Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Φέρτε πίσω τα κλεμμένα ρε συριζολαμόγια που έχετε μούτρα και μιλάτε μετά τη χθεσινή ξεφτίλα του μπουρδελοκόμματος σας.
Ξεφτίλα είναι να φέρνεις χρήματα στα δημόσια ταμεία και όχι να κλέβεις.
Διαβάζουμε εδώ από έναν ισοβιο ψηφοφόρο των ΝΔ&ΠΑΣΟΚ.
Θα σε ειδοποιήσουμε χοντρούλη, τράβα να φας τώρα από το καλάθι του Αδόνειδος.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Άντε βρες λαγούμι να κρυφτείς ρε συριζόπανο που μιλάς κιόλας αντί να το βουλώσεις τώρα επιβεβαιώθηκε και με τη βούλα τι λαμόγια είστε.
Η Καϊλή σε περιμένει στο κελί της να σε στραπονάρει χοντρούλη.
Ο Παππάς πρώτος θα βγει στην εκλογική του περιφέρεια όσο και να σου τσούζει το λιπώδες κωλοστρέμμα που κουβαλάς.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.717
Κριτικές
6
Like
11.155
Πόντοι
3.936
Αυτό ακριβώς έχω γράψει στο μήνυμα
Εχεις πλακα ρε δαλαι κλαμα. Μετρας τα γραμμαρια στις κονσερβες και στα τροφιμα γενικα, ομως αλλα κατα τα αλλα υποτηριζεις με σθενος (κομματικα) τους βιαστες σου. Δεν ειναι τιποτα. Συνδρομο της Στοκχολμης λεγεται..:embarrased:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.717
Κριτικές
6
Like
11.155
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • unnamed (1).jpg
    unnamed (1).jpg
    59,2 KB · Εμφανίσεις: 21

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.487
Like
4.186
Πόντοι
456
Μπα δεν ειμαι Συριζα....και 40-0 να ειναι τετοια πουλημενα τομαρια που ειναι δεν μου κανει καμμια εντυπωση.Ο εισαγγελεας ετσι απο περιεργεια γιατι ελεγε να βγει αθωος;Συριζαιος και αυτος;

Δε θα καταλαβω ποτε πως απλοι πλεμπαιοι ανθρωποι καθονται και απελπισμενα υποστηριζουν την αθωοτητα ενος εξουσιομανη τυπου, κενου πολιτικα (ευκολα αυριο πηγαινε και ΝΔ ετουτος αν χρειαζοταν για να τα φαει), που καθεστωτικα κινουνταν για 4 χρονια με το βολικο προσχημα οτι και οι αλλοι εξουσιομανεις τα ιδια κανουν. Δε θα το αντιληφθω ποτε.

Δε μιλαμε καν για ενα δριμυ κατηγορω για να ενοχοποιησεις καποιον μεσα στην απογνωση σου αλλα σε ηδη εξεδωσα αποφαση να τον βγαλεις αθωο με το στανιο και θυμα πλεκτανης ειναι αλλης ταξης μεγεθους προβλημα και με 100% προκαταληψη οτι και να λες εδω μεσα.

Απιθανα πραγματα.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.495
Πόντοι
6.256
Δε θα καταλαβω ποτε πως απλοι πλεμπαιοι ανθρωποι καθονται και απελπισμενα υποστηριζουν την αθωοτητα ενος εξουσιομανη τυπου, κενου πολιτικα (ευκολα αυριο πηγαινε και ΝΔ ετουτος αν χρειαζοταν για να τα φαει), που καθεστωτικα κινουνταν για 4 χρονια με το βολικο προσχημα οτι και οι αλλοι εξουσιομανεις τα ιδια κανουν. Δε θα το αντιληφθω ποτε.

Δε μιλαμε καν για ενα δριμυ κατηγορω για να ενοχοποιησεις καποιον μεσα στην απογνωση σου αλλα σε ηδη εξεδωσα αποφαση να τον βγαλεις αθωο και θυμα πλεκτανης ειναι αλλης ταξης μεγεθους προβλημα και με 100% προκαταληψη οτι και να λες εδω μεσα.

Απιθανα πραγματα.
Αμα εβαζες λιγο το μυαλο σου να δουλεψει θα καταλαβαινες τυπε οτι δεν υποστηριζω κανεναν ουτε Συριζαιο ουτε ΝεοΔημοκρατη....τον τροπο που δρουνε ολοι αυτοι για να εξοντωνουν πολιτικους αντιπαλους και κοινωνικα κεκτημενα σχολιαζω.

Δεν εχω καμμια πρεμουρα να ενοχοποιησω κανεναν τυπε γιατι πολυ απλα δεν ειμαι κομματοσκυλο οποιουδηποτε και ετσι βλεπω και κρινω χωρις κοκκινα και μπλε γυαλια.

Βλεπω ας πουμε εδω και χρονια ενα δικαστικο σωμα που βγαζει αποφασεις κατα παραγγελια των αφεντικων του που δεν ειναι ο μαλακας ο αυτιστικος ο Κουλης που σε επιασε κοψιμο αλλα οι ολιγαρχες που κρυβονται απο πισω του.

Βλεπω ενα δικαστικο σωμα που στο σκανδαλο των υποκλοπων δεν εχει ξεκινησει καν προανακριτικη ερευνα εδω και μηνες και την ιδια ωρα βγαζει αποφαση υπερ των funds σε χρονο ρεκορ.

Εσυ κατσε ασχολησου με τον Τσιπρα αυτος κυβερναει αλλωστε και εχει φτασει την ακριβεια στα παντα στο Θεο και σε μπουκωνει με επιδοματακια για να τη βγαζεις περα ισα ισα.

Εγω δοξα τω Θεο και λογω επαγγελματος δεν εχω ετσι και αλλιως θεματα βιοπορισμου αλλα δεν θα κανω τον μαλακα οταν βλεπω συνανθρωπους μου να τους πετανε εξω απο τα σπιτια τους για να θησαυριζουνε οι Πατσηδες που ψηφισες....
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.702
Like
27.983
Πόντοι
5.506
βρωμοπουστοι νοικοκυραιοι κυρ παντεληδες
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.161
Κριτικές
2
Like
9.073
Πόντοι
2.456
"Μην ακούτε τι λένε οι συριζαιοι, οι τιμές είναι χαμηλότερες από πέρυσι" είπε ο Αδωνις από την Βαρβάκειο.
Μην ακούτε τι λέει ο Αδωνις που τον ψηφίζετε, σας θεωρεί λιγότερο μαλακες από όσο πραγματικά είστε.
Ανακοινωσε τιμή για @@ κ@π@μ@;
:confused: :confused: :confused:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.702
Like
27.983
Πόντοι
5.506
δεν ξερω που να το ποσταρω και το ποσταρω εδω.....θα βγαζουν σαλια οι νδ και ο πξ
Fpu9Kv8X0AI52lP.jpg
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.739
Κριτικές
24
Like
10.091
Πόντοι
3.446
δεν ξερω που να το ποσταρω και το ποσταρω εδω.....θα βγαζουν σαλια οι νδ και ο πξ
Fpu9Kv8X0AI52lP.jpg
εσβησε ξαφνικα το λαπ τοπ μου, δεν ξερω γιατι.... απ το τηλεφωνο ειμαι τωρα αλλα φοβαμαι μην μπλοκαρει κ αυτο
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.702
Like
27.983
Πόντοι
5.506
καρασυγγνωμη τυπε...δεν ηθελα κακο
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.487
Like
4.186
Πόντοι
456
Αμα εβαζες λιγο το μυαλο σου να δουλεψει θα καταλαβαινες τυπε οτι δεν υποστηριζω κανεναν ουτε Συριζαιο ουτε ΝεοΔημοκρατη....τον τροπο που δρουνε ολοι αυτοι για να εξοντωνουν πολιτικους αντιπαλους και κοινωνικα κεκτημενα σχολιαζω.

Δεν εχω καμμια πρεμουρα να ενοχοποιησω κανεναν τυπε γιατι πολυ απλα δεν ειμαι κομματοσκυλο οποιουδηποτε και ετσι βλεπω και κρινω χωρις κοκκινα και μπλε γυαλια.

Βλεπω ας πουμε εδω και χρονια ενα δικαστικο σωμα που βγαζει αποφασεις κατα παραγγελια των αφεντικων του που δεν ειναι ο μαλακας ο αυτιστικος ο Κουλης που σε επιασε κοψιμο αλλα οι ολιγαρχες που κρυβονται απο πισω του.

Βλεπω ενα δικαστικο σωμα που στο σκανδαλο των υποκλοπων δεν εχει ξεκινησει καν προανακριτικη ερευνα εδω και μηνες και την ιδια ωρα βγαζει αποφαση υπερ των funds σε χρονο ρεκορ.

Εσυ κατσε ασχολησου με τον Τσιπρα αυτος κυβερναει αλλωστε και εχει φτασει την ακριβεια στα παντα στο Θεο και σε μπουκωνει με επιδοματακια για να τη βγαζεις περα ισα ισα.

Εγω δοξα τω Θεο και λογω επαγγελματος δεν εχω ετσι και αλλιως θεματα βιοπορισμου αλλα δεν θα κανω τον μαλακα οταν βλεπω συνανθρωπους μου να τους πετανε εξω απο τα σπιτια τους για να θησαυριζουνε οι Πατσηδες που ψηφισες....

Το ιδιο λεμε με τη διαφορα οτι πεταγεσαι σαν να σε χτυπησε ηλεκτρικο ρευμα οταν αφορα Κουλη και βρισκεις χιλιες δυο δικαιολογιες οταν αφορα Συριζα ενω εγω τους κραζω και τους 2 (το κραξιμο που του εριξα στη καραντινα δε το εχω ριξει σε Τσιπρα ποτε) και ευτυχως για τη δικη μου συνειδηση δεν εχω ψηφισει ποτε κανεναν τους για να υποκρινομαι μετα οτι με ξεγελασαν και δεν ηξερα.

Ο Παππας ειδικα που πηγαινε με δικηγορο οffshore Αρτεμιου ταξιδακι στο Παναμα (αυτα γινονται εκει μονο για τοποθετηση 8ψηφιων ποσων) ειναι για βαθια μεσα ανεξαρτητα εαν υπαρχουν χιλιαδες αλλοι Μπακογιαννηδες και Τζοχατζοπουλοι.

Το ασπρισμα που κανεις για αθωωση Παππα ειναι ενοχικο οσα κατεβατα και να κατεβαζεις τωρα.

Δε μπορεις καν να διανοηθεις οτι δε ψηφησα Πατση εκει εχεις καταπεσει για να εκλογικευσεις το bias σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom