το πρώτο μου post αν κ έχω παρακολουθήσει πολλές συζητήσεις!! Χθεσ π λέτε περνούσα με τα φιλαράκια μου απο το Le Cabaret(αυτό στα λαδάδικα κοντά) και είπα να τσεκάρω τι παίζει από τίμες λόγω εορτών γιατί είχα ακούσει ότι ειναι πιο φτηνό απο platinum και dreams που έχω πάει. Λοιπόν μ λέει είναι 20€ το ποτό λόγω εορτών και ξεκινάμε με τουσ υπολοιπους να φύγουμε. Ξαφνικά πριν στρίψουμε απο την γωνία βγαίνει ένας εξω και φωναζε ελάε-ελάτε το αφεντικό είμαι. Λέει για εσας 10€ το πότο κ ελάτε να δείτε τα ωραιότερα μου... της πόλης. Τέλος πάντον μπήκαμε(δεν είχαμε να χάσουμε κ τίποτα). Πρώτη εντύπωση: μου θύμησε πολύ κωλόμπαρο απλώς είχε κ στριπ. Ο χώρος ήταν πολυ΄μικρός καμμία σχέση με platinum κτλπ, είχε πολυ λίγο κόσμο εμείς κ κανα 2 παρέες ακόμα. Οι κοπέλες ήταν γύρω στις 7 νομίζω κ οι καλές ήταν πιασμένες, συγκεκριμμένα οι 2 που άρεσαν εμένα [glow=red,2,300]μία Νατάσα μελαχρινή με καμπύλες,[/glow] και η δίμετρη Τίνα. [glow=red,2,300]Η Νατάσα ήταν πολύ γλυκιά κ συμπαθητική[/glow] κ κάθισε κανα τέταρτο μαζί μου χωρίς να την κεράσω τίποτα. ;) Κατά τα άλλα το μαγαζί εντάξει ήταν, απλώς αυτό π το κάνει να διαφέρει είναι οι καλύτερες τιμές σε σχέση με τα άλλα κ όχι οι γυναίκες π έχει. Αν έχετε καμμιά άποψη γι'αυτες τισ κοπέλες ευπροσδεκτη.
Πήγα αρχές του χρόνου (για να μας μπει καλά το έτος :grin:) και παρ'όλο που είμαι fan των οπισθίων ΖΑΛΙΣΤΗΚΑ με τις βυζάρες της Νατάσας!(όχι ότι δεν διαθέτει και κωλάρα) Μόλις ήρθε στο τραπέζι και έχωσε το κεφάλι μου αναμέσα τους,έφυγα σφαίρα για prive και δεν με απογοήτευσε καθόλου.Ελληνίδα σίγουρα,Κρητικιά λέει :rolleyes: Αν δεν είχα φάει όλα τα φράγκα σε ξύδια, ανεπιφύλαχτα θα ξαναπήγαινα πάνω....Ο κολλητός μου που με εμπιστεύται σε κάτι τέτοια έκατσε για 3 συνεχόμενους χορούς.Καυλιάρα! Εμφάνιση Lanny Barbie αλλά με φυσικό βυζί!
 

BORJA

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Πήγα αρχές του χρόνου (για να μας μπει καλά το έτος :grin:) και παρ'όλο που είμαι fan των οπισθίων ΖΑΛΙΣΤΗΚΑ με τις βυζάρες της Νατάσας!(όχι ότι δεν διαθέτει και κωλάρα) Μόλις ήρθε στο τραπέζι και έχωσε το κεφάλι μου αναμέσα τους,έφυγα σφαίρα για prive και δεν με απογοήτευσε καθόλου.Ελληνίδα σίγουρα,Κρητικιά λέει :rolleyes: Αν δεν είχα φάει όλα τα φράγκα σε ξύδια, ανεπιφύλαχτα θα ξαναπήγαινα πάνω....Ο κολλητός μου που με εμπιστεύται σε κάτι τέτοια έκατσε για 3 συνεχόμενους χορούς.Καυλιάρα! Εμφάνιση Lanny Barbie αλλά με φυσικό βυζί!


Αεδρφέ σοβαρά ?? Είναι βαρύ αυτό που λες .... :o :o :o
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
Φιλε μου το βυζι ειναι πλαστικο!! ρωτησε την
 

Apathetic29

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Ηταν και metalhead η Νατασσα απ οτι λεει. :rockon: :rockon: :rockon:

Γιεα. :boobies:
 

Butt Obsessed

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε μου το βυζι ειναι πλαστικο!! ρωτησε την
Λες να ήμουν τόσο κομμάτια να μην κατάλαβα?
Εσύ το 'πιασες? Ξέρω γω δεν νομίζω.....

@Αυτό με την L.Barbie όντως λίγο βαρύ, αλλά στο κοπροσκυλε με λιγά ποτάκια της μοιάζει :grin:
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
ναι και το επιασα και μου το ειπε και αυτη οταν την ρωτησα. ειχε βυζι αλλα το μεγαλωσε.πολυ καλο ειναι
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
522
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
6
Πήγα αρχές του χρόνου (για να μας μπει καλά το έτος :grin:) και παρ'όλο που είμαι fan των οπισθίων ΖΑΛΙΣΤΗΚΑ με τις βυζάρες της Νατάσας!(όχι ότι δεν διαθέτει και κωλάρα) Μόλις ήρθε στο τραπέζι και έχωσε το κεφάλι μου αναμέσα τους,έφυγα σφαίρα για prive και δεν με απογοήτευσε καθόλου.Ελληνίδα σίγουρα,Κρητικιά λέει :rolleyes: Αν δεν είχα φάει όλα τα φράγκα σε ξύδια, ανεπιφύλαχτα θα ξαναπήγαινα πάνω....Ο κολλητός μου που με εμπιστεύται σε κάτι τέτοια έκατσε για 3 συνεχόμενους χορούς.Καυλιάρα! Εμφάνιση Lanny Barbie αλλά με φυσικό βυζί!
Το κανονικο της ονομα μηπως ειναι Ναντια?Ψηλη ,μελαχροινη,φουσκωτο βυζι?
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
Οχι προεδρε ψηλη δεν ειναι,φουσκωτο βυζι εχει ομως!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom