Νέα

Κέρατο και γάμος / σχέση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HorusGR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.051
Like
6.648
Πόντοι
1.056
19 χρόνια μαζί και από αυτά τα 15παντρεμενοι!!!δεν την έχω κερατωσει ποτέ (αν και είχα κάνα δυο ευκαιρίες)και κατά 99,9% δεν με έχει και αυτή!!! ακόμα την γουστάρω τρελά και με καυλώνει όπως στην αρχή!!!!
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.613
Like
68.093
Πόντοι
11.956
Δεν ξέρω για γάμους και ούτε πιστεύω σε αυτούς αλλά αυτό που ξέρω είναι το αθάνατο: μην κάνεις σε άλλους ότι δεν θες να κάνουν αυτοί σε εσένα.

Το κάρμα υπάρχει. Αν εγώ κερατωσω την κοπέλα μου, δεν έχει καμία σχέση αν το μάθει ή όχι, να είσαι σίγουρος ότι θα της κάτσει μια φάση, ένα πρόσωπο, κάτι, στο οποίο θα ανταποκριθεί και θα με πληρώσει με το ίδιο νόμισμα.

Δεν κερατωνεις ποτέ. Φεύγεις.
Άμα δεν το μάθεις και εσύ ποιο το πρόβλημα ..χαχαχα...πόσα έβγαλες σήμερα στο στοίχημα ...χαχαχα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.613
Like
68.093
Πόντοι
11.956
Με χαζά παιδάκια πλέον δεν μιλαω. Πες και τα υπόλοιπα να ξέρουν.
Εγώ παιδάκι ....όσα χρόνια εγώ γαμαω τόσο χρονών είσαι ....αλλά δεν μας είπες πάλι 500ευρω έβγαλες ...κάθε μέρα 500....και εδώ κάνεις το χόμπι σου και δίνεις τα φώτα σου ....φίλε και ο κερατάς άνθρωπος είναι ...δεν τρέχει κάτι εάν γαμιθει με άλλον σε ξεκουράζουν κιόλας
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.613
Like
68.093
Πόντοι
11.956
Και επειδή εσύ όπως έχεις πει τα είχες μπλέξει με πουτανα και στο επάγγελμα...δεν σήμαινει ότι έχει δίκιο για όλα
 

in-out

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2015
Μηνύματα
385
Κριτικές
3
Like
603
Πόντοι
81
19 χρόνια μαζί και από αυτά τα 15παντρεμενοι!!!δεν την έχω κερατωσει ποτέ (αν και είχα κάνα δυο ευκαιρίες)και κατά 99,9% δεν με έχει και αυτή!!! ακόμα την γουστάρω τρελά και με καυλώνει όπως στην αρχή!!!!
Εγώ πάλι γιατί έχω την εντύπωση ότι μας δουλεύεις ψιλό γαζί μαζί και τη γυναίκα σου????? Αν είναι έτσι όπως τα λες τότε τι θέλεις εδω μέσα??
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.051
Like
6.648
Πόντοι
1.056
Εγώ πάλι γιατί έχω την εντύπωση ότι μας δουλεύεις ψιλό γαζί μαζί και τη γυναίκα σου????? Αν είναι έτσι όπως τα λες τότε τι θέλεις εδω μέσα??
Γιατί εδώ μπαίνουν μόνο όσοι κερατωνουν και δεν γουστάρουν την γυναίκα τούς???
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γιατί εδώ μπαίνουν μόνο όσοι κερατωνουν και δεν γουστάρουν την γυναίκα τούς???
Την γυναίκα μου γιατί την δουλεύω?
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.457
Κριτικές
14
Like
4.578
Πόντοι
746
Μάγκες δεν ξέρω και την ηλικία σας και την εμπειρία σας. Δέχομαι αυτά που λέτε αλλά το βλέπω αλλιώς δηλαδή δεν είμαι καμιά μηχανή του σεξ αλλά έχω πάει με αρκετές και καταλαβαίνω ότι οι άνθρωποι συχνά θέλουμε αυτό που δεν έχουμε δηλαδή έχουμε σχέση θέλουμε ξενοπηδημα και τ αντίστροφο. Δεν είμαι της εκκλησίας αλλά γουστάρω την συντροφικότητα και δεν ψήνομαι δίπλα μου να έχω γυναίκες που με.κοροιδευουν. όσο είμαστε μαζί να είναι σπαθί όπως εγώ. Σίγουρα κάποια στιγμή θα φύγει ο έρωτας η η καύλα αλλά δεν Μ αρέσει γενικά να κοροϊδεύω κόσμο,πιστεύω στην συζήτηση. Δεν είπα οτι είναι δικιά μου η γκόμενα, αλλά δεν θα δεχτώ να γαμαω ένα μουνι που το χύνει ένας άλλος το πρωί και άλλος το βράδυ και να μου το παίζει σχέση. Άμα θέλει αυτό ας μην κάνει σχέση, αλλά έτσι είναι οι πιο πολλές θέλουν την επιβεβαίωση από τους άλλους θέλουν και τον μαλακα για σιγουριά.

Δυστυχώς αδερφέ αν όλοι ξέραμε τι έχουν κάνει οι γκομενες πίσω από την πλάτη μας θα τις είχαμε σιχαθεί...

Οπότε ας πηδαμε και εμείς...
πολιτισμένα πράγματα...!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Να πω κι εγώ τη γνώμη μου;:sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom