Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.832
Like
4.102
Πόντοι
506
Ο Ντολμάς σίγουρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ρε ΜΟΥΛΟΣΚΥΛΟ Πες μου μετα τα διόδια Ελευσίνας τι υπάρχει?
Που να θυμάται
Η τελευταια φορα ηταν σε ημερήσια με το σχολείο
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.916
Πόντοι
18.565
και να μου μαγειρευεις θέλω
2 γευματα την ημέρα +πρωινο
Εγώ λέω να μην ξαναπληρωσω ΦΠΑ. Μέχρι να φτιάξουν τους δρόμους. Βαρέθηκα να είμαι ο μαλακας της υπόθεσης ο, πολίτης Β' κατηγορίας στην ΕΕ. και να μου παίρνουν τους φόρους για δήθεν ανταποδοτικούς και να τους παντελονιαζουν οι ημέτεροι με απευθείας αναθέσεις και φωτογραφικούς διαγωνισμούς. Βαρέθηκα να με κλέβουν μπροστά στα μάτια μου και να λέω και ευχαριστώ. Να κινδυνεύω να σκοτωθώ στην καλύτερη, η, να σκοτώσω κάποιον τουρίστα στην χειρότερη.
IMG_20240522_174458.jpg

Εθνική οδός Κέρκυρας-Λευκιμμης, ρε πουστημ, να κλαίς, η να γελάς με τα χάλια μας.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
975
Like
468
Πόντοι
26
Ότι ο μέσος όρος της διαφοράς ανάμεσα στις ευρωεκλογές και τις εθνικές εκλογές μετά τη μεταπολίτευση είναι 6,9%
Κανένας σκαϊ δεν το λέει

Έβαλα όλους τους αριθμούς και σας το απέδειξα

Τώρα αν δεν θες να βλέπεις την πραγματικότητα αλλά ότι σε βολεύει κομματικά δικαίωμά σου
Σιγά μη διάβασα το σεντόνι με τις παπάτζες σου. Ούτε καν. Στο δια ταύτα οτι η νδ θα πάρει μπούλο και ο ΣΥΡΙΖΑ θα είναι πάνω από 20% ο κόσμος θα μείνει.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.744
Πόντοι
5.506
Ελα και εσυ να οδηγησεις στους δρομους της νοτιας Κερκυρας, και αν δεν γινεις @CLOSER822 πριν αρχισει την διαχειρηση θυμου, εγω θα σου χαρισω 10 ημερες διακοπες στο νησι.
Εσύ είσαι πολύ σίγουρος πως ο Κλο ξεκίνησε διαχείρηση θυμού. :2funny::2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.744
Πόντοι
5.506
αυτο ακριβως γραφω.....οτι ασχετοι εχουν γεμισει γραφεια τον τοπο και προσφερουν φουμαρα υπηρεσιες για ανυπαρκτο λογο.......τι θα πει διαχειρηση θυμου στην τελικη?τι μαλακιες ειναι αυτες!
ΕΓΩ ΣΑΣ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ, ΔΕ ΜΕ ΑΚΟΥΓΑΤΕ.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.518
Like
24.264
Πόντοι
6.256
Ανοιξτε ρε μαλακες ενα παραθυρο γιατι ηρθε το υποτακτικο πουστρακι και μυριζει χυσιλα εδω μεσα....:confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.038
Like
72.096
Πόντοι
12.756
Εγώ λέω να μην ξαναπληρωσω ΦΠΑ. Μέχρι να φτιάξουν τους δρόμους. Βαρέθηκα να είμαι ο μαλακας της υπόθεσης ο, πολίτης Β' κατηγορίας στην ΕΕ. και να μου παίρνουν τους φόρους για δήθεν ανταποδοτικούς και να τους παντελονιαζουν οι ημέτεροι με απευθείας αναθέσεις και φωτογραφικούς διαγωνισμούς. Βαρέθηκα να με κλέβουν μπροστά στα μάτια μου και να λέω και ευχαριστώ. Να κινδυνεύω να σκοτωθώ στην καλύτερη, η, να σκοτώσω κάποιον τουρίστα στην χειρότερη.
IMG_20240522_174458.jpg

Εθνική οδός Κέρκυρας-Λευκιμμης, ρε πουστημ, να κλαίς, η να γελάς με τα χάλια μας.

Ο Αλεξ εχει δωσει τις λυσεις σε ολα αυτα , αλλα μου φαινεται δεν τον διαβαζεις


ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΝΑΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ!!!!

Μαλακας ειναι αυτος που για να παει απο Ευελπιδων για Μαρουσι κατεβαινει κατω παραλία , περνάει απο το Ελληνικο που σταματαει να γονατισει/προσκυνησει τα αγια χώματα και να τα φιλησει που ο Αδωνης εδωσε
στον Λατση για να κανει ολοκληρη πολη εκει !! Παει Αθηνων Σουνίου , περναει απο Σουνιο , κοβει μεσα απο Λαυριο και γυρω γυρω μπαινει Αττικη οδο και βγαινει στο δακτυλιδι της Κηφισίας ;;

Να καθεται να ασχολειται με λακουβες στους δρόμους οταν μπορει να κανει καμιά 80αρα χλμ παραπανω και να εχει και το κεφαλι του ήσυχο.. τι να τον νοιαξει ;; η βενζινη ;; δεν εισαι με τα καλα σου ,
γιατι ο Αλεξ βαζει απο το ειδικο βενζιναδικο στην Βεικου που οι αποθηκες του ειναι συνδεμένες υπογεια με το αφορολογητο πετρελαιο και ψωνιζει καυσιμα με 1,18 ευρω το λιτρο ..

Γιατι ο Αλεξ ξέρει, δεν ειναι γατάκι σαν και εσενα , που προσπαθεις εκει μεροκάματο και πας ενα ταξιδι να γαμησεις σχιστοματισες νομιζεις οτι επιασες τον παππά απο τ αρχιδια !!!!
Να βαζεις με 1,18 βενζινη ειναι η μαγκια , ταυλάνδη πάει οποιος νά ναι , μεχρι και οι άποροι

Απο Νοτια κερκυρα θα παιρνεις καραβακι να πηγαινεις Μπαρι , απο εκει θα ανεβεις βορεια , τον γυρω απο Σλοβενια , κροατια , Μαυροβουνιο Αλβανια και απο εκει τσουπ με κανα καραβακι και παλι θα εισαι βορεια Κερκυρα :rockon::rockon:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.744
Πόντοι
5.506
Ανοιξτε ρε μαλακες ενα παραθυρο γιατι ηρθε το υποτακτικο πουστρακι και μυριζει χυσιλα εδω μεσα....:confused:
Λέει το υποτακτικό πουστρακι που τρέχει ξωπισω από τα ποσταρισματα μου.
ANTIΣΘΕΝΗΣ ΑΚΟΥΕΙ ΡΕ;:2funny:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.518
Like
24.264
Πόντοι
6.256
Λέει το υποτακτικό πουστρακι που τρέχει ξωπισω από τα ποσταρισματα μου.
Ηλιθιο πουστρακι εσυ με παραθεσες πρωτος,οπως παντα,για να φας τα γαμησιατικα σου!:2funny:

Τελικα ρε ΜΠΟΥΣΤΡΑΚΙ ακουει ο Αντισθενης ή σε γραφει στις αρχιδαρες του και αυτος οπως ολοι;

Τελος σε εχει γαμησει Δημοσιος Υπαλληλος και σε πονεσε και απο τοτε τους εχεις αχτι;:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom