Νέα

Καταγωγή της Ελληνίδας και πονηρή συμπεριφορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PANAXIOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
καταγωγη της ελληνιδας...!!πολλυ ενδιαφερον....!!!η παιδεια παιζει πολλυ σημαντικο ρολο αλλα σκοπος ειναι τι παιδεια εχεις παρει απο το σπιτι σου...!!!
οταν ακουω ακομη και σημερα μαναδες να παροτρεινουνε τα κοριτσια τους να παντρευτουνε καποιον οικονομικα ευκαταστατο η κοπελες απο χωρια που ειναι αμορφωτες και βρισκουνε εναν στρατιωτικο και βλεπεις τις μαναδες απο  πισω να λενε καλο παιδι εχει και σιγουρα λεφτα μηνας μπει μηνας βγει μην εισαι χαζη καμπαρωσετον...!!!ε τοτε τι να πουμε...!!!
η κυριοτερη παιδεια και τα θεμελεια ξεκινανε απο την οικογενεια...!!τα πτυχια μονο δεν σε κανουνε ανθρωπο....!!καποτε στο σχολειο οταν ειμουνα μικρος ρωτησε ο πατερας μου πως τα πηγαινω και του λεει ο υποδιευθηντης...!!!κοιταξτε να δειτε ο θανασακης παρολο που δεν ειναι μαθητης του 20 ειναι καλο παιδι και ευγενεστατος....εμεις δεν θελουμε μονο να βγαζουμε αριστουχους αλλα και σωστους ανθρωπους στην κοινωνια...!!!ποσα ζωα εβλεπα του πολυτεχνιου  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: συμφοιτοιτες....!!!! :jerking: :jerking:
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
καταγωγη της ελληνιδας...!!πολλυ ενδιαφερον....!!!η παιδεια παιζει πολλυ σημαντικο ρολο αλλα σκοπος ειναι τι παιδεια εχεις παρει απο το σπιτι σου...!!!
οταν ακουω ακομη και σημερα μαναδες να παροτρεινουνε τα κοριτσια τους να παντρευτουνε καποιον οικονομικα ευκαταστατο η κοπελες απο χωρια που ειναι αμορφωτες και βρισκουνε εναν στρατιωτικο και βλεπεις τις μαναδες απο  πισω να λενε καλο παιδι εχει και σιγουρα λεφτα μηνας μπει μηνας βγει μην εισαι χαζη καμπαρωσετον...!!!ε τοτε τι να πουμε...!!!
η κυριοτερη παιδεια και τα θεμελεια ξεκινανε απο την οικογενεια...!!τα πτυχια μονο δεν σε κανουνε ανθρωπο....!!καποτε στο σχολειο οταν ειμουνα μικρος ρωτησε ο πατερας μου πως τα πηγαινω και του λεει ο υποδιευθηντης...!!!κοιταξτε να δειτε ο θανασακης παρολο που δεν ειναι μαθητης του 20 ειναι καλο παιδι και ευγενεστατος....εμεις δεν θελουμε μονο να βγαζουμε αριστουχους αλλα και σωστους ανθρωπους στην κοινωνια...!!!ποσα ζωα εβλεπα του πολυτεχνιου  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: συμφοιτοιτες....!!!! :jerking: :jerking:

Σωστός 1000% αλλά σήμερα τι ? Παιδεία τύπου μαπετ σοου στην ΤιΒι
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
η παιδεια που προσφερει η τηλεοραση ειναι η χειροτερη εκτος απο καποιες πολλυ λιγες εκπομπες ενημερωτικες...!!οταν απο το πρωι μετα τις 10 βλεπουνε πρωινους καφεδες και μοδες και κουτσομπολιστικες εκπομπες το μον ο που καταφερνουν ειναι να παρουνε τα μυαλα τους κι αλο αερα και να ανεβαζουνε τον πηχη και τα θελω....!!
 
OP
OP
PANAXIOS

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
η παιδεια που προσφερει η τηλεοραση ειναι η χειροτερη εκτος απο καποιες πολλυ λιγες εκπομπες ενημερωτικες...!!οταν απο το πρωι μετα τις 10 βλεπουνε πρωινους καφεδες και μοδες και κουτσομπολιστικες εκπομπες το μον ο που καταφερνουν ειναι να παρουνε τα μυαλα τους κι αλο αερα και να ανεβαζουνε τον πηχη και τα θελω....!!

και αφου ανεβει ο πηχης.... περνάνε ολες απο κατω τελικα......
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Από πελλοπόνησο σίγουρα είναι οι γυναίκες που θα σε εκμεταλλευτούν στο έπακρο κ θα σε στίψουν κυριολεκτικά, οικονομικά κυρίως κ μετά ψυχολογικά (εμπειρία από Σπάρτη κ Πυργο κ βέβαια από πολλέεες εμπειρίες φίλων).

Ειπες μεγαλη κουβεντα. Ειναι πουτανες στην ψυχη!Που ειναι πολυ χειροτερο απο πουτανες στο κορμι
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
παντως ελαχιστες ειναι αυτες που ειναι προσγειωμενες (κατα καποιον τροπο)...μπορουμε να ελπιζουμε τουλαχιστον σ αυτες...!!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Ειπες μεγαλη κουβεντα. Ειναι πουτανες στην ψυχη!Που ειναι πολυ χειροτερο απο πουτανες στο κορμι
εμπειρια εχω απο καλαματα και απο πυργο....!!κυριολεκτικα πουτανες...!!εχω ακουσει οτι και οι πατρινιες δεν πανε πισω...!!
την πατησα με 2, 3η δεν θα παρω ευχαριστω...!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
γενικα εχουν "γλαστροποιηθει" οι περισσοτερες. ειναι εκτος πραγματικοτητος αυτα που ζητανε και η ιδεα που εχουν για τον εαυτο τους.
τηλεοραση, περιοδικα, μαναδες, φεμινιστριες εχουν κανει καλα την δουλεια τους. φυσικα ολοι κατι κεριδιζουν απο ολη αυτη την μεταλλαξη της γυναικας.

Όλοι, εκτός από τις γυναίκες, που γι' αλλού ξεκινάνε, αλλού πατάνε και, τελικά, αλλού βρίσκονται :idiot:
 

Επισκέπτης
τσ τσ τσ τσ πικραμενοι ολοι...βρε μηπως κανετε κατι και εσεις λαθος;
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
τσ τσ τσ τσ πικραμενοι ολοι...βρε μηπως κανετε κατι και εσεις λαθος;
να σου πω....
και σε παλιοτερα θεματα και συζητησεις εγω το χω πει αρκετες φορες...!!οτι για να αλλξετε εσεις σιγυρα καποια αιτια θα υπαρχει και καποιος/οι την προκαλεσανε και την προκαλουνε...!!παντα υπαρχει ενας φταιχτης με λιγα λογια...!!και μπορει λεω εγω τωρα να μαστε και εμεις..!λεω
και μιλαω παντοτε γενικα και δεν βαζω ολλους τους ανθρωπους στο ιδιο σακι...!!!
το θεμα ομως ειναι οτι ολη αυτη η κατασταση εχει παραγινει...!!μπορει εν μερη απο την πλευρα σας να χετε και σεις τα δικια σας...!!αλλα δεν νομιζω οι περισσοτεροι εδω μεσα να ειναι και τοσο οπισθοδρομικοι...!!

μην λες τετοια... τζιζζζζ  :P
γιατι?
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Εσύ-BiteMeIaMfresH- μην μιλάς για καταγωγές...Σε μία από τις φυλές του Ισραήλ ανήκεις!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ρε φαζερ τραβας ζορια σε καθε τοπικ? αντε ξεκουβαλα μας!
 

Επισκέπτης
Πολλά θα μπορούσα να πω επι του Θέματος αλλά δεν μου το επιτρέπει η ........καταγωγή μου ! :2funny:
 

Επισκέπτης
Θαψιμο που εχει φαειη ελληνιδα σε αυτο το σαιτ!!!    :2funny:
Παρόλα αυτά με μεγαλη μου χαρά παρακολουθώ ότι ασχολείστε με αυτήν, έστω και θάβοντάς την. ΄ʼραγε οι ελληνίδες γυναικες, δεν ανατράφησαν απο γονείς ¨Ελληνες και πατεράδες; Αυ΄τοί βρε παιδί μου καθόλου δεν συνέβαλαν στην ανατροφή; Απορώ απορώ..ενώ τα αγόρια τους τα ανέθρεψαν σωστά με ήθος, κύριοι, με συμπεριφορά άψογη, χωρίς καλάμια, υπερβολές, απαιτησεις.. Ισως δεν ξέρω ίσως..
 

Επισκέπτης
Η καταγωγή της Ελληνίδας ....= η ρωσίδα ως γκόμενα...  Ε ναι έπρεπε να το καταλάβω! :2funny:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
οχι απλα στις τελευτεες σελιδες η συζητηση εχει γυρισει στην ελληνιδα! ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom