Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Τελικα 100 'η 200 €ειναι? Επισης μια ''εκτονωση''΄ή περισσοτερο?Βασικο ερωτημα
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Ποιο επιπεδο?Σε ρωταω αν στην μια ωρα εχεις ενα ξεφορτωμα και μου λες αλλα...Αν παντως ειναι 100 € για μια εκτονωση ειναι παραλογο..
 

Επισκέπτης
Ποιο επιπεδο?Σε ρωταω αν στην μια ωρα εχεις ενα ξεφορτωμα και μου λες αλλα...Αν παντως ειναι 100 € για μια εκτονωση ειναι παραλογο..

Στα στο πω αλλιώς… αν εσύ χύνεις με 20 ε, άρα τόσο κοστίζει μια εκτόνωση….εγώ μπορεί με 200 ε και να μην εκτονωθώ….λες να έχω πρόβλημα…
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Στα στο πω αλλιώς… αν εσύ χύνεις με 20 ε, άρα τόσο κοστίζει μια εκτόνωση….εγώ μπορεί με 200 ε και να μην εκτονωθώ….λες να έχω πρόβλημα…
Mαλλον εχεις προβλημα..αλλα δεν ειναι αυτο..χρεωσεις εξτρα περαν των 20€ ποιες ειναι?Ακαποτη πιπα?Κώλος?Εκτος και αν πληρωσες για αυταρχικο και ηθελες την κυρια με το καμουτσικι ...αλλο θεμα αυτο..αν και με 200€ στη θεση σου θα ημουν σπιτι μου,ανετος,και για 2 ωρες θα ξεσκιζα βιζιτουλα..Αλλα γουστα..το πως χαλαει ο καθενας τα λεφτα του δικαιωμα του..
 

Επισκέπτης
αυριο καινουργια κοπελλα ,η βικυ ,απογευματινη βαρδυα!
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Στα στο πω αλλιώς… αν εσύ χύνεις με 20 ε, άρα τόσο κοστίζει μια εκτόνωση….εγώ μπορεί με 200 ε και να μην εκτονωθώ….λες να έχω πρόβλημα…
Eγω έχω μια άλλη απορία μαζί με αυτές που αναφέρθηκαν πιο πάνω και ακόμα δεν έχουν απαντηθεί.Όταν κάποιος είναι μαζί με την κοπέλα 1 ωρα οι άλλοι πελάτες τη κάνουν??Απλά περιμένουν και όποτε είναι τυχερή θα περάσουν η έχει και άλλη κοπέλα το μαγαζί???
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Archie82 εγώ δεν την έχω δει τη γυναίκα,αλλά την εκτιμώ που τολμάει και μιλάει έστω και μέσω διαδικτύου.Τώρα αυτό που είπες ότι εκμεταλεύεται τα κορίτσια τους πέρνει τα λεφτά,αν δεν έχεις αποδείξεις είναι άτοπο και πρέπει να το διαγράψεις.Στην τελική ανάλυση η Κατερίνα κάνει μια δουλειά που αν και κατακρίνεις,πληρώνεις για να έχεις υπηρεσίες από επαγγελματίες.Αυτό είναι υποκριτικό.Αν δεν σου αρέσουν οι κοπέλες σαν την Κατερίνα,όχι εμφανισιακά,αλλά από ηθικής άποψης,απλώς δεν θα έπρεπε να είσαι μέλος εδώ.
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Γιατι γραφω ξανα?
Γιατι δεν γουσταρω να με κοροιδευουν.

Ποιος σε κοροϊδεύει;Σού είπε κανείς να πας να την γαμήσεις;Απλώς αδιαφόρησε.Έχεις και άλλες επιλογές στο φόρουμ
 

Επισκέπτης
Απο φοβο και μονο και επειδη δεν εχω λεφτα να πληρωνω ζητω συγγνωμη γι'αυτα που εγραψα για την Κατερινα και απο ολα τα μελη.Οντως αυτο περι εκμεταλλευση ηταν ατοπο και μου ξεφυγε παρακαλω καποιος να διαγραψει το toρic μου.Δεν θελω να βρεθω μπλεγμενος και ελπιζω να μην εχω βρεθει.

Ακομα μια φορα συγγνωμη Κατερινα ιδιως γι'αυτο που εγραψα περι εκμεταλλευσης.
 

Επισκέπτης
Mαλλον εχεις προβλημα..αλλα δεν ειναι αυτο..χρεωσεις εξτρα περαν των 20€ ποιες ειναι?Ακαποτη πιπα?Κώλος?Εκτος και αν πληρωσες για αυταρχικο και ηθελες την κυρια με το καμουτσικι ...αλλο θεμα αυτο..αν και με 200€ στη θεση σου θα ημουν σπιτι μου,ανετος,και για 2 ωρες θα ξεσκιζα βιζιτουλα..Αλλα γουστα..το πως χαλαει ο καθενας τα λεφτα του δικαιωμα του..

Το να δώσεις 100ε για μια βιζιτού….εγώ δεν θα το έκανα, γιατί με 100ε  ως συνήθως είναι δευτεράτζες, ίσως όχι τόσο σε εμφανίσει αλλά σε παροχή υπηρεσιών. Είχα πάρει μια και μου είχε αναλύσει όλο το ψυχολογικό της δράμα, πως κατάφερα και τελείωσα πάλι καλά. Το μόνο καλό που είχε κάνει ήταν ότι την πήραμε παρτούζα με ένα φυλλαράκι, αλλά ξενερώσαμε τελείως με αυτά που μας έλεγε… αλλά ο βασικότερος λόγος που δεν περνώ βιζιτούδες, είναι ότι δεν μου εγγυάται κανένας ότι η κοπέλα περνάει τακτικά από γιατρούς, για 100ε διάφορα δεν θα έπαιζα φίλε και συναγωνιστή, ποτέ με την ζωή μου. Τώρα αν εσύ ψάχνεσαι και ρισκάρεις για ακάποτη πίπα, το συγκεκριμένο μαγαζί (Κολωνού 30Α ) δεν την παρέχει. Όπως ξέρω ότι το πρόγραμμα στο μαγαζί δεν παρέχει κώλο ακόμα. 
 

Επισκέπτης
Ποιο επιπεδο?Σε ρωταω αν στην μια ωρα εχεις ενα ξεφορτωμα και μου λες αλλα...Αν παντως ειναι 100 € για μια εκτονωση ειναι παραλογο..

Έχεις 1 ώρα, το πόσες φορές θα χύσεις…..εξαρτάται από το πουλί σου….θεωρητικώς πληρώνεις για 10….εγώ έχω καταφέρει 5 μέσα σε μια μέρα….λες να κρατάς κάβα για την επόμενη…. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
πληρωνεις 100ευρω μια ωρα και χυνεις οσες φορες γουσταρεις?Αυτο γινεται με ολες τις κοπελες αυτου του μαγαζιου?Πες εμπειριες Giorgos 32 πως ηταν η γκομενα,για να το κανεις 5 φορες σημαινει πως ητανε τρελη φαση......
 

Επισκέπτης
Δεν είπα ότι το κενά 5 φόρε με την κοπέλα… γιατί 5 δεν μου φτάνει 1 ώρα…θέλω μέρα. Απλός θέλω να πω ότι όταν πληρώνεις τόσα δεν πας για τις πόσες θα τελειώσεις, αλλά για το επίπεδο υπηρεσιών που σου προσφέρει η κοπέλα  Από ότι ξέρω αυτό ισχύει για όλες τις κοπέλες, είναι πλέον επίσημοι πολιτική του μαγαζιού. Για περισσότερες πληροφορίες… :knockinb: 
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Δεν είπα ότι το κενά 5 φόρε με την κοπέλα… γιατί 5 δεν μου φτάνει 1 ώρα…θέλω μέρα. Απλός θέλω να πω ότι όταν πληρώνεις τόσα δεν πας για τις πόσες θα τελειώσεις, αλλά για το επίπεδο υπηρεσιών που σου προσφέρει η κοπέλα  Από ότι ξέρω αυτό ισχύει για όλες τις κοπέλες, είναι πλέον επίσημοι πολιτική του μαγαζιού. Για περισσότερες πληροφορίες… :knockinb: 
Κατατασεσαι στο ρεκορ Γκινες ως ο ανθρωπος που πληρωσε 200€ για να γαμησει στο Μεταξουργειο σε οικο ανοχης..Σε μια μερα μπορω και 6 φορες να γαμησω,σε μια ωρα που ειχες εσυ με δυο κατοσταρικα θα εκανα αλλα στη θεση σου...Αλλα οπως προειπα ο καθενας οπου και οπως καυλωνει τα γαμαει τα κωλολεφτα του
 

Επισκέπτης
Κατατασεσαι στο ρεκορ Γκινες ως ο ανθρωπος που πληρωσε 200€ για να γαμησει στο Μεταξουργειο σε οικο ανοχης..Σε μια μερα μπορω και 6 φορες να γαμησω,σε μια ωρα που ειχες εσυ με δυο κατοσταρικα θα εκανα αλλα στη θεση σου...Αλλα οπως προειπα ο καθενας οπου και οπως καυλωνει τα γαμαει τα κωλολεφτα του


Περνά από το μαγαζί δες ‘το , πάρε και μια κοπέλα οποία σου αρέσει με το φτωχό 20ε, και μετά πες μου αν αξίζει η όχι 1 ώρα  τα 200ε της. Τώρα αν έκανες αλλά πράγματα με αυτά τα χρήματα, αυτό είναι όντως στην κρίση του καθενός. Πάντως εγώ πέρασα μια μοναδική εμπειρία στην ζωή μου, σου εύχομαι να ζήσεις και εσύ κάποιες ανάλογες και να μην είναι η ζωή σου μίζερη όπως μας την παρουσιάζεις….
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Κανενας δεν ειπε οτι ειναι μιζερη-Αλλα αν σε πιανουνε κωτσο και στα τρωνε ή τα χωνεις γιατι καψουρευεσαι τα πουτανακια του Μεταξουργειου με 200 κατοσταρικα παλι για το ρεκορ Γκινες εισαι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom