Νέα

Καβλιάρα κουνιάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 143452
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 339K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Έλειψα λίγες μέρες και μπήκα όλος χαρά να δω βρακάκια της κουνιάδας...

Πού είναι Θρύλε?

Αυτό ήταν εύκολο να το κάνεις...θα με χάσεις κι εμένα που είμαι ο μοναδικός σου υποστηρικτής εδώ μέσα

@papaphilips δείξε έλεος στις τρύπες της κουνιάδας...κομπλάρεις το φίλο μας το θρύλο...

Αν δεν αναλάβεις άμεσα δράση,στο 1:12 του κλιπ που ακολουθεί,φαίνεται τί επίσκεψη θα δεχθείς σπίτι σου Θρύλε που ο διαχειριστής του σαιτ, εγώ και ο papaphilips σου χτυπάμε την πορτα και σε βρισκουμε μεσα με την κουνιαδα σου...


υγ ο μπλε ειναι ο @papaphilips
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.462
Κριτικές
1
Like
7.463
Πόντοι
2.306
Μια λύση έχεισ μόνο θρήνε για να σιγουρευτεις ότι δεν σου πηδάει την κουνιάδα ο Παπαφιλτατος...
Βγσλε έξω γυναίκα και καβλιαρα κουνιάδα για ποτακι και δωσε και ραντεβού και με τον Παπαφιλη.
αν εμφανιστει και δεις την κουνιάδα να αλλάζει χρώματα, χάνει τα λόγια της κλπ θα ξέρεις ότι σου την έκανε....
αν ομως όχι θα τον έχει ξεμπροστιάσει σαν μέγα ψεύτη και απατεώνα....
μονο έτσι θα είσαι σίγουρος.
βεβαις φρόντισε το μέρος να είναι λιγο απόμερο να μπορεί ο άνθρωπος να κατεβάσει το ελικόπτερο...?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.081
Κριτικές
123
Like
50.965
Πόντοι
27.261
Μια λύση έχεισ μόνο θρήνε για να σιγουρευτεις ότι δεν σου πηδάει την κουνιάδα ο Παπαφιλτατος...
Βγσλε έξω γυναίκα και καβλιαρα κουνιάδα για ποτακι και δωσε και ραντεβού και με τον Παπαφιλη.
αν εμφανιστει και δεις την κουνιάδα να αλλάζει χρώματα, χάνει τα λόγια της κλπ θα ξέρεις ότι σου την έκανε....
αν ομως όχι θα τον έχει ξεμπροστιάσει σαν μέγα ψεύτη και απατεώνα....
μονο έτσι θα είσαι σίγουρος.
βεβαις φρόντισε το μέρος να είναι λιγο απόμερο να μπορεί ο άνθρωπος να κατεβάσει το ελικόπτερο...?
παιδια οχι αλλο ελικοπτερο μονο.
ολα τα αλλα οκ.
μπηκα μεσα αβιαστα και πρεπει να δουλευω διπλοβαρδια για ενα μηνα.
αχχχχ καβλιαρα κουνιαδα... χαλαλι σου.
εσυ και το μουνοτρυπιδι σου.
 

Mr_Robot

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
362
Like
260
Πόντοι
1
μεχρι και σενα θα γαμησω με τοσο κωλοτριψιμο που μου κανεις.
εισαι ξυρισμενος τουλαχιστον η' εισαι φαν του κινηματος με την τριχα... τωρα που παιζει τελευταια?
Ρε'συ είναι καλά το παιδί αυτό; Τρολάρει ή τα πιστεύει αυτά που γράφει;
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
παιδια οχι αλλο ελικοπτερο μονο.
ολα τα αλλα οκ.
μπηκα μεσα αβιαστα και πρεπει να δουλευω διπλοβαρδια για ενα μηνα.
αχχχχ καβλιαρα κουνιαδα... χαλαλι σου.
εσυ και το μουνοτρυπιδι σου.
Πως ηταν στην πιπα φιλε η κουνιαδα?

Μετα στο γαμησι?Ηξερε να στηνεται?Ηταν στενη?

Φωναζε Θρυλος ολε οταν την ξεμουνιαζες?
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.746
Πόντοι
456
Που να δεις τι σου έχουμε για μετά liako... Παπαφιλιπς έκανε καλή δουλειά αν και έτρεμε η εικόνα λίγο:fuck2:


198831946_2017239975090555_5350339185061290938_n.jpg
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.081
Κριτικές
123
Like
50.965
Πόντοι
27.261
Ρε'συ είναι καλά το παιδί αυτό; Τρολάρει ή τα πιστεύει αυτά που γράφει;
τρολλαρει δεν τρολλαρει, το μπουτσο θα τονε φαει:dancing:
εχω νευριασει τωρα που συνειδητοποιησα οτι μονο εγω δεν ελαβα σεξυ βιδεος και φωτος απο τη wineme, ενω ολοι οι υπολοιποι εχουν ολοκληρη συλλογη:cussing:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.081
Κριτικές
123
Like
50.965
Πόντοι
27.261
Πως ηταν στην πιπα φιλε η κουνιαδα?

Μετα στο γαμησι?Ηξερε να στηνεται?Ηταν στενη?

Φωναζε Θρυλος ολε οταν την ξεμουνιαζες?
αχ και ν'ακουγες... μονο αυτο σου λεω φιλε.
ο μαστορας θα τον εκανε αλοιφη απο το πολυ το τακατακα.
για ενα χρονο χομγουορκ θα κουβαλαγε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
αχ και ν'ακουγες... μονο αυτο σου λεω φιλε.
ο μαστορας θα τον εκανε αλοιφη απο το πολυ το τακατακα.
για ενα χρονο χομγουορκ θα κουβαλαγε.
Ανεβασε ηχητικο με τις φωνες σας...που μεσα στο ερωτικο ντελιριο της να λεει...σκισε με την κουνιαδα του θρυλου....
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.081
Κριτικές
123
Like
50.965
Πόντοι
27.261
Ανεβασε ηχητικο με τις φωνες σας...που μεσα στο ερωτικο ντελιριο της να λεει...σκισε με την κουνιαδα του θρυλου....
ασε ρε μην πεσει απο κανα μπαλκονι ο αλλος ο ζιζιφιογκος και εχω τυψεις μετα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Παπαφιλιψ σας τσάκωσα,
Χθες κατά τις 23:00 εσείς δεν ήσασταν στο μικρό καβούρι μέσα σε ένα κάμπριο και σου παίρνε πιπα;
Την κοπέλα δεν την ξεχώρισα ποια ηταν επειδή ήταν σκυμμενη και πιπωνε αλλά φορούσε ακριβώς το ίδιο φόρεμα που φορούσε και η κουνιαδα του θρυλου-λιακοσον στον γάμο και φαίνεται στην πρώτη φώτο που ποσταρε εδώ. Επειδή θέλω να είμαι αντικειμενικος δίνω μία πιθανότητα 23,2% να είναι άλλη κοπέλα που συμπτωματικά έχει το ίδιο φορεμα.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.696
Like
11.052
Πόντοι
3.556
Παπαφιλιψ σας τσάκωσα,
Χθες κατά τις 23:00 εσείς δεν ήσασταν στο μικρό καβούρι μέσα σε ένα κάμπριο και σου παίρνε πιπα;
Την κοπέλα δεν την ξεχώρισα ποια ηταν επειδή ήταν σκυμμενη και πιπωνε αλλά φορούσε ακριβώς το ίδιο φόρεμα που φορούσε και η κουνιαδα του θρυλου-λιακοσον στον γάμο και φαίνεται στην πρώτη φώτο που ποσταρε εδώ. Επειδή θέλω να είμαι αντικειμενικος δίνω μία πιθανότητα 23,2% να είναι άλλη κοπέλα που συμπτωματικά έχει το ίδιο φορεμα.
Φόραγε και της παντόφλες από τα τζάμπο που είχε ανεβάσει ο θρύλος??
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Φόραγε και της παντόφλες από τα τζάμπο που είχε ανεβάσει ο θρύλος??
Μέσα στο αμάξι ήταν και δεν φαινόταν τι φόραγε στα πόδια, πάντως το φόρεμα ήταν ακριβώς αυτό της πρώτης φώτο από τον γάμο, τώρα αν δεν ήταν αυτή αφού δεν είδα πρόσωπο δεν βάζω το χέρι μου στην φωτιά
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.696
Like
11.052
Πόντοι
3.556
Μέσα στο αμάξι ήταν και δεν φαινόταν τι φόραγε στα πόδια, πάντως το φόρεμα ήταν ακριβώς αυτό της πρώτης φώτο από τον γάμο, τώρα αν δεν ήταν αυτή αφού δεν είδα πρόσωπο δεν βάζω το χέρι μου στην φωτιά
Οκ τυπε, η επιστημονική ομάδα του μπου θα αναλάβει την εξιχνίαση, τουλάχιστον ξέρεις ακριβώς το σημείο που έγινε το συμβάν, υπήρχαν γύρω κάμερες,πήρες αριθμό πινακίδας, να μπορέσουμε να ξεκινήσουμε από κάπου!!
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Παπαφιλιψ σας τσάκωσα,
Χθες κατά τις 23:00 εσείς δεν ήσασταν στο μικρό καβούρι μέσα σε ένα κάμπριο και σου παίρνε πιπα;
Την κοπέλα δεν την ξεχώρισα ποια ηταν επειδή ήταν σκυμμενη και πιπωνε αλλά φορούσε ακριβώς το ίδιο φόρεμα που φορούσε και η κουνιαδα του θρυλου-λιακοσον στον γάμο και φαίνεται στην πρώτη φώτο που ποσταρε εδώ. Επειδή θέλω να είμαι αντικειμενικος δίνω μία πιθανότητα 23,2% να είναι άλλη κοπέλα που συμπτωματικά έχει το ίδιο φορεμα.
Σιγουρα δεν ηταν αυτη γτ ηταν στο μπαλκονι ακριβως απεναντι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom