Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.495
Πόντοι
6.256
Πολύ ωραία αυτά που γράφεις. Πώς αισθάνεσαι τώρα που σε 3 μήνες τελειώνει το γυμνάσιο και θα πας στο λύκειο; Πιστεύεις θα είναι δυσκολότερο;
Εσύ πως αισθάνεσαι που γεννήθηκες βλάκας και βλάκας θα πεθάνεις;
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.495
Πόντοι
6.256
Μάγκα, ιατρός δεν είσαι; Δεν θυμάσαι που έκοψαν τα ταμεία ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΔΙΑΒΗΤΙΚΩΝ ΠΑΠΟΥΤΣΙΩΝ ;
Και είχαν και ... ΑΙΤΙΟΛΟΓΗΣΗ !!!! Αφού θα ακρωτηριαστούν λέει τα διαβητικά πόδια, γιατί να .... ξοδεύουμε για παπούτσια ;;;;;

Η κυβέρνηση 1990-1993 δεν είχε κόψει το ελευθέρας στα λεωφορεία για τους τυφλούς ;;;;;
Άμα δεις όλα αυτά τα χρόνια το επιδόματα έχουν κόψει σε βαριά πάσχοντες θα τρελαθείς...αλλά δεν πειράζει έχουμε μαρκετ πας,φιουελ πας,ρεύμα πας.

Επιδοματακια από τα δικά μας λεφτά για να αισχροκέρδουν οι ολιγαρχες χορηγοί μας...
 

Ahotone

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
71
Like
71
Πόντοι
0
Άμα δεις όλα αυτά τα χρόνια το επιδόματα έχουν κόψει σε βαριά πάσχοντες θα τρελαθείς...αλλά δεν πειράζει έχουμε μαρκετ πας,φιουελ πας,ρεύμα πας.

Επιδοματακια από τα δικά μας λεφτά για να αισχροκέρδουν οι ολιγαρχες χορηγοί μας...

Οπου να'ναι θα ερθει και το μπαϊ πας...
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.636
Like
17.750
Πόντοι
3.656
Άμα δεις όλα αυτά τα χρόνια το επιδόματα έχουν κόψει σε βαριά πάσχοντες θα τρελαθείς...αλλά δεν πειράζει έχουμε μαρκετ πας,φιουελ πας,ρεύμα πας.

Επιδοματακια από τα δικά μας λεφτά για να αισχροκέρδουν οι ολιγαρχες χορηγοί μας...
Φαρμακοποιός μου είπε και θεωρώ απίθανο να κάνει λάθος, ότι έβαλαν ποινή 10% συμμετοχή σε φάρμακα με μηδενική συμμετοχή, όπως ινσουλίνες,
για όσους δεν ... δήλωσαν προσωπικό ιατρό !!!!!!
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.419
Κριτικές
8
Like
32.808
Πόντοι
6.536
Ακομη κι ετσι θα στενοχωθουμε γι αυτην τυπε, πάνω απ' όλα είμαστε άνθρωποι. Κι ας ψηφίζει ο,τι γουστάρει. Δεν εύχεσαι ποτέ ούτε χαίρεσαι με το κακό κάποιου, κι ας δέχεται να ταΐζει Μητσοτάκηδες εδώ και 80 χρόνια.
Εκτός αν είναι μπάτσος και βγάζει με τη βία ΑΜΕΑ άνθρωπο από το σπίτι του.
Πληροφοριακά να ξέρεις είναι ανησυχητικό σημάδι για σένα το λαϊκ από τον πίθηκο ναζί.....

:confused:
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Πληροφοριακά να ξέρεις είναι ανησυχητικό σημάδι για σένα το λαϊκ από τον πίθηκο ναζί.....

:confused:
Γίνεται επίμονος πολλές φορές και ξερόλας. Δεν θέλω όμως να τον κατηγορώ, ο κάθε άνθρωπος κουβαλάει διαφορετικό ψυχικό φορτίο μέσα του.
Ίσως είχε πολλές ατυχίες που συνέβαλαν στις αλλοπρόσαλλες απόψεις του.
Μη ξεχνάμε ότι ο πάγος ήταν νερό προτού γίνει πάγος.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.419
Κριτικές
8
Like
32.808
Πόντοι
6.536
Γίνεται επίμονος πολλές φορές και ξερόλας. Δεν θέλω όμως να τον κατηγορώ, ο κάθε άνθρωπος κουβαλάει διαφορετικό ψυχικό φορτίο μέσα του.
Ίσως είχε πολλές ατυχίες που συνέβαλαν στις αλλοπρόσαλλες απόψεις του.
Μη ξεχνάμε ότι ο πάγος ήταν νερό προτού γίνει πάγος.
Για έναν ναζί δεν υπάρχει σωτηρία.....
Μόνο αυτό,να ακολουθήσουν τον αρχηγό.....

FpksrLWWYAAiKJt.jpeg
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.495
Πόντοι
6.256
Φαρμακοποιός μου είπε και θεωρώ απίθανο να κάνει λάθος, ότι έβαλαν ποινή 10% συμμετοχή σε φάρμακα με μηδενική συμμετοχή, όπως ινσουλίνες,
για όσους δεν ... δήλωσαν προσωπικό ιατρό !!!!!!
Δεν ισχύει καμία ποινή προς το παρόν....Ο νόμος βέβαια προβλέπει τέτοιες ποινές αλλά έχουν αναβληθεί γιατί δεν βρέθηκαν αρκετοί μαλακες γιατροί να γίνουν προσωπικοί γιατροί για να καλύψουν όλους τους ασφαλισμένους.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.590
Κριτικές
3
Like
11.150
Πόντοι
3.936
Φαρμακοποιός μου είπε και θεωρώ απίθανο να κάνει λάθος, ότι έβαλαν ποινή 10% συμμετοχή σε φάρμακα με μηδενική συμμετοχή, όπως ινσουλίνες,
για όσους δεν ... δήλωσαν προσωπικό ιατρό !!!!!!
ισχύει ΣΕ ΚΑΘΕ συνταγή Η φάρμακο. Δεν ξέρω εάν εφαρμόστηκε τελικά
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
-Μπαμπά θέλω 20€.
-Χτες σου έδωσα 20€ αγαπη μου, που πήγαν;
-Κέρασα τον Μητσοτάκη σουβλάκια μπαμπά!
- Φαααααπ! Χφτουυυυ! :cussing::headbang:


20230224_180231.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.739
Κριτικές
24
Like
10.091
Πόντοι
3.446

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.720
Like
6.153
Πόντοι
1.406
Γίνεται επίμονος πολλές φορές και ξερόλας. Δεν θέλω όμως να τον κατηγορώ, ο κάθε άνθρωπος κουβαλάει διαφορετικό ψυχικό φορτίο μέσα του.
Ίσως είχε πολλές ατυχίες που συνέβαλαν στις αλλοπρόσαλλες απόψεις του.
Μη ξεχνάμε ότι ο πάγος ήταν νερό προτού γίνει πάγος.
Με συγκινησες ρε κερατα:cry:
OIP.duzs5FTZA__Sc69kzHlSDwHaEK
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.717
Κριτικές
6
Like
11.155
Πόντοι
3.936
Φαρμακοποιός μου είπε και θεωρώ απίθανο να κάνει λάθος, ότι έβαλαν ποινή 10% συμμετοχή σε φάρμακα με μηδενική συμμετοχή, όπως ινσουλίνες,
για όσους δεν ... δήλωσαν προσωπικό ιατρό !!!!!!
Η πλακα ειναι οτι εστειλαν στην τουρκια 5 τονους φαρμακα. Ενω πριν λιγο καιρο ελεγαν οτι εχει στεγνωσει η αγορα απο φαρμακα και υπαρχει ελλειψη.. :confused:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.717
Κριτικές
6
Like
11.155
Πόντοι
3.936
Αρα Κουλης ως το 2050, γιατι δεν βλεπω τα καναλια να αλλαζουν γραμμη
Σιγουρα κυρ καραμαλεα. Να ξαναζησουμε παλι τον παπικο μεσαιωνα με τον σκοταδισμο του. (Μα τι λεω. Αφου ηδη τον ζουμε..) Σε ρολο πάπα - ο γουρλοματης τυχερουλης. :embarrased:
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.743
Like
1.501
Πόντοι
266
Δεν κάνεις καμία "αίτηση" σε τραπεζα, για το ακατασχετο ως προς τις οφειλες στο Δημοσιο. Μια δηλωση κανεις ηλεκτρονικα στην ΑΑΔΕ. Για εναν μονο λογαριασμο, που θα ειναι ακατασχετος. Μεχρι ενα ποσο βεβαια
Αυτό ακριβώς έχω γράψει στο μήνυμα

Ένα έναντι ιδιωτών που αυτό πρέπει να κάνεις αίτηση στην τράπεζα για να το έχεις
Δεύτερο έναντι του δημοσίου που πρέπει να κάνεις αίτηση στην ααδε ηλεκτρονικά
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.743
Like
1.501
Πόντοι
266
Τύπε χίλια συγνωμη αλλά καπου εδω σταματαμε να διαβαζουμε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Και τι θα παθαιναν δηλαδη αν εβγαινε κυβερνηση ο Τσιπρας?
1 έγραψα το ένα συγκεκριμένα ποιο ήταν
Παλιά δεν μπορούσες να κάνεις πώληση μέχρι και σε δεύτερο βαθμό συγγένειας
Το 1989 νομίζω άλλαξε αυτό και δεν μπορούσες να κάνεις μόνο στον πρώτο βαθμό συγγένειας
Το συγκεκριμένο εγώ το παρακολουθούσα επειδή φοβόμουν να μην πεθάνει η γιαγιά και όπως έγραψα και πιο πάνω πήγα στη βουλή και πήρα αντίγραφο των πρακτικών και με αυτό πήγα στο νησί στην εφορία και στο δικηγόρο
Δεν το ήξερε ούτε η εφορία ούτε ο δικηγόρος

2 εάν Άλεξ σε μία περιουσία η οποία προέρχεται από δεύτερο βαθμό συγγένειας
Παραδείγματος χάρη από γιαγιά παππού
Θέλουν να τη δώσουν στα εγγόνια

Μπορούν η με δωρεα η με πώληση

Η πώληση έχει σταθερό ποσοστό
Η δωρεάν εν ζωή μεταβλητό ανάλογα με το ποσό
Συμφέρει λοιπόν να κάνεις δωρεά εν ζωή τόσο ποσο ώστε να επωφεληθείς με το μικρότερο ποσοστό της δωρεάς μέχρι να φτάσει το ποσοστό της πώλησης

Το συγκεκριμένο μόνος του δικηγόρος συνήθως δεν μπορεί να το κάνει τουλάχιστον σε δικηγόρους του νησιού που είχα απευθυνθεί

Του έβαλα εγώ τα ποσά και μου έκανε αυτός και ο συμβολαιογράφος τα συμβόλαια

3 γενικώς σε ότι έχει σχέση
Με υπολογισμούς
Οι δικηγόροι συνεργάζονται με λογιστές και συμβολαιογράφους
Μόνο σε αυτά τα θέματα που
αφορούν και μαθηματικά και υπολογισμούς
Πάω στους δικηγόρους έτοιμα τα χαρτιά
Σε όλα τα άλλα φυσικά οι δικηγόροι ξέρουν χίλιες φορές περισσότερο από ότι ξέρω εγώ

Και έγραψα βέβαια ότι ισχύει και το αντίθετο

Ξέρω ανθρώπους που δεν έχουν σπουδάσει ότι έχω σπουδάσει εγώ και σε συγκεκριμένους τομείς ξέρουν λόγω ενασχόλησης τους πολύ περισσότερα από μένα

Και να πω άλλο ένα γενικό παράδειγμα

Ένας μαθηματικός που δεν έχει κάνει ποτέ ιδιαίτερα και διδάσκει σε Γυμνάσιο όχι σε λύκειο
Πολλά χρόνια
Μπορεί να μην μπορεί να κάνει ιδιαίτερα μαθηματικά για έναν που θέλει να μπει στο πανεπιστήμιο
Ειδικά αν η σχολή που θέλει να μπει θέλει πάρα πολλά μόρια

Ενώ ένας φοιτητής παραδείγματος χάρη ναυπηγός πρώτου έτους που έχει περάσει Με πολύ μεγάλη βαθμολογία στη σχολή του στα μαθηματικά
Και έχει και μεταδοτικότητα μπορεί να κάνει


4 όσον αφορά για τον Τσίπρα
Και τους δικαστές
Μερικές φορές πρέπει να θυμόμαστε το παράδειγμα της Θάνου
Και κάποιοι δικαστές αν πίστευαν ότι θα βγει ο Τσίπρας να θελαν να γίνουν αρεστοί σε αυτόν ψηφίζοντας όπως θα τον βόλευε
Στη συγκεκριμένη υπόθεση
 

daftrucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
928
Like
1.184
Πόντοι
206
Δεν ξέρω τύπε, αλλά "λόγω κρίσης" δεν πέθανε κανείς. Λόγω αδυναμίας, λόγω απελπισίας, λόγω πολλών άλλων ναι, αλλά λόγω κρίσης είναι οι γνωστές παπάτζες του λάκη.
Την αδυναμία, την απελπισία και τους πολλούς άλλους λόγους, δυστυχώς τις δημιούργησε η κρίση στην πλειονότητα των ανθρώπων. Υπηρχαν και πριν φυσικά αλλά οχι στην έκταση που εμφανιστηκαν κατά τη διαρκεια της.
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
764
Κριτικές
8
Like
895
Πόντοι
366
Καλα της κανανε της βρωμοαναπηρης....τα funds να ειναι καλα!!!

Σιχαματα του κερατά..μπράβο σαυτους που πήγαν και το ανέκοψαν.γαμημενα funds θα χει και συνέχεια,σκουπιδαρια..
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.199
Like
3.439
Πόντοι
456
Της δικαιοσύνης ήλιε νοητέεεεε
και μυρσίνη συυυυυυ
δοξαστικήηηηηη

Screenshot 2023-02-24 at 10.50.10 AM.png
Οι ΣΥΡΙΖΑΙοι είναι άμπαλοι κλεφτοκοτάδες. Το σοβαρό white collar crime είναι προνόμιο άλλων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom