Νέα

Κονέ με στριπτηζού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arnie
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 453
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Τι να διαψευστεις ρε αρχηγε?
Και σου κανουν και πλακα απο πανω.
Ημουν προσφατα ΒΑΒΥ-Ο Πειραιως και τα εχωσα αδρα. Μιλαμε μεχρι που αναψαν τα φωτα.Αυτη εξαφανιζεται. Εγω δεν εχω φραγκο.
Την πετυχαινω εξω που περιμενε ταξι. Μου λεει παμε πιο πανω στοι ΕΒΕΡΕΣΤ να πιουμε μπυρα. Της λεω δεν εχω φραγκο. Και τοτε μου απανταει
- Ελα μωρε θα σε κερασω εγω με τα λεφτα που εβγαλα απο σενα σημερα. :headbang:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
μακρια απο στριπτητζουδες παιδια.καλυτερα πουτανες παρα στριπτητζουδες.εγω μια μακροχρονη εμπειρια ειχα με στριπτητζου και ακομα φτυνω φαρμακι(εκτος απο τα λεφτα που πεταξα).οι πιο πολλες ειναι βρωμιαρες.μακριααααα για να εχετε το κεφαλι σας ησυχο και την τσεπη γεματη.αυτο λεει η εμπειρια μου
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
βρηκε ενα ταξιτζη 45 χρονων παντρεμενο που της τα ακουμπαγε πιο χοντρα και ξαφνικα μια μερα δε με ηξερε.η παλιοπουτανα.ρωσιδες βλεπεις.ομορφες αλλα χωρις ψυχη.μονο τα λεφτα εχουνε για θεο.ισως ειμαι και εγω μαλακας αλλα αυτη ειναι η εμπειρια μου και τη λεω
 

Επισκέπτης
πήγα  τις προάλλες σε ένα στριπτιτζάδικο στη συγγρού μεριά και επειδή γούσταρα μία γκόμενα  κάναμε και ποτά και χορούς.στο πρώτο  ποτάκι μου δίνει τηλεφωνάκι και μου λέει οτι με γουστάρει.....και την πίστεψα... :grin: μου δίνει τηλεφωνάκι και μου ειπε αν εχω δικο μου σπιτι κτλ και οτι θελει να της τον ρίξω

Με τα φράγκα που βγάζει μια γκόμενα σε 2 ώρες από κάρτες, αγοράζει ένα κινητό, βάζει τηλεφωνητή (ή όχι) και το έχει ανοιχτό με ένα ντουλάπι χωρίς να απαντά ποτέ.Απλό marketing ...
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Επειδη τυχαινει να ξερω παρα μα παρα πολλες απο δαυτες ενα θα σας πω. Η συντριπτικη πλειοψηφια απο αυτες καψουρευονται και διατηρουν διαρκεις δεσμους με ΑΣΧΗΜΟΥΣ,ΦΤΩΧΟΥΣ,ΔΙΧΩΣ ΜΕΛΛΟΝ στον μακρινο οριζοντα φορεις ανδρικων γεννητικων οργανων(γιατι καμια σχεση δεν εχουν με πραγματικο ανδρα). Εχει τυχει λοιπον και εχω γνωρισει (και δεν ειναι καθολου μα καθολου προς τιμην μου )τα μποιφρεντς μερικων απο τις πιο περιζητητες κατα καιρους.
Μιλαμε οτι ειναι ολοι τους αγορακια, στον κοσμο τους με πραγματικα ασχημο,αδομητο χαρακτηρα και με παρα πολλα προβληματα και τιγκα σστην ανασφαλεια.Παρα πολλες τα εχουν με ρωσοποντιους που δουλευουν οικοδομη η σχετικα πραγματα. Οι δε ελληνες απο ντελιβεραδες μεχρι μαστορες ,με εμφανιση επιεικως ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ και απο ενδιαφεροντα μηδεν(για ολυμπιακο το πολυ πολυ)
Εχω πεσει απο τα συννεφα.Τοσο ωραιες γυναικες και καμια δεν εχει καταφερει να τυλιξει ενα παιδι που να μπορει να την εξασφαλισει μελλοντικα. Και οι ιδιες θελουν και οικογενεια στο μελλον απο τους φιλους τους. Φυσικα δεν μιλαω για κοπελες που εχουν ηδη παιδια στη χωρα τους η για αλλες που ετοιμαζονται να συνταξιοδοτηθουν αλλα για τις υπολοιπες.
Ολη η φαση ειναι γεματη ψυχολογικα προβληματα και οποιος μπλεξει σοβαρα θα φαει τα μουτρα του. Οι κοπελες μιλαμε οτι ΧΑΡΑΜΙΖΟΝΤΑΙ δεν καταλαβαινουν που πανε τα τεσσερα.
Πραγματικα εαν πραγματικα θελετε να προσεγγισετε μια κοπελα απο αυτον τον χωρο ξεχαστε οτι ξερατε. Απλα παιχτε το καλο παιδι μετρημενο,που δεν πεταει λεφτα απο εδω και απο εκει,που ειναι συντηρητικο, σεβαστικο και πουληστε θεωριες σαν να ειστε ο μπαμπας της.ψεμα με μετρο και προς θεου μην το παιζετε λεφταδες κομπλαρουν και σας σιχαινονται. επιτυχια 100% αν βλεπεστε και λιγο .

 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
πολλες ομως γαμιουνται.αρκει να το κανονισεις στα ισια.πχ ποσα θελεις,ωρα και μερος.και οχο πολλα πολλα ποτα.αν ειναι να γαμηθει 2-3 αρκουνε.στα ισα ομως
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
βρηκε ενα ταξιτζη 45 χρονων παντρεμενο που της τα ακουμπαγε πιο χοντρα και ξαφνικα μια μερα δε με ηξερε.η παλιοπουτανα.ρωσιδες βλεπεις.ομορφες αλλα χωρις ψυχη.μονο τα λεφτα εχουνε για θεο.ισως ειμαι και εγω μαλακας αλλα αυτη ειναι η εμπειρια μου και τη λεω
Αν οχι ολοι οι περισσοτεροι εχουμε πιαστει μαλακες.
Πληρωσαμε και μαθαμε. Και ακομα μαθαινουμε.Και ενα απο τα καλα αυτου του σαί΄τ ειναι
οτι καταλαβαινεις πως δεν εισαι μονο σου εκει έξω
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Αν οχι ολοι οι περισσοτεροι εχουμε πιαστει μαλακες.
Πληρωσαμε και μαθαμε. Και ακομα μαθαινουμε.[size=11pt]Και ενα απο τα καλα αυτου του σαί΄τ ειναι
οτι καταλαβαινεις πως δεν εισαι μονο σου εκει έξω
[/size]

Και μας βοηθάει να μαθαίνουμε και πιο γρήγορα :rockon:
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Επειδη τυχαινει να ξερω παρα μα παρα πολλες απο δαυτες ενα θα σας πω. Η συντριπτικη πλειοψηφια απο αυτες καψουρευονται και διατηρουν διαρκεις δεσμους με ΑΣΧΗΜΟΥΣ,ΦΤΩΧΟΥΣ,ΔΙΧΩΣ ΜΕΛΛΟΝ στον μακρινο οριζοντα φορεις ανδρικων γεννητικων οργανων(γιατι καμια σχεση δεν εχουν με πραγματικο ανδρα). Εχει τυχει λοιπον και εχω γνωρισει (και δεν ειναι καθολου μα καθολου προς τιμην μου )τα μποιφρεντς μερικων απο τις πιο περιζητητες κατα καιρους.
Μιλαμε οτι ειναι ολοι τους αγορακια, στον κοσμο τους με πραγματικα ασχημο,αδομητο χαρακτηρα και με παρα πολλα προβληματα και τιγκα σστην ανασφαλεια.Παρα πολλες τα εχουν με ρωσοποντιους που δουλευουν οικοδομη η σχετικα πραγματα. Οι δε ελληνες απο ντελιβεραδες μεχρι μαστορες ,με εμφανιση επιεικως ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ και απο ενδιαφεροντα μηδεν(για ολυμπιακο το πολυ πολυ)
Εχω πεσει απο τα συννεφα.Τοσο ωραιες γυναικες και καμια δεν εχει καταφερει να τυλιξει ενα παιδι που να μπορει να την εξασφαλισει μελλοντικα. Και οι ιδιες θελουν και οικογενεια στο μελλον απο τους φιλους τους. Φυσικα δεν μιλαω για κοπελες που εχουν ηδη παιδια στη χωρα τους η για αλλες που ετοιμαζονται να συνταξιοδοτηθουν αλλα για τις υπολοιπες.
Ολη η φαση ειναι γεματη ψυχολογικα προβληματα και οποιος μπλεξει σοβαρα θα φαει τα μουτρα του.  

Ναι αυτο που λες το εχω δει και εγω να παιζει σε καποιες περιπτωσεις
και πραγματικα δεν πιστευα στα ματια μου και στα αυτια μου.
Το θεμα ομως ειναι οτι δεν στο λενε.
Καποια μετα απο συντομη επαφη εβδομαδας, μου εφερε ενα 'φιλο' της και ουτε
λιγο ουτε πολυ μου ζητησε να τον πηδηξω και αυτον για να συνεχισω να πηδαω και εκεινη
. Ο τυπος ηταν και γκομενος της.
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Και συγκεκριμενα μου ζητησε να πηδαω αυτων και ταυτοχρωνα να πηδαει αυτος εκεινη.
:uzi: :badair: :zzzzz:
Αυτο που απαντησα δεν το καταλαβε ποτε :idiot:
γιατι δεν ειχε την απαιτουμενη γνωση Ελληνικων.
Της ειπα  ΄΄ Τι λες μωρη που θα σε γαμησω με μπαλαντεζα ΄΄
Α-ρ-ω-σ-τ-ι-α

Και βεβαια περα απο τον χαβαλε της υποθεσης το θεμα ειναι οτι μου στοιχησε :new_shocked: γιατι τη γουσταρα σαν γυναικα. Περα απο το συγκεκριμενο γεγονος περναγα ομορφα στο λιγο που βρεφηκαμε.  ΑΝ ΟΜΩΣ ΗΜΟΥΝ ΚΑΨΟΥΡΗΣ???
Πανω στην καψουρα δεν ξερεις τι μαλακια μπορεις να κανεις.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Επειδη τυχαινει να ξερω παρα μα παρα πολλες απο δαυτες ενα θα σας πω. Η συντριπτικη πλειοψηφια απο αυτες καψουρευονται και διατηρουν διαρκεις δεσμους με ΑΣΧΗΜΟΥΣ,ΦΤΩΧΟΥΣ,ΔΙΧΩΣ ΜΕΛΛΟΝ στον μακρινο οριζοντα φορεις ανδρικων γεννητικων οργανων(γιατι καμια σχεση δεν εχουν με πραγματικο ανδρα). Εχει τυχει λοιπον και εχω γνωρισει (και δεν ειναι καθολου μα καθολου προς τιμην μου )τα μποιφρεντς μερικων απο τις πιο περιζητητες κατα καιρους.
Μιλαμε οτι ειναι ολοι τους αγορακια, στον κοσμο τους με πραγματικα ασχημο,αδομητο χαρακτηρα και με παρα πολλα προβληματα και τιγκα σστην ανασφαλεια.Παρα πολλες τα εχουν με ρωσοποντιους που δουλευουν οικοδομη η σχετικα πραγματα. Οι δε ελληνες απο ντελιβεραδες μεχρι μαστορες ,με εμφανιση επιεικως ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ και απο ενδιαφεροντα μηδεν(για ολυμπιακο το πολυ πολυ)
Εχω πεσει απο τα συννεφα.Τοσο ωραιες γυναικες και καμια δεν εχει καταφερει να τυλιξει ενα παιδι που να μπορει να την εξασφαλισει μελλοντικα. Και οι ιδιες θελουν και οικογενεια στο μελλον απο τους φιλους τους. Φυσικα δεν μιλαω για κοπελες που εχουν ηδη παιδια στη χωρα τους η για αλλες που ετοιμαζονται να συνταξιοδοτηθουν αλλα για τις υπολοιπες.
Ολη η φαση ειναι γεματη ψυχολογικα προβληματα και οποιος μπλεξει σοβαρα θα φαει τα μουτρα του. Οι κοπελες μιλαμε οτι ΧΑΡΑΜΙΖΟΝΤΑΙ δεν καταλαβαινουν που πανε τα τεσσερα.
Πραγματικα εαν πραγματικα θελετε να προσεγγισετε μια κοπελα απο αυτον τον χωρο ξεχαστε οτι ξερατε. Απλα παιχτε το καλο παιδι μετρημενο,που δεν πεταει λεφτα απο εδω και απο εκει,που ειναι συντηρητικο, σεβαστικο και πουληστε θεωριες σαν να ειστε ο μπαμπας της.ψεμα με μετρο και προς θεου μην το παιζετε λεφταδες κομπλαρουν και σας σιχαινονται. επιτυχια 100% αν βλεπεστε και λιγο .
Σωστα τα λες φιλε-Το μονο που εχω να επισημανω ειναι οταν γαμουσα για ενα μηνα ενα ωραιο μελαχροινο μουνακι απο Βλαδιβοστοκ που το ειχα καμακωσει με μια επισκεψη στο τοτε στριπτιζαδικο της Μιχαλακοπουλου το κοινο μας σημειο ΔΕΝ ηταν ο ΘΡΥΛΟΣ-Μαλιστα μια Κυριακη μετα απο 5 ''μανικια''απο το πρωι απογευμα ηθελα να δω τον Τζιο σε ενα απο τα τελευταια του παιχνιδια-Η γκομενα στραβωσε(ημασταν σπιτη της)αλλα στα φρυδια μου-Ξεστραβωσε με αλλη μια τσαπου μετα-Απο θεμα καθημερινοτητας παντως αλλες φορες χαλαρα-αλλες μου σπαγε τα φρυδια-Σημασια εχει παντως οτι με πηρε τηλ μετα απο 5 μηνες και μου ελεγε''I think i love u''και της τα ξεκοψα τοτε γιατι ημουν με αλλη γκομενα εκτος Ελλαδος
Αλλη μια φορα ο pink floyd εχει δικιο οπως τα λεει


ΥΓ Μια φορα βγηκαμε με 2 φιλες της στριπτιζουδες και τα παλικαρια που σκασανε ητανε οι υπερχειροτεροι(στοχος για μπατσους φατσες)Οι παρεες επισης ειναι και με τη ΡωσοΠοντ Μαφια της Αθηνας(παλαιστες-τζουντο-καρατεκα κτλ)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Επειδη τυχαινει να ξερω παρα μα παρα πολλες απο δαυτες ενα θα σας πω. Η συντριπτικη πλειοψηφια απο αυτες καψουρευονται και διατηρουν διαρκεις δεσμους με ΑΣΧΗΜΟΥΣ,ΦΤΩΧΟΥΣ,ΔΙΧΩΣ ΜΕΛΛΟΝ στον μακρινο οριζοντα φορεις ανδρικων γεννητικων οργανων(γιατι καμια σχεση δεν εχουν με πραγματικο ανδρα). Εχει τυχει λοιπον και εχω γνωρισει (και δεν ειναι καθολου μα καθολου προς τιμην μου )τα μποιφρεντς μερικων απο τις πιο περιζητητες κατα καιρους.
Μιλαμε οτι ειναι ολοι τους αγορακια, στον κοσμο τους με πραγματικα ασχημο,αδομητο χαρακτηρα και με παρα πολλα προβληματα και τιγκα σστην ανασφαλεια.Παρα πολλες τα εχουν με ρωσοποντιους που δουλευουν οικοδομη η σχετικα πραγματα. Οι δε ελληνες απο ντελιβεραδες μεχρι μαστορες ,με εμφανιση επιεικως ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ και απο ενδιαφεροντα μηδεν(για ολυμπιακο το πολυ πολυ)
Εχω πεσει απο τα συννεφα.Τοσο ωραιες γυναικες και καμια δεν εχει καταφερει να τυλιξει ενα παιδι που να μπορει να την εξασφαλισει μελλοντικα. Και οι ιδιες θελουν και οικογενεια στο μελλον απο τους φιλους τους. Φυσικα δεν μιλαω για κοπελες που εχουν ηδη παιδια στη χωρα τους η για αλλες που ετοιμαζονται να συνταξιοδοτηθουν αλλα για τις υπολοιπες.
Ολη η φαση ειναι γεματη ψυχολογικα προβληματα και οποιος μπλεξει σοβαρα θα φαει τα μουτρα του. Οι κοπελες μιλαμε οτι ΧΑΡΑΜΙΖΟΝΤΑΙ δεν καταλαβαινουν που πανε τα τεσσερα.
Πραγματικα εαν πραγματικα θελετε να προσεγγισετε μια κοπελα απο αυτον τον χωρο ξεχαστε οτι ξερατε. Απλα παιχτε το καλο παιδι μετρημενο,που δεν πεταει λεφτα απο εδω και απο εκει,που ειναι συντηρητικο, σεβαστικο και πουληστε θεωριες σαν να ειστε ο μπαμπας της.ψεμα με μετρο και προς θεου μην το παιζετε λεφταδες κομπλαρουν και σας σιχαινονται. επιτυχια 100% αν βλεπεστε και λιγο .

Που ήσουν εσύ αγόρι μου;;;
Έχουν θίξει και www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,7886.msg122027/lang,el#msg122027]άλλοι[/url] το θέμα. Για boyfriends, μπορεί οι πλέον άθλιοι :2funny: που τις έχουν για τον π. Ή μπορεί και για αποκατάσταση θύμα ή το τελευταίο, πολύ σωστό.
Αλλά αυτοί που γαμάνε τρελά :2funny: είναι το stuff τoυ μαγαζιού. Μιλάμε για career change :cheesy:
Τα μαγαζιά του Ομίλου μόνο... :cheesy:
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
αντως παιδια η ποιοτης των στριπτιτζουδων εχει πεσει πολυ οχι τοσο απο εμφανιση οσο απο επιπεδο..βλεπω οτι ολοι σχεδον τα ιδια συμπερασματα βγαζουμε...παλια πριν 8 με 10 χρονια ειχε και μερικες που ειχαν  καποιο επιπεδο η τουλαχιστον ηταν καλα παιδια...δεν σε βλεπαν μονο για τα φραγκα ολες..παντως εγω προσωπικα σχεση με μια γυναικα που χορευει ξεβρακωτη στα τραπεζια δεν θα εκανα η θα ειχα την απαιτηση να σταματησει... αλλα το μεροκαματο ειναι πολυ καλο και ειναι καλομαθημενα παιδια...παντως να ξερετε οτι σχεδον ολες εκτος απο τον γκομενο που ειναι συνηθως ανθρωπος της νυχτας κανενας μπραβος,σερβιτορος,αργοσχολος,πατσαβουρας ρωσοποντιος κλπ που  τους ριχνουν και καμμια σφαλιαρα αλλα ισχυει τον συγχωρω διοτι τον αγαπω.. ειναι πολλες εξαρτημενες απο τους γκομενους οπως και οι πουτανες.. εχουν ολες σχεδον και κατι αγαπουλιδες 50ριδες αμα πατε καθημερινες θα τους δειτε ..καθοντε σχεδον παντα μονοι ..και ανοιγουν σαμπανιες οι περισσοτεροι φλωροι και ψηλοφραγκατοι που  τους τα χωνουν χοντρα και χαλανε την πιατσα οπως και στα σιτι τουρ .αυτοι αφου τους φανε κανενα 3000 σε δωρακια κλπ μπορει και να πεσει κανενα γαμησακι..με την ανοχη του γκομενου αφου το πεντι ζει απο την κοπελα...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αντως παιδια η ποιοτης των στριπτιτζουδων εχει πεσει πολυ οχι τοσο απο εμφανιση οσο απο επιπεδο..βλεπω οτι ολοι σχεδον τα ιδια συμπερασματα βγαζουμε...παλια πριν 8 με 10 χρονια ειχε και μερικες που ειχαν  καποιο επιπεδο η τουλαχιστον ηταν καλα παιδια...δεν σε βλεπαν μονο για τα φραγκα ολες..παντως εγω προσωπικα σχεση με μια γυναικα που χορευει ξεβρακωτη στα τραπεζια δεν θα εκανα η θα ειχα την απαιτηση να σταματησει... αλλα το μεροκαματο ειναι πολυ καλο και ειναι καλομαθημενα παιδια...παντως να ξερετε οτι σχεδον ολες εκτος απο τον γκομενο που ειναι συνηθως ανθρωπος της νυχτας κανενας μπραβος,σερβιτορος,αργοσχολος,πατσαβουρας ρωσοποντιος κλπ που  τους ριχνουν και καμμια σφαλιαρα αλλα ισχυει τον συγχωρω διοτι τον αγαπω.. ειναι πολλες εξαρτημενες απο τους γκομενους οπως και οι πουτανες.. εχουν ολες σχεδον και κατι αγαπουλιδες 50ριδες αμα πατε καθημερινες θα τους δειτε ..καθοντε σχεδον παντα μονοι ..και ανοιγουν σαμπανιες οι περισσοτεροι φλωροι και ψηλοφραγκατοι που  τους τα χωνουν χοντρα και χαλανε την πιατσα οπως και στα σιτι τουρ .αυτοι αφου τους φανε κανενα 3000 σε δωρακια κλπ μπορει και να πεσει κανενα γαμησακι..με την ανοχη του γκομενου αφου το πεντι ζει απο την κοπελα...

κοιτα να δεις που ζουμε τελικα...σε τι κοσμο θα φερουν τα παιδια τους οι στριπτητζουδες νικο τσιαμτσικα?
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ακριβώς έτσι είναι νίκο ευαγγελάτε.... :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
κοιτα να δεις που ζουμε τελικα...σε τι κοσμο θα φερουν τα παιδια τους οι στριπτητζουδες νικο τσιαμτσικα?

Εσύ καλά τα λές. Αλλά έλα που υπάρχουν και αρθρώποι και κάποιες φορές τους βγαίνει και αυτονών. ΠΡΟΣΟΧΗ, περιορισμένες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom