Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (6 μέλη και 12 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.382
Like
72.697
Πόντοι
12.756
αααα μαλιστα δεν εκανε τερματικο σταθμο αποθηκευσης ..... Εχει παει σε άλλη διασταση η μαλακία
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.377
Κριτικές
169
Like
8.666
Πόντοι
10.326
καταργηση εισφορων αλληλεγγυης,μειωση εισφορων εργαζομενων,διορθωση του εκτρωματος Κατρουγκαλου,..Ο ΙΔΙΟΣ ΕΚΟΨΕ ΤΟ ΕΚΑΣ και δεν ανοιξε μυτη),..εγκλημα ενεργειακης ασφαλειας συριζα που ΠΟΥΤΣΑ ΤΟΥ δεν εκανε ενα τερματικο σταθμο αποθηκευσης ενω το φωναζε η Ευρωπη και τρεχει Μητσοτακης να το κανει τωρα ...
οσο για τα φαντς η αυτα θα τα επαιρναν η καποιοι αλλοι...
Ρε Μπουστη επί Αλεξεγιεφ γαμουσαμε πιο πολλές τανεσπου! :grin:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.186
Like
50.994
Πόντοι
12.756
για τι ποσό μιλάμε;γτ ο συνοπαδός σου daima έλεγε ότι γλυτωσέ το τεράστιο ποσό των 5,5 ευρώ το μήνα
εμενα επαιζε ο μισθος -70,-40-100-120 αναλογα τα κεφια τους γιατι ειχε γαμησει και το ΦΜΥ
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
καταργηση εισφορων αλληλεγγυης,
Με κοροϊδεύεις ? το μνημονιακό μέτρο που έπρεπε να χε ήδη καταργηθεί, το θεωρείς ως πολιτική απόφαση και τόλμη ???
μειωση εισφορων εργαζομενων,
Α μιλάς για την επικουρική από το 6,5% στο 6,0% ? Αυτό θα έχει επίπτωση στην μελλοντική σύνταξη ή θα ναι με την εγγύηση του δημοσίου ? Είπε κανάς άριστος τίποτα γι αυτό ?
διορθωση του εκτρωματος Κατρουγκαλου,..Ο ΙΔΙΟΣ ΕΚΟΨΕ ΤΟ ΕΚΑΣ και δεν ανοιξε μυτη),.
εγκλημα ενεργειακης ασφαλειας συριζα που ΠΟΥΤΣΑ ΤΟΥ δεν εκανε ενα τερματικο σταθμο αποθηκευσης ενω το φωναζε η Ευρωπη και τρεχει Μητσοτακης να το κανει τωρα ...
οσο για τα φαντς η αυτα θα τα επαιρναν η καποιοι αλλοι...
Ναι ρε μαλάκα μου αυτό ήταν που έλειπς από τις υποδομές ... ο σταθμός αποθήκευσης ... και θα γλιτώναμε όοοολες αυτές τις ενεργειακές αυξήσεις
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.186
Like
50.994
Πόντοι
12.756
Με κοροϊδεύεις ? το μνημονιακό μέτρο που έπρεπε να χε ήδη καταργηθεί, το θεωρείς ως πολιτική απόφαση και τόλμη ???

Α μιλάς για την επικουρική από το 6,5% στο 6,0% ? Αυτό θα έχει επίπτωση στην μελλοντική σύνταξη ή θα ναι με την εγγύηση του δημοσίου ? Είπε κανάς άριστος τίποτα γι αυτό ?


Ναι ρε μαλάκα μου αυτό ήταν που έλειπς από τις υποδομές ... ο σταθμός αποθήκευσης ... και θα γλιτώναμε όοοολες αυτές τις ενεργειακές αυξήσεις
θα μετριαζες ρε..τωρα πας Ιταλια για αποθηκευση,...για Κατρουγκαλ;;;τι εχουμε;
κοιτα για να μην μακρυγορουμε ο Καταληψιας εχασε εκλογες και δε μπορει να σηκωσει κεφαλι ακομα και μαλλον ουτε προκειται απο την οικονομικη του πολιτικη..
αν συνεχιστει η λαιλαπα με την ενεργεια επι μακρον θα την πατησει και ο Μητσοτακης..τοσο απλα..
οταν πονα η τσεπη πεφτουν οι κυβερνησεις..
αν ο Καταληψιας δεν τα ειχε κανει τοσο μπουρδελο ηδη θα ηταν μπροστα στις δημοσκοπησεις απο τωρα
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
ΜΠΟΥΞΑΡΕ τωρα μας γαμαει ο πουτιν με το αεριο και ασαλιωτα κιολας
Με ποιο αέριο σε γαμάει ο Πούτιν ? Οι Αμερικάνοι και ο Μητσό που κάνει ότι λένε σε γαμάει

Ξύπνα ! Με πόλεμο η Ουκρανία και είχε μόνο 20% μείωση παραγωγής σιτηρών. Πριν 10 μέρες ο Νητσιάκος (αν δεν κάνω λα΄θος) έκανε εισαγωγή με ίδια τιμή με πριν τον πόλεμο και παρ όλα αυτά θα αυξήσει τις τιμές από τα κοτόπουλα
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Εσυ δεν εγραφες οτι εν καιρο πανδημιας ο ελληνας ενισχύθηκε οσο κανεις αλλος ευρωπαίος απ το Κουλις;

Τωρα το γυρνάς και το λες «δάνειο»;

Δλδ ο Κουλις εδωσε δανεια και δεν το ξεραμε;Δλδ λάβαμε δανεια παρα την θεληση μας;Αυτος ενίσχυση ελεγε πως εδινε στον επαγγελματια…για συνεννοηθείτε εκει στου Μαξίμου :confused:



Επίτηδες το κάνει ο Κούλης ρε τύπε, για να έρθει ο Αλέξης και να καταργήσει την επιστροφή των επιστρεπτέων όπως κατήργησε και τον ΕΝΦΙΑ… :confused:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.186
Like
50.994
Πόντοι
12.756
Με ποιο αέριο σε γαμάει ο Πούτιν ? Οι Αμερικάνοι και ο Μητσό που κάνει ότι λένε σε γαμάει

Ξύπνα ! Με πόλεμο η Ουκρανία και είχε μόνο 20% μείωση παραγωγής σιτηρών. Πριν 10 μέρες ο Νητσιάκος (αν δεν κάνω λα΄θος) έκανε εισαγωγή με ίδια τιμή με πριν τον πόλεμο και παρ όλα αυτά θα αυξήσει τις τιμές από τα κοτόπουλα
θα αυξησει τις τιμες λογω βενζινης και ρευματος...
ΑΛΛΑ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ και ολοι αυτοι..βρηκανε παπα θαβουνε τωρα αλλα ειναι μεχρι να ισοπεδωθουν οι πωλησεις τους...
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
θα αυξησει τις τιμες λογω βενζινης και ρευματος...
ΑΛΛΑ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ και ολοι αυτοι..βρηκανε παπα θαβουνε τωρα αλλα ειναι μεχρι να ισοπεδωθουν οι πωλησεις τους...
Εντάξει με την τρελή φοροελάφρυνση που έκανε ο ηγέτης θα μπορούμε να πληρώσουμε την αύξηση.

Δε μου λες, με το fuel pass ισα ισα παίρνει μπρος το Saxo ? ή τώρα με Μητσό το έδωσες και πήρες Porsche Hybrid ?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.382
Like
72.697
Πόντοι
12.756
Εντάξει με την τρελή φοροελάφρυνση που έκανε ο ηγέτης θα μπορούμε να πληρώσουμε την αύξηση.

Δε μου λες, με το fuel pass ισα ισα παίρνει μπρος το Saxo ? ή τώρα με Μητσό το έδωσες και πήρες Porsche Hybrid ?
το εχει παραγγειλει αλλα με την γαμημενη την πανδημια και το προβλημα με τους ημιαγωγους θα του ερθει του χρόνου τυπε :coffee:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.186
Like
50.994
Πόντοι
12.756
Εντάξει με την τρελή φοροελάφρυνση που έκανε ο ηγέτης θα μπορούμε να πληρώσουμε την αύξηση.

Δε μου λες, με το fuel pass ισα ισα παίρνει μπρος το Saxo ? ή τώρα με Μητσό το έδωσες και πήρες Porsche Hybrid ?
α σε πειραζει και σε τσουζει τωρα με Μητσοτακουλα αλλα επι Συριζα που ειχε φορολογησει τα παντα και την βενζινη με νεο φορο ησουν καλα;
κοιτα να γουσταρεις συριζα δικαιωμα σου αλλα μην μας τρελανεις κιολας...εγω εχω τα κακκαλα και τις λεω τις μαλακιες των δικων μου
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
α σε πειραζει και σε τσουζει τωρα με Μητσοτακουλα αλλα επι Συριζα που ειχε φορολογησει τα παντα και την βενζινη με νεο φορο ησουν καλα;
κοιτα να γουσταρεις συριζα δικαιωμα σου αλλα μην μας τρελανεις κιολας...εγω εχω τα κακκαλα και τις λεω τις μαλακιες των δικων μου
Για να πω την αλήθεια μου παρά το φόρο των ζαίων, δεν ήταν η βενζίνη το μεγαλύτερο έξοδο μου.

Ποιες μαλακίες "δικών" σου παραδέχεσαι ρε καυλιάρη ? Αυτοί σε θεωρούν δικό τους καταρχάς ?
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.186
Like
50.994
Πόντοι
12.756
Θα φάμε τρελή σκόνη όταν το πάρει :confused:
κοροιδευεις επειδη εχω σαξο;η επειδη εχω σαξο δεν εχω να φαω;για να καταλαβω..ενταξει ο φυλακοβιος το παιζει κατι που δεν ειναι θα τον γαμησω οταν ερθει η ωρα...
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.382
Like
72.697
Πόντοι
12.756
κοροιδευεις επειδη εχω σαξο;η επειδη εχω σαξο δεν εχω να φαω;για να καταλαβω..ενταξει ο φυλακοβιος το παιζει κατι που δεν ειναι θα τον γαμησω οταν ερθει η ωρα...
:grouphug::grouphug::grouphug:
θα σου βαλω και φορο αλληλεγγύη
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.186
Like
50.994
Πόντοι
12.756
Για να πω την αλήθεια μου παρά το φόρο των ζαίων, δεν ήταν η βενζίνη το μεγαλύτερο έξοδο μου.

Ποιες μαλακίες "δικών" σου παραδέχεσαι ρε καυλιάρη ? Αυτοί σε θεωρούν δικό τους καταρχάς ?
κατα καιρους οχι ειδικα δικηγορος γιατι εγω τα χωνω..βαριεμαι να τα ξαναγραφω αρχηγε η ουσια ειναι και για να στο γραφω οτι τις μαλακιες τους τις εχω γραψει πολλακις..βασικα πουτσα μου αν με θεωρουν τυχαρπαστα νικ στο μπου δικο τους εμενα μου φτανει να ξερω τι ειμαι και να συνομιλω και με καποιους Δεξιους της κυβερνησης..
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Θέλει λίγο ενίσχυση η μπλε ομάδα, πρέπει να μπει Άλεξ άμεσα :helpplea:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom