Νέα

Καλησπέρα στα αγόρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eve
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 70K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
εγώ πάντως που είχα δει την eve πριν κάνα χρόνο σε κάμερα ήταν και τότε ομορφούλικο και με κόλαζε το μικρό άσχετα αν δε την βρήκα κάτω στο νησί...
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
ακομα στο νησι ειναι :think:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
τώρα μπορεί να φάω και δούλεμα για αυτό που θα γράψω αλλα στα arixdia μου.λοιπόν eve από τώρα σκέφτομαι μετά το πρώτο τελείωμα να ξαπλώνεις στο στήθος μου και να το έχεις σαν μαξιλάρι και να χαϊδεύεις τις τρίχες από το στήθος μου... :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
τώρα μπορεί να φάω και δούλεμα για αυτό που θα γράψω αλλα στα arixdia μου.λοιπόν eve από τώρα σκέφτομαι μετά το πρώτο τελείωμα να ξαπλώνεις στο στήθος μου και να το έχεις σαν μαξιλάρι και να χαϊδεύεις τις τρίχες από το στήθος μου... :grin: :grin: :grin:
αγαπω χνουδι...
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
mmm άντε σε λίγο που θα ανεβώ θα γυρίσουμε το thilwight 3... :2funny: :2funny: :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
το κριμα στο λαιμο σου μικρε διαβολε αν πεσω θυμα λιθοβολισμου...
[size=14pt]Πωπώ ενας μούναρος!!!!!!!! [/size]  :rockon: :rockon: :rockon:
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=87061.0;attach=306614;image[/img[/URL]]
[QUOTE="αλεξανδρος, post: 2343980"]
Μονό κρεβατι ομως. Πως θα χωρεσουμε?
[/quote]
Αυτό σε πείραξε ρε?  :idiot:

[QUOTE="kostas_thai, post: 2344000"]
ωραία φωτό.ίσως να έκανα μαλακια που δεν επικοινώνησα πριν κάνα χρόνο νομίζω να σε βρω κάτω στο νησί...
[/quote]
Ποτέ δεν είναι αργά!  ;)
[QUOTE="kostas_thai, post: 2344018"]
εγώ πάντως που είχα δει την eve πριν κάνα χρόνο σε κάμερα ήταν και τότε ομορφούλικο και με κόλαζε το μικρό άσχετα αν δε την βρήκα κάτω στο νησί...
[/quote] [QUOTE="kostas_thai, post: 2344036"]
τώρα μπορεί να φάω και δούλεμα για αυτό που θα γράψω αλλα στα arixdia μου.λοιπόν eve από τώρα σκέφτομαι μετά το πρώτο τελείωμα να ξαπλώνεις στο στήθος μου και να το έχεις σαν μαξιλάρι και να χαϊδεύεις τις τρίχες από το στήθος μου... ;D ;D ;D
[/quote] Μίλα ελευθερα καβλιάρη όπως φαίνεται η eve δεν είναι κανα κομπλεξικό άτομο, ίσα ίσα που εχει αυτοπεπείθηση για τον εαυτό της και είναι και κορμάρα!!!  :D
Eveάκι ρίξε και άλλες δώσε σκίζεις!!!! :headbang3: :headbang3:


 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Λιγακι  θολη  η φωτο
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
Το πρώτο είναι για τον προστάτη...  :huh:
:rockon: :rockon: :rockon: οντως η φιναστεριδη περιεχεται σενα φαρμακο για τη διογκωση του προστατη (proscar@/propercia@) αλλα και σε σκευασματα για την τριχοπτωση καθως ειναι ορμονοεξαρτωμενη κατασταση (priorin@) και εχει τη δυνατοτητα να καταστελει την τετοστερονη σε ενα μινιμουμ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom