Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
το ιδιαίτερο έχει η συμπεριφορά της;Σου παίρνει πιο στοργική πίπα από τις άλλες ιερόδουλες;


Ναι....
Προσωπικά προτιμώ 2 κοπέλες!
Την Κατερίνα και την Ειρήνη που είναι στο απέναντι σπίτι(πάλι δεν θυμάμαι αριθμό)!!

Και για να το διαπιστώσεις αν θες, πήγαινε μια βόλτα ;)
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Καλα κανει ρε φιλε στην τελικη!

Γουσταρει να διευθυνει το που θα πηδηχτει η κοπελα. Τι το κακο βλεπεις?

ΜΑΚΑΡΙ να υπηρχαν αφεντικα σαν την Κατερινα μεγαλε. Τους κομπλεξισμους περι αφεντικων αστους, γιατι χωρις αφεντικα δεν θα υπηρχαν και εργατες. Μη το σκαλιζεις λοιπον.

Αν μου ελεγε η τσατσα οτι εχει 50 ευρω για 15λεπτο αν εκρινα σωστο θα εμπαινα, αλλιως τον πουλο! Τι σε χαλαει δηλαδη?

Και οσο για τους ξενους, θες να μου πεις οτι το να βλεπεις πακιστανια και αλμπανια να σκανε και να βρωμαει μεσα ολος ο τοπος ειναι καλο ε? Τι να σου πω. Δεν ειναι θεμα εθνικοτητας, αλλα κυριως βρωμας, που συνανταται σε αυτες τις εθνικοτητες κυριως, η στην τελικη προσωπικο κολλημα της καθεμιας. Νταβα στο μουνι της θα σε βαλει?

Αυτα τα λεω χωρις να εχω παει με την Κατερινα ( εξαλλου εχω γραψει και στον καταλογο σχετικα, μονο με την Κλαουντια εχω παει απο εκει ) και χωρις να την εχω δει καλα καλα, και οποιος δεν με πιστευει, στα παπαρια μου τον γραφω. Τα ξυρισα και πριν μια ωρα και ειναι και φρεσκα.
 

Επισκέπτης
Στο μόνο που την παραδέχομαι είναι ότι δε δέχεται αλλοδαπούς στο μπουρδέλο της.Από κει και πέρα με ενοχλεί να βλέπω τον καθένα να την γλύφει και να της συμπεριφέρεται λες και είναι μια "μικρή θεά".Και ποιά είναι η διαφορετική της συμπεριφορά;Ανοίγει πιο φιλικά τα πόδια από τις άλλες πουτάνες του Μεταξουργίου;
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Στο μόνο που την παραδέχομαι είναι ότι δε δέχεται αλλοδαπούς στο μπουρδέλο της.Από κει και πέρα με ενοχλεί να βλέπω τον καθένα να την γλύφει και να της συμπεριφέρεται λες και είναι μια "μικρή θεά".Και ποιά είναι η διαφορετική της συμπεριφορά;Ανοίγει πιο φιλικά τα πόδια από τις άλλες πουτάνες του Μεταξουργίου;

ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΛΕΜΕ ΓΙΑΤΙ
ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ!!
 

Επισκέπτης
Στο μόνο που την παραδέχομαι είναι ότι δε δέχεται αλλοδαπούς στο μπουρδέλο της.Από κει και πέρα με ενοχλεί να βλέπω τον καθένα να την γλύφει και να της συμπεριφέρεται λες και είναι μια "μικρή θεά".Και ποιά είναι η διαφορετική της συμπεριφορά;Ανοίγει πιο φιλικά τα πόδια από τις άλλες πουτάνες του Μεταξουργίου;
το νικ σου τα λεει ολα....... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Επειδη αρχισε το θεμα απο εμενα λεω να το κλεισουμε εδω.Δεν βγαινει ακρη.

 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Η διαφορα της φιλε ειναι οτι εκανε την μαγκια να ερθει σε επαφη με τους πελατες της.

Φωναζετε ολοι οτι ειμαστε πισω σε υπηρεσιες και δεν ξερω και εγω τι σκατα, αλλα μπαινει η Κατερινα και η καθε Κατερινα για να εχει μια Α επαφη με τον πελατη, κανει ανακαινιση, και το αποτελεσμα : Μερικοι μιζεροι νεο-ελληνο μαλακες να μην ευχαριστιουνται ακομα και τωρα και να μη μπορουν να συγκρατησουν την βλακεια τους σε ανεκτα επιπεδα!

Και αραδιαζουν την μια μαλακια μετα την αλλη!

Αυτη ειναι η διαφορα φιλε, γιατι αν ηταν ολα τα σπιτια και οι κοπελες ετσι, δεν θα εβλεπες τη διαφορα, τωρα ομως τη βλεπεις και σου κακοφαινεται κιολας που ακουει θετικα σχολια. Τι να πει κανεις. Η αχαριστια και η ΠΕΙΝΑ του μυαλου ειναι ατελειωτη τελικα.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Μόνο που δεν την  έχουν βγάλει εθνική πουτάνα!Δεν έχω τίποτα με την κοπέλα,δεν την ξέρω και πραγματικά της εύχομαι ό,τι καλύτερο,αλλά δεν μπορώ να διαβάζω συνέχεια άτομα να την γλύφουν και να την παρουσιάζουν ως κάτι τέλειο,ενώ για μουνάρες σε άλλα <<πολιτιστικά κέντρα>> βρίσκουν κάτι απίστευτα μειονεκτήματα.Η υπερπροβολή πολλές φορές έχει περισσότερο αρνητικά παρά θετικά αποτελέσματα.
Ετυχε να βρισκομαι εδώ σ’αυτό το σαιτ
οπως ετυχε να βρίσκεσαι κι εσυ εδώ…
Ειμαστε φιλοξενουμενοι ολοι μας εδώ και κουβεντιαζουμε
γι’αυτά που συμβαινουν ομορφα κι ωραια..
Το κακο είναι ότι ειμαι η μειοψηφια λογω του ότι
δεν υπαρχει σαν εμένα άλλη κοπελα εδώ μεσα με την ιδιοτητα την
δικη μου να ασχολειται τοσο ενεργα για σοβαρα θεματα.
Κι αν υπαρχει είναι μονο για χαχαχα και χουχουχου..
Είμαι μονη εδώ στην αναλυση μερικων θεματων και μερικοί
πολλες φορες πεφτετε να με φατε.
Αν σαν κι εμένα ηταν άλλες 3-4 εδώ(δεν σου λεω πιο πολλες,αν και
                                   ειμαστε χιλιαδες στην Ελλαδα)
                         
θα ειχες παλι την ιδια γνωμη?
 

Επισκέπτης
το νικ σου τα λεει ολα....... :2funny: :2funny: :2funny:
Το νικ μου το έχω βάλει έτσι για χαβαλέ.Δεν καταλαβαίνω γιατί πειράχτηκες από τη στιγμή που δεν είπα κάτι για σένα.Τώρα αν αντί να αντιπαραθέσεις τα επιχειρήματα σου,ασχολείσαι και περιπαίζεις ένα nickname,τί να σου πω...
 

Επισκέπτης
οταν καποιες αλλε ιεροδουλες τους ξεπετανε και τους συμπεριφερονται ¨καπως¨εκνευριζονται και ζητανε σεβασμο για τα λεφτα που δινουν.....!!ρε καλα τους κανουν τετοιοι που ειναι!!!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Στο μόνο που την παραδέχομαι είναι ότι δε δέχεται αλλοδαπούς στο μπουρδέλο της.Από κει και πέρα με ενοχλεί να βλέπω τον καθένα να την γλύφει και να της συμπεριφέρεται λες και είναι μια "μικρή θεά".Και ποιά είναι η διαφορετική της συμπεριφορά;Ανοίγει πιο φιλικά τα πόδια από τις άλλες πουτάνες του Μεταξουργίου;

  Αυτά τα λέμε άτομα που πήγαμε είδαμε και είναι η γνώμη μας. Αυτά είδαμε αυτά γράφουμε. Λογοκρισία θα μας κάνεις? Εσύ αντί να ασχολήσαι με τις γνώμες των άλλων γιατί δε πας να βγάλεις τη δική σου?
 

Επισκέπτης
Το νικ μου το έχω βάλει έτσι για χαβαλέ.Δεν καταλαβαίνω γιατί πειράχτηκες από τη στιγμή που δεν είπα κάτι για σένα.Τώρα αν αντί να αντιπαραθέσεις τα επιχειρήματα σου,ασχολείσαι και περιπαίζεις ένα nickname,τί να σου πω...
εμ με αυτα που γραφεις ..... :grin: :grin:
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Για να σταματαμε λεω εγω!

Κατερινακι μπραβο για το μαγαζι ειδα και φωτο μου αρεσε και με καυλωσε ταυτοχρονα!Χαχαχα
Ελπιζω να περασω καμια βολτουλα απο εκει!
 

Επισκέπτης
Ετυχε να βρισκομαι εδώ σ’αυτό το σαιτ
οπως ετυχε να βρίσκεσαι κι εσυ εδώ…
Ειμαστε φιλοξενουμενοι ολοι μας εδώ και κουβεντιαζουμε
γι’αυτά που συμβαινουν ομορφα κι ωραια..
Το κακο είναι ότι ειμαι η μειοψηφια λογω του ότι
δεν υπαρχει σαν εμένα άλλη κοπελα εδώ μεσα με την ιδιοτητα την
δικη μου να ασχολειται τοσο ενεργα για σοβαρα θεματα.
Κι αν υπαρχει είναι μονο για χαχαχα και χουχουχου..
Είμαι μονη εδώ στην αναλυση μερικων θεματων και μερικοί
πολλες φορες πεφτετε να με φατε.
Αν σαν κι εμένα ηταν άλλες 3-4 εδώ(δεν σου λεω πιο πολλες,αν και
                                   ειμαστε χιλιαδες στην Ελλαδα)
                         
θα ειχες παλι την ιδια γνωμη?
Δεν καταλαβαίνω γιατί θα έπρεπε σε αυτή την  περίπτωση να είχα διαφορετική άποψη. Όπως σου είπα δεν τα έχω με σένα. Εσύ καλά κάνεις και διαφημίζεις το <<μαγαζί>> σου μέσω του σάιτ.Είναι μία έξυπνη κίνηση.Από εκεί και πέρα δικαίωμα μου είναι να με ενοχλεί η υπερπροβολή και η ωραιοποίηση των πάντων.Το γεγονός ότι έπεσαν όλοι να με <<φάνε>> αποδεικνύει ότι είχα δίκαιο για άτομα που σε γλύφουν.Τέλος πάντων,το σταματάω εδώ το θέμα γιατί δε βρίσκω και λόγο να συνεχιστεί.Καλορίζικο το μαγαζί,αν και η πραγματική ευχή που θα ήθελα να σου δω είναι να σταματήσεις κάποια στιγμή αυτό το επάγγελμα.
 

Επισκέπτης
εσυ αυτο καταλαβες ,οταν βλεπεις οτι η πλειοψηφια εκτιμαει καποια κοπελλα?οτι την γλυφουμε? :2funny: :2funny: :2funny:!!η περιπτωση να λεει ο καθενας την γνωμη του δεν σου περασε απο το μυαλο? :think: :think: :think:!!δηλαδη για οποια πουμε καλη κουβεντα ,την γλυφουμε?
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Λυπαμαι πολύ αλλά αν συνεχισει ετσι…
2 πράγματα θα μπορουσα να κανω…
Η να σταματησει ολοκληρωτικα η συμμετοχη μου
στα ποστ και να παραμεινω σαν εγγεγραμενο μελος
μονο να διαβαζω και να γελαω με μερικούς από σας.
η να παρακαλεσω τον αλεξ να σβησει τελειως αυτό το
θρεντ…
Ετσι κι αλλιως…δεν χανω και τιποτα…!!!
Αλλωστε οσοι με αγαπανε και με εκτιμουν,ξερουν που ειμαι
για να μου πουν ένα γεια..
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Λυπαμαι πολύ αλλά αν συνεχισει ετσι…
2 πράγματα θα μπορουσα να κανω…
Η να σταματησει ολοκληρωτικα η συμμετοχη μου
στα ποστ και να παραμεινω σαν εγγεγραμενο μελος
μονο να διαβαζω και να γελαω με μερικούς από σας.
η να παρακαλεσω τον αλεξ να σβησει τελειως αυτό το
θρεντ…
Ετσι κι αλλιως…δεν χανω και τιποτα…!!!
Αλλωστε οσοι με αγαπανε και με εκτιμουν,ξερουν που ειμαι
για να μου πουν ένα γεια..
Mη μασας και πες μας ποτε ξεκινας...
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Δεν συμφωνώ καθόλου με το να κλείσει το τόπικ αυτό
απειδή κάποιος έιναι "κολλημένος" και κομπλεξικός
>:( :jerking:!!!
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Ρε δεν πανε να γαμηθουν ολοι να δουν την γλυκα!

Στο σπιτι της Κατερινας εννοω!  :2funny:

Και οταν ερθει η Claudia συμπληρωνεται το καρε μαγκες, μενει μονο ενα προθυμο κωλαρακι και μετα φυγαμε για γεωτρησεις  :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom