Νέα

Lamda Video & Cruising

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takoylhs44
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 257K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Επείγοντος και γυναίκα μασατζου !!!
Γυναίκα αρπακτικό, δεν χρειάζεται μύστη συνάδελφε μία τρανσέξουαλ αρκετά θυλιπρεπεις εμφάνισημη χρειάζεται, και έτσι θα έρθει και η γυναίκα,η το ζευγάρι, γυναίκα αν φέρει, μόνο μπελάδες θα φέρει και παρεξηγήσεις μετάξι πελατών,η συνταγή αυτή είναι δοκιμασμένη, και έφερε προβλήματα που από το 2013 μέχρι σήμερα, κάποιοι θυμούνται ακόμη, και έχουν βόθρω για εγκέφαλο, και λινουν το πρόβλημα με λάθος τρόπους , όχι γυναίκα δια ροπάλου
 

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
644
Κριτικές
2
Like
294
Πόντοι
26
Γυναίκα αρπακτικό, δεν χρειάζεται μύστη συνάδελφε μία τρανσέξουαλ αρκετά θυλιπρεπεις εμφάνισημη χρειάζεται, και έτσι θα έρθει και η γυναίκα,η το ζευγάρι, γυναίκα αν φέρει, μόνο μπελάδες θα φέρει και παρεξηγήσεις μετάξι πελατών,η συνταγή αυτή είναι δοκιμασμένη, και έφερε προβλήματα που από το 2013 μέχρι σήμερα, κάποιοι θυμούνται ακόμη, και έχουν βόθρω για εγκέφαλο, και λινουν το πρόβλημα με λάθος τρόπους , όχι γυναίκα δια ροπάλου
Δεν γνωρίζω τι είχε γίνει τότε αν θες μπορείς να πεις λεπτομέρειες . Σίγουρα και η Τρανς θα είναι καλή λύση γιατί είναι κρίμα να μην πατάει κανείς
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Δεν γνωρίζω τι είχε γίνει τότε αν θες μπορείς να πεις λεπτομέρειες . Σίγουρα και η Τρανς θα είναι καλή λύση γιατί είναι κρίμα να μην πατάει κανείς
Η τρανσέξουαλ είναι η καλύτερη λύση σε ένα κατάστημα που αφορά το γκέι κοινο και το bi, όσο για το παρελθόν, δεν χρειάζεται να αναφέρουμε κάτι εδώ στο νήμα αυτό μπωρουμε να πούμε σε pm από κοντά, γενικά να γνωρίζεις όταν δεν γίνεται σωστή λειτουργία του ιδρύματος από τους υποστηρικτές του και τους υπόλοιπους μύστες, έρχεται η ένδειξη της λάθος επιλογής, αλλά δεν είναι η συζήτηση αυτή για εδώ οπότε θες μιλάμε με pm
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.743
Like
1.501
Πόντοι
266
Επείγοντος και γυναίκα μασατζου !!!
Το μασάζ που κάνει φυσικά πληρωμή φαντάσου να του κάνεις ιδιωτικό χώρο και όχι να βλέπουν οι άλλοι;
Και πιθανόν όπως και οι άντρες προηγουμένως να θέλει κάποιο δωράκι για περαιτέρω μπορεί και όχι

Και φαντάζομαι δεν εμφανίζεται στην αίθουσα κάνει βόλτες παίζει με τον εαυτό της ή με άλλους
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Το μασάζ που κάνει φυσικά πληρωμή φαντάσου να του κάνεις ιδιωτικό χώρο και όχι να βλέπουν οι άλλοι;
Και πιθανόν όπως και οι άντρες προηγουμένως να θέλει κάποιο δωράκι για περαιτέρω μπορεί και όχι

Και φαντάζομαι δεν εμφανίζεται στην αίθουσα κάνει βόλτες παίζει με τον εαυτό της ή με άλλους
Μύστη συνάδελφε υπάρχει χώρος στάθμευσης για μασάζ, καί χώρος στάθμευσης για ξύρισμα, το κατάστημα απευθύνεται σε γκέι κοινο και bi, και τής υπηρεσίες της προσφέρουν άντρες, γιατί αυτό είναι το κατάστημα, η τρανσέξουαλ είναι μια επιλογή που προτάθηκε, αλλά δεν νομίζω ότι υπάρχει, η γυναίκα είναι άλλη περίπτωση, που σε αυτό θα διαφωνήσω, γιατί μια γυναίκα φέρνει γκρίνια και φασαρίες, και έχω την ατυχία να είμαι γνώστης
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.743
Like
1.501
Πόντοι
266
Μύστη συνάδελφε υπάρχει χώρος στάθμευσης για μασάζ, καί χώρος στάθμευσης για ξύρισμα, το κατάστημα απευθύνεται σε γκέι κοινο και bi, και τής υπηρεσίες της προσφέρουν άντρες, γιατί αυτό είναι το κατάστημα, η τρανσέξουαλ είναι μια επιλογή που προτάθηκε, αλλά δεν νομίζω ότι υπάρχει, η γυναίκα είναι άλλη περίπτωση, που σε αυτό θα διαφωνήσω, γιατί μια γυναίκα φέρνει γκρίνια και φασαρίες, και έχω την ατυχία να είμαι γνώστης
Δηλαδή δεν υπάρχει γυναίκα μασα τζού αλλά ζητάει ο φίλος να έρθει και εσύ διαφωνείς;
Δεν θυμάμαι στο ανταλτ να είχαν γίνει παρεξηγήσεις για γυναίκα υπάλληλο


Επείγοντος και γυναίκα μασατζου !!!
Το προηγούμενο μήνυμα το έγραψα γιατί νόμιζα ότι είπες επείγον υπάρχει γυναίκα μασατζου
Αλλά δεν πειράζει αν έρθει η γυναίκα μασατζου εξακολουθώ να έχω τις απορίες του προηγούμενου μηνύματος
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Δηλαδή δεν υπάρχει γυναίκα μασα τζού αλλά ζητάει ο φίλος να έρθει και εσύ διαφωνείς;
Δεν θυμάμαι στο ανταλτ να είχαν γίνει παρεξηγήσεις για γυναίκα υπάλληλο



Το προηγούμενο μήνυμα το έγραψα γιατί νόμιζα ότι είπες επείγον υπάρχει γυναίκα μασατζου
Αλλά δεν πειράζει αν έρθει η γυναίκα μασατζου εξακολουθώ να έχω τις απορίες του προηγούμενου μηνύματος
Στο προηγούμενο άρθρο αναφέραμε ότι δεν θα αναφερθούμε σε καταστήμα σε αυτό το νήμα, και ότι άλλο χρειάζεται πρωσοπικο με μύνημα, είναι καλό να μην απασχολείται το νήμα με άλλα καταστήματα, συμβουλή, λοιπόν το εν λόγω κατάστημα έχει ανάγκη από μια τρανσέξουαλ αρκετά θυλιπρεπεις εμφάνισημη, και τα υπόλοιπα θέματα θα έρθουν από μόνα τους,η θα τα φέρουμε εμείς οι υπόλοιποι μύστες μερακλήδες προσωπικα θέλει κίνηση από εμάς, μην τα περιμένετε όλα έτοιμα, και τα ζευγάρια θά έρθουν, από την στιγμή που ο χώρος του καταστήματος είναι καθαρός ευχαριστος και το προσωπικό του αρκετά ευγενικό
 

Trhunter

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2022
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
189
Πόντοι
0
Επισκέφθηκα το κατάστημα την Δευτέρα και ήμουν για αρκετή ώρα μόνος και καθόμουν και έβλεπα τσόντες. Μισή ώρα μετά ήρθε κάποιος και μετά από δική μου πρωτοβουλία παίξαμε. Δεν υπήρξε σεξ αλλά με έχυσε στην πλάτη. Και έφυγε , μετά τον έπαιξα κ εγώ και έφυγα ξαφρωμενος. Θα πάω σήμερα πάλι πρωινές ώρες ελπίζοντας για το καλύτερο
 

dob

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Αν πας για μασάζ με εκτονωση μόνο, επιλέγεις με ποιον νασερ θέλεις να κάνεις όπως στα μασατζιδικα? Και φαντάζομαι έχει προβεί δωμάτια για το μασάζ αν έχει πάει κανείς ρε παιδιά δώστε καμιά πληροφορία.
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
182
Like
227
Πόντοι
21
Επισκέφθηκα το κατάστημα την Δευτέρα και ήμουν για αρκετή ώρα μόνος και καθόμουν και έβλεπα τσόντες. Μισή ώρα μετά ήρθε κάποιος και μετά από δική μου πρωτοβουλία παίξαμε. Δεν υπήρξε σεξ αλλά με έχυσε στην πλάτη. Και έφυγε , μετά τον έπαιξα κ εγώ και έφυγα ξαφρωμενος. Θα πάω σήμερα πάλι πρωινές ώρες ελπίζοντας για το καλύτερο
δε νομιζω οτι καθημερινη και ειδικα πρωι ειναι ωρα που εχει κοσμο το συγκεκριμενο. θα σου ελεγα να δοκιμασεις ΠΣΚ. ειδικα αυτη την Κυριακη που εχει και το event αν δεν κανω λαθος.
 

Trhunter

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2022
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
189
Πόντοι
0
δε νομιζω οτι καθημερινη και ειδικα πρωι ειναι ωρα που εχει κοσμο το συγκεκριμενο. θα σου ελεγα να δοκιμασεις ΠΣΚ. ειδικα αυτη την Κυριακη που εχει και το event αν δεν κανω λαθος.
Ναι συμφωνώ, αλλά εκείνες τις μέρες και ώρες μπορώ , οπότε είμαι λίγο καταδικασμένος
 

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
1
Δεν εχω καταλαβει ακομα τι φασεις παιζονται εκει μεσα στην πραγματικοτητα. Μασαζ, glory holes, sex, πιπες τσοντα, τι ακριβως; Δε μιλαω για το χωρο αλλα για τον τυπο των ατομων που πηγαινουν.
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
182
Like
227
Πόντοι
21
Χθες πηγα για πρωτη φορα μετα την επαναλειτουργια. Ειχε κοσμο περιπου 20-25 ατομα. Εγινε και live show απο 2 ατομα. Ωραιο μεσα οπως παλια δεν εχει αλλαξει σαν χωρος. αν και ηταν θεματικη μερα (naked/underwear) μονο 2-3 ατομα ηταν γυμνοι η με εσωρουχο. ολοι οι αλλοι κανονικα ντυμενοι. Θεωρω λαθος αλλα οκ γνωμη μου. Φασεις γινονταν ιδιαιτερα προς το τελος.Αλλά πολλοι ηταν απλα αραχτοι σε καναπε και χαζευαν στα κινητα η μιλουσαν. Ηλικιες ειχε τα παντα απο 25 μεχρι 65
 

giannispapa88

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
123
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους!!!! Αύριο που είναι καθημερινή θα έχει τίποτα αν πάω; Η θα είμαι μόνος μου.
 

giannispapa88

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
123
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά. Ήθελα να μάθω γενικά πότε μαζεύει κόσμο. Πήγα πρωί αλλά προφανώς δεν είχε τίποτα. Ο χώρος μου άρεσε πολύ και θέλω να μάθω πότε θα έχει κόσμο για να πάω.
 

Marios27

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2008
Μηνύματα
199
Like
78
Πόντοι
1
Σημερα οι διαθεση και το προγραμμα λενε για Λαμδα. Σε λιγο θα βρισκομαι στο μαγαζι ελπιζω να εχει εστω και λιγο κοσμο.
 

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
124
Like
315
Πόντοι
21
κατι εχει τωρα… τουλαχιστον ειναι ολοι ολογυμνοι !!
 

Marios27

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2008
Μηνύματα
199
Like
78
Πόντοι
1
Και εχτες που πήγα εγω ήταν πολύ ωραία και είχε κινητικότητα!!!!! Χαίρομαι που βλέπω οτι ανεβαίνει σιγα σιγα μαζεύει ωραίο κόσμο και σωστό.
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
182
Like
227
Πόντοι
21
κατι εχει τωρα… τουλαχιστον ειναι ολοι ολογυμνοι !!
ολοι οταν λες? 2-3? η παραπανω? παντως εγω που πηγα Κυριακη που υποτιθεται κυκλοφορεις γυμνος η με εσωρουχο, μονο ενας ηταν γυμνος. Οι υπολοιποι 15-20 ντυμενοι δυστυχως
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tis

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom