Νέα

Κονέ με στριπτηζού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arnie
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 453
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
6
Like
404
Πόντοι
316
Σου εχει τυχει κατι τετοιο? :huh:
  Μου έχει τύχει αρκετές φορές. Το πιο δυνατό το έζησα 7 μήνες στην χίο που "υπηρετούσα".    Και αυτή την περίοδο παράλληλα με την δικιά μου είμαι με μια κοπέλα της νύχτας. Το συμπέρασμα που προκύπτει είναι ότι αυτές οι κοπέλες αν τους δείξεις λίγη καλοσύνη λίγη αγάπη έχουν να δώσουν πάρα πολλά και το κυριότερο επειδή έχουν φάει σκατό στην ζωή τους και δεν τα έχουν βρεί όλα έτοιμα όπως οι dives ελληνίδες μας ξέρουν να σέβονται ανθρώπους και καταστάσεις.
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
  Μου έχει τύχει αρκετές φορές. Το πιο δυνατό το έζησα 7 μήνες στην χίο που "υπηρετούσα".     Και αυτή την περίοδο παράλληλα με την δικιά μου είμαι με μια κοπέλα της νύχτας. Το συμπέρασμα που προκύπτει είναι ότι αυτές οι κοπέλες αν τους δείξεις λίγη καλοσύνη λίγη αγάπη έχουν να δώσουν πάρα πολλά και το κυριότερο επειδή έχουν φάει σκατό στην ζωή τους και δεν τα έχουν βρεί όλα έτοιμα όπως οι dives ελληνίδες μας ξέρουν να σέβονται ανθρώπους και καταστάσεις.
Ημουν περιπου στην ιδια φαση. Κοριτσι της νυχτας με ολα τα παρελκωμενα. Το ονειρο της ηταν ( και μαλλον ειναι ακομα ) να εκπαιδευει αλογα στην Αμερικη για ενα διαστημα και μετα να γυρισει στην πατριδα της ( που εχει παραδοση στα αλογα, κυριολεκτικα και μεταφορικα ) και να κανει παιδια.
Μου ζητησε να την ακολουθησω, εστω και για ενα μηνα. Ν α το δω σαν περιπετεια, εμπειρια.
Και ξερεις κατι? Αν ημουν 10 χρονια μικροτερος δεν θα το σκεφτομουν καθολου και ας ειχε κινδυνο. Εκανα πισω τελικα. Για την ακριβεια την χωρισα.Απο δειλια και υπολογισμο. Γιατι αρχισε να γινεται επικινδυνη για το μυαλο μου. :huh:
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
6
Like
404
Πόντοι
316
Ημουν περιπου στην ιδια φαση. Κοριτσι της νυχτας με ολα τα παρελκωμενα. Το ονειρο της ηταν ( και μαλλον ειναι ακομα ) να εκπαιδευει αλογα στην Αμερικη για ενα διαστημα και μετα να γυρισει στην πατριδα της ( που εχει παραδοση στα αλογα, κυριολεκτικα και μεταφορικα ) και να κανει παιδια.
Μου ζητησε να την ακολουθησω, εστω και για ενα μηνα. Ν α το δω σαν περιπετεια, εμπειρια.
Και ξερεις κατι? Αν ημουν 10 χρονια μικροτερος δεν θα το σκεφτομουν καθολου και ας ειχε κινδυνο. Εκανα πισω τελικα. Για την ακριβεια την χωρισα.Απο δειλια και υπολογισμο. Γιατι αρχισε να γινεται επικινδυνη για το μυαλο μου. :huh:
Σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί το έχω ζήσει. Γλύτωσα το ταξίδι στην Μολδαβία κυριολεκτικά στο παρά πέντε. Τουλάχιστον χαίρομαι που κατάφερα και την ξέπλεξα από την νύχτα της Χίου και της βρήκα μια αξιοπρεπή δουλειά στην Αθήνα σε αυτό που είχε σπουδάσει, Χημικός Μηχ/κος. Και επείδη δεν είχα κουράγιο ούτε να την χωρίσω γιατί δεν υπήρχε περίπτωση να ξεκολλήσει, με την βοήθεια μιας φίλης μου "έφυγα" γιατί την έκανα να αισθανθεί προδωμένη....Άστα τα θυμάμαι και φρικάρω :headbang: :headbang: και έχει και την εθνική σε λίγο και θα την πληρώσει η τηλεόραση.....
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί το έχω ζήσει. Γλύτωσα το ταξίδι στην Μολδαβία κυριολεκτικά στο παρά πέντε. Τουλάχιστον χαίρομαι που κατάφερα και την ξέπλεξα από την νύχτα της Χίου και της βρήκα μια αξιοπρεπή δουλειά στην Αθήνα σε αυτό που είχε σπουδάσει, Χημικός Μηχ/κος. Και επείδη δεν είχα κουράγιο ούτε να την χωρίσω γιατί δεν υπήρχε περίπτωση να ξεκολλήσει, με την βοήθεια μιας φίλης μου "έφυγα" γιατί την έκανα να αισθανθεί προδωμένη....Άστα τα θυμάμαι και φρικάρω :headbang: :headbang: και έχει και την εθνική σε λίγο και θα την πληρώσει η τηλεόραση.....
Ετσι ειναι η ζωη προχωραει συντροφε.Παρολαυτα Τη θυμασαι καμια φορα?
Εννοω τα καλα της υποθεσεις?
Μαλλον η ερωτηση ειναι μαλακια, ειμαι σιγουρος οτι το κανεις. :sunglasses:
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
6
Like
404
Πόντοι
316
Ετσι ειναι η ζωη προχωραει συντροφε.Παρολαυτα Τη θυμασαι καμια φορα?
Εννοω τα καλα της υποθεσεις?
Μαλλον η ερωτηση ειναι μαλακια, ειμαι σιγουρος οτι το κανεις. :sunglasses:
Λόγω δουλειάς την βλέπω κάθε δύο εβδομάδες. Οι αναμνήσεις και να μην θέλεις να τις σκεφτείς δεν γίνεται, είναι αναμνήσεις, πόσο μάλλον όταν είναι καλές. Το κακό για αυτήν  είναι ότι από το περιβάλλον της ξέρω ότι δεν το έχει ξεπεράσει ακόμα.Αλλά ταυτόχρονα δεν μπορεί να με συγχωρέσει(που να ήξερε και την αλήθεια!!).Όχι ότι εγώ θέλω να γυρίσω πίσω. Anyway την σκέφτομαι γιατί με σκέφτεται και την αγαπώ γιατί με αγαπάει.
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Στις Σ-Λ-Α-Β-Ε-Σ του σεξ λοιπον ... :smitten:
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
έχω 3 περιπτώσεις, οι 2 δικές μου η 1 απο φίλο! τις 2 τις είχα γράψει και στο παλιό φόρουμ
η πρώτη πριν 3 χρόνια, η κοπέλα ήταν ντίρλα ίσως είχε σνιφάρει και τίποτα γιατί είχε ενα τρελό μάτι, νομίζω ήθελε να γαμηθεί εμένα βρήκε πρώτο σε εμένα έκατσε! την επόμενη φορά που πάτησα στο μαγαζί η πρώτη της κουβέντα ήταν "ποτάκι?" οπότε μου λύθηκε η απορία "ρε λες να με γουστάρει"?

η δεύτερη έκατσε πριν 5-6 μήνες στο baby πειραιώς! ξημέρωνε κυριακή  έσκασα 5 το πρωί κέρασα ποτάκι μου είπε να φύγουμε μαζί! δεν την πίστεψα γιατί πολλές το λένε να σε κάνουν να κεράσεις! τις είπα θα περιμένω 15 λεπτά απο την ώρα που κλείνει αν δεν έρθεις έφυγα! τελικά ήρθε! ήθελε γαμοχοτέλ με υδρομασαζ! πήγαμε έριξα 2 την άφησα να κοιμάται και έφυγα μεσημεράκι! μετά απο 1 βδομάδα έχοντας στο μυαλό την προηγούμενη φάση περίμενα την μαγική λέξη "ποτάκι"?
άργησε να μου ζητήσει και πρότεινε να το ξανακάνουμε! οχι όμως σε ότι και ότι ξενοδοχείο, ήθελε intercontinetal και να πάμε να τσιμπήσουμε γαρίδες απο ενα εστιατόριο που ξέρει πριν!! κουβέντα για φθηνότερο!
συμπέρασμα που έβγαλα, γουστάρει να περνάει ψιλοχλίδα με τίμημα 1-2 πηδήματα! σήμερα εγώ αύριο κάποιος άλλος! άσε που στα γενέθλιά της με κάλεσε σπίτι και ήθελε δώρο σκύλο! πρώτη φορά άκουσα την ράτσα οπότε ακριβό θα ήταν.
βάζοντας κάτω τα χρήματα ίσως δεν θα με χάλαγε να το ξανακάνω, αλλά στο κρεβάτι ήταν απογοήτευση σκέτη!

η τρίτη περίπτωση, φίλου μαυροlover! βγαίναν για 6μηνο περίπου, είχε γνωρίσει και τις φίλες της και ένα ωραίο μεσημεράκι αντί για την μαυρούλα το σήκωσε ο νταβατζής! δεν στην δίνω κλπ κλπ! τον έζωσαν τα φίδια, άρχισε να κάνει σενάρια! η απορία του λύθηκε την επόμενη μέρα! τον έχει πάρει μέσα στο κλάμα λέγοντας "για να με αφήσει να σε δω και να συνεχίσουμε μαζί θέλει τόσα χιλιάρικα euro". ευτυχώς δεν μάσησε και την έκανε!
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
λογω οικονομικης ανεσης φιλου γιατι εγω.........εχω κανει κονε με στριπτιζουδες  3 φορες,με χρημα παντα.οι 2 απο αυτες ,πανεμορφες,ευχαριστες αλλα μεχρι εκει....την 1 ομως ππου ηταν και μορφωμενη πολυ,την καψουρευτηκα λιγο...απο λευκορωσσια ηταν.της το ειπα και μου ειπε δεν γινεται.ηθελε να βγαλει χρημα και να γυρισει πισω να φτιαξει τη ζωη της..... :headbang:
 

greedyboy

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Sυμφωνω απολυτα με τον συναδελφο.
Νομιζω οτι αυτη ειναι η μεγαλη παγιδα που καποια στιγμη αντιμετωπιζεις την πιθανοτητα να πεσεις. ΑΝ για παραδειγμα η συγκεκριμενη παρουσιασει στοιχεια που δεν περιμενες.
Προσωπικα πολλες φορες εχω μεινει μαλακας με αποψεις στριπτιτζουδων για θεματα που ουτε φανταζομουν. :idiot:
Δηλαδή, μόνο από "στριπτιζούδες" έχεις εκπλαγεί με στοιχεία ή απόψεις που δεν περίμενες;!!!! Μην τρελαθούμε τελείως!!!  :uglystupid:
Για σκέψου σε πόσα... ούφο έχεις πέσει στη ζωή σου, στο σχολείο, στο στρατό, στη δουλειά, σε παρέες, σε σχέσεις, παντού...
Όσο για τα κολλήματα, ξέρω για τι λέτε!.... Το ένα από τα Airbus που παρήγγειλε η Aegean, δικό μου είναι  :2funny:
Αν δεν είσαι τύπος που βλέπεις απλώς "κρέας" μπροστά σου, σαφώς και είναι πιθανότατο να συμβεί!
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Δηλαδή, μόνο από "στριπτιζούδες" έχεις εκπλαγεί με στοιχεία ή απόψεις που δεν περίμενες;!!!! Μην τρελαθούμε τελείως!!!  :uglystupid:
Για σκέψου σε πόσα... ούφο έχεις πέσει στη ζωή σου, στο σχολείο, στο στρατό, στη δουλειά, σε παρέες, σε σχέσεις, παντού...
Όσο για τα κολλήματα, ξέρω για τι λέτε!.... Το ένα από τα Airbus που παρήγγειλε η Aegean, δικό μου είναι  :2funny:
Αν δεν είσαι τύπος που βλέπεις απλώς "κρέας" μπροστά σου, σαφώς και είναι πιθανότατο να συμβεί!
Ειπα απλως, οτι η ανατροπη του πρωτυπου ειναι επικιδυνη.
Σε βγαζει απο την ασφαλεια, μεσα η εξω απο στριπ
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Το μόνο που ξέρω τόσο καιρό, είναι ότι άμα πας να κάνεις κάτι νορμάλ και είσαι νορμάλ άνθρωπος το πιθανότερο είναι να τρελαθείς ή και να τρελάνεις και αυτή. Δυστυχώς λίγες είναι οι περιπτώσεις που μπορεί να βγει κάτι τέτοιο. Για εμάς τα νορμάλ καλά-κακά :2funny: παιδιά δεν είναι αυτά τα πράγματα τις περισσότερες φορές
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Το μόνο που ξέρω τόσο καιρό, είναι ότι άμα πας να κάνεις κάτι νορμάλ και είσαι νορμάλ άνθρωπος το πιθανότερο είναι να τρελαθείς ή και να τρελάνεις και αυτή.
Βρε ας τρελαθεί αυτή, να τη βλέπω να τριγυρνάει ατιμέλητη και αδιάφορη για το φαίνεσθαι, χωρίς πουτανιά αλλά με αφέλεια και αφηρημάδα και χαλάλι ο δικός μου εγκλεισμός σε ψυχιατρείο.
Έτσι κι αλλιώς πάντα μου ήταν ιδιαίτερα αγαπητός χώρος, όπως και όλοι οι χώροι όπου υπάρχουν συνθήκες τεχνητής έλλειψης βαρύτητας (strip, πίστες κτλ)
 

p1970

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φίλε τι έγινε τελικά με την κοπέλα?
Προχωρήσατε?
Μήπως θυμάσαι και το όνομά της γιατί και σε μένα τα ίδια μου έκανε μια μελαχρινούλα από Rich & Famous.
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το μόνο που ξέρω τόσο καιρό, είναι ότι άμα πας να κάνεις κάτι νορμάλ και είσαι νορμάλ άνθρωπος το πιθανότερο είναι να τρελαθείς ή και να τρελάνεις και αυτή. Δυστυχώς λίγες είναι οι περιπτώσεις που μπορεί να βγει κάτι τέτοιο. Για εμάς τα νορμάλ καλά-κακά :2funny: παιδιά δεν είναι αυτά τα πράγματα τις περισσότερες φορές

Φίλε, συμφωνώ μαζί σου. Όταν ήμουν φαντάρος (97-98), είχα τιμήσει δεόντος πάρα πολλά κολώμπαρα. Είχα βγει με πολλές για καφέ, αλλά ποτέ δεν προχώρησε τίποτα. Δε γάμησα ούτε μία. Όχι επειδή δεν ήθελα, αλλά γιατί είμασταν από διαφορετικούς κόσμους. Ίσως ήταν το ότι ήμουν μικρός και άπειρος (23 ετών), και δεν ήξερα πως να το χειριστώ.
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Τώρα που μεγάλωσες;χαχαχαχχ Την ίδια άποψη έχω και τώρα. Χθες το βράδυ είχα συζήτηση με μια κοπέλα... για αυτό το θέμα, με αντίθετη άποψη...
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Παντα και παντου, τα ιδια
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Εγω παντως ειχα μια γκομενα που την ξερει και ο vasos για δυο χρονια και μαλιστα στο τελος ειχε σταματησει και τη δουλεια.Αυτη την ειχα τρελανει εντελως.Τωρα και εξι μηνες εχω ενα μωρο εικοσι δυο χρονων αλλα με εχει στειλει αδιαβαστο παρολη την εμπειρια μου.Συνεχεια στην πριζα με εχει ρε πουστη μου.Ουτε ενα δευτερολεπτο να μην τη θεωρησω δεδομενη.Βρε τι παθαμε μετα απο τοσο χαρτι τοσα χρονια που εχω σπρωξει στα κολαδικα να με κανει αλογο και να τρεχω, το μωρο... :idiot: :think: :idiot: :think:
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Eχω μια απορια που δεν μου τη λυνει κανενας!
Οταν κοζαρεις μια και θες να κανεις γνωριμια κερνας ποτο μιλας κτλ.

αμα σου πει για χoρο,δεν παιρνεις?
αμα παρεις θα φανεις λιγουρης?
αμα δεν παρεις ομως πως θα ερθεις πιο κοντα με την κοπελα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom