Νέα

Le Cabaret

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Διασημη οσο και μια Μαρια Καλας η μια Μαρινελα η εστω μια ΜΠΑΖΑΝΤΑΚΟΥ...ελα μωρε και το strip καλο ειναι
 

Desert_Rose

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Διασημη οσο και μια Μαρια Καλας η μια Μαρινελα η εστω μια ΜΠΑΖΑΝΤΑΚΟΥ...ελα μωρε και το strip καλο ειναι
Λοιπόν η κοπέλα ξεκίνησε τον Απρίλιο του 2006 στην Πρέβεζα(Έβγαινε εκεί έξω για βίζιτες,200 με 300 ευρώ) είχε έναν δαβατζiς Ρουμάνο.Ήταν με μια φίλοι της χονδρή,κοντή,με σκουλαρίκι στην γλωσσά μια Ρωξάνη(Οποίος της έχει πανδρέψει για τα χαρτιά  τώρα αυτός έχει πεθάνει από τροχαίο οπότε δεν ξερώ τι έγινε με τα χαρτιά τής) και η ξαδέλφι της οποία δεν έβγαινε για βίζιτα αλλά μετά από 1 μηνά στην νύχτα  τα παράτησε και πανδρεύτηκε
Έκανε πολλές μαλακιες στο μαγαζί εκεί και αφού τους έχει πάρει όλους πήγε Κοζάνη
Το ιδιο και εκεί
Μετά Φλώρινα
Και τώρα Θεσσαλονίκη
Έπιασε φιλιά με την Νινα από συμφέρον γιατί οι Νινα έχει γνωστούς managers
Εγώ την ξερώ από πολλή παλιά από έναν φίλο  μου που έπαιρνε και την Ρωξάνη και την Αλεσιά έξω για βίζιτα.
Πάντως παλιά ήταν πατσαβούρα, άσχημη,τώρα που έχει τόσο καιρό που δουλεύει έπιασε φράνκα και φτιάχτηκε λίγο..
 

Desert_Rose

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Θα σας πω την ιστορία ,και ελπίζω να μην σας κουράσω αλλά θα σας πω κάτι σοβαρό στο τέλος..και γιατί δεν τη πάω αυτήν ..
Ο φίλος μου την πάτησε πολλή άσχημα εξαιτίας της Αλεσιάς.
Είχε καψουρα μια κοπέλα από εκεί μέσα και αυτή είχε 2 εβδομάδες στην νύχτα, ήτανε πολλή Άθωα, αξιοπρεπείς και τσαμπουκάς δεν άφηνε κανένας να την χουφτώσει δεν ξερώ τη είχε περάσει οι κοπέλα αλλά δεν της πήγε καθόλου αυτή οι δουλειά ,όχι γιατί δεν ήταν έξυπνη(ήτανε και μορφωμένο),αλλά δεν είχε ρε φίλε την πουτανια μέσα της να φανταστείς δεν είχε κανέναν δαβα από πίσω.. είχε καιρό στην Ελλάδα(νομίζω ότι παλιά ήτανε και οικιακοί βοηθός  και παράλληλα πήγαινε σχόλιο)
δεν ήξερε καν τι γίνεται εκεί μέσα, ρώταγε από δω και από κει τη παίζεται  με την δουλειά.
Την ημέρα που πήγε πρώτη φορά με τον φίλο μου για καφέ (αυτός ήτανε ελεύθερος τότε),είχε βγει πριν με έναν κολογερο(έτσι της έλεγε ο αφεντικός εκεί ,ότι πρέπει να βγει για καφέ και φαγητό, τα γνωστά και ο κολογερος ήτανε ο πρώτος που είχε βγει  για καφέ) και εκεί στην ταβέρνα της έριχνε οιπονουμενα ,ότι έχει ξενοδοχείο εκεί, αυτή  δεν το έπιασε με τη πρώτη (του έλεγε τι ωραία ,για διακοπές ότι πρέπει είναι και)..τέλος πάντων μόλις το κατάλαβε τι θέλει ο κολογερος σηκώθηκε όρθια και άρχισε να φωνάζει μέσα στο κόσμο ότι «θέλει να πάει σπίτι»,και έκανε σαν ένα μικρό παΐδι .. ο κολογερος να μην γίνει ρεζίλη την πήγε σπίτι..
Μετά ο  φίλος μου την πήγε σε μια καφετερία και αυτή όλο γύρο κοίταγε. Τελικά του είπε οδέ πες και εσύ την μαλακια,ότι θες να πάμε ξενοδοχειο,να σε βρίσω και να πάω σπίτι…Ο φίλος μου έμεινε άφωνος (αα τι είναι αυτά που λες..νωμηζα ότι είσαι σοβαρή)και μετά έκλεγε οι κοπέλα και του εξήγησε τη έγινε.. Ο φίλος μου την ερωτεύτηκε από τότε. .και πηγαίναμε  στο μαγαζί αλλά την κέρναγε λίγα ποτά(δεν ήτανε να του τα φαί οι κοπέλα, αντίθετος του έλεγε συνεχεία σε ευχαριστώ για το κέρασμα, από τη μου έλεγε αυτός βρισκόταν όντως σε ανάγκη οι κοπέλα και ήθελε να την στηρίξει….και αποδειχτικέ και αργότερα..
Να μπούμε στο ψητό.
Κάνανε παρέα. Τότε είχε έρθει η  αλεσιά στο μαγαζί και δεν ξερώ τη έγινε και πως αλλά οι κοπέλα την βοήθησε(που να φανταζόταν τι θα είχε γίνει).
Αυτή  ήθελε να πιάσει και πρωινή δουλειά  οπότε ρώταγε για δουλειά και δεν του είπε του φίλου μου τίποτα και γνωρίζει ένα πελάτη  ένα βράδι που είχε μια καφετερία.. και έψαχνε σερβιτόρα Δεν του είπε  τίποτα στο μαγαζί, πάει βλέπει την καφετερία και ρώτησε για δουλειά στην κουζίνα για λάντζα (γιατί δεν ήθελε να έχει σχέση με κόσμο και να μαθευτεί ότι δουλεύει και πρωί και βράδι).
Η Αλεσιά με την Ρωξάνη με το που μάθανε ότι ο άλλος έχει φράνκα(καφετερία) ήθελαν να τον φανέ αλλά δεν μπόρεσαν γιατί ο τύπος όταν ερχόταν εκεί προτιμά την κοπέλα που μιλάμε.
Εκεί που πάει αυτή να τα φτιάξει με τον φίλο μου, της την είχανε στήσει να πιάσουν για πελάτη και τον φίλο(ζηλεύανε) μου, και τον τύπο. Είπανε άσχημα λόγια και στους 2,ο φίλος μου δεν την πίστεψε(αλλά οι Αλεσιά ήξερε ότι εκείνη την ημέρα οι κοπέλα θα πήγαινε στην καφετερία για να κανονίσει για δουλειά,),οπότε περνάει ο φίλος μου από κει και τους βλέπει να μιλάνε. Η Αλεσιά του το έπαιζε φίλη ότι τον βοηθούσε και του είπε ότι οι κοπέλα τα έχει με τον άλλον, οπότε ο φίλος μου όταν τους είδε να μιλάνε το έφαγε το παραμύθι της Αλεσιάς και δεν της ξαναμίλησε ποτέ , άλλαξε κινητό και εξαφανίστηκε γιατί πίστευε ότι τον κορόιδευε..
Αυτή τελικά  πιάνει δουλειά εκεί δουλεύει  2 μήνες με 2 δουλ. και τελικά παρατάει την νύχτα και μένει εκεί άλλος την είδε πολλή αθωα και δεν ξερώ πως τα φτιάξανε(αυτή ξερώ ότι γούσταρε τον φίλο μου,αλλα αυτός τότε δεν ήθελε να τη δει μπροστά του). Δεν τη εκτίμησε και την κορόιδευε για κανένα χρόνο και την έκανε κομμάτια και αυτός και οι οικογένεια του, σαν  σκλάβα την είχανε και ούτε τη βοήθαγε.
Δεν ξερώ γιατί δεν τον παράταγε τον μαλακά γιατί ήταν αστέρι. Αυτή  πρέπει να είχε κάτι με την υγειά της ο άλλος το ήξερε αλλά σκασίλα δεν έδινε(το εμαθα μετα).
Ο φίλος μου δεν μπόρεσε να τη ξεπεράσει οπότε την ψάχνει μετά από καιρό και την βρίσκει σε ένα κρεβάτι  στο νοσοκομείο…αδύνατη(κόκαλο είχε γίνει 40 κλ)
Όσο ήτανε αυτή στο νοσοκομείο,ο δικός της ο τα έφτιαξε με την επόμενη δούλα με μια Αλβανίδα που την πηρέ στην δουλειά.
Η κοπέλα βγαίνει από το νοσοκομείο, δεν ήθελε να δει τον φίλο μου(μάλλον αυτός να δει το χαλί της και γυρνάει στην δουλειά. Εκεί την κοροϊδεύανε όλοι, κανένας δεν της έλεγε τίποτα από την οικογένεια του, αυτός ήτανε στα κρυφά με την άλλοι…δεν ξερώ τη της κάνανε αλλά της γαμησανε την  ψυχολογία και κατέρρευσε οι κοπέλα
Χειροτέρεψε και οι υγειά της, χρώσταγε λεφτά γιατί μάλλον ο άλλος της έδινε λίγα και δεν της φτάνανε να καλύψει τα έξοδα της
Δύστυχος ο φίλος μου δεν πρόλαβε…(τότε τα έμαθε όλα από μια φίλοι της)
Οταν την βρήκε ήτανε Ίδη νεκροί ..αυτοκτόνησε…
Έχει περάσει 1 χρόνο από τότε(φέτος πήγε ο φίλος μου  να της ανάψει ένα κερί.)
Αυτά είχα να πω.
Δεν είπα ούτε δραματική ιστορία , είπα την πραγματικότητα.
Όσο δύσκολο να το πιστέψει κανείς στο κάτω κάτω πουτανα στην ψυχή δεν γίνεσαι…γεννιέσαι ότι δουλειά και να κανείς…
Κ αυτή οι κοπέλα ήτανε ένα λαχείο που βρισκόταν εκεί μέσα…Για κάποιους μπορεί να ήτανε βλαμμενη,,για μένα που την είδα και έχω τραβήξει, τι έχω τραβήξει με τον φίλο μου..για μένα ήτανε ένα μάθημα ζωης..Αν βρω πουτανα την γαμαω αλλά άμα βρω μια καλή…δεν θα είμαι μαλακά να την χάσω..
ότι σχόλιο έχετε, . βρισιές για αυτά  που έγραψα…(γιατί έγραψα στην μνήμη της)
Ο θεός να τη συχώρεση..
Και ξερώ ότι ο φίλος μου θα την έχει πάντα στην καρδιά του…
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Τελικά τα πιο απίστευτα σενάρια είναι βγαλμένα απο την ζωή ... απλά φίλε μου θα σου πώ ότι όποιος την νύχτα περπατάει λάσπες και .... πατάει. Το περιβάλλον μας επηρεάζει αναμφίβολα αλλά πρέπει ο καθένας μας να έχει το ψυχικό σθένος να τραβήξει κουπί και να φύγει μπροστά δυστυχώς η κοπέλα δε τα κατάφερε. Κρίμα πάντως γιατί τουλάχιστον το προσπάθησε.   
 

costasss86

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ρε φιλε,με κανεισ και γελαο μονοσ μου,πολλεσ τενιεσ βλεπεισ :2funny: :2funny: :2funny:αμα 8α εκανε βιζιτα ετσι οποσ λεσ εσυ,8α επρεπε να ηχε σταματισει  απο την δουλεια  εδο και καιρο γιατι 8α ηχε γινει πλουσια
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
μπορω με την αννα δρουζα μου θυμηζει
η ρανια θρασκια?
 

Desert_Rose

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ρε φιλε,με κανεισ και γελαο μονοσ μου,πολλεσ τενιεσ βλεπεισ :2funny: :2funny: :2funny:αμα 8α εκανε βιζιτα ετσι οποσ λεσ εσυ,8α επρεπε να ηχε σταματισει  απο την δουλεια  εδο και καιρο γιατι 8α ηχε γινει πλουσια
Ρε τραβά από δω, ούτε σωστά δεν ξέρεις να γραφείς και μας το παίζεις και μούρη? Μήπως είσαι μια από αυτές? Γιατί οπός γραφείς …
 

costasss86

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
σιγα,λεσ και εσυ δεν γραφεισ λαθοσ ποτε,εξυπνο........
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
πήγε κανείς σοτ καμπαρέ τελευταία??
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
ναι, λέει τίποτε?πώς ήταν οι γυναίκες?φραπέ παίζει?
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
ναι, λέει τίποτε?πώς ήταν οι γυναίκες?φραπέ παίζει?
Καλούτσικο μαγαζάκι το Platinum πολύ μεγαλύτερο!!!
Υπάρχει ένα sex show με μία cutwoman!!!
Οι κοπέλες αν εξαιρέσεις μία δύο οι υπόλοιπες μου φάνηκαν ωραίες!!!
Ρε φίλε αυτό το φραπέ που λέτε συνέχεια τί σημαίνει δεν έχω καταλάβει(να σου πάρρει πίπα,να σε χαιδέψει μέσα από το παντελόνι);;;;!!! :huh: :huh: :huh:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Έχω γράψει και πρόσφατη κριτική στο site αν θες δες την για πιο αναλυτικά!!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Θα μου πει κανείς τί στον πούτσο είναι ο φραπές!!! :tickedoff:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Όταν ξανα πάω σε κερνάω!!! ;)
Για ενημέρωσε....... :helpplea:

θα μπούμε μέσα αφού πάρουμε απο τα έβερεστ ενα φραπεδακι με πολυ πολυ γαλα(μετριος κατα προτιμηση) και θα αραξουμε στην τραπεζια.Μετα ολες θα καταλαβουν τί συνεβαινει και θα τους δειξω εγω.Τοτε θα ελθει και η γνωση η δικιαν σου.Θα στην μεταλαμπαδευσω εγω! :idiot: :rockon:

υ.γ.τάδε έφη "Φρέντιος καπουτσίνιος".....8 Μεγάλος Ιταλός στην αντιστοιχη εκπομπή του RAI TRE"
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
θα μπούμε μέσα αφού πάρουμε απο τα έβερεστ ενα φραπεδακι με πολυ πολυ γαλα(μετριος κατα προτιμηση) και θα αραξουμε στην τραπεζια.Μετα ολες θα καταλαβουν τί συνεβαινει και θα τους δειξω εγω.Τοτε θα ελθει και η γνωση η δικιαν σου.Θα στην μεταλαμπαδευσω εγω! :idiot: :rockon:
Δάσκαλε Σωκράτη πώς θα γνωριστούμε;;;!!! :think:
Άσε να μαντέψω θα ξεχωρίζεις ως ο πιο ωραίος στο μαγαζί!!! :grin:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
θα μπούμε μέσα αφού πάρουμε απο τα έβερεστ ενα φραπεδακι με πολυ πολυ γαλα(μετριος κατα προτιμηση) και θα αραξουμε στην τραπεζια.Μετα ολες θα καταλαβουν τί συνεβαινει και θα τους δειξω εγω.Τοτε θα ελθει και η γνωση η δικιαν σου.Θα στην μεταλαμπαδευσω εγω! :idiot: :rockon:

υ.γ.τάδε έφη "Φρέντιος καπουτσίνιος".....8 Μεγάλος Ιταλός στην αντιστοιχη εκπομπή του RAI TRE"
Πάει το ποτάκι σου φίλε με ενημέρωσαν με pm!!! :grin:
Toν πούλοοοοο!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom