Νέα

Καλησπέρα στα αγόρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eve
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 70K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
αλλη χεση δεν ειχα να διορθωσω το φυλλο σ ενα σαιτ που ελαχιστοι σεβονται τη σεξουαλικοτητα και τισ προτιμησεις των αλλων κι ακομοι πιο ελαχιστοι κατανοουν τη διαφορα αναμεσα στο κοινωνικο και το γενετησιο φυλλο και την επι μερουσ σεξουαλικη ταυτοτητα ανεξαρτητως φυλλου. μη γραφεις βλακειες γιατι δεν εχει FOOT JOB  :humpleg:/ :lheel: ΚΥΡΙΕ ARI!!!!!
δεν ειδα κατι αλλο...καλα 36 μονο ελα ρε ......αντε να βαλεις ποδι μ κ ποδι σου ... :2funny: :2funny: :2funny:footjob ?μπα δε μ λεει κατι...καλησπερα.
ps παντα υπαρχουν και ατομα που θα βρισουν θα λοιδωρησουν κλπ...το μπου δεν αποτελει εξαιρεση..ποσο μαλλον που μπαινουν παιδακια 15-16 χρονων και με το 20αρικο του μπαμπα νομιζουν οτι εγιναν οι σουπερ ντουπερ γαμιαδες και ερχονται εδω να βγαλουν μετα τα απωθημενα τους..
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
ποιο υστερόβουλο βρε τσόκαρο;;;

Ψάξε βαθειά μέσα σε ότι έχει μείνει όρθιο μέσα σου, κι όχι στη σάρκα εννοείται.

Σε λυπάμαι απλά.

(((συνήθως δεν με απασχολείτε τόσο, αλλά δίνω λίγο από το χρόνο μου σε μερικά ανούσια κλικς στο πληκτρολόγιό μου)))

Έχω πάει με εγχειρισμένα τρανς που είναι κλάσεις ανώτερα από σένα, σε έχω για 0.
αππο τον τροπο που μιλας φενεται η καλη διαθεση που εχεις,,,τα εγχειρισμενα ειναι εξ αλλαγης φυλλου γυναικες οχι τρανς...και δεν μπαινω σε καμια λογικη συγρισης πολυ απλα γιατι δεν εχω δυσφορια φυλλου...μαρεσει αυτο που ειμαι...δεν υπαρχει λογος να με λυπασαι για τιποτα..γιατι η ζωη μου ειναι σε οσο βαθμο γινεται ευχαριστη..επισης δεν ειχα καμια διαθεση να σε προσβαλω απλα ειπα τη γνωμη μου χαριτολογωντας οπως παντα...η υστεροβουλια ομως εγκειτε το γεγονος οτι επι τουτου εκανες τη μαλακια για να τσακωθεις κ να βρισεις...δεν με ενδιαφερει τη γνωμη εχουν για μενα ανθρωποι π σκεφτονται κ φερονται ετσι...
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.162
Κριτικές
14
Like
4.408
Πόντοι
3.715
σε νοιάζει για αυτό και μπαίνεις εδώ μέσα.

Συνήθως δεν κολλάω, εσύ όμως είσαι πρόκληση για μπινελίκι
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Tο κριμα στο λαιμο σου!!!!!αλλα θελω να σου κανω το χατιρι...36 νουμερο κ εξοχως πεντικιουρισμενα παντοτε..
EVE δεν σε ξερω, δεν σε εχω δει δεν ξερω πως εισαι αλλα εισαι καβλα!!!!!
δηλαδη και μονο τα πατουσακια σου να βλεπει κανεις ειναι τελεια...
εχεις και αλλες φωτο? και μονο ποδια? η και ολοσωμες?
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
σε νοιάζει για αυτό και μπαίνεις εδώ μέσα.

Συνήθως δεν κολλάω, εσύ όμως είσαι πρόκληση για μπινελίκι
και γιατι ειμαι προκληση για μπινελικι? επειδη συμετεχω στον τομεα ενος φορουμ που εχει ανοιχτει για ατομα σαν κι εμενα?το θεμα ειναι να μπαινουμε εδω κ να γνωριζομαστε,να κανουμε πλακα κ να ανταλασουμε αποψεις οχι να σκοτοωμαστε με πασα αφορμη ανευ λογου κ αιτιας..εγω απαντησα σ ενα εξαρχης υστεροβουλο ποστ με πολυ ηπιο τονο κ χαριτολογωντας οπωσ κανω παντα που στο κατω κατω ειναι και δικαωμα μου κι εσυ εχεισ σπευσει να υποθεσεισ τα παντα για τη ζωη μου,να με βαλεισ σε καλουπια.να με συγκρινεις με κατι π δεν θελω να γινω,να με προσβαλεισ πρωσοπικα κ να με υποβιβασεις... ουτε ο πρωτοσ εισαι ουτε ο τελευταιος..δικαιωμα σου ειναι να πιστευεισ οτι θελεις αφοσον απορεει απο πρωσοπικη σου πειρα...εγω ομως γιατι να σκυβω το κεφαλι οταν εσυ επι τουτου θελεις να με μειωσεις σαν ανθρωπο κ να με κανεις να αισθανθω ασχημα επιτηδες κ χωρις να σ εχω κανει κατι?απο τον τροπο που εχω απαντησει σε παρομοια περιστατικα μπορει ευκολα καποιοσ να καταλαβει οτι δεν εχω εριστικη διαθεση..οποτε δεν μπορω να καταλαβω που στηριζεται ολη αυτη η επιθεση αν οχι σε αυθεντικη κακια...να με αφησεις ησυχη σε πρακαλω αν δεν καταλαβαινεις τι σου λεω η δεν θες να το συμμεριστεις..καμια διαθεση δεν εχω να τσακωνομαι
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.162
Κριτικές
14
Like
4.408
Πόντοι
3.715
λεφτά θέλεις κι εσύ
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Eve δεν μου απαντησες ομως... εχεις αλλες φωτο?
θες να μας δειξεις?
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
αυτο που μπορεσα να δω ειναι τα πατουσακια σου και μια πολυ θολη φωτο για να βγαλω νοημα... υπαρχει κατι αλλο και το εχω χασει?
τωρα για αυτους που σε βριζουν απλα παρατα τους...
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
αυτο που μπορεσα να δω ειναι τα πατουσακια σου και μια πολυ θολη φωτο για να βγαλω νοημα... υπαρχει κατι αλλο και το εχω χασει?
τωρα για αυτους που σε βριζουν απλα παρατα τους...
εχει και πιο πισω δικες μου φωτος
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
που σε βρισκουμε?
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
μα δε βλεπεις κ εσυ καημενε τι γινεται? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
ηβη μην τσιμπας και ασε τον οποιονδηποτε να λεει... αφορμες ψαχνουν καποιοι να πουνε την κακια τους...  ;) υ.γ. μην ασχολεισαι... ασχολησου με κατι που να αξιζει...  ;)
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
και γιατι ειμαι προκληση για μπινελικι? επειδη συμετεχω στον τομεα ενος φορουμ που εχει ανοιχτει για ατομα σαν κι εμενα?το θεμα ειναι να μπαινουμε εδω κ να γνωριζομαστε,να κανουμε πλακα κ να ανταλασουμε αποψεις οχι να σκοτοωμαστε με πασα αφορμη ανευ λογου κ αιτιας..εγω απαντησα σ ενα εξαρχης υστεροβουλο ποστ με πολυ ηπιο τονο κ χαριτολογωντας οπωσ κανω παντα που στο κατω κατω ειναι και δικαωμα μου κι εσυ εχεισ σπευσει να υποθεσεισ τα παντα για τη ζωη μου,να με βαλεισ σε καλουπια.να με συγκρινεις με κατι π δεν θελω να γινω,να με προσβαλεισ πρωσοπικα κ να με υποβιβασεις... ουτε ο πρωτοσ εισαι ουτε ο τελευταιος..δικαιωμα σου ειναι να πιστευεισ οτι θελεις αφοσον απορεει απο πρωσοπικη σου πειρα...εγω ομως γιατι να σκυβω το κεφαλι οταν εσυ επι τουτου θελεις να με μειωσεις σαν ανθρωπο κ να με κανεις να αισθανθω ασχημα επιτηδες κ χωρις να σ εχω κανει κατι?απο τον τροπο που εχω απαντησει σε παρομοια περιστατικα μπορει ευκολα καποιοσ να καταλαβει οτι δεν εχω εριστικη διαθεση..οποτε δεν μπορω να καταλαβω που στηριζεται ολη αυτη η επιθεση αν οχι σε αυθεντικη κακια...να με αφησεις ησυχη σε πρακαλω αν δεν καταλαβαινεις τι σου λεω η δεν θες να το συμμεριστεις..καμια διαθεση δεν εχω να τσακωνομαι
:rockon: :rockon: :rockon:

ηβη μην τσιμπας και ασε τον οποιονδηποτε να λεει... αφορμες ψαχνουν καποιοι να πουνε την κακια τους...  ;) υ.γ. μην ασχολεισαι... ασχολησου με κατι που να αξιζει...  ;)

:thumbsup:
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
Μα καταλαβα ηδη πολλα απο την απαντηση π ελαβα σε αυτο το μηνημα αν εχω δικιο η οχι γιατι ηταν επιφανειακη και ακυρη και δεν ανταποκρινοταν καν στη δικη μου τοποθετηση...
σας ευχαριστω ρε μωρα...  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

vlasis23

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2006
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
Μα καταλαβα ηδη πολλα απο την απαντηση π ελαβα σε αυτο το μηνημα αν εχω δικιο η οχι γιατι ηταν επιφανειακη και ακυρη και δεν ανταποκρινοταν καν στη δικη μου τοποθετηση...
σας ευχαριστω ρε μωρα...  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
καλημέρα και καλή εβδομάδα...όντως τοποθετήθηκες πολύ σωστά...εξάλλου όπως αναφέρεις δεν χρειάζεσαι πολλά περισσότερα πέραν του να διαβάσεις την απάντηση! οπότε...don't worry!!!
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
καλημέρα και καλή εβδομάδα...όντως τοποθετήθηκες πολύ σωστά...εξάλλου όπως αναφέρεις δεν χρειάζεσαι πολλά περισσότερα πέραν του να διαβάσεις την απάντηση! οπότε...don't worry!!!
THNX DARLING... :-*
 

orexatos32

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2010
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
καμια απο θεσσαλονικη?με μεγαλες βυζαρες?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Κουλούρια Θεσσαλονίκης.
:think: :think: :think:

Διάσημα!!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom