Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (4 μέλη και 4 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.744
Πόντοι
5.506
Ηλιθιο πουστρακι εσυ με παραθεσες πρωτος,οπως παντα,για να φας τα γαμησιατικα σου!:2funny:

Τελικα ρε ΜΠΟΥΣΤΡΑΚΙ ακουει ο Αντισθενης ή σε γραφει στις αρχιδαρες του και αυτος οπως ολοι;

Τελος σε εχει γαμησει Δημοσιος Υπαλληλος και σε πονεσε και απο τοτε τους εχεις αχτι;:confused:
Εγώ σου εξήγησα πως αν δεν υπάρχει το γαμωκρατος και η γαμωκυβερνηση που κλαίγεσαι θα ψοφήσεις της πείνας.

Αν δεν ακούει ο Αντισθένης, πρόβλημα του ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ κάτι ξεφτιλισμένα πουστρακια σαν τη λεγκολα.

Πάντα μου ήταν αδιάφοροι οι ΔΥ, το κυρίως πρόβλημα το έχω με τους σφραγιδοφυλακες κωλογλυφτες, όχι για τους λίγους και χρήσιμους.

Τέλος, εγώ δεν τρέχω ξωπισω σου από νήμα σε νήμα να δω τι γράφεις "για να σου την πω", ΚΕΦΑΛΑ.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.518
Like
24.269
Πόντοι
6.256
Μπουστης Βλακοκ παιρνει συνεχεια τον Αντισθενη τηλ!!!

 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.537
Like
27.756
Πόντοι
5.506
τοξικο το κλιμα μετα την γιουροβιζιον ειδικα τυποι.....
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.537
Like
27.756
Πόντοι
5.506
απαντηση ουρσουλας στον κυριακο......
η καλυτερη κυβερνηση εβερ
442462752_2681669895319365_108133344709973631_n.jpg
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
Ο Αλεξ εχει δωσει τις λυσεις σε ολα αυτα , αλλα μου φαινεται δεν τον διαβαζεις


ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΝΑΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ!!!!



Απο Νοτια κερκυρα θα παιρνεις καραβακι να πηγαινεις Μπαρι , απο εκει θα ανεβεις βορεια , τον γυρω απο Σλοβενια , κροατια , Μαυροβουνιο Αλβανια και απο εκει τσουπ με κανα καραβακι και παλι θα εισαι βορεια Κερκυρα :rockon::rockon:
Μαλακα, που το σκεφτηκες; Ξεραθηκα απο τα γελια:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.349
Like
13.695
Πόντοι
3.656
απαντηση ουρσουλας στον κυριακο......
η καλυτερη κυβερνηση εβερ
442462752_2681669895319365_108133344709973631_n.jpg
ανεβαίνει και το ρεύμα...και ως δια μαγείας σε παίρνουν 10 πάροχοι την ημέρα για προσφορά για να αλλάξεις...

και μόλις ακούν μπλέ τιμολόγιο ξενερώνουν τη ζωή τους :coffee:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: j 1973

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.419
Like
20.242
Πόντοι
6.056
ανεβαίνει και το ρεύμα...και ως δια μαγείας σε παίρνουν 10 πάροχοι την ημέρα για προσφορά για να αλλάξεις...

και μόλις ακούν μπλέ τιμολόγιο ξενερώνουν τη ζωή τους :coffee:
Γιατι μπλε τυπε?Δεξιος εισαι?Πρασινη ενεργεια εχουμε:confused::confused::confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: j 1973

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.171
Κριτικές
26
Like
11.107
Πόντοι
4.746

ΔΕΝ ΜΕΙΩΝΟΥΜΕ ΤΟ ΦΠΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΖΕΥΟΥΜΕ ΕΣΟΔΑ - Κυνική παραδοχή Κούλη για την ακρίβεια​

 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: j 1973

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.419
Like
20.242
Πόντοι
6.056
επέλεξα σταθερότητα :confused::confused::confused:
Απιστε Θωμα,αφου εταζαν μειωσεις.Δεν βαριεσαι,καλοκαιρακι ερχεται,λιγνιτες(ο,τι απεμεινε) ειναι σε παυση,ανεβαινει η ζητηση,οποτε ετοιμαστειτε:coffee::confused::confused::confused:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
ΡΕ ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ, ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΤΙΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΔΕΣΕΤΕ ΤΙΣ ΤΑΜΕΙΑΚΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΜΕ ΤΑ POS, ΒΑΛΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΑ ΕΠΙΓΡΑΦΗ ΣΤΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΜΕ ΚΑΡΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΤΡΗΤΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.349
Like
13.695
Πόντοι
3.656
Απιστε Θωμα,αφου εταζαν μειωσεις.Δεν βαριεσαι,καλοκαιρακι ερχεται,λιγνιτες(ο,τι απεμεινε) ειναι σε παυση,ανεβαινει η ζητηση,οποτε ετοιμαστειτε:coffee::confused::confused::confused:
εγώ προνόησα και έβαλα το μπλε με καλή τιμή και τώρα θα καίω τα ινβέρτερ σε όλα τα δωμάτια μέρα νύχτα θα γυρνάω από τη δουλειά και θα το βρίσκω ψυγείο και οι ψαγμένοι με τα πορτοκαλί και τα πράσινα τιμολόγια θα κάνουν μπάνιο σε παγάκια για να μην πεθάνουν από τη ζέστη :coffee::coffee::coffee::coffee::coffee:
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.349
Like
13.695
Πόντοι
3.656
ΡΕ ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ, ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΤΙΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΔΕΣΕΤΕ ΤΙΣ ΤΑΜΕΙΑΚΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΜΕ ΤΑ POS, ΒΑΛΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΑ ΕΠΙΓΡΑΦΗ ΣΤΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΜΕ ΚΑΡΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΤΡΗΤΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ.
είχαν και το θράσος να εξαγγείλουν και 10Κ πρόστιμο για τους εε και 20Κ πρόστιμο για τις εταιρείες...αν δεν έκαναν την διασύνδεση μέχρι το τέλος μαίου...

και ούτε η επσιλον δεν έχει ακόμα έτοιμα τετοια πακέτα...


μιλάμε για ΤΡΙΜΠΟΥΡΔΕΛΟ πιο άχρηστοι πεθαίνεις
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.419
Like
20.242
Πόντοι
6.056
εγώ προνόησα και έβαλα το μπλε με καλή τιμή και τώρα θα καίω τα ινβέρτερ σε όλα τα δωμάτια μέρα νύχτα θα γυρνάω από τη δουλειά και θα το βρίσκω ψυγείο και οι ψαγμένοι με τα πορτοκαλί και τα πράσινα τιμολόγια θα κάνουν μπάνιο σε παγάκια για να μην πεθάνουν από τη ζέστη :coffee::coffee::coffee::coffee::coffee:
Ποτε το εκλεισες το μπλε?Στην δεη ή σε αλλη εταιρεια?Εγω αρχες Γεναρη,ειχα βεβαια εμπιστοσυνη οτι θα πεσει η κιλοβατωρα στα 4-5 λεπτα,αλλα ειπα να στηριξω τις εταιρειες,μην χρεοκωπησουν κιολας:confused::confused::confused:
ΡΕ ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ, ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΤΙΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΔΕΣΕΤΕ ΤΙΣ ΤΑΜΕΙΑΚΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΜΕ ΤΑ POS, ΒΑΛΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΑ ΕΠΙΓΡΑΦΗ ΣΤΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΜΕ ΚΑΡΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΤΡΗΤΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ.
Σκεφτομουν προχθες οτι καιρο ειχες να ανεβασεις φωτο με το δρομο,απορησα μηπως τον εφτιαξαν.


























Ευτυχως ανεβασες και με καθησυχασες:confused::confused::confused::coffee::coffee:
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
Πιστεύω ότι έχεις μένος με το ΚΚε
Ισχυεο ΚΚε μπορεί να βοηθήσει να μοιραστεί λίγο η πίτα ( έγραψα ισχυρό κ όχι κεβερνον ,ΚΚΕ )
Το ίδιο κ για Βελόπουλο ...

Γενικά οτιδήποτε εκτός του Κούλη ..
Όσο ουτοπικό είναι το ΚΚΕ άλλο τόσο ουτοπικό είναι να πιστεύεις ότι σαν απλός εργαζόμενος μπορεί να εξελιχθεί με αυτή την κυβέρνηση

Και γιατί να μην κυβερνήσουν τύπε;;; τι φοβάσαι;;; πρωθυπουργός Κουτσούμπας και ΥΠΕΞ Βελόπουλος .... βλέπεις πρόβλημα;;; ....

Ότι και να λέμε χρειαζόμαστε κυβέρνηση στο τέλος.

Το ΚΚΕ ηττήθηκε στο μέτωπο, δεν εξαφανίστηκε δυστυχώς. Τιμή στους παππούδες μου που το πολέμησαν, ο ένας στην Χωροφυλακή ο άλλος στον ΕΔΕΣ.

Οσο για τον γλίτσα πρωην ακροδεξιό τραλαλακη που σου έκανε like τρίζουν τα κόκαλα των προγόνων του.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.349
Like
13.695
Πόντοι
3.656
Ποτε το εκλεισες το μπλε?Στην δεη ή σε αλλη εταιρεια?Εγω αρχες Γεναρη,ειχα βεβαια εμπιστοσυνη οτι θα πεσει η κιλοβατωρα στα 4-5 λεπτα,αλλα ειπα να στηριξω τις εταιρειες,μην χρεοκωπησουν κιολας:confused::confused::confused:
Δε θυμάμαι...πότε ήταν που άλλαζε το καθεστώς? τότε...

όχι δεν ξανά πάω ποτέ στη ΔΕΗ

ναι είχα και εγώ μεγάλη εμπιστοσύνη στο σύστημα γιαυτό είπα δε γαμιέται τουλάχιστον κάθε μήνα θα πληρώνω πάνω κάτω τα ίδια...

τώρα στέλνω και στον δεδδηεε κάθε μήνα μέτρηση και βγαίνει εκκαθαριστικό τιμολόγιο και τέλος.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
είχαν και το θράσος να εξαγγείλουν και 10Κ πρόστιμο για τους εε και 20Κ πρόστιμο για τις εταιρείες...αν δεν έκαναν την διασύνδεση μέχρι το τέλος μαίου...

και ούτε η επσιλον δεν έχει ακόμα έτοιμα τετοια πακέτα...


μιλάμε για ΤΡΙΜΠΟΥΡΔΕΛΟ πιο άχρηστοι πεθαίνεις
Εχω την πελατισσα εδω περιμενει μιση ωρα να παει ο αντρας της, γερος ανθρωπος, να ψαξει να βρει μηχανημα να βγαλει μετρητα, να φερει να πληρωσει. Και με την καχυποψια οτι το κανω επιτηδες. Απορω πως ερχονται τουριστες ακομα, εδω στην Ελλαδα.
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.419
Like
20.242
Πόντοι
6.056
Εχω την πελατισσα εδω περιμενει μιση ωρα να παει ο αντρας της, γερος ανθρωπος, να ψαξει να βρει μηχανημα να βγαλει μετρητα, να φερει να πληρωσει. Και με την καχυποψια οτι το κανω επιτηδες. Απορω πως ερχονται τουριστες ακομα, εδω στην Ελλαδα.
Mεταξυ μας,αν ειναι καλη η πελατισσα μπορει να το κανεις και εσκεμμενα?:coffee::coffee::confused::confused::confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: j 1973

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom