Νέα

Κονέ με στριπτηζού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arnie
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 453
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Απορώ πως σου αρέσει αυτό το τεμάχιο. Το μόνο καλό του είναι το σώμα του. Τίποτα παραπάνω.
Εθεάθη στο Κούκλες και τώρα πρέπει να είναι στο Baby o Πειραιώς...
Πραγματικά, πρέπει να είσαι ο μόνος στριπτιζόγατος που να του αρέσει η Τίνα....
Αλλα περι ορέξεως....
αμα ηταν να την γαμας τσαμπα θα την αφηνες??? αμα εισαι τοσα large τι να πω..... και μην την κοιτας τωρα.... μιλαμε το 2001 ....οταν ειχε πρωτοερθει ελλαδα ..... ηταν δυνατο κομματι εκανε καλο πηδημα και τρελενοταν για κωλο και χυσιμο στο στομα....
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Που την θυμηθηκατε την Τινα ρε παιδια? Ακομα στο Βaby O ειναι?
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
2001 afrodite στη συγγρου, καναμε bachelor για κολλητο περιπου 12 ατομα, χαλασαμε πολλα λεφτα ολα τα strip girl μας ειχαν μαθει γιατι τα ειχαμε παρει για χορο, κατα τις 6.00 απο τους τελευταιους πελατες σηκωθηκα στην μπαρα μεθυσμενος και αρχισα να χορευω, ενα strip girl που εβλεπε γελαγε με την καρδια της (tina απο νορβηγια το ονομα της) βγαινοντας απο το μαγαζι με τον αδερφο μου πηραμε το αυτοκινητο και την βλεπουμε να παριμενει taxi, της προτεινα να την παμε σπιτι της και μας ειπε ok, την πηγαμε στην γλυφαδα ανεβηκαμε πανω και εγινε το ελα να δεις (το πραγματικο της ονομα ηταν tove για τους συναθλητες της εποχης) την πηδαγα για 6 μηνες περιπου εν τω μεταξυ κατα την διαρκεια των 6 μηνων πηρε τις εξης μταγραφες afrodite - παραλιακη σε παραδρομο (δεν θυμαμαι ονομα) - στο μπουρναζι (δεν θυμαμαι πως λεγοταν τοτε) - και σε ενα paris στο μενιδι, εκει τελειωσαν ολα... αν καποιος παλαιοτερος γνωριζει κατι για αυτη ας στειλει pm ειχε και ενα σκουλαρικι στην γλωσσα...
ΠΡΙΝΨΕΣΣ λεγοταν το ιδρυμα της παραλιακης φιλε.τιμιο και εργατικο κοριτσι εκ νορβηγιας...εκτοτε χαθηκαν τα ιχνη του ;)
 

unknown2009

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά να καταθέσω και εγω τις 2-3 εμπειρίες μου όντας νέος στο χώρο και θέλω την γνώμη σας:

1. Ένα σκηνικό έγινε με μια μαυρούλα με την οποία στο τέλος φιλιόμασταν. Λέω από μέσα μου αυτή με δουλεύει δε παίζει να με φιλάει έτσι. Μετά κάνουμε 1-2 χωρούς και στον τελευταίο μου λέει οτι θέλει να με ξαναδεί και με ρωτάει αν ήθελα και γω... Ποτέ δεν της απάντησα καθότι γενικά είμαι πολύ καχύποπτος και έχω ακούσει πολλά και διάφορα. Ούτε πολλά λεφτά χάλασα και γενικά μου έδινε την εντύπωση πως γούσταρε. Λέτε να έκανα μαλακία που δεν το συνέχισα?

2. Άλλη φορά γνωρίζω μια απίστευτη ύπαρξη. Εγώ γουστάρω τρελά. Κάθεται, μιλάμε και τα σχετικά. Μου λέει να πιώ ένα? Δέχομαι. Αργότερα της ζητάω χωρό. Σηκωνόμαστε να πάμε και εκείνη τη στιγμή με ρωτάει κάτι το φιλαράκι μου. Όπως μιλάμε μαζί του λοιπόν, μου λέει η κοπέλα άμα δεν θες ή δεν μπορείς δεν χρειάζεται να πάμε (αυτό ομολογώ πως μου έκανε εντύπωση). Τέλοσπαντον κάνουμε 2 χωρούς πολύ αισθησιακούς και τις 2 φορες με κοίταζε στα μάτια συνέχεια. Πάλι καχύποπτος εγώ λέω με δουλεύει αυτή χαχαχαχαχα. Καθόμαστε καναπέ μιλάμε λίγο (δε θυμάμαι κ πολλά), της λέω θα έρθω να σε ξαναδω. Την καληνυχτίζω, με φιλάει σταυρωτά λέγοντας χάρηκα πολύ και πάει και κάθεται μαζί με 2-3 δικές της. Λέτε να πάω άλλη μια να δω πως θα εξελιχθεί ή να το ξεχάσω??? Τα λεφτά μου δεν τα φοβάμαι έγω καλό αυτοελέγχο και βαζω μέτρο πάντα.
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Εκεί είναι η Νορβηγέζα.... αλλά ρε παιδιά η φάτσα της λίγο είναι σαν την έχουν βομβαρδίσει... Κατα τ'άλλα καλή κοπέλα και συζητήσιμη. Για το εργατική δεν ξέρω είπα να το αποφύγω και να ψάξω για καμια Ρουμανοπατσαβούρα :2funny: :2funny:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Παιδιά να καταθέσω και εγω τις 2-3 εμπειρίες μου όντας νέος στο χώρο και θέλω την γνώμη σας:

1. Ένα σκηνικό έγινε με μια μαυρούλα με την οποία στο τέλος φιλιόμασταν. Λέω από μέσα μου αυτή με δουλεύει δε παίζει να με φιλάει έτσι. Μετά κάνουμε 1-2 χωρούς και στον τελευταίο μου λέει οτι θέλει να με ξαναδεί και με ρωτάει αν ήθελα και γω... Ποτέ δεν της απάντησα καθότι γενικά είμαι πολύ καχύποπτος και έχω ακούσει πολλά και διάφορα. Ούτε πολλά λεφτά χάλασα και γενικά μου έδινε την εντύπωση πως γούσταρε. Λέτε να έκανα μαλακία που δεν το συνέχισα?

2. Άλλη φορά γνωρίζω μια απίστευτη ύπαρξη. Εγώ γουστάρω τρελά. Κάθεται, μιλάμε και τα σχετικά. Μου λέει να πιώ ένα? Δέχομαι. Αργότερα της ζητάω χωρό. Σηκωνόμαστε να πάμε και εκείνη τη στιγμή με ρωτάει κάτι το φιλαράκι μου. Όπως μιλάμε μαζί του λοιπόν, μου λέει η κοπέλα άμα δεν θες ή δεν μπορείς δεν χρειάζεται να πάμε (αυτό ομολογώ πως μου έκανε εντύπωση). Τέλοσπαντον κάνουμε 2 χωρούς πολύ αισθησιακούς και τις 2 φορες με κοίταζε στα μάτια συνέχεια. Πάλι καχύποπτος εγώ λέω με δουλεύει αυτή χαχαχαχαχα. Καθόμαστε καναπέ μιλάμε λίγο (δε θυμάμαι κ πολλά), της λέω θα έρθω να σε ξαναδω. Την καληνυχτίζω, με φιλάει σταυρωτά λέγοντας χάρηκα πολύ και πάει και κάθεται μαζί με 2-3 δικές της. Λέτε να πάω άλλη μια να δω πως θα εξελιχθεί ή να το ξεχάσω??? Τα λεφτά μου δεν τα φοβάμαι έγω καλό αυτοελέγχο και βαζω μέτρο πάντα.
:2funny: :2funny: :2funny:Οταν δαγκωσεις τι λαμαρινα ελα να μου πεις για αυτοελενχο..
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Θα  αρχίσω  να  χτυπάω  τις  κοτσίδες  μου  στα  βράχια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom