Νέα

Κονέ με στριπτηζού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arnie
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 453
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
μίλα ελληνικά, γιατί δεδομένων των χρόνιων κονέ μου με στριπτηζούδες μπορώ να σε αρχίσω στα ρώσσικα εάν θες και τότε θα πρέπει να πληρώσεις εκτός από το μουνί και τη μεταφραση που θα σου κάνει.
Ναι, δεν ανυσυχω γενικα για τις αρρωστιες!!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Μαλαφράντζα = Γαλλική  Νόσος  = Σύφιλη ( στην επτανησιακή )
Σκουλαμέντο =  Βλενορροια  εις  την ιδία  διάλεκτο
χτικιό  είναι  η  φυματίωσις , επίσης  ενδεχομένη  επιπλοκή !

Δούλος  Σας  και εις  την  διάθεσίν Σας !
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ πάλι νόμιζα ότι λέγεται "Σκουλαμέτρα"
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Οι  κατατάσεις  μετά  το  κονέ  συνεχίζονται  έτσι :



ή  έτσι

 

p33

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
Απο οσο μπορω να ξερω ειναι πολυ δυσκολο να κανει κατι με καποιον πελατη, τωρα αν σε γνωρισει σε κανενα καφε η μπαρακι της αρεσεις και ειναι σε θεση να κανει κονε (μην ξεχναμε οτι η ζωη πολλων τετοιων κοριτσιων ελεγχεται απο τους νταβαδες - μπραβους οι οποιοι τις γαμανε κιολας και εννιοτε της πλακωνουν στο ξυλο η της βασανιζουν, μου εχει τυχει να δω καψιματα απο τσιγαρο στα μπουτια στριπτιζους,) τοτε τα πραγματα αλλαζουν. Σε καθε περιπτωση καλο ειναι να ξερουμε οτι τετοιες φασεις περιεχουν ενα μικρο η μεγαλο ποσοστο κινδυνου ΠΑΝΤΑ
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ο πάτερ  τί ανοίγματα  έχει  από Σεπτέμβρη  για βάπτιση  (της  νύφης ) και γάμο  πακέτο ?

( Πρόσεξε  και τι  τιμή  θα  μου  πεις  στο τυχερό , γιατί δεν πληρώνω τη  σοκολάτα  που  θέλει τη  μάνα της  και τον πατέρα  της  για  να  δει  ταβάνι )
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
2001 afrodite στη συγγρου, καναμε bachelor για κολλητο περιπου 12 ατομα, χαλασαμε πολλα λεφτα ολα τα strip girl μας ειχαν μαθει γιατι τα ειχαμε παρει για χορο, κατα τις 6.00 απο τους τελευταιους πελατες σηκωθηκα στην μπαρα μεθυσμενος και αρχισα να χορευω, ενα strip girl που εβλεπε γελαγε με την καρδια της (tina απο νορβηγια το ονομα της) βγαινοντας απο το μαγαζι με τον αδερφο μου πηραμε το αυτοκινητο και την βλεπουμε να παριμενει taxi, της προτεινα να την παμε σπιτι της και μας ειπε ok, την πηγαμε στην γλυφαδα ανεβηκαμε πανω και εγινε το ελα να δεις (το πραγματικο της ονομα ηταν tove για τους συναθλητες της εποχης) την πηδαγα για 6 μηνες περιπου εν τω μεταξυ κατα την διαρκεια των 6 μηνων πηρε τις εξης μταγραφες afrodite - παραλιακη σε παραδρομο (δεν θυμαμαι ονομα) - στο μπουρναζι (δεν θυμαμαι πως λεγοταν τοτε) - και σε ενα paris στο μενιδι, εκει τελειωσαν ολα... αν καποιος παλαιοτερος γνωριζει κατι για αυτη ας στειλει pm ειχε και ενα σκουλαρικι στην γλωσσα...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Καλα αυτες οι στριπερ το 6μηνο το εχουν fix περιοδο ...... εγω θελω LTR ......
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
2001 afrodite στη συγγρου, καναμε bachelor για κολλητο περιπου 12 ατομα, χαλασαμε πολλα λεφτα ολα τα strip girl μας ειχαν μαθει γιατι τα ειχαμε παρει για χορο, κατα τις 6.00 απο τους τελευταιους πελατες σηκωθηκα στην μπαρα μεθυσμενος και αρχισα να χορευω, ενα strip girl που εβλεπε γελαγε με την καρδια της (tina απο νορβηγια το ονομα της) βγαινοντας απο το μαγαζι με τον αδερφο μου πηραμε το αυτοκινητο και την βλεπουμε να παριμενει taxi, της προτεινα να την παμε σπιτι της και μας ειπε ok, την πηγαμε στην γλυφαδα ανεβηκαμε πανω και εγινε το ελα να δεις (το πραγματικο της ονομα ηταν tove για τους συναθλητες της εποχης) την πηδαγα για 6 μηνες περιπου εν τω μεταξυ κατα την διαρκεια των 6 μηνων πηρε τις εξης μταγραφες afrodite - παραλιακη σε παραδρομο (δεν θυμαμαι ονομα) - στο μπουρναζι (δεν θυμαμαι πως λεγοταν τοτε) - και σε ενα paris στο μενιδι, εκει τελειωσαν ολα... αν καποιος παλαιοτερος γνωριζει κατι για αυτη ας στειλει pm ειχε και ενα σκουλαρικι στην γλωσσα...


Απορώ πως σου αρέσει αυτό το τεμάχιο. Το μόνο καλό του είναι το σώμα του. Τίποτα παραπάνω.
Εθεάθη στο Κούκλες και τώρα πρέπει να είναι στο Baby o Πειραιώς...
Πραγματικά, πρέπει να είσαι ο μόνος στριπτιζόγατος που να του αρέσει η Τίνα....
Αλλα περι ορέξεως....
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Απορώ πως σου αρέσει αυτό το τεμάχιο. Το μόνο καλό του είναι το σώμα του. Τίποτα παραπάνω.
Εθεάθη στο Κούκλες και τώρα πρέπει να είναι στο Baby o Πειραιώς...
Πραγματικά, πρέπει να είσαι ο μόνος στριπτιζόγατος που να του αρέσει η Τίνα....
Αλλα περι ορέξεως....
μιλας για την τινα απο νορβηγια?? τωρα πρεπει να ειναι 30+ το 2001 ηταν 23 τρελο μωρο ρε συ, μηπως κανεις λαθος και μιλας για αλλη??? για δωσε στοιχεια...
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
μιλας για την τινα απο νορβηγια?? τωρα πρεπει να ειναι 30+ το 2001 ηταν 23 τρελο μωρο ρε συ, μηπως κανεις λαθος και μιλας για αλλη??? για δωσε στοιχεια...

ξανθια, με πρόσωπο που θυμίζει σκυλάκι γκριφόν.
Καλό σώμα, μετρίου αναστήματος.... Διακρίνεται για την ευγένεια της όταν δεν θέλεις να την κερασεις ή να χορεψεις μαζί της. Πρέπει να φοράει την ίδια κολώνια από το 2001, πάντως το σίγουρο είναι ότι δεν την έχω μυριστεί σε καμία άλλη στριπερ  :2funny:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ξανθια, με πρόσωπο που θυμίζει σκυλάκι γκριφόν.
Καλό σώμα, μετρίου αναστήματος.... Διακρίνεται για την ευγένεια της όταν δεν θέλεις να την κερασεις ή να χορεψεις μαζί της. Πρέπει να φοράει την ίδια κολώνια από το 2001, πάντως το σίγουρο είναι ότι δεν την έχω μυριστεί σε καμία άλλη στριπερ  :2funny:
εαν ειναι αυτη που λεω 30+ κανει το καλυτερο πηδημα και τρελενεται για κωλο και τσιμπουκι και το ρεκορ της στο γαμησι ηταν 11 φορες σε ενα βραδυ με εναν αμερικανο στην κρητη το 2000(τουλαχιστον ετσι μου ειχε πει γιατι εγω σταματησα στα 4 γαμησια)
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
εαν ειναι αυτη που λεω 30+ κανει το καλυτερο πηδημα και τρελενεται για κωλο και τσιμπουκι και το ρεκορ της στο γαμησι ηταν 11 φορες σε ενα βραδυ με εναν αμερικανο στην κρητη το 2000(τουλαχιστον ετσι μου ειχε πει γιατι εγω σταματησα στα 4 γαμησια)

Φαίνεται εργατική μην ακούς τους μοντελοπνίχτες που την υποβιβάζουνε
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Φαίνεται εργατική μην ακούς τους μοντελοπνίχτες που την υποβιβάζουνε
μπορεις να κανεις μια διασταυρωση αν ειναι αυτη??? αν το ονομα της ειναι tove και αν ειναι απο norway?
δεν εχω την πολυτελεια οπως τοτε να γυρναω στα strip club λογω εγγαμου βιου, τωρα εχω γινει της ημερας και εχω κοψει τη νυχτα για τα καλα...
μπορεις να με βοηθησεις συναγωνιστη??
 

tasos_marou

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
96
Like
0
Πόντοι
0
μπορεις να κανεις μια διασταυρωση αν ειναι αυτη??? αν το ονομα της ειναι tove και αν ειναι απο norway?
δεν εχω την πολυτελεια οπως τοτε να γυρναω στα strip club λογω εγγαμου βιου, τωρα εχω γινει της ημερας και εχω κοψει τη νυχτα για τα καλα...
μπορεις να με βοηθησεις συναγωνιστη??

Νορβηγοαμερικανιδα ειναι και οντως τελευταια φορα εθεαθη στο Baby O.
Πριν κανα 2μηνο τουλαχιστον.
Σεμνη και ταπεινη κοπελα!
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Εκεί είναι η Νορβηγέζα.... αλλά ρε παιδιά η φάτσα της λίγο είναι σαν την έχουν βομβαρδίσει... Κατα τ'άλλα καλή κοπέλα και συζητήσιμη. Για το εργατική δεν ξέρω είπα να το αποφύγω και να ψάξω για καμια Ρουμανοπατσαβούρα :2funny: :2funny:
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
χωρις μαλακιες η μονη λυση ειναι τα φραγκα για να κανουμε κονε με την γκομενα.χωρις αυτα κλαψτα χαραλαμπε.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom