Νέα

Καλησπέρα στα αγόρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eve
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 70K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
συγνωμη αν ξενερωσω καποιους η καποιες και ας φαω δουλεμα αλλα θα το πω και αυτο.ηβη εχεις ποδια γαμπες κορμακι φοβερα και επειδη τα λεω χυμα αυτο που με τρελαινει και θελω στα  προκαταρκτικα ειναι τα χαδια και το τριψιμο με τις πατουσες σου και τα ποδια σου και τις γαμπουλες σου πανω στα δικα μου οπως ειμαι πανω σου.αυτο με τρελαινει.βεβαια τα ποδια μου ειναι πολυ πιο τριχωτα απο το στηθος μου ηβη.αντε φτανει ο καιρος που θα ανεβω πανω...μου την γλυτωσες κατω αλλα αθηνα δεν μου γλυτωνεις... :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
συγνωμη αν ξενερωσω καποιους η καποιες και ας φαω δουλεμα αλλα θα το πω και αυτο.ηβη εχεις ποδια γαμπες κορμακι φοβερα και επειδη τα λεω χυμα αυτο που με τρελαινει και θελω στα  προκαταρκτικα ειναι τα χαδια και το τριψιμο με τις πατουσες σου και τα ποδια σου και τις γαμπουλες σου πανω στα δικα μου οπως ειμαι πανω σου.αυτο με τρελαινει.βεβαια τα ποδια μου ειναι πολυ πιο τριχωτα απο το στηθος μου ηβη.αντε φτανει ο καιρος που θα ανεβω πανω...μου την γλυτωσες κατω αλλα αθηνα δεν μου γλυτωνεις... :grin: :grin: :grin:
δε νομιζω οτι ξενερωνεις κανεναν εκφραζοντας μια αποψη αν κ θα μπορουσες να αποφυγεις την προσοχη των μαλακοκαρχαριων αν μου το εστελνες σε π.μ. ;) να με ειδοποιησεισ εγκαιρως ωστε να εχω προσφατο pedicure....i looooooooooove to give what i am sked for.....
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
δε νομιζω οτι ξενερωνεις κανεναν εκφραζοντας μια αποψη αν κ θα μπορουσες να αποφυγεις την προσοχη των μαλακοκαρχαριων αν μου το εστελνες σε π.μ. ;) να με ειδοποιησεισ εγκαιρως ωστε να εχω προσφατο pedicure....i looooooooooove to give what i am sked for.....
περιμενω τα γλυκα απο βδομαδα...
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
δε νομιζω οτι ξενερωνεις κανεναν εκφραζοντας μια αποψη αν κ θα μπορουσες να αποφυγεις την προσοχη των μαλακοκαρχαριων αν μου το εστελνες σε π.μ. ;) να με ειδοποιησεισ εγκαιρως ωστε να εχω προσφατο pedicure....i looooooooooove to give what i am sked for.....
ευχαριστώ γλυκούλα.μου αρέσουν τα απαλά χρώματα πάντως στο πεντικιούρ να ξέρεις xaxaxa.μιλάμε συντόμως...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Εφαγα και ειναι ονειρο  .... ειδικα αυτο με τη σοκολατα και τα καρυδιααααα
αχ φιλεναδαααα ....  να τα βαλουμε πανω του να κολησουν στις τριχουλες και να τρωμεεεεε   ......   χαχαχαχαχα
Όχι πως μου πέφτει και λόγος, αλλα πώς τα καταφέρνεις και πετάγεσαι σαν την  :bigdick: και σαν την  :badair: στα θρέντ αφιερωμένα σε άλλες και τα κάνεις και μπάχαλο αποπάνω.
Τυχαίο?
:think: :think:
Δεν νομίζω!!  :grin:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Όχι πως μου πέφτει και λόγος, αλλα πώς τα καταφέρνεις και πετάγεσαι σαν την  :bigdick: και σαν την  :badair: στα θρέντ αφιερωμένα σε άλλες και τα κάνεις και μπάχαλο αποπάνω.
Τυχαίο?
:think: :think:
Δεν νομίζω!!  :grin:
Η Ηβη δεν ειναι μια τυχαια ειναι η κολητη μου ....  αν σου λεει κατι ....  καλως ... και τι κανω με τις κολητες μου ειναι δικη μου δουλεια
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Δεν το ξεραμε οτι θα μας απαγορεψετε τωρα να μιλαμε και μεταξυ μας ....  βρε αντε απο κει .... 
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Δεν το ξεραμε οτι θα μας απαγορεψετε τωρα να μιλαμε και μεταξυ μας ....  βρε αντε απο κει .... 
Υπάρχει το πμ και το τηλεφωνο, και αν θελουμε να σε βρούμε έχεις δικό σου θρέντ.
Γι αυτό τον λόγο εγώ στο ξεκίνησα αχάριστη , και όχι να ξερογλύφεσαι στα θρέντ που δεν σε αφορούν και να δημιουργείς προβλήματα . ;)
Είδαμε πως συμπεριφέρθηεες στης Ντέζης και νεκρωσε το θρέντ της.
Σεβασου ότι εδώ θέλουμε την αποκλειστικότητα της EVE !!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Να μου το σβησετε παρακαλω το θρεντ μου  ....  αμεσως και τωρα.....  ΟΛΟ
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
δε γίνεται τώρα, έχει στεγνώσει
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
Η Ηβη δεν ειναι μια τυχαια ειναι η κολητη μου ....  αν σου λεει κατι ....  καλως ... και τι κανω με τις κολητες μου ειναι δικη μου δουλεια
Εσεισ μπορει να καλιαρντευεστε εγω παντως δεν εχω κανενα τετοιο θεμα...ολοι οι φιλικα διακειμενοι ειναι ευπροσδεκτοι να κανουμε πλακιτσα να αλληλοπειραχτουμε κ να χαζολογησουμε...και ειδικα η δαναη για την οποια κακοσ λογος δεν εχει φτασει ποτε στα αυτια μου απο κανεναν...αντιθετως μαλιστα...δεν μου αρπαξε κ την ψωλη απ το στομα!!!!! εσυ θεσ να την πειραζεις μικρε διαολε!!!!!σασ αγαπω κ τουσ δυο γιατι ειστε καλοι κ το ξερετε...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Εσεισ μπορει να καλιαρντευεστε εγω παντως δεν εχω κανενα τετοιο θεμα...ολοι οι φιλικα διακειμενοι ειναι ευπροσδεκτοι να κανουμε πλακιτσα να αλληλοπειραχτουμε κ να χαζολογησουμε...και ειδικα η δαναη για την οποια κακοσ λογος δεν εχει φτασει ποτε στα αυτια μου απο κανεναν...αντιθετως μαλιστα...δεν μου αρπαξε κ την ψωλη απ το στομα!!!!! εσυ θεσ να την πειραζεις μικρε διαολε!!!!!σασ αγαπω κ τουσ δυο γιατι ειστε καλοι κ το ξερετε...
Μεριξες!!!
:smitten: :smitten: :smitten:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom