Νέα

Καταγωγή της Ελληνίδας και πονηρή συμπεριφορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PANAXIOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
αχχαχαχαχαχαχαχαχα γλυκιέ μου, είναι που έχω απαιτήσεις μωρε.. :cheesy:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Παρόλα αυτά με μεγαλη μου χαρά παρακολουθώ ότι ασχολείστε με αυτήν, έστω και θάβοντάς την. ΄ʼραγε οι ελληνίδες γυναικες, δεν ανατράφησαν απο γονείς ¨Ελληνες και πατεράδες; Αυ΄τοί βρε παιδί μου καθόλου δεν συνέβαλαν στην ανατροφή; Απορώ απορώ..ενώ τα αγόρια τους τα ανέθρεψαν σωστά με ήθος, κύριοι, με συμπεριφορά άψογη, χωρίς καλάμια, υπερβολές, απαιτησεις.. Ισως δεν ξέρω ίσως..
ασχολουμαστε με την ελληνιδα γιατι ειμαστε ελληνες και με αυτες αναστρεφομαστε...!!αν υπηρχε ποικιλια στις αλοδαπες γυναικες οπως υπαρχει με τους αντρες θα ασχολιομασταν και με αυτες...!!!περισσοτερο
(ασχολιομαστε και με τις ξενες)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
οχι απλα στις τελευτεες σελιδες η συζητηση εχει γυρισει στην ελληνιδα! ;) ;)

πραγμα το οποιο εχω να σου εριναλ ντιαρ οτι δεν ειναι καθολου πρωτοτυπο.. οποια πετρα κ αν σηκωσεις για τις ελληνιδες θα διαβαζεις.. αλλα οκ.. τα λενε... χαριτωμενα χαχαχαχαχαχα

προβλημα με τις ξανθιες βοιδουλη? κανονισε  :tickedoff: :P
 

Επισκέπτης
Ναι πήγα σε Ελληνικό σχολείο και ο πατέρας μου ήταν φιλόλογος.. σε ευχαριστώ
 

adaldizmi

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2006
Μηνύματα
151
Κριτικές
3
Like
23
Πόντοι
1
Μια δυο μερες ζεστη και εχουν λαλησει ολοι και ειναι ετοιμοι για τσαμπουκαδες.Χαλαρα μαγκες και μαγκισες μην παθετε και τιποτα
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Ναι πήγα σε Ελληνικό σχολείο και ο πατέρας μου ήταν φιλόλογος.. σε ευχαριστώ
λογικο μου ακουγεται...!!!
παντως πες μας την αποψη σου μιας και εισαι κοπελα 1ον ,2ονεχεις παει σχολειο ελλαδα και 3ον εχεις δει τη νοοτροπια αγοριων κοριτσιων...!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
χαχαχαχαχαχαχαχαα βοιδουλη
ασε να το ξανασκεφτω τοτε.. :2funny:
 

Επισκέπτης
Η άποψη μου θανο, είναι ότι πάντα έτσι ήταν οι ελληνίδες, μην πώ και χειρότερα.. Τώρα ας πούμε ότι έχουν την δυνατότητα (και το ας πούμε είναι κατά τα φαινόμενα) να μπορούν να αιτούνται και αυτές όσα μάλλον δεν τους ικανοποιούσαν απο τους άντρες (χρόνια καταπίεση που είχαν οι μανάδες απο τους πατεράδες τους να το πω... που την πέρασαν στα παιδία τους να το πω..)και ίσως συνειδητοποιήσαν ότι μπορούν να ζητήσουν και καλύτερο σεξ (βέβαια χωρίς να έχουν μάθει΄να το χειρίζονται αυτό).  Και έτσι στους Ελληνες άντρες που μεγαλώνουν και αυτοί πασσάδες όσο και να το πεις (ανατολίτες δη και όχι ευρωπαίοι. κατα αντιστοιχία) έπεσε λίγο βαριά το θέμα. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom