Νέα

Κονέ με στριπτηζού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arnie
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 453
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Παντως κι εγω γαμησα στριπτιζου ακαποτα και απο κωλο, αφου της πρωτα τη μουναρα της, και ηταν πολυ ωραια .... ρωσικη ρουλετα λεγεται αυτο παιδια και ειναι για μεγαλους παικτες .... οσοι δεν μπορουν τις συγκινησεις να πανε για υπνο !!!!
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
ρε μαλακα θυμισε μου
εκει στην ζακυνθο δεν ειναι που εχετε σεξουαλικο συμπλεγμα
και γαμιεσται αναμεταξυ σας
και μηλατε τραγουδιστα η κανω λαθος;;;;
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Ναι μιλαμε καπως τραγουδιστα, αλλα και γαμουμαι μουνια ετσι::
Οχι αντρικους κωλους οπως εσεις!!!
 

Επισκέπτης
Δεν δινω αλλες πληροφοριες,τα υπολοιπα σε pm!!

Άμα είχες καμιά πληροφορία για το βανεσσάκι του Λίντο...ίσως να με ενδιέφεραν οι ινφο σου...

Τώρα...κολύμπα με τις χελωνίτσες...κ κοίτα μην αφήσεις καμιά έγκυο...γιατί θα βγει στο κοσμοπόλιταν...της ελλάδας...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Τα  παιδάκια  να μη πειράζουν  το  συμμαθητή  φραντσέσκο , που  σε λίγο  τζογια  μου  και  παπακης  του  ρωσσιδόπουλου  θα  γενεί , και  στρατηγός  από  το  σκουλαμέντο  και  τη  μαλαφράντζα  που  θα  αρπάξει.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δευτερον ρωτα με πρωτα και μαθε οτι η κοπελα ειναι μοντελο στο ρωσικο Cosmopolitan οποτε δεν νομιζω να εχουνε ενα μοντελο με Aids η φυματιωση η ηπατιτιδα οπως λες!!

δεν κολλάνε τα Α4 ιλλουστρασιόν ειντζς, σύφιλλη και ηπατίτιδα....

δεν ξέρω πού μεγάλωσες, εάν οι γονείς σου σε είπαν 5 κουβέντες από μικρό, αλλά εάν αυτά που γράφεις είναι όντως αληθεια, δεν είναι για καμάρι αλλά για επίσκεψη στο Συγγρό.
Και προφανώς δε λυπάμαι εσένα, αλλά την γκόμενά σου η οποία έχει τεράστιες πιθανότητες να τρέχει για ένα κάρο εξετάσεις μετά από καιρό........

 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Τα  παιδάκια  να μη πειράζουν  το  συμμαθητή  φραντσέσκο , που  σε λίγο  τζογια  μου  και  παπακης  του  ρωσσιδόπουλου  θα  γενεί , και  στρατηγός  από  το  σκουλαμέντο  και  τη  μαλαφράντζα  που  θα  αρπάξει.

Οσον αφορα αν θα γινω παπακης του ρωσσιδοπουλου δεν με πειραζει ισα ισα που το ευχομαι να αποκτησω και γω ενα παιδι!!
Για μαλανφρετζα και σκουλαμεντο δεν τιθεται λογος ανυσηχιας!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Για μαλανφρετζα και σκουλαμεντο δεν τιθεται λογος ανυσηχιας!!

μίλα ελληνικά, γιατί δεδομένων των χρόνιων κονέ μου με στριπτηζούδες μπορώ να σε αρχίσω στα ρώσσικα εάν θες και τότε θα πρέπει να πληρώσεις εκτός από το μουνί και τη μεταφραση που θα σου κάνει.
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Άμα είχες καμιά πληροφορία για το βανεσσάκι του Λίντο...ίσως να με ενδιέφεραν οι ινφο σου...

Τώρα...κολύμπα με τις χελωνίτσες...κ κοίτα μην αφήσεις καμιά έγκυο...γιατί θα βγει στο κοσμοπόλιταν...της ελλάδας...
Xελωνες δεν εχω δει φετος αλλα Υπαρχει μια φωκια monachus monachus που γυριζει στον κολπο του λαγανα,αν ενδιαφερεσε στειλε pm!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom