Νέα

Κούβα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sincity
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 410K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως προτιμάτε να λέγεται το thread?

  • Κούβα

    Ψήφοι: 37 12,3%
  • Κούβα sex trip

    Ψήφοι: 73 24,3%
  • Κούβα και ξερό ψωμί!

    Ψήφοι: 36 12,0%
  • Δεν με νοιάζει το όνομα... να πάω κι εγώ στην Κούβα θέλω!

    Ψήφοι: 154 51,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    300

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
εχοντας σωας τα φρενας...
κι αφου βλεπουμε πως εδω πλουσιοι  δεν γινομαστε απφασισαμεν τα εξης¨
τελος του ετους η αρχες του 12 θα πραγματοποιηθει ταξιδι αναψυχης στην κουβα αλλα και συλλογη πληροφοριων για την δυνατοτητα μονιμης εγκαταστασης στο νησι....(αποκατασταση επαγγελματικη εννοειτε)
λεφτα μπορει να μην κανουμε ποτε (γιατι εδω θα κανουμε ετσι οπως γιναν τα πραματα?) αλλα τουλαχιστον θα απογειωσουμε την ποιοτητα ζωης μας
εχει γινει ηδη ερευνητικη προταση σε μελος του σαιτ για το οποιο τρεφω καποια συμπαθεια και το βλεπει θετικα...
εμενα με ενδιαφερει ενα γυραδικο στα προτυπα του τυπου που το ανοιξε σε τουριστικο θερετρο του βιετναμ,

και
διαλεγω κουβα γιατι εχω ακρες εκει...
γνωριζω και την δουλεια,μιας και ασχολουμαι με αυτο τωρα

θα το συζητουσα για μια ενδεχομενη συνεργασια με καποιον,γιατι δεν με ενδιαφερει να γινω πλουσιος,αρα δεν θελω να δουλευω πολυ.....
οποιος πιστος ας προσελθει....παρακαλουντε αι γυναικε να μην ενοχλησουν.. εκει.....θα εχουμε αλλες,νεοτερες,ομορφοτερες,ερωτικοτερες,θετικοτερες,περισσοτερες......
 

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    5,2 KB · Εμφανίσεις: 19
  • imagesCAJXAWSU.jpg
    imagesCAJXAWSU.jpg
    11,3 KB · Εμφανίσεις: 17

Επισκέπτης
εχοντας σωας τα φρενας...
κι αφου βλεπουμε πως εδω πλουσιοι  δεν γινομαστε απφασισαμεν τα εξης¨
τελος του ετους η αρχες του 12 θα πραγματοποιηθει ταξιδι αναψυχης στην κουβα αλλα και συλλογη πληροφοριων για την δυνατοτητα μονιμης εγκαταστασης στο νησι....(αποκατασταση επαγγελματικη εννοειτε)
λεφτα μπορει να μην κανουμε ποτε (γιατι εδω θα κανουμε ετσι οπως γιναν τα πραματα?) αλλα τουλαχιστον θα απογειωσουμε την ποιοτητα ζωης μας
εχει γινει ηδη ερευνητικη προταση σε μελος του σαιτ για το οποιο τρεφω καποια συμπαθεια και το βλεπει θετικα...
εμενα με ενδιαφερει ενα γυραδικο στα προτυπα του τυπου που το ανοιξε σε τουριστικο θερετρο του βιετναμ,

και
διαλεγω κουβα γιατι εχω ακρες εκει...
γνωριζω και την δουλεια,μιας και ασχολουμαι με αυτο τωρα

θα το συζητουσα για μια ενδεχομενη συνεργασια με καποιον,γιατι δεν με ενδιαφερει να γινω πλουσιος,αρα δεν θελω να δουλευω πολυ.....
οποιος πιστος ας προσελθει....παρακαλουντε αι γυναικε να μην ενοχλησουν.. εκει.....θα εχουμε αλλες,νεοτερες,ομορφοτερες,ερωτικοτερες,θετικοτερες,περισσοτερες......
Λεσ να την κανουμε μαζι τη δουλεια!!!στειλε ΠΜ .Εχω εμπειρια απο ταυλανδη και Βραζιλια....
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
Λεσ να την κανουμε μαζι τη δουλεια!!!στειλε ΠΜ .Εχω εμπειρια απο ταυλανδη και Βραζιλια....
εμπειρια απο κουβα εχεις?? κι αν ναι σαν τουριστας ??
ακρη με καναν αξιοπιστο δικηγορο??? καναν της κυβερνησης?? για πληροφοριες?
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
παιδια κατεβηκε κανενας προσφατα στο νησι?πως ειναι η κατασταση εχει αλλαξει τιποτα?
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
παιδια ξερα;ιλα επεσε στο θεμα κανεις δεν ειναι κατω στο νησι?
 

totozis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2011
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
εκλεισα εισητηριο στις 22 Αυγουστου για Αβανα! θαναι δυσκολο ταξιδι.παω Μοσχα πρωτα και καθομαι στο αεροδρομιο πολλες ωρες αλλα τι να κανω!εχω γνωρισει μια κοπελλα απο ενα site και θα περασω τον περισσοτερο καιρο μαζι της! μιλαει και αγγλικα!θα κατσω εναν ολοκληρο μηνα! θελω να περασω καλα! δε  λεω! μ εχετε επηρεασει με τις διηγησεις σας αλλα εγω δεν θα ειμαι προκατηλημενος σ οτι αφορα τις γυναικες και τον χαρακτηρα τους!τελη Σεπτεμβριου θα σας γραψω τις οποιες εμπειριες θαχω εκει περα....
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
εκλεισα εισητηριο στις 22 Αυγουστου για Αβανα! θαναι δυσκολο ταξιδι.παω Μοσχα πρωτα και καθομαι στο αεροδρομιο πολλες ωρες αλλα τι να κανω!εχω γνωρισει μια κοπελλα απο ενα site και θα περασω τον περισσοτερο καιρο μαζι της! μιλαει και αγγλικα!θα κατσω εναν ολοκληρο μηνα! θελω να περασω καλα! δε  λεω! μ εχετε επηρεασει με τις διηγησεις σας αλλα εγω δεν θα ειμαι προκατηλημενος σ οτι αφορα τις γυναικες και τον χαρακτηρα τους!τελη Σεπτεμβριου θα σας γραψω τις οποιες εμπειριες θαχω εκει περα....
mosxa??
ποσες ωρες ταξιδι??
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
totozi ΧΑΘΗΚΑΝ τοσες εταιρειες που πανε απο ευρωπη στη κουβα?
και πας με αεροφλοτ κανοντας τον γυρο του κοσμου?
προσεξε την κοπελα που μιαλει αγγλικα και γνωρισες απο το ινερνετ,μονο και το οτι εχει προσβαση στο ιντερνετ ειναι δειγμα οτι 99,99% ειναι καρχαριας η εκολαπτομενος καρχαριας
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Λεσ να την κανουμε μαζι τη δουλεια!!!στειλε ΠΜ .Εχω εμπειρια απο ταυλανδη και Βραζιλια....
ειμαι και εγω εδω εχω εμπειρια απο βραζιλια,εκουαδορ,παναμα αλλα και απο αφρικη.......
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
totozi ΧΑΘΗΚΑΝ τοσες εταιρειες που πανε απο ευρωπη στη κουβα?
και πας με αεροφλοτ κανοντας τον γυρο του κοσμου?
προσεξε την κοπελα που μιαλει αγγλικα και γνωρισες απο το ινερνετ,μονο και το οτι εχει προσβαση στο ιντερνετ ειναι δειγμα οτι 99,99% ειναι καρχαριας η εκολαπτομενος καρχαριας
ο φυλος προφανως παει μεσω μοσχας γιατι επιλεγει να ταξιδεψει μια περιοδο τουρισμου που σαφως ειναι τα εισητηρια πιο ακριβα!
μεσω μοσχας θα πληρωσει 823,35 € πηγενε-ελα και θα περιμενει στην μοσχα 9 ωρες!!!  :headbang:
ο πιο συντομος τροπος ειναι μεσω μαδριτης στα 1492,85 € πηγενε-ελα αρα προφανως διαλεγει μεσω μοσχας........
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
εκλεισα εισητηριο στις 22 Αυγουστου για Αβανα! θαναι δυσκολο ταξιδι.παω Μοσχα πρωτα και καθομαι στο αεροδρομιο πολλες ωρες αλλα τι να κανω!εχω γνωρισει μια κοπελλα απο ενα site και θα περασω τον περισσοτερο καιρο μαζι της! μιλαει και αγγλικα!θα κατσω εναν ολοκληρο μηνα! θελω να περασω καλα! δε  λεω! μ εχετε επηρεασει με τις διηγησεις σας αλλα εγω δεν θα ειμαι προκατηλημενος σ οτι αφορα τις γυναικες και τον χαρακτηρα τους!τελη Σεπτεμβριου θα σας γραψω τις οποιες εμπειριες θαχω εκει περα....
σε ποιο site την γνωρισες?ειναι καλη???για δωσε κανενα link........  :grin:
 

totozis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2011
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
παιδια, το εισητηριο ηταν το πιο φτηνο που βρηκα! 740 ευρακια απο πρακτορισα γνωστη μου!γι αυτο και μονο αξιζει η ταλαιπωρια που θα φαω!φευγω απο δω 12 και 5 το βραδυ,φτανω Μοσχα 5 και 20 το πρωι,καθομαι μεχρι τις 2 και 10 το μεσημερι και φτανω Αβανα 6 και 45! Σπυραρα, οσο για την κοπελλα δεν εχω αυταπατες οτι μ ερωτευτηκε απ το internet,αλλα ελπιζω να εκτιμησει αυτα που προτιθεμαι να κανω γι αυτην εκει! εχω stand buy κι αλλες 2, αλλα τα ισπανικα μου ειναι...muy mal και ψιλοκολωνω! ομως αν δω...εκμεταλευση απο τη Μatilde(ετσι τη λενε), θα την κανω για τις αλλες! το site ειναι το TAGGED! παιδια 8-10 εκει μεσα τσιμπανε και σου δινουν αμεσως απαντηση, μετα το email τους, αλλα και την διευθυνση τους και το κινητο τους!
 

totozis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2011
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Σπυρο,δε σου κρυβω οτι εχω διαβασει ολες σου τις περιπετειες και σε θεωρω φιλο ...κολλητο! αν περασω ομορφα, σκοπευω σε 6 μηνες να ξαναπαω! δε με πειραζει να χαλασω λιγο χρημα παραπανω αρκει να περασω καλα! η κοπελλα δεν εχει internet σπιτι της! παει σε μαγαζι μια φορα την εβδομαδα και μπαινει η σε ενα φιλο της και διαβαζει τα μηνυματα της! μπορει να ναι και καρχαριακι οπως λες,αλλα πιστευω πως θα την καταλαβω τι ειναι μεσα στο πρωτο διημερο! αν δεν ειναι θα περασει μαζι μου ...ζαχαρη! αν ειναι θα παρει ποδι! Βλεποντας και κανοντας!
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
totozi προσεχε ΜΟΝΟ μην παντρεφτεις κουβανη
 

totozis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2011
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
να μην το επιχειρησω ακομα κι αν βρω κατι εξαιρετικο? κι αν μ αρεσει το νησι και θελησω να εγκατασταθω μονιμα? παιζει κι αυτο!
 

el gato volador

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2011
Μηνύματα
104
Like
4
Πόντοι
1
Οποιος Ελληνας σκεφτεται να παντρευτει Κουβανα η να παει να κανει δουλεια στην Κουβα ειναι για τα σιδερα.Como dicen alla es totalmente LOCO.
Διαβασα την ιστορια του σπιρος, πικραθηκα για το λεβεντοπαιδο,οταν μαλιστα ειδα και την φωτο της Κουβανας ακομα πιο πολυ.
Con todas maneras οι Κουβανες ειναι μονο για πουτσο, την ζημια την εχουνε κανει στην Κουβα οι μαλακες οι Ιταλοι και οι Ισπανοι,κανανε τα ρεζιλια ντιβες και τωρα πουλανε και μουρη οι ξεκωλιαρες.Οχι ο Καστρο να παει εκει,ο ΘΕΟς ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ αυτες δεν αγηνουνε την πουτανια.Παντρευτηκα Ελληνιδα διοτι ειμαι τηε γνωμης παπουτσι απο το τοπο σου και ας ειναι και μπαλωμενο. η Λατινα γυναικα ειναι καλη οσο ειναι απο κατω  :s&m_3:, αν σου παρει τον αερα η καταλαβει οτι εχεις πεντε δεκαρες δεν θα ηρεμησει αν δεν στις φαει.Ζω 30 χρονια Λ.Αμερικη και μιλαω απο πρωτο χερι.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
raul acosta diaz συμφωνω απολυτα μαζι σου,οι κουβανες δεν παιζονται οσο για το αλλο που ειπες οσο ειναι απο κατω οι λατινες εχει καλως,μολις παρουν τον πρωτο ποντο εχεις χασει το ματς
 

el gato volador

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2011
Μηνύματα
104
Like
4
Πόντοι
1
Εχουμε ιερο καθηκον να προστατευσουμε οσους  Ελληνες μπορουμε απο τα νυχια των αρπακτικων,ξεκωλιαστε τις Κουβανες,αλλα μην τις κανετε ντιβες ποτε, ενα πουτσο και αλλη, αν κατσει η Κουβανα πανω απο μιση μερα μαζι σου παει τελειωσε, απεκτησε δικαιωματα ( derechos).
Η χειροτερη Ελληνιδα κανει για 1000 Κουβανες, οσοι δεν το εχουν καταλαβει ακομα συντομα θα το καταλαβουν.Τις γαμαμε και τις φτυνουμε, μεχρι εκει, nada mas. :knockinb: :s&m_3:.
Ουτε καφε μην τις αφηνετε να σας φτιαξουν, ειναι ικανες να ριξουν τιποτα μεσα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Εχουμε ιερο καθηκον να προστατευσουμε οσους  Ελληνες μπορουμε απο τα νυχια των αρπακτικων,ξεκωλιαστε τις Κουβανες,αλλα μην τις κανετε ντιβες ποτε, ενα πουτσο και αλλη, αν κατσει η Κουβανα πανω απο μιση μερα μαζι σου παει τελειωσε, απεκτησε δικαιωματα ( derechos).
Η χειροτερη Ελληνιδα κανει για 1000 Κουβανες, οσοι δεν το εχουν καταλαβει ακομα συντομα θα το καταλαβουν.Τις γαμαμε και τις φτυνουμε, μεχρι εκει, nada mas. :knockinb: :s&m_3:.
Ουτε καφε μην τις αφηνετε να σας φτιαξουν, ειναι ικανες να ριξουν τιποτα μεσα.
Δεν τολμαω να σκεφτω τι σου εκανε η Κουβανη και βραζεις ετσι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom