Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.768
Κριτικές
184
Like
44.010
Πόντοι
21.896
:grouphug::grouphug::grouphug:
θα σου βαλω και φορο αλληλεγγύη
Η αλήθεια είναι ότι ο Κούλης φέτος μείωσε φόρους ΑΛΛΑ μάς τα πήρε πίσω κ με το παραπάνω με την αύξηση της βενζίνης που ο εφκ αυξήθηκε κ αυτός καθβς κ το φοα της βενζίνης κίνησης θέρμανσης κ φπα ρεύματος που αυξήθηκε κ αυτος
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
κοροιδευεις επειδη εχω σαξο;η επειδη εχω σαξο δεν εχω να φαω;για να καταλαβω..ενταξει ο φυλακοβιος το παιζει κατι που δεν ειναι θα τον γαμησω οταν ερθει η ωρα...
Κοροϊδεύω γιατί μου λες μαλακίες σα να εκτοξεύθηκε το βιοτικό σου επίπεδο από το 1930 στο 2020 μέσα στα τελευταία 3 χρόνια

Το Νίπλη γάμησε τον αλλά ιεραποστολικά όπως επιτάσσει ο ορθόδοξος και πατροπαράδοτος τρόπος της συντηρητικής παράταξης :confused:
κατα καιρους οχι ειδικα δικηγορος γιατι εγω τα χωνω..βαριεμαι να τα ξαναγραφω αρχηγε η ουσια ειναι και για να στο γραφω οτι τις μαλακιες τους τις εχω γραψει πολλακις..βασικα πουτσα μου αν με θεωρουν τυχαρπαστα νικ στο μπου δικο τους εμενα μου φτανει να ξερω τι ειμαι και να συνομιλω και με καποιους Δεξιους της κυβερνησης..
Ποια τυχάρπαστα nicknames λες τύπε μου ? Σου μιλάω για τους κυβερνώντες που τους θεωρείς δικούς σου ενώ αυτοί όχι.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.192
Like
51.001
Πόντοι
12.756
Η αλήθεια είναι ότι ο Κούλης φέτος μείωσε φόρους ΑΛΛΑ μάς τα πήρε πίσω κ με το παραπάνω με την αύξηση της βενζίνης που ο εφκ αυξήθηκε κ αυτός καθβς κ το φοα της βενζίνης κίνησης θέρμανσης κ φπα ρεύματος που αυξήθηκε κ αυτος
εδω βολκανο ειναι ολοι πλουσιοι απλα τα γραφουνε γιατι νοιαζονται για το κοινο καλο και την Ελλαδα..
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.192
Like
51.001
Πόντοι
12.756
Κοροϊδεύω γιατί μου λες μαλακίες σα να εκτοξεύθηκε το βιοτικό σου επίπεδο από το 1930 στο 2020 μέσα στα τελευταία 3 χρόνια

Το Νίπλη γάμησε τον αλλά ιεραποστολικά όπως επιτάσσει ο ορθόδοξος και πατροπαράδοτος τρόπος της συντηρητικής παράταξης :confused:

Ποια τυχάρπαστα nicknames λες τύπε μου ? Σου μιλάω για τους κυβερνώντες που τους θεωρείς δικούς σου ενώ αυτοί όχι.
ειμαι αρκετα σαφης πιστευω σε αυτα που γραφω..σου λεω οτι μειωσε τα παντα και εχει γαμηθει η φαση με το Φ.Α.και την βενζινη..σου γραφω τα εγκληματα συριζα και εσυ μου λες αλλα αντι αλλων..ενταξει δεν με θεωρουν δικο τουε στην Ν.Δ.δεν πειραζει εγω τους αγαπω σαν αγνος τιμιος δεξιος μισθωτος
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
Η αλήθεια είναι ότι ο Κούλης φέτος μείωσε φόρους ΑΛΛΑ μάς τα πήρε πίσω κ με το παραπάνω με την αύξηση της βενζίνης που ο εφκ αυξήθηκε κ αυτός καθβς κ το φοα της βενζίνης κίνησης θέρμανσης κ φπα ρεύματος που αυξήθηκε κ αυτος
Α ! εγώ γιατί είχα την εντύπωση πως όλα αυτά αυξήθηκαν με τον πόλεμο ? :confused: έτσι δεν λέγανε τα κανάλια ? δε λέγανε κάτι για ΕΦΚ ΦΠΑ βενζίνης κλπ
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.386
Like
72.701
Πόντοι
12.756
Κοροϊδεύω γιατί μου λες μαλακίες σα να εκτοξεύθηκε το βιοτικό σου επίπεδο από το 1930 στο 2020 μέσα στα τελευταία 3 χρόνια
λυπησου τον ρε και εσυ , δεν βλεπεις οτι δεν ξερει τι του γινεται , 5 κουβεντες λεει ολη μερα , οτι ακουει απο τον περιγυρο.
Μειωση φόρων
Ολα ειναι καλυτερα
Ξενες επενδυσεις που καπου διάβασε τελευταια
και Κατρουγκαλο

Ξεκινησε με μεγαλοεπηβολες καταστασεις , ξενες επενδυσεις και μετα καταντησε με επιχειρηματα παππου σε ζωντανη συνδεση στο καφενειο κατω απο τον πλατανο του χωριου να λεει , ααα εγω δεν ξερω , ξερω ομως οτι παιρνω περισσότερα στην τραπεζα απο συνταξη/μισθο κτλ
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
ειμαι αρκετα σαφης πιστευω σε αυτα που γραφω..σου λεω οτι μειωσε τα παντα και εχει γαμηθει η φαση με το Φ.Α.και την βενζινη..σου γραφω τα εγκληματα συριζα και εσυ μου λες αλλα αντι αλλων..ενταξει δεν με θεωρουν δικο τουε στην Ν.Δ.δεν πειραζει εγω τους αγαπω σαν αγνος τιμιος δεξιος μισθωτος
Αυτό μου κάνει λίγο οξύμωρο αλλά με κάλυψες
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
ε ναι πες και εσυ το τσιτατο οτι μονο οι πλουσιοι ειναι δεξιοι..ρε μας δουλευεις;
Άλλο να χεις συντηρητικές αρχές και ηθική και άλλο να σαι δεξιο΄ς που ναι κομματικό ... τι δε νογάς ?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.768
Κριτικές
184
Like
44.010
Πόντοι
21.896

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.768
Κριτικές
184
Like
44.010
Πόντοι
21.896
Α ! εγώ γιατί είχα την εντύπωση πως όλα αυτά αυξήθηκαν με τον πόλεμο ? :confused: έτσι δεν λέγανε τα κανάλια ? δε λέγανε κάτι για ΕΦΚ ΦΠΑ βενζίνης κλπ
Όταν αυξάνονται αυτά οι τιμές νετο των προϊόντων αυξάνονται κ τα εφκ κ φπα δλδ τα έσοδα του κρατους
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.192
Like
51.001
Πόντοι
12.756
Τότε ας πάει κυρία Ευρώπη μπενζινα...λεφτά υπαρχουν:confused:
η Ευρωπη εχει νανους στο μυαλο πολιτικους και ειναι σχεδον ΟΛΟΙ ετσι και αυτο πληρωνουμε και θα πληρωσουμε και στο αμεσο μελλον
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.690
Κριτικές
62
Like
45.464
Πόντοι
9.297
σε περιμένει ο Κούλης να στον ρίξει στα τέσσερα
:tooth:
Τσιμπουκωσε τον μήπως και πάρεις κάνα φράγκο παραπάνω ...ξέχασες να κάνεις αίτηση για επιστροφή από ΔΕΗ;Θα έχεις την ευκαιρία σου,μην ανησυχείς.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Τσιμπουκωσε τον μήπως και πάρεις κάνα φράγκο παραπάνω ...ξέχασες να κάνεις αίτηση για επιστροφή από ΔΕΗ;Θα έχεις την ευκαιρία σου,μην ανησυχείς.
Άντεξες αρκετά χωρίς να βρίσεις παρόλο το μαζικό πέσιμο :respect:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.690
Κριτικές
62
Like
45.464
Πόντοι
9.297
Άντεξες αρκετά χωρίς να βρίσεις παρόλο το μαζικό πέσιμο :respect:
Επίπεδο συναγωνιστή....επίπεδο!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

η Ευρωπη εχει νανους στο μυαλο πολιτικους και ειναι σχεδον ΟΛΟΙ ετσι και αυτο πληρωνουμε και θα πληρωσουμε και στο αμεσο μελλον
Ισχύει....η γενιά των παλιών οραματιστων της Ευρώπης έχει παρέλθει ανεπιστρεπτί.
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Τσιμπουκωσε τον μήπως και πάρεις κάνα φράγκο παραπάνω ...ξέχασες να κάνεις αίτηση για επιστροφή από ΔΕΗ;Θα έχεις την ευκαιρία σου,μην ανησυχείς.
Kyriakos Mitsotakis Earring GIF by GIPHY News


ρούφα τα χύσια του Κούλη
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
Όταν αυξάνονται αυτά οι τιμές νετο των προϊόντων αυξάνονται κ τα εφκ κ φπα δλδ τα έσοδα του κρατους
Κάνεις λάθος, η νετ τιμή της βενζίνης μπορεί να αυξηθεί αλλά η κάθε κυβέρνηση στην Ελλάδα έχει επιλέξει να έχει τον ΕΦΚ διπλάσιο από τον ελάχιστο θεσπισμένο της ΕΕ. Δλδ με ΕΦΚ και ΦΠΑ και τσάμπα να ήταν το προϊόν, δεν θα το έπερνες ποτέ κα΄τω από 1€. Αυτό είναι επιλογή της τωρινής κυβέρνησης να μην ρίξει την τιμή αλλά να κοροϊδεύει με pass.

Όσο για τα έσοδα από τους φόρους το χε πει ο ίδιος ο Σταϊκούρας
"στο επιχείρημα πως «περισσεύουν λεφτά» λόγω υπερείσπραξης ΦΠΑ από τις ανατιμήσεις στα καύσιμα, στο Γενικό Λογιστήριο του Κράτους βλέπουν πως αυτό ίσχυε μεν ως τις αρχές του χρόνου, αλλά ό,τι επιπλέον εισέπραξε τελικά έως και τον Απρίλιο από αυξημένο ΦΠΑ ενεργειακών προϊόντων λόγω ανατιμήσεων, τα έχασε από ΕΦΚ λόγω μείωσης των λίτρων που καταναλώθηκαν. Το «περίσσευμα» δεν ξεπερνούσε πια τα 5 εκατ. ευρώ στο α΄ 4μηνο, ενώ μάλιστα τον μήνα Απρίλιο το δημόσιο «μπήκε και μέσα» 10 εκατ. ευρώ –και η τάση αυτή μάλλον συνεχίζεται."

Κοινώς, πέσανε παντελώς έξω σε προβλέψεις και ελπίζουν μήπως από μόνο του κρατώντας το έτσι δουν κάτι να μπαίνει λόγω ανάγκης κατανάλωσης, αφού δεν γίνεται να καταναλώσουμε μηδέν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom