Νέα

κανενα μηνυμα σε μη ενεργο μελος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paparotriftoulas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.278
Πόντοι
10.336
δεν ηξερα που αλλου να γραψω, και δεν ηξερα αν εχει ανοιξει κατι παρομοιο.
αν και ειμαι καινουριος, σας παρακολουθουσα καιρο και αποφασισα πως αφου θα συνεχισω να γαμαω πουτανες, να βοηθησω και γω με κριτικες, αφου βοηθιεμαι απο εδω μεσα. τον παρταλισμο αλλωστε τον ξεπερασα σε τρυφεροτερη ηλικια, οταν επρεπε να παιξω PRO με καποιον αλλο δυαδα.

εχω λαβει πολλα μηνυματα απο ακυρους, που μετα απο καποια κριτικη μου με ρωτανε, ας πουμε περιεργα πραγματα για τις κοπελες, ή ακυρα πραγματα... οι περισσοτεροι εχουν γραφτει προσφατα αλλα ηταν και καποιοι που εχουν 3+ χρονια σαν εγγεγραμμενοι χυστες.
0 κριτικες, 0 μηνυματα. ολοι.
εξωφρενικο αν μη τι αλλο....

καταρχην, η υποτιθεμενη εγγραφη μας εδω μας δινει το δικαιωμα της ανωνυμιας, οποτε γραφουμε οτι βιτσιο εχουμε και ρωταμε οτι μαλακια μας κατεβει, χωρις ντροπες. τρανο παραδειγμα ειναι ο κορνουτος ΤΑΚΜΑΝ που του βγαζω το καπελο, γιατι στα αρχιδια του, δεν τον νοιαζει να εκτεθει και ετσι πρεπει να ειμαστε ολοι...

οι περισσοτεροι, παλαιοτεροι και πιο εμπειροι, προφανως αγνοειτε τα μηνυματα των χρηστων που δεν συμμετεχουν καθολου στο site.
εγω θα το παω ενα βημα πιο περα, γιατι μου τη σπανε τα παρταλια, και γιατι ειναι τραγικο να εισαι χρονια στο site, να παιρνεις πληροφοριες για οτιδηποτε γαμευσιμο και να εχεις το θρασος να ρωτας λεπτομερειες με πμ ή τα μονα σου μηνυματα να ειναι "παιδια τηλεφωνο εχουμε?" ή "πειτε παλι το τηλ της κοπελας παιδια" κτλ. δηλαδη εισαι και τεμπελης να πας 5 σελιδες πισω να διαβασεις 10 φορες το τηλεφωνο της.

εγω απο δω και περα, θα κανω ενα μικρο σκαναρισμα σε αυτον που μου στελνει, λιγα δευτερα μου παιρνει να δω αν συμμετεχει στο site. και μετα, αν βλεπω οτι ανηκει στα παρασιτα που προανεφερα, θα του δινω λανθασμενες πληροφοριες.

συγκεκριμενα, θα του δινω τηλεφωνο αλλης cg απο αυτης που ζηταει, θα τον στελνω σε χοντρες αντι για λεπτες (αναλογα τι ζηταει) κτλ. θα απανταω σε ολους τους γυφταραδες με ενα περιληπτικο μηνυμα το οποιο θα τους χαλαει σιγουρα την συνευρεση που ειχαν στο νου τους. ειναι δικαιωμα μου να απανταω οπως θελω σε προσωπικα μηνυματα αλλωστε, οποιος παρεμβαινει στην ιδιωτικοτητα μου ενοχλοντας με θα υποστει το τρολαρισμα, ομορφα και ωραια.

και γιατι γραφω ολη αυτη τη μαλακια ? επειδη σεβομαι καποια ατομα απο εδω μεσα και βλεπω οτι ειναι αλληλεγγυα προς τους υπολοιπους χυστες βοηθωντας κτλ, θεωρω προσβολη τους τεμπεληδες αυτους. και επειδη, καποιος μπορει να γραψει απο δω και περα για εμενα, οτι τον εστειλα σε λαθος μερος, σε λαθος πουτανα κτλ. οποτε ξεκαθαριζω τη θεση μου, για να μην χαρακτηριστω αναξιοπιστος και μαλακας.

πιθανοτατα οσοι διαβαζουν μονο κριτικες και στελνουν πμ δεν θα μπουν ποτε στο "σχετικα με το site" γιατι στο πουτσο τους, αρα εδω θα το διαβασουν μονο οσοι πρεπει.

καλημερα και στην υγεια σας  
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
@paparotriftoulas και εμένα μου στέλνουν τέτοια μουνόπανα...εννοείται,παίρνουν τα αρχίδια μου... :)
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
το να αγνοεί κανείς μέλη που δεν είναι ενεργά, μάλλον είναι η καλύτερη λύση...
 

Επισκέπτης
Η καλυτερη λυση ειναι να αγνοουμε ολοι  ο ενας τον αλλον... Η απολυτη ησυχια..... πάντα τετοια
 

maverick77

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2013
Μηνύματα
534
Like
1
Πόντοι
6
δλδ φιλε αν σου στειλω πμ εγω δεν θα με βοηθησεις;
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
ενταξει ο φίλος που άνοιξε το θέμα αυτό,εχει γραψει κριτικες αλλά για μπουρδελο-στουντιο και οχι για call girls-citytours,όταν θα μπει σε αυτο το κομμάτι,το ξανα συζηταμε...
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Εγώ ότι κριτικές έχω γράψει το έχω κάνει μέσα σε θρέντ. Είμαι του μασάζ πιο πολύ. Ε τι κριτική να γράψω για αυτά???? Μέσα στο θρέντ θα πώ πως ήταν και όχι προσωπική αφιέρωση της εκάστοτε κορασίδας.

 

le

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Σορι αλλα εαν με ρωτησει καποιος θα του πω. Ολοι εχουν δικαιωμα να ριξουν εναν αξιοπρεπη πουτσο στο κατω-κατω. :zfuck: Εξαλου γι'αυτον τον  λογο ειμαστε ολοι εδω. Οποιος μου κανει το αντιθετο απο μενα ακυρο και στον καδο...Απλα πραματα. Δεν θα σκασω κιολας.. :dancing:
 

maverick77

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2013
Μηνύματα
534
Like
1
Πόντοι
6
Σορι αλλα εαν με ρωτησει καποιος θα του πω. Ολοι εχουν δικαιωμα να ριξουν εναν αξιοπρεπη πουτσο στο κατω-κατω. :zfuck: Εξαλου γι'αυτον τον  λογο ειμαστε ολοι εδω. Οποιος μου κανει το αντιθετο απο μενα ακυρο και στον καδο...Απλα πραματα. Δεν θα σκασω κιολας.. :dancing:
ειναι κωλοπαιδα φιλε ολοι οι τιμημενοι,εχουν κλικα δεν δινουν ινφος
 
OP
OP
paparotriftoulas

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.278
Πόντοι
10.336
δεν καταλαβατε μαγκες.... δεν ειπα οτι δεν βοηθαω κανεναν. αν ηταν ετσι δεν θα εγραφα. το ποστ μου ηταν ξεκαθαρο και αναφεροταν σε αυτους που εχουν μηδενικη συμμετοχη στο φορουμ.


δλδ φιλε αν σου στειλω πμ εγω δεν θα με βοηθησεις;

εσυ γραφεις στο φορουμ φιλε, το οτι δεν ανεβαζεις κριτικες, κακο μεν, αλλα μπορει μεσα στα 200 ποστ σου να εχεις δωσει καποια πληροφορια. κοινως δεν μπηκες εδω μεσα μονο για να παρεις, ανταλλασεις κουβεντες. τις μουνοπανιες δεν γουσταρω.

ενταξει ο φίλος που άνοιξε το θέμα αυτό,εχει γραψει κριτικες αλλά για μπουρδελο-στουντιο και οχι για call girls-citytours,όταν θα μπει σε αυτο το κομμάτι,το ξανα συζηταμε...

φιλε επειδη δεν ειμαι να σκαω κατοσταρια, δεν θα πολυγραφω για callgirl γιατι ειμαι μπουρδελακιας. για τα τυπικα, εχω παρει 2 callgirl απο το καλοκαιρι τα οποια εχουν πολλες κριτικες και προσφατες, δεν εχει νοημα να γραψω μια ακριβως ιδια κριτικη με αλλους 10, απο τη στιγμη που δεν ειχα παρατραγουδα ή κατι διαφορετικο να πω. παρολα αυτα εγραψα κριτικη για το ξενοδοχειο που πηγα.

Εγώ ότι κριτικές έχω γράψει το έχω κάνει μέσα σε θρέντ. Είμαι του μασάζ πιο πολύ. Ε τι κριτική να γράψω για αυτά???? Μέσα στο θρέντ θα πώ πως ήταν και όχι προσωπική αφιέρωση της εκάστοτε κορασίδας.

οτι εγραψα και στον μαβερικ φιλε. εχεις 1000 μηνυματα, δεν ειμαι (τοσο) μαλακας. δεν ειναι δυσκολο να καταλαβω οτι βαριεστε να γραψετε κριτικες, μου αρκει που δεν ειστε "οτι αρπαξει ο πατος μας", δεν απαιτησα να γραψεις κριτικη (αν και σε τυχον φολες καλο θα ηταν να υπαρχουν μαζεμενες οι κριτικες και οχι χυμα). εγω μιλησα για μηδενικα ποστ ΚΑΙ μηδενικες κριτικες. και ειναι πολλοι φιλε...

Σορι αλλα εαν με ρωτησει καποιος θα του πω. Ολοι εχουν δικαιωμα να ριξουν εναν αξιοπρεπη πουτσο στο κατω-κατω. :zfuck: Εξαλου γι'αυτον τον  λογο ειμαστε ολοι εδω. Οποιος μου κανει το αντιθετο απο μενα ακυρο και στον καδο...Απλα πραματα. Δεν θα σκασω κιολας.. :dancing:

οπως ειπα ηδη 3 φορες, βοηθαω οποιον κρινω οτι βοηθαει.
 
OP
OP
paparotriftoulas

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.278
Πόντοι
10.336
και για τα τυπικα εχω ηδη στειλει εναν να παει να βρει την αγαπη του. δεν ξερω αν θα του βγει 20 χρονια μεγαλυτερη ή 50 κιλα βαρυτερη. οταν θα με βρισει θα το μαθω  :fuck1:

[size=10pt]ΔΟΥΝΑΙ ΚΑΙ ΛΑΒΕΙΝ ΑΜΙΓΚΟΣ, ΔΟΥΝΑΙ ΚΑΙ ΛΑΒΕΙΝ[/size]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom