Νέα

Κονέ με στριπτηζού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arnie
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 453
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Τώρα  αφού  δε  σε  γαμεί ο κλάιν  που  είναι  ερωτευμενάκι και  έχει  ηρεμήσει  να  ασχοληθώ  εγώ !
Ππρώτον  ρε  μαλάκα  ζακυνθινέ  που  τρως  λουκούμια  και  μαντολάτα διαβάζουν  παιδιά το σάιτ .
Δεύτερον  αει  γαμήσου  φιδέμπορα ψεύτη !
Τρίτον  , βρε  βλαμμένε  κάνεις  ακάποτα  με  γυναίκες  αγοραίες ? Που  είσαι Ναυτικός  στην Τρούμπα  το  1905 ?
Δεν  έχεις  ακούσει  για  φυματιώση , ηπατίτιδες , αφροδίσια  κ.λπ. ( γιατί οι μαλάκες  σαν  και σένα  δεν  κολάνε  έητζ )
Τέταρτον  , Τζόγια  μου  όταν θα  σου  κάνει  κανένα  κουνενέ  η  Ρωσσίς  να  σου  πω  εγώ  γλέντια !
Πέμπτον  ήξερα  ότι  στη  ζάκυνθο  από  μουσική  και ψαλτική  δεν ξέρετε Οτι  δεν ξέρετε  και από γαμήσι  δεν  το  ξερα .
Άντε  σιορ  Διονύση  τώρα !
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Τώρα  αφού  δε  σε  γαμεί ο κλάιν  που  είναι  ερωτευμενάκι και  έχει  ηρεμήσει  να  ασχοληθώ  εγώ !
Ππρώτον  ρε  μαλάκα  ζακυνθινέ  που  τρως  λουκούμια  και  μαντολάτα διαβάζουν  παιδιά το σάιτ .
Δεύτερον  αει  γαμήσου  φιδέμπορα ψεύτη !
Τρίτον  , βρε  βλαμμένε  κάνεις  ακάποτα  με  γυναίκες  αγοραίες ? Που  είσαι Ναυτικός  στην Τρούμπα  το  1905 ?
Δεν  έχεις  ακούσει  για  φυματιώση , ηπατίτιδες , αφροδίσια  κ.λπ. ( γιατί οι μαλάκες  σαν  και σένα  δεν  κολάνε  έητζ )
Τέταρτον  , Τζόγια  μου  όταν θα  σου  κάνει  κανένα  κουνενέ  η  Ρωσσίς  να  σου  πω  εγώ  γλέντια !
Πέμπτον  ήξερα  ότι  στη  ζάκυνθο  από  μουσική  και ψαλτική  δεν ξέρετε Οτι  δεν ξέρετε  και από γαμήσι  δεν  το  ξερα .
Άντε  σιορ  Διονύση  τώρα !

στην αρχή είχα το μεμάκο.
τώρα ήρθες και συ να μου γαμήσετε στέρεο την ψυχολογία.
Η παρουσία μου μετά τον μεμάκοσαν και τον γεράκο είναι πλέον περιττή στο φόρουμ.
Αποσύρομαι προς περίσκεψιν....
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
στην αρχή είχα το μεμάκο.
τώρα ήρθες και συ να μου γαμήσετε στέρεο την ψυχολογία.
Η παρουσία μου μετά τον μεμάκοσαν και τον γεράκο είναι πλέον περιττή στο φόρουμ.
Αποσύρομαι προς περίσκεψιν....

Να  αποσυρθείς  αγορινα !
Συγγνώμη  που  διαταράσσω  τη  νιρβάνα  σου
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Τώρα  αφού  δε  σε  γαμεί ο κλάιν  που  είναι  ερωτευμενάκι και  έχει  ηρεμήσει  να  ασχοληθώ  εγώ !
Ππρώτον  ρε  μαλάκα  ζακυνθινέ  που  τρως  λουκούμια  και  μαντολάτα διαβάζουν  παιδιά το σάιτ .
Δεύτερον  αει  γαμήσου  φιδέμπορα ψεύτη !
Τρίτον  , βρε  βλαμμένε  κάνεις  ακάποτα  με  γυναίκες  αγοραίες ? Που  είσαι Ναυτικός  στην Τρούμπα  το  1905 ?
Δεν  έχεις  ακούσει  για  φυματιώση , ηπατίτιδες , αφροδίσια  κ.λπ. ( γιατί οι μαλάκες  σαν  και σένα  δεν  κολάνε  έητζ )
Τέταρτον  , Τζόγια  μου  όταν θα  σου  κάνει  κανένα  κουνενέ  η  Ρωσσίς  να  σου  πω  εγώ  γλέντια !
Πέμπτον  ήξερα  ότι  στη  ζάκυνθο  από  μουσική  και ψαλτική  δεν ξέρετε Οτι  δεν ξέρετε  και από γαμήσι  δεν  το  ξερα .
Άντε  σιορ  Διονύση  τώρα !
Οτι εισαι μαλακας το ξερα,οτι εισαι αρχιμαλακας δεν το ξερα!!!

Πρωτον η εισοδος ρε βλητο  στο site ειναι πανω απο 18χρονων,τωρα αν μπαινουν και παιδια  καλο ειναι να επιτηρουνται απο τους γονεις τους!!!
Αν δεν με πιστευεις δεν  με πειραζει,μετσι γεια σου!!!

Δευτερον ρωτα με πρωτα και μαθε οτι η κοπελα ειναι μοντελο στο ρωσικο Cosmopolitan οποτε δεν νομιζω να εχουνε ενα μοντελο με Aids η φυματιωση η ηπατιτιδα οπως λες!!
Τριτον δεν πειραζει ασ τον φερει πρωτα και θα δουμε μετα πως θα το μεγαλουσουμε......τα χω και τα οικονομικα και το περιβαλλον για να ζησει οπως πρεπει!!
 
Τεταρτον εμεις εδω στην Ζακυνθο γαμαμε 10 φορες καλυτερα απο σας γι αυτο μουγκα!!!!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ναι  ρε 
γαμάτε  φίδια  και  τα  πουλάτε  μετά !
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Καλα ρε παιδια γιατι την πεφτετε ετσι στο francesco .... ενταξει μπορει να ειναι φιδεμπορας το παιδι αλλα εσεις τουν την εχετε πεσει τοσο στεγνα λες και σας εβρισε τη μανα .... εμενα αυτο μου βγαζει κομπλεξισμο και αγαμια .... δηλαδη ο francesco ο πρωτος ειναι ή τελευταιος που γαμαει στριπερ ειτε με λεφτα ειτε χωρις λεφτα .... για σοβαρευτειτε λιγακι !!!!!
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Mπορει να μου εξηγησει κανεις τι ειναι αυτος ο φιδεμπορας:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Κυνηγός  εκυνηγούσε  ένα  φίδι  μια  φορά !

Αντε  με  τις  βλακώδεις  καντάδες  σας !
Τζόγια  μου  στείλε  ένα  pm του  Θρούλη  να  σου  εξηγήσει !
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Κυνηγός  εκυνηγούσε  ένα  φίδι  μια  φορά !

Αντε  με  τις  βλακώδεις  καντάδες  σας !
Τζόγια  μου  στείλε  ένα  pm του  Θρούλη  να  σου  εξηγήσει !
Συνεχισε συνεχισε εχω σκασει στα γελια!!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Δευτερον ρωτα με πρωτα και μαθε οτι η κοπελα ειναι μοντελο στο ρωσικο Cosmopolitan οποτε δεν νομιζω να εχουνε ενα μοντελο με Aids η φυματιωση η ηπατιτιδα οπως λες!!
Mεγάλε, είναι σοβαρό επιχείρημα αυτό; Δηλαδή μόνο με εσένα κάνει βίζιτες; Έχω ξαναρωτήσει μου φαίνεται την ηλικία σου...
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Mεγάλε, είναι σοβαρό επιχείρημα αυτό; Δηλαδή μόνο με εσένα κάνει βίζιτες; Έχω ξαναρωτήσει μου φαίνεται την ηλικία σου...
Δεν ειπα οχι απλα ειπα οτι δεν θα δεχονταν  το cosmopolitan ουτε στο στριπτιζαδικο που δουλευει ενα μοντελο με AIDS,

Οσον αφορα την ηλικια μου σου ειπα 24 κλεινω τον αλλο μηνα!!


 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Δεν ειπα οχι απλα ειπα οτι δεν θα δεχονταν  το cosmopolitan ουτε στο στριπτιζαδικο που δουλευει ενα μοντελο με AIDS,

Οσον αφορα την ηλικια μου σου ειπα 24 κλεινω τον αλλο μηνα!!
ποσα κιλα εισαι;
και το υψος σου παρακαλω
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Δεν ειπα οχι απλα ειπα οτι δεν θα δεχονταν  το cosmopolitan ουτε στο στριπτιζαδικο που δουλευει ενα μοντελο με AIDS,

Οσον αφορα την ηλικια μου σου ειπα 24 κλεινω τον αλλο μηνα!!
Aπό τους ελέγχους(αν γίνονται..) μέχρι σήμερα η συγκεκριμένη παίζει να έχει πάει με 50 παπάρες...
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
δηλαδη φραντσεσκα
σιγα σιγα τελειωνουν τα νιατα σου πουλακι μου
:thefinge:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom