Νέα

Καταγωγή μελών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 241
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Από ποιό σημείο της Ελλάδας ή του εξωτερικού είσαι;

  • Κρήτη

    Ψήφοι: 3 3,9%
  • Νησιά Αιγαίου Πελάγους

    Ψήφοι: 4 5,2%
  • Στερεά Ελλάδα

    Ψήφοι: 10 13,0%
  • Πελοπόννησος

    Ψήφοι: 14 18,2%
  • Θεσσαλία

    Ψήφοι: 6 7,8%
  • Μακεδονία

    Ψήφοι: 17 22,1%
  • Θράκη

    Ψήφοι: 3 3,9%
  • Νησιά Ιονίου Πελάγους

    Ψήφοι: 3 3,9%
  • Ήπειρος

    Ψήφοι: 5 6,5%
  • Αλλού (Ευρώπη)

    Ψήφοι: 5 6,5%
  • Ασία

    Ψήφοι: 2 2,6%
  • Ωκεανία

    Ψήφοι: 1 1,3%
  • Αμερική

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αφρική

    Ψήφοι: 4 5,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    77

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
εφυγα κι εγω απ" την κωλοπρωτευουσα και βρηκα την ηρεμια μου...Επαρχια και παλι επαρχια!
καλα εκανες φιλαρακι.και ενας ξαδερφος μου εφυγε μονιμα για κυπαρισσια και ανοιξε δικο του μαγαζι και εχει βρει την υγεια του.ουτε για ΣΚ δεν ερχεται πια αθηνα.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
καλα εκανες φιλαρακι.και ενας ξαδερφος μου εφυγε μονιμα για κυπαρισσια και ανοιξε δικο του μαγαζι και εχει βρει την υγεια του.ουτε για ΣΚ δεν ερχεται πια αθηνα.
και κυπαρισσια ειναι γαμω
ζαχαρω ελαια
αν και τωρα ολα εκει κατω ειναι σκατα απο τις φωτιες
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
πωπω σε λυπαμαι ρε συ
τι να πω κουραγιο :grin: :grin: :grin:
αστα μαυρα χαλια. :grin:  :grin:το μονο ασχημο ειναι οτι για να κατεβασω αμαξι κατω θελω 210 ευρο πηγαινε ελα.τα εχουν παει στο θεο τα εισητηρια.καλυτερα να φευγεις εξωτερικο παρα να πηγαινεις κυκλαδες απο αποψη τιμης.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
αστα μαυρα χαλια. :grin:  :grin:το μονο ασχημο ειναι οτι για να κατεβασω αμαξι κατω θελω 210 ευρο πηγαινε ελα.τα εχουν παει στο θεο τα εισητηρια.καλυτερα να φευγεις εξωτερικο παρα να πηγαινεις κυκλαδες απο αποψη τιμης.
εγω δεν παιρνω μαζι μου
νοικιαζω εκει γουρουνα
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
και κυπαρισσια ειναι γαμω
ζαχαρω ελαια
αν και τωρα ολα εκει κατω ειναι σκατα απο τις φωτιες
εχω παει πολλες φορες κατω για διημερο.ειναι πολυ ωραια.ειναι σχετικα μεγαλη πολη.αν δε κανω λαθος εχει γυρω στους 15000 μονιμους κατοικους και θαλασσα για μπανακι το καλοκαιρι.
εγω δεν παιρνω μαζι μου
νοικιαζω εκει γουρουνα
εμενα δε με συμφερει να νοικιασω γιατι καθομαι πολλες μερες συνηθως.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
εχω πολλες φορες κατω για διημερο.ειναι πολυ ωραια.ειναι σχετικα μεγαλη πολη.αν δε κανω λαθος εχει γυρω στους 15000 μονιμους κατοικους και θαλασσα για μπανακι το καλοκαιρι.εμενα δε με συμφερει να νοικιασω γιατι καθομαι πολλες μερες συνηθως.
ε ναι εγω παω 5-7 μερες
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
παντως η αθηνα δε παλευεται αλλο.αν εβρισκα κατι να κανω στην επαρχια θα εφευγα σιγουρα.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ειμαι πωλητης.χονδρικη ομως.ευτυχως εχω συχνα ταξιδια επαρχια και ξεφευγω λιγο απο δω.εχω γυρισει πολλα μερη με αυτη τη δουλεια.τωρα τη δευτερα φευγω για ζακυνθο δυο μερες.
 

Επισκέπτης
Eσύ απάντησες σε ένα post απο πέρσι! :grin:
παντως η αθηνα δε παλευεται αλλο.αν εβρισκα κατι να κανω στην επαρχια θα εφευγα σιγουρα.
Θεσσαλονίκη μην έρθεις μόνο γιατί αν κάποιος έρθει εδώ για μόνιμα και δεν είναι εγκρατής σε 2 χρόνια θα γίνει 300 κιλά! :P
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
ειμαι πωλητης.χονδρικη ομως.ευτυχως εχω συχνα ταξιδια επαρχια και ξεφευγω λιγο απο δω.εχω γυρισει πολλα μερη με αυτη τη δουλεια.τωρα τη δευτερα φευγω για ζακυνθο δυο μερες.
Ρε συ, αφού έχεις και εκτός έδρας κάτσε εκεί που σε κάτσανε.
Να μην σου πώ παλουκώσου....

Παίδες, εκτός Αθηνών αν δεν σου έχουν γράψει κανένα σπιτάκι/χωραφάκι/φράγκο/δουλειά.....την γάμησες.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Eσύ απάντησες σε ένα post απο πέρσι! :grin:Θεσσαλονίκη μην έρθεις μόνο γιατί αν κάποιος έρθει εδώ για μόνιμα και δεν είναι εγκρατής σε 2 χρόνια θα γίνει 300 κιλά! :P
το γνωριζω αδερφε.ημουν κιλκις καποιο διαστημα στο στρατο και κατεβαινα συχνα σαλονικα.αστα 90 κιλα ειχα φτασει τοτε. :P
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Ρε συ, αφού έχεις και εκτός έδρας κάτσε εκεί που σε κάτσανε.
Να μην σου πώ παλουκώσου....

Παίδες, εκτός Αθηνών αν δεν σου έχουν γράψει κανένα σπιτάκι/χωραφάκι/φράγκο/δουλειά.....την γάμησες.
δεν εχω παραπονο καλα ειναι.εχεις δικιο ειναι δυσκολα τα πραγματα επαρχια ειδικα αν δεν εχεις κατι δικο σου.αλλα και αυτη η ζωη εδω δεν αντεχεται.ειδικα εγω που ειμαι ολη μερα στους δρομους δεν τη παλευω.
 

Επισκέπτης
Τώρα ανακάλυψα το thread και από τα γέλια δεν πρόσεξα την  ημερ/νια.
Για γράψε στις πληροφορίες σου κάτι για την πατρίδα του mod.
Oeno Island η Holiday Island ειναι κοραλλιογενές νησί του Νοτιου Ειρηνικου Ωκεανου!
Oenosatellite.png



Οι Πιτκερν Νησοι (Pitkern: Pitkern Ailen), που ονομαζεται επισημως το Πιτκερν, Χεντερσον, Ducie και Oeno Νησους, ειναι μια ομαδα τεσσαρων νησιων στο νοτιο Ειρηνικο Ωκεανο.
Pacific-Ocean-Pitcairn-Island-on-globe-view-English.jpg




Σε κάλυψα? :2funny:


 

Επισκέπτης
Ολοι οι Πρωτευουσιανοι ελατε Κορινθο, 1 ωρα δρομο ειναι απο την Αθηνα και απο φυση μια χαρα , απο γαμιση..... ειπαμε 1 ωρα δρομο!!!! :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom