Νέα

Lamda Video & Cruising

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takoylhs44
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 257K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Αυτά που αναφέρονται μύστη, μου προκαλούν μυστήριο γιατί δεν τά αναφέρουν άλλοι μύστες μερακλήδες, εγώ που είμαι μερακλής ηδονοβλεψίας μύστης, πυστευω για αυτό το κατάστημα ότι αν ανοίξει λίγο τον ορίζοντα τού , θα φάμε καλά το χειμώνα, και ευκαιρίες υπάρχουν, χωρίς χρήματα, απλά με διάθεση, για γούστα με μια απλή κίνηση,με ένα ενημερωτικό δελτίο, στο διπλανό sex shop που είναι έπη της Συγγρού, και έτσι θα έρχονται οι υπόλοιποι άνθρωποι μόνοι τους, χωρίς πάρτι και εξωδα, και χωρίς γκρίνιες και λάσπη όπως το ζούμε άλλου
Δεν έχουν αναφερθεί πολλά για το μασάζ που παρέχουν . Γι'αυτό και οι απαντήσεις που δίνουν . Η λάσπη κατω απτό χαλί και όλα καλά . Μόνο για σινεμά εκεί μέσα και αν . Εγώ μια φορά και τελευταία πήγα . Το μασάζ ήταν πολύ καλό αλλά από ότι είδαν έφυγαν οι μαν του μαν, οπότε ούτε ποιοτικό μασάζ τώρα .
 

lamdaathens

Sex Shop
Εγγρ.
1 Ιουν 2022
Μηνύματα
34
Like
108
Το παράπονο το έκανα σε αυτούς που μου έκλεισαν το ραντεβού καθώς και στο παιδί που το έκανε το μασάζ και είπε θα μιλήσει με την εταιρεία. και ευτυχώς είχαν επαγγελματική συμπεριφορά και όχι να ζητάνε Άπτον πελάτη να πει το όνομα του , αντί να διευθετηθεί το θέμα και από πάνω λέτε ότι λεω ψέματα ότι δεν είχε μπάνιο ? Που ήταν ? Γιατί και το παλικάρι μπάνιο θα έκανε σε άλλο κατάστημα άλλης εταιρείας που είστε κοντά όπως είπε . Όχι σε εσάς !!!! Μάνο έλεγαν το παιδί . Και Νίκο τον τηλεφωνητη που μου έκλεισε το ραντεβου . Ρωτήστε
Ολο αυτο που μου αναφερεις εχει συμβει πριν τον Αυγουστο. Γιατι απο τον Αυγουστο η εταιρεια που ο Μανος εργαζεται και το λαμδα εχουν διακοψει την συνεργασια τους. Επισης δε σου ειπα πως λες ψεμματα. Αλλα και η πολιτικη του γραφειου που συνεργαζομασταν παλια αλλα και τωρα του λαμδα ειναι η πετσετα να ανοιγεται και να στρωνετε μπροστα στον πελατη. Οσο για το ντουζ ναι ισχυει. Εγινε προσφατα στα τελη Αυγουστου
 

lamdaathens

Sex Shop
Εγγρ.
1 Ιουν 2022
Μηνύματα
34
Like
108
Δεν έχουν αναφερθεί πολλά για το μασάζ που παρέχουν . Γι'αυτό και οι απαντήσεις που δίνουν . Η λάσπη κατω απτό χαλί και όλα καλά . Μόνο για σινεμά εκεί μέσα και αν . Εγώ μια φορά και τελευταία πήγα . Το μασάζ ήταν πολύ καλό αλλά από ότι είδαν έφυγαν οι μαν του μαν, οπότε ούτε ποιοτικό μασάζ τώρα .
Ναι εφυγαν οι μαν το μαν και δεν κανει αλλος μασαζ στην πολη...... Και αφου πηγες μια φορα οταν ειχαμε τους μαν το μαν πως ξερεις πως μετα απο αυτους τι μασαζ γινεται; Να σοβαρευτουμε λιγο ομως ...Μαλλον καποιος εχει ενοχληθει... ξυδακι. Ελπιζω να σε πληρωνουν καλα για τα σχολια
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Ναι εφυγαν οι μαν το μαν και δεν κανει αλλος μασαζ στην πολη...... Και αφου πηγες μια φορα οταν ειχαμε τους μαν το μαν πως ξερεις πως μετα απο αυτους τι μασαζ γινεται; Να σοβαρευτουμε λιγο ομως ...Μαλλον καποιος εχει ενοχληθει... ξυδακι. Ελπιζω να σε πληρωνουν καλα για τα σχολια
Παίδες μην κάνετε το λάθος, και μπενετε σε τέτοιες συζητήσεις με τους μύστες που έχουν περάσει από το μαγαζί , και επειδή πέρασαν και δεν τους άρεσε , έβγαλαν χολή , και γκρίνια , δεν γίνεται να τα θέλουμε όλα , πρέπει να κάνουμε υπομονή για το χειμώνα που έρχεται, και να σκεφτούμε λύσεις για να περάσουμε καλητερα, όχι γκρίνια
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Ναι εφυγαν οι μαν το μαν και δεν κανει αλλος μασαζ στην πολη...... Και αφου πηγες μια φορα οταν ειχαμε τους μαν το μαν πως ξερεις πως μετα απο αυτους τι μασαζ γινεται; Να σοβαρευτουμε λιγο ομως ...Μαλλον καποιος εχει ενοχληθει... ξυδακι. Ελπιζω να σε πληρωνουν καλα για τα σχολια
Καλή και η επίθεση , αλλά καλύτερα να δείτε τι έχετε κάνει λάθος και ο πελάτης έφυγε ... Ναι μασάζ που να είναι μασάζ έκαναν πολύ καλό και λογικά για να "ξεπαρθενιασαν" το μαγαζί σε μασάζ έτσι θα θεωρήσατε και εσείς υποθέτω . Το ότι δεν θα γίνεται πλέον καλό μασάζ το λέω διότι η εταιρεία που είχε το παιδί και έκανε άψογο μασάζ πλέον δεν είναι εκεί και με την πολιτική που είχατε εσείς να μην υπάρχει ούτε μπάνιο προφανώς δεν θα είχατε ούτε και καλες υπηρεσίες από εδώ και πέρα , γιατί μόνο το μασάζ άξιζε , ούτε ο χώρος ούτε η άνεση ούτε οι παροχές . Δοξα τον Θεό πληρώνομαι πολύ καλά στην δουλειά μου για να πηγΘνω να τα ακουμπάω σε μαγαζιά . Μάλλον θα συνεχίσετε την προσπάθεια απώθησης του κοινου, διότι οι απαντήσεις είναι ασοβαρες. Και ναι ήταν η πρώτη εταιρεία και μοναδική μέχρι στιγμής οπότε η μόνη στην πόλη . Δικά σας τα συμπεράσματα ! Ωστόσο θα σας δώσω μια ευκαιρία ακόμα αφού χτυπιεστε και θα έρθει κριτική με τα νέα δεδομένα
 
  • Like
Αντιδράσεις: ggg777

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Παίδες μην κάνετε το λάθος, και μπενετε σε τέτοιες συζητήσεις με τους μύστες που έχουν περάσει από το μαγαζί , και επειδή πέρασαν και δεν τους άρεσε , έβγαλαν χολή , και γκρίνια , δεν γίνεται να τα θέλουμε όλα , πρέπει να κάνουμε υπομονή για το χειμώνα που έρχεται, και να σκεφτούμε λύσεις για να περάσουμε καλητερα, όχι γκρίνια



Τουλάχιστον ας δεχθούν ότι εκτίθενται , όταν υπονοούν ότι η κριτική μου ήταν ψεύτικη και πληρωμένη, ενώ απάντησα και σε ποιον το ανέφερα . Αλλά έχουν μπερδευτεί τόσοι που θα έκαναν παράπονα .
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Δεν μου λέτε αυτό το πείραμα που κάνουν με τη θεματική Κυριακή έχει πετύχει? Έχει πάει κανείς? Και μην απαντήσει κανείς τύπου Φατσεας με ίσως, δεν έτσι, δεν γιουβέτσι.......
Αν έχει πάει κάποιος να ξέρουμε
Είχα πάει ένα Σάββατο, 3 άτομα είχε μόνο και δεν ξαναπηγα και είδα που έχουν βάλει naked Sundays πλέον
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Δεν μου λέτε αυτό το πείραμα που κάνουν με τη θεματική Κυριακή έχει πετύχει? Έχει πάει κανείς? Και μην απαντήσει κανείς τύπου Φατσεας με ίσως, δεν έτσι, δεν γιουβέτσι.......
Αν έχει πάει κάποιος να ξέρουμε
Είχα πάει ένα Σάββατο, 3 άτομα είχε μόνο και δεν ξαναπηγα και είδα που έχουν βάλει naked Sundays πλέον
Εγώ τι να απαντήσω, εμένα με ενδιαφέρει να δω ζευγάρι μύστη συνάδελφε, τώρα άμα πρέπει να πηγαίνω στο μήνα 22 φωρες για να δω τι μια ζευγάρι, όχι πάω στο σχολείο, καλητερα θα αποκτήσω και γνώση, το μαγαζί όπως και το 99,9% του ίδιου στυλ μαγαζία, απευθύνεται σε πουστρακια και Κρος, οπότε θα πρέπει να επιλέξω μια φορά το μήνα, γιατί τόσο αντέχει η τσέπη μου, θα πήγαινω σε ένα swinger club, και όλα καλά
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Φατσεα ήθελα απάντηση από άτομα που έχουν πάει. Εσύ είσαι ένα άτομο που από τα περισσότερα μαγαζιά σε έχουν πετάξει κι έχεις και λογο να μιλάς εδώ μέσα αναίτια.... είμαστε αρκετοί εδώ που σε ξέρουμε..... Σήμερα Κυριακή θα πάει γνωστός μου οπότε θα μάθουμε τι παίζει
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Φατσεα ήθελα απάντηση από άτομα που έχουν πάει. Εσύ είσαι ένα άτομο που από τα περισσότερα μαγαζιά σε έχουν πετάξει κι έχεις και λογο να μιλάς εδώ μέσα αναίτια.... είμαστε αρκετοί εδώ που σε ξέρουμε..... Σήμερα Κυριακή θα πάει γνωστός μου οπότε θα μάθουμε τι παίζει
Δώσε μου μια απάντηση,σε ένα κράτος που υπάρχει δημοκρατία και ελευθερία του λόγου,πος εσυ χωρίς να έχεις υλικό από κάμερες ασφαλείας η μαρτυρία πελάτη , πετάς έναν πελάτη έξω , εξηγήσεμου το πώς, γιατί εγώ προσωπικά εκτός από το lamda crusing cinemas στο down town 8, έχω να πάω 10 χρόνια, και αυτό από μια πρωσοπικη παρεξηγήση, αλλά πεσμου εσύ ποιος μπορεί να με θυμάται μετά από 10 χρόνια , που ειμουν τότε 27 και τώρα είμαι 37 , και σε λίγο καιρό 38, θες να με κάνεις πλάκα μύστη συνάδελφε μου φενετε,ο άνθρωπος ιδιοκτήτης του υδρηματος down town 8 μαζί με τον καινούργιο μέλος δεν με θυμούνται,με γνωρίζουν κάποιο μύστες μερακλήδες προσωπικα, αλλά έχουν κάνει οικογένεια, και έχουν σταματήσει να πηγαίνουν στο σινεμά, φρόντισε λοιπόν, και εσύ να την κόψεις την καραμέλα επί προσωπικού, γιατί βαρέθηκα και έχω αρχίσει και εγώ της αναφορές
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Φατσεα επιθέσεις αλλού
Όχι σε άτομα που σε ξέρουμε!!
Άραξε λίγο μην έχουμε δράματα, γιατί έχεις ξεφύγει και λες πολλά χωρίς να ξέρεις.........
 

Marios27

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2008
Μηνύματα
197
Like
74
Πόντοι
1
Καλησπερα μυστες....εγω παντως ειμαι καθοδον για επισκεψη τωρα στο μαγαζι. Ελπιζω να παιξει κατι αξιολογο...
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
182
Like
227
Πόντοι
21
Καλησπερα μυστες....εγω παντως ειμαι καθοδον για επισκεψη τωρα στο μαγαζι. Ελπιζω να παιξει κατι αξιολογο...
να μας ενημερωσεις γιατι τοσο καιρο δεν εχει γραψει κανεις εδω για το Λαμδα. εγω θα παω μεσα στο μηνα ουτως η αλλως και θα γραψω εντυπωσεις
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
να μας ενημερωσεις γιατι τοσο καιρο δεν εχει γραψει κανεις εδω για το Λαμδα. εγω θα παω μεσα στο μηνα ουτως η αλλως και θα γραψω εντυπωσεις
Κυριακή 16 Οκτωβρίου έχει party opening, το κατάστημα, γενικά έχει καλό περιβάλλον, και βρίσκεται σε νορμάλ περιοχή
 

diakoreytis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
22
Like
48
Πόντοι
0
να μας ενημερωσεις γιατι τοσο καιρο δεν εχει γραψει κανεις εδω για το Λαμδα. εγω θα παω μεσα στο μηνα ουτως η αλλως και θα γραψω εντυπωσεις
Μην το ξεχασεις πες μας ωρα και μερα να ειμαστε προετοιμασμενοι
 

beefcakehunter

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
0
μπορεί κάποιος να μας περιγράψει πρόσφατη εμπειρία του για να ξερουμε στο περίπου τι παίζει πριν επιλεξουμε να πάμε?
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Έχω αναφερθεί εγώ σε πρόσφατη βραδινή επίσκεψη στο κατάστημα, τώρα τα υπόλοιπα, είναι στην ουσία θέμα της ευχαρίστησης του κάθε ανθρώπου, και ο καιρός θα δείξει, είναι αρκετά νωρίς, για το κατάστημα, που επαναλειτουργε, μετά από 2 χρόνια covit , και lockdown, πάντως τελευταία και ζευγάρι έχει εμφανιστεί και γενικά ο χώρος του καταστήματος, είναι αρκετά, προσεγμένος, και το προσωπικό του αρκετά ευγενικό, που σου δίνει την δυνατότητα, να νιώθεις ότι είσαι στο σπίτι σου, τι άλλο να πω
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Γενικά ησυχία, παντού, δεν σας βλέπω ζωηρούς, μάλλον θα φταίει το σύστημα
 

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
644
Κριτικές
2
Like
294
Πόντοι
26
Απόλυτη υσηχεια ούτε ένα άτομο τώρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οποία -ος γουστάρει τάισμα ας έρθει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom