Νέα

Καταγωγή μελών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 241
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Από ποιό σημείο της Ελλάδας ή του εξωτερικού είσαι;

  • Κρήτη

    Ψήφοι: 3 3,9%
  • Νησιά Αιγαίου Πελάγους

    Ψήφοι: 4 5,2%
  • Στερεά Ελλάδα

    Ψήφοι: 10 13,0%
  • Πελοπόννησος

    Ψήφοι: 14 18,2%
  • Θεσσαλία

    Ψήφοι: 6 7,8%
  • Μακεδονία

    Ψήφοι: 17 22,1%
  • Θράκη

    Ψήφοι: 3 3,9%
  • Νησιά Ιονίου Πελάγους

    Ψήφοι: 3 3,9%
  • Ήπειρος

    Ψήφοι: 5 6,5%
  • Αλλού (Ευρώπη)

    Ψήφοι: 5 6,5%
  • Ασία

    Ψήφοι: 2 2,6%
  • Ωκεανία

    Ψήφοι: 1 1,3%
  • Αμερική

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αφρική

    Ψήφοι: 4 5,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    77

Επισκέπτης
παιδια ΔΥΣΤΥΧΩΣ η ζωη ετσι οπως ειναι δε μας επιτρεπει
Την καλυτερη δουλεια θα κανεις αρκει να βρεις μια δουλεια και ας μην ειναι χωριο μια επαρχιακη πολυ ειναι οτι πρεπει.


παιδια εγω αλλο σπουδαζω κ αλλο εχω κατα νου να κανω....εμενα με τρελαινει η φυση κ να ασχολουμαι με αυτην...μακαρι να ερθουν οπως τα θελω εαν κ δεν ζηταω κ πολλα πραγματα
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
παιδια εγω αλλο σπουδαζω κ αλλο εχω κατα νου να κανω....εμενα με τρελαινει η φυση κ να ασχολουμαι με αυτην...μακαρι να ερθουν οπως τα θελω εαν κ δεν ζηταω κ πολλα πραγματα
Στο ευχόμαι να σου έρθουν όλα όπως τα θέλεις. :rockon: :rockon:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
παιδια εγω αλλο σπουδαζω κ αλλο εχω κατα νου να κανω....εμενα με τρελαινει η φυση κ να ασχολουμαι με αυτην...μακαρι να ερθουν οπως τα θελω εαν κ δεν ζηταω κ πολλα πραγματα
στο ευχομαι ρε μαγκα να το κανεις
δεν υπαρχει πιο ωραιο πραμα στην ψυχολογια σου
να επιλεγεις ΕΣΥ τι δουλεια θα κανεις
να επιλεγεις ΕΣΥ που θα ζησεις
και να επιλεγεις ΕΣΥ πως θα ζησεις
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Μη μου βάζεις πονηρές σκέψεις.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Σωστός
μη με βλεπεις ετσι καλο
ειμαι το διαολακι διπλα στο κεφαλι σου :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
φυυυυυυυυυυυυυυγε φυυυυυυυυυυυυγε φυυυυυυυυυυυυυυυγε φυυυυυυυυυυυυγε
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Το thread συγχωνεύτηκε.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
traffic.jpg

[size=30pt]vs[/size]
http://[URL unfurl="true"]www.biz.colostate.edu/faculty/tedw/Travel%20pictures/Nice3%20Mar%2002%20RES.jpg[/img[/URL]]
λοιπον???????????
τι  λετε ;D ;D ;D ;D ;D
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Καλά ρε εγώ θέλω να έρθω Αθήνα και εσείς θέλετε να φύγετε ??? Πάτε καλά ?????????


:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Στην πόλη έχει μπουρδέλα και ειδικά Αθήνα έχει τα ΠΑΝΤΑ ... Στο χωριό έχει κατσίκες μόνο :think: :think: :think: :think: :think: :rockon:
 

Επισκέπτης
Καλά ρε εγώ θέλω να έρθω Αθήνα και εσείς θέλετε να φύγετε ??? Πάτε καλά ?????????


:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Αυτοί ξέρουν γιατί θέλουν να φύγουν, όταν πας να μείνεις εκεί και περάσουν καμιά 10αρια χρόνια τα ίδια θα λές και χειρότερα!
Α ρε Γιαννιτσα θέλω να γυρίσω πίσω θα λές!
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Καλά ρε εγώ θέλω να έρθω Αθήνα και εσείς θέλετε να φύγετε ??? Πάτε καλά ?????????


:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
ελα κατσε αθηνα μερικα χρονακια και μετα ελα να μας πεις.ο λυκαβητος στο αβαταρ σου φαινεται λες και τον εχουν πιασει τα κτιρια απτον λαιμο.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ελα κατσε αθηνα μερικα χρονακια και μετα ελα να μας πεις.ο λυκαβητος στο αβαταρ σου φαινεται λες και τον εχουν πιασει τα κτιρια απτον λαιμο.
ασε που ειναι και μονταζ
κανονικα το λυκαβητο δεν τον βλεπεις :grin: :grin: :grin:
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
θεωρω τον εαυτο μου απτους τυχερους.εμενα και οι δυο μου γονεις ειναι απο ναξο.εχουμε και σπιτι κατω κοντα στη θαλασσα.καθε καλοκαιρι και πασχα την κανω για κατω και πεταγομαι και καμμια παρο και ιο βεβαια μια και ειμαστε διπλα.
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.710
Κριτικές
3
Like
4.735
Πόντοι
606
εφυγα κι εγω απ" την κωλοπρωτευουσα και βρηκα την ηρεμια μου...Επαρχια και παλι επαρχια!
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
θεωρω τον εαυτο μου απτους τυχερους.εμενα και οι δυο μου γονεις ειναι απο ναξο.εχουμε και σπιτι κατω κοντα στη θαλασσα.καθε καλοκαιρι και πασχα την κανω για κατω και πεταγομαι και καμμια παρο και ιο βεβαια μια και ειμαστε διπλα.
πωπω σε λυπαμαι ρε συ
τι να πω κουραγιο :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom