Νέα

Le Cabaret

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
προεδρε,εισαι ελεος με την καλη την εννοια.ποσα φραγκα δινεις ρε φιλε τη βδομαδα σε στριπτιζαδικα?
εχεις κ βιογραφικα απο την καθε κοπελα?
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
522
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
6
προεδρε,εισαι ελεος με την καλη την εννοια.ποσα φραγκα δινεις ρε φιλε τη βδομαδα σε στριπτιζαδικα?
εχεις κ βιογραφικα απο την καθε κοπελα?
Αστα να πανε φιλε μου
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Ρε παιδια μηπως δουλευη στο λε καμπαρε μια μικροσωμη ρουμανα με γυαλακια βαμενο ξανθο και καλιτεχνικο Αλλεσια???
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Ρε παιδια μηπως δουλευη στο λε καμπαρε μια μικροσωμη ρουμανα με γυαλακια βαμενο ξανθο και καλιτεχνικο Αλλεσια???

Ναι, στο Le Cabaret δουλεύει η Αλέσσια. Δεν είναι μικρόσωμη όμως. Ούτε ψηλή. Έχει μέτριο ύψος, κόκκινα γυαλάκια και σωματάρα!!! Μιλάει πολύ όμως. Κατά τα άλλα είναι καλό παιδί.
 

killer85

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
[quote author=link=topic=29896.msg808751#msg808751 date=1225269327]
Λες για την Νινα το γυφτακι? Αδυνατη κοντη?
[/quote]

ΠΡΟΕΔE ναι γι' αυτην μαλον λεω! αλλα δν ειναι γυφτακι!


 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
522
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
6

ΠΡΟΕΔE ναι γι' αυτην μαλον λεω! αλλα δν ειναι γυφτακι!



[/quote]
100% ειναι και συγκεκριμενα απο Δραμα
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Παιδιά, καμία στριπτιζού δε λέει την πραγματική της καταγωγή και ειδικά αν είναι ελληνίδα. Κι εμάς από Δράμα μας είπε και ακόμα γελάμε... Η προφορά της πάντως θυμίζει Αθήνα και ίσως και πιό νότια. Δράμα..χλωμό. Τίποτα άλλο δεν ξέρω, αν εννοείς αν έχει γκόμενο ή κάτι τέτοιο. Ε, λογικά όλες έχουν. Στριπτιζού και ελεύθερη είναι κάτι σαν ανέκδοτο.  ;)
 

puroteen

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
στην τανταλου με μοναστηριου ειναι γωνια και ξυλινο εξωτερικα...
tespa σε αφτο που λεω εγω (στην πανω σειρα) ιπαρχει μια μαρια απο τον αγιο δομινικο δεν ξερω ισως προκειτε για σιμπτωσει.
τελεφταια φορα ποτε την ειδες αυτην την μαρια???

καλα ρε παιδια,δεν υπαρχουν αλλα ονοματα να δώσουν στα μαγαζια; :huh:δυο μαγαζιά με το ιδιο ονομα; :)για να μπερδευόμαστε

ήμουν Θεσσαλονίκη την προηγούμενη εβδομάδα και πέρασα απο το μαγαζί που είναι στην Μοναστηρίου κοντά στον σταθμό.
πολύ φθηνο μου φάνηκε.Δεν ειχε πολύ κόσμο λόγω και των επεισοδιων στους δρόμους.Ηταν η Ρουμάνα που προαναφέρθηκε, η Περσίδα.Καλος πριβε χορος με καυλωσε πολύ αλλα δεν ξετρελάθηκα απο το σώμα της,υπάρχουν πολύ καλύτερες.Δεν κάνει τίποτα παραπάνω εξτρα ,τουλάχιστον απο την πρώτη φορά.Εχει και μια Ελληνίδα , Ολυμπία το ονομα εαν θυμάμαι ,ωραιος χορος,που με είπε  αν ανοιξω σαμπάνια θα πάμε σε ιδιαίτερο και θα περάσουμε πολύ καλά.
-ποσο την λέω;
- 300 ευρά..
-.. :o :o :oμε 300 πέρνω ενα καλό CT γιατι να τα δώσω στο κολομπαρο; :idiot:την εκανα με ελαφρά πηδηματάκια....
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
ναι αλλα το 1 με το αλλο καμια σχεση.πηγα το σαββατο σε αυτο στην Ν.Λημνου το original δηλαδη και ηταν τελεια πολλα και καλα μωρα!μου θυμισε τις παλιες καλες εποχες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom