Νέα

Καβλιάρα κουνιάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 143452
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 339K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.462
Κριτικές
1
Like
7.463
Πόντοι
2.306

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
253
Like
841
Πόντοι
81
Παπαφιλιψ σας τσάκωσα,
Χθες κατά τις 23:00 εσείς δεν ήσασταν στο μικρό καβούρι μέσα σε ένα κάμπριο και σου παίρνε πιπα;
Την κοπέλα δεν την ξεχώρισα ποια ηταν επειδή ήταν σκυμμενη και πιπωνε αλλά φορούσε ακριβώς το ίδιο φόρεμα που φορούσε και η κουνιαδα του θρυλου-λιακοσον στον γάμο και φαίνεται στην πρώτη φώτο που ποσταρε εδώ. Επειδή θέλω να είμαι αντικειμενικος δίνω μία πιθανότητα 23,2% να είναι άλλη κοπέλα που συμπτωματικά έχει το ίδιο φορεμα.
Αυτή ήτανε σίγουρα.Πέρασα 23:15 και μάλλον είχε τελειώσει την πίπα γιατί φαινόταν μόνο κάτι πόδια σηκωμένα ευθεία πάνω. Την αναγνώρισα από τις γνωστές σαγιονάρες.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.081
Κριτικές
123
Like
50.965
Πόντοι
27.261
Σου έστειλε υπονοούμενο για μια διπλή με ...πεπερονι αλλά δεν το πιάσες... :confused:
θα δεις φωτο με τις καλτσες τωρα το σ/κ και παρε καμια πιτσα να γουσταρεις εσυ απο donna club moda italiana :confused:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.081
Κριτικές
123
Like
50.965
Πόντοι
27.261
Αυτή ήτανε σίγουρα.Πέρασα 23:15 και μάλλον είχε τελειώσει την πίπα γιατί φαινόταν μόνο κάτι πόδια σηκωμένα ευθεία πάνω. Την αναγνώρισα από τις γνωστές σαγιονάρες.
απο τον ιδιο παγκο με τον πουσυ πρεπει να τις πηρε... διπλα απο τα καροτα :confused:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.462
Κριτικές
1
Like
7.463
Πόντοι
2.306
θα δεις φωτο με τις καλτσες τωρα το σ/κ και παρε καμια πιτσα να γουσταρεις εσυ απο donna club moda italiana :confused:
οταν βλέπω άσπρο κουτί χαρτονενιο με μεγαλη ιταλική σημαία επάνω βγάζω μαχαιροπηρουνο, είναι αντσνακλαστικο ...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.081
Κριτικές
123
Like
50.965
Πόντοι
27.261
οταν βλέπω άσπρο κουτί χαρτονενιο με μεγαλη ιταλική σημαία επάνω βγάζω μαχαιροπηρουνο, είναι αντσνακλαστικο ...
βεζουβιο να παρεις, γιατι θα γινει ηφαιστειο η καβλιαρα κουνιαδα με το γαμησι που θα της ριξω.
ειμαι και νευριασμενος απο την wineme, που με αφησε στην αποξω με τη μοιρασια φωτοβιδεων :cussing:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.462
Κριτικές
1
Like
7.463
Πόντοι
2.306
βεζουβιο να παρεις, γιατι θα γινει ηφαιστειο η καβλιαρα κουνιαδα με το γαμησι που θα της ριξω.
ειμαι και νευριασμενος απο την wineme, που με αφησε στην αποξω με τη μοιρασια φωτοβιδεων :cussing:
Μαθαίνω όμως ότι για να σε βάλει στους εκλεκτούς Θα σε ανάγκαζε να σβήσεις όλες τις φωτό που έβγαλες με τη καβλιαρα κουνιάδα ...βαρυ τίμημα.... :confused:
μεινε εδώ στα σίγουρα, παντόφλα τζάμπο από τον τόπο σου, που λέει και ο λαός....
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Θρυλε δωσε μου διευθυνση κουμπαρας να της παω πιτσα με τη μηχανη...εννοειται θα ειμαι εχεμυθος...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.081
Κριτικές
123
Like
50.965
Πόντοι
27.261
Μαθαίνω όμως ότι για να σε βάλει στους εκλεκτούς Θα σε ανάγκαζε να σβήσεις όλες τις φωτό που έβγαλες με τη καβλιαρα κουνιάδα ...βαρυ τίμημα.... :confused:
μεινε εδώ στα σίγουρα, παντόφλα τζάμπο από τον τόπο σου, που λέει και ο λαός....
στους εκλεκτους για βρισιμο με εβαλε απο τα αποδυτηρια.
ας ειναι καλα η καβλιαρα κουνιαδα ομως.
με παρηγορησε το σ/κ στην ευβοια που πηγαμε με το ελικοπτερο.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.462
Κριτικές
1
Like
7.463
Πόντοι
2.306
στους εκλεκτους για βρισιμο με εβαλε απο τα αποδυτηρια.
ας ειναι καλα η καβλιαρα κουνιαδα ομως.
με παρηγορησε το σ/κ στην ευβοια που πηγαμε με το ελικοπτερο.
Η άλλη ούτε το ελικόπτερο θα εκτιμούσε...θα σε έβαζε να το πουλησεις για να της πάρεις οικογενειακο ΚΙΑ πενταθυρο...
και για πιτσα θα σου έλεγε το κλασικό « αγάπη μου δεν είμαστε τωρα για εξοδα θα σου φτιάξω εγώ πίτσα με σπιτικό ζυμάρι, καλυτερη από ιταλικη...»..... μπλιαχ!
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
253
Like
841
Πόντοι
81
στους εκλεκτους για βρισιμο με εβαλε απο τα αποδυτηρια.
ας ειναι καλα η καβλιαρα κουνιαδα ομως.
με παρηγορησε το σ/κ στην ευβοια που πηγαμε με το ελικοπτερο.


Κομένες οι βόλτες.Έβαλε ο thrilos λυτούς και δεμένους,μπαρμπάδες από Κορώνη και ότι γνωστούς και αγνώστους έχει στην κυβέρνηση να σού κόψει τα κιμπαριλίκια με τα ελικόπτερα μήπως και καταφέρει να τον στάξει κι αυτός στην κουνιάδα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.081
Κριτικές
123
Like
50.965
Πόντοι
27.261
Η άλλη ούτε το ελικόπτερο θα εκτιμούσε...θα σε έβαζε να το πουλησεις για να της πάρεις οικογενειακο ΚΙΑ πενταθυρο...
και για πιτσα θα σου έλεγε το κλασικό « αγάπη μου δεν είμαστε τωρα για εξοδα θα σου φτιάξω εγώ πίτσα με σπιτικό ζυμάρι, καλυτερη από ιταλικη...»..... μπλιαχ!
μπα δεν την εκοψα για σπαγγο, αλλα οπως και να'χει παει τωρα.
απονη.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.462
Κριτικές
1
Like
7.463
Πόντοι
2.306
μπα δεν την εκοψα για σπαγγο, αλλα οπως και να'χει παει τωρα.
απονη.
Και πολύ ασχοληθήκαμε...εδώ έχει κορίτσι σαν τα κρύα τα νερα...(μιλαμε μπουζί όμως).
εχει ξεροσταλιάζει και ο thrillos που περιμένει να πέσει κανένα ξεροκόμματο....
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.081
Κριτικές
123
Like
50.965
Πόντοι
27.261

Κομένες οι βόλτες.Έβαλε ο thrilos λυτούς και δεμένους,μπαρμπάδες από Κορώνη και ότι γνωστούς και αγνώστους έχει στην κυβέρνηση να σού κόψει τα κιμπαριλίκια με τα ελικόπτερα μήπως και καταφέρει να τον στάξει κι αυτός στην κουνιάδα.
δεν τονε βλεπω με τιποτα.
το μονο που σταζει ειναι ο νεροχυτης του μπανιου του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom