Νέα

Lamda Video & Cruising

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takoylhs44
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 257K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

lamdaathens

Sex Shop
Εγγρ.
1 Ιουν 2022
Μηνύματα
34
Like
108
Καλησπερα σας. Αρχικα ευχαριστουμε τοσο για τα καλα λογια που λετε οσο και για τις παρατηρησεις που κανετε.
Σαφως και λαμβανονται υποψιν και υλοποιουνται οταν ειναι εφικτο μιας και ο τελικος αποδεκτης ειστε εσεις και η διασκεδαση σας.
Καποιοι μας "κατηγορησαν" πως παμε να αντιγραψουμε τις σαουνες στο θεμα της πετσετας ή του γυμνου.
Λαθος. Εχουμε διαφορά στις παροχες και θα ηταν αδικη η συγκριση και για εμας και για τις σαουνες
Απο την αλλη η δυνατότητα του #Naked δεν ειναι αποκλειστικοτητα ενος χωρου. Οποιοσδηποτε χωρος μπορει να το παρεχει εφοσον το επιθυμει στους πελατες του.
Σε οτι αφορα εμας ο σκοπος μας ειναι να νοιωσει ο πελατης ανετα,να αποβαλλει το οποιο αγχος και να περασει καλα.
Προσπαθουμε να παρεχουμε την διασκεδαση αυτου του τυπου σε οσους την επιλεγουν με οσο το δυνατον πιο οικονομικο τροπο,χωρις ψιλα γραμματα και με χρηση ολου του χωρου στην ιδια τιμη.
Και ο Γιαννης και ο Νικος ειναι εκει παντα να ακουσουν οτι εχετε να πειτε. Μην διστάσετε!
 

klearxos000

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2019
Μηνύματα
94
Like
280
Πόντοι
20
Καλησπερα σας. Αρχικα ευχαριστουμε τοσο για τα καλα λογια που λετε οσο και για τις παρατηρησεις που κανετε.
Σαφως και λαμβανονται υποψιν και υλοποιουνται οταν ειναι εφικτο μιας και ο τελικος αποδεκτης ειστε εσεις και η διασκεδαση σας.
Καποιοι μας "κατηγορησαν" πως παμε να αντιγραψουμε τις σαουνες στο θεμα της πετσετας ή του γυμνου.
Λαθος. Εχουμε διαφορά στις παροχες και θα ηταν αδικη η συγκριση και για εμας και για τις σαουνες
Απο την αλλη η δυνατότητα του #Naked δεν ειναι αποκλειστικοτητα ενος χωρου. Οποιοσδηποτε χωρος μπορει να το παρεχει εφοσον το επιθυμει στους πελατες του.
Σε οτι αφορα εμας ο σκοπος μας ειναι να νοιωσει ο πελατης ανετα,να αποβαλλει το οποιο αγχος και να περασει καλα.
Προσπαθουμε να παρεχουμε την διασκεδαση αυτου του τυπου σε οσους την επιλεγουν με οσο το δυνατον πιο οικονομικο τροπο,χωρις ψιλα γραμματα και με χρηση ολου του χωρου στην ιδια τιμη.
Και ο Γιαννης και ο Νικος ειναι εκει παντα να ακουσουν οτι εχετε να πειτε. Μην διστάσετε!
καλα τα λετε αλλα καντε υποχρεωτικο το μπαρ να ειναι μονο γυμνοι,θα βγαλει μεγαλυτερη ηδονη σε ολους.
 

Zeus76

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο χώρο 22:15. Λίγος κόσμος αλλά πέρασα όμορφα. Χαλαρά με κάποιες φάσεις.
 

Zeus76

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
0
Όσο για το event Κυριακή 20/11 ξεκηνά απόγευμα 18:00 και στο κάτω μπαρ θα είναι αποκλειστικά γυμνοί. Θα είναι ωραία βραδιά και ελπίζω να έρθει κόσμος gay , bi αλλά και ζευγάρια που γουστάρουν να είναι γυμνοί για να περάσουμε όλοι καλά.
 

Zeus76

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
0
Καλημέρα σας παιδιά.
Ποιες μέρες είναι το event γυμνοί.
Είμαστε ζευγάρι και θέλουμε να πάμε με τη δικιά μου για την εμπειρία
Κυριακή 20/11 απόγευμα μετά τις 18:00. Αλλά οποιαδήποτε μέρα μπορεί να είναι κάποιος γυμνός αρκεί να το γουστάρει.Εγω προσωπικά πάντα είμαι γυμνός και νιώθω τέλεια.Δεν ξέρω για μια γυναίκα πως θα είναι αλλά σίγουρα ο κόσμος εκεί είναι Οκ! χωρίς να ενοχλούν και να σας κάνουν να νιώσετε άσχημα. Ελπίζω να σας δούμε και να περάσουμε καλά!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.775
Κριτικές
126
Like
7.827
Πόντοι
7.885
Αλλάξτε και το ωράριο παιδιά γιατί τα ζόμπι μαζευόμαστε στα τσονταδικα μετά τις 24:00.
 

Zeus76

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
0
Θέλω πολύ να είμαι τελείως γυμνό και να με έχουν με λουράκι στο λαιμό να με τραβάνε. :grin:

καλα τα λετε αλλα καντε υποχρεωτικο το μπαρ να ειναι μονο γυμνοι,θα βγαλει μεγαλυτερη ηδονη σε ολους.
Αν όλοι εμείς που συχνάζουμε είμαστε γυμνοί θα ακολουθήσουν και αυτοί που είναι ποιο δηστακτηκοί και έτσι ο χώρος σιγά σιγά θα γίνει χώρος απελευθέρωσης και ηδονής. Εγώ προσωπικά είμαι πάντα γυμνός και γουστάρω .
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
182
Like
227
Πόντοι
21
καλα τα λετε αλλα καντε υποχρεωτικο το μπαρ να ειναι μονο γυμνοι,θα βγαλει μεγαλυτερη ηδονη σε ολους.
ισχυει, αλλα επειδη ειναι και ο κύριος χωρος δεν μπορεις να αποκλεισεις οσους δεν θελουν να τα πεταξουν . εκτος αν γινει καποια θεματικη μερα ή ωρες που θα ειναι αποκλειστικα χωρις ρουχα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Zeus76

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
182
Like
227
Πόντοι
21
Καλησπερα σας. Αρχικα ευχαριστουμε τοσο για τα καλα λογια που λετε οσο και για τις παρατηρησεις που κανετε.
Σαφως και λαμβανονται υποψιν και υλοποιουνται οταν ειναι εφικτο μιας και ο τελικος αποδεκτης ειστε εσεις και η διασκεδαση σας.
Καποιοι μας "κατηγορησαν" πως παμε να αντιγραψουμε τις σαουνες στο θεμα της πετσετας ή του γυμνου.
Λαθος. Εχουμε διαφορά στις παροχες και θα ηταν αδικη η συγκριση και για εμας και για τις σαουνες
Απο την αλλη η δυνατότητα του #Naked δεν ειναι αποκλειστικοτητα ενος χωρου. Οποιοσδηποτε χωρος μπορει να το παρεχει εφοσον το επιθυμει στους πελατες του.
Σε οτι αφορα εμας ο σκοπος μας ειναι να νοιωσει ο πελατης ανετα,να αποβαλλει το οποιο αγχος και να περασει καλα.
Προσπαθουμε να παρεχουμε την διασκεδαση αυτου του τυπου σε οσους την επιλεγουν με οσο το δυνατον πιο οικονομικο τροπο,χωρις ψιλα γραμματα και με χρηση ολου του χωρου στην ιδια τιμη.
Και ο Γιαννης και ο Νικος ειναι εκει παντα να ακουσουν οτι εχετε να πειτε. Μην διστάσετε!
ελπιζω να ειδατε και το μηνυμα μου inbox. νομιζω θα ειναι καλο τη συγκεκριμενη μερα και ο χωρος με τις καμπινες να ειναι πιο λιγο φωτισμενος επειδη αναγκαστικα για να πας κατω πρεπει να περασεις απο εκει. οπως και θα ηταν ωραιο να ειναι και το προσωπικο ελαφρως ντυμενο ειδικα οποιος ειναι στο ψυγειο για ποτο.
 

Boy26

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2018
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Ποιος θα έρθει να αράξουμε τώρα;!
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
345
Like
355
Πόντοι
21
Καλυσπερα σε ολους και ολες!
Και εγω θελω να πηγαινω και να γνωρησω αντρες ωστε να με ικανοπιουν ενεργητικη αντρες μονο ομως!
Υπαρχει περηπτωση να συνβει αυτο;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zeus76

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.775
Κριτικές
126
Like
7.827
Πόντοι
7.885
Καλυσπερα σε ολους και ολες!
Και εγω θελω να πηγαινω και να γνωρησω αντρες ωστε να με ικανοπιουν ενεργητικη αντρες μονο ομως!
Υπαρχει περηπτωση να συνβει αυτο;
Τυπε χάρη/Χαρούλα ψάχνεις κάποιον ενεργητικό για σοβαρή σχέση??
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zeus76

Honey2022

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2022
Μηνύματα
38
Like
180
Πόντοι
0
Κυριακή 20/11 απόγευμα μετά τις 18:00. Αλλά οποιαδήποτε μέρα μπορεί να είναι κάποιος γυμνός αρκεί να το γουστάρει.Εγω προσωπικά πάντα είμαι γυμνός και νιώθω τέλεια.Δεν ξέρω για μια γυναίκα πως θα είναι αλλά σίγουρα ο κόσμος εκεί είναι Οκ! χωρίς να ενοχλούν και να σας κάνουν να νιώσετε άσχημα. Ελπίζω να σας δούμε και να περάσουμε καλά!
Σε ευχαριστουμε πολύ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zeus76

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
182
Like
227
Πόντοι
21
θα πανε αλλοι απο εδω μεσα στο event της Κυριακης?
 

Zeus76

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
0
Θέλω πολύ να είμαι τελείως γυμνό και να με έχουν με λουράκι στο λαιμό να με τραβάνε. :grin:

καλα τα λετε αλλα καντε υποχρεωτικο το μπαρ να ειναι μονο γυμνοι,θα βγαλει μεγαλυτερη ηδονη σε ολους.
Αν όλοι εμείς που συχνάζουμε είμαστε γυμνοί θα ακολουθήσουν και αυτοί που είναι ποιο δηστακτηκοί και έτσι ο χώρος σιγά σιγά θα γίνει χώρος απελευθέρωσης και ηδονής. Εγώ προσωπικά είμαι πάντα γυμνός και γουστάρω
ελπιζω να ειδατε και το μηνυμα μου inbox. νομιζω θα ειναι καλο τη συγκεκριμενη μερα και ο χωρος με τις καμπινες να ειναι πιο λιγο φωτισμενος επειδη αναγκαστικα για να πας κατω πρεπει να περασεις απο εκει. οπως και θα ηταν ωραιο να ειναι και το προσωπικο ελαφρως ντυμενο ειδικα οποιος ειναι στο ψυγειο για ποτο.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.775
Κριτικές
126
Like
7.827
Πόντοι
7.885
Αν όλοι εμείς που συχνάζουμε είμαστε γυμνοί θα ακολουθήσουν και αυτοί που είναι ποιο δηστακτηκοί και έτσι ο χώρος σιγά σιγά θα γίνει χώρος απελευθέρωσης και ηδονής. Εγώ προσωπικά είμαι πάντα γυμνός και γουστάρω .
Τυπε έχει τόσο ζέστη και είσαι συνέχεια γυμνός??
 

Zeus76

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
0
Όχι απλά γουστάρω αυτή την αίσθηση ελευθερίας και ηδονής και τα λάγνα βλέμματα δροσερών .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom