Νέα

Καλησπέρα στα αγόρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eve
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 70K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
Oloi oi reboundistes edw mazeutikame?

Pantws asxeta me osa akougontai emena pote den me peirakse poto sth rebound. (Isws ftaiei oti pleon mporei na antexw kai ugraerio :P)

Kai egw exw gurw sta 3 xronia na patisw alla ap oti akouw polu liga allazoun sthn upoga ;)
ουτε εμενα με εχει πειραξει ποτο εκει...ασε που παλια σκαγαμε ηδη ντιρλα τωρα δεν πινω κιολας οποτε με δυο γινομαι γκολ...σκαει και λιγο πιο ασχετος κοσμος τωρα...
 

infinite2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
ουτε εμενα με εχει πειραξει ποτο εκει...ασε που παλια σκαγαμε ηδη ντιρλα τωρα δεν πινω κιολας οποτε με δυο γινομαι γκολ...σκαει και λιγο πιο ασχετος κοσμος τωρα...

Αυτό με τον άσχετο κόσμο παίζει παντού.

Πάντως αυτό με τα ποτά στη rebound είναι ένας μύθος που οφείλει να καταρριφθεί :P

Άντε να κάνουμε και κανα reunion ;)
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
Αυτό με τον άσχετο κόσμο παίζει παντού.

Πάντως αυτό με τα ποτά στη rebound είναι ένας μύθος που οφείλει να καταρριφθεί :P

Άντε να κάνουμε και κανα reunion ;)
αυτη ακριβως τη λεξη χρησιμοποιηουμε με την παρεα απο ρεμπαουντ...
 

faustios

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
επειδη ειμαι "κοντα" στην υπογα, παιζει τπτ τετοιο
κατα κει να παμε ? γιατι δεν παιζει πουθενα αλλου.
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
επειδη ειμαι "κοντα" στην υπογα, παιζει τπτ τετοιο
κατα κει να παμε ? γιατι δεν παιζει πουθενα αλλου.
στα κλαμπ του φακινου παιζει τετοια μουσικη σε φασεις...η στο νταρκ σαν αλαλ ειναι μαλλον να πετυχεις τη βραδια...απεχω κι εγω απ τη σκηνη δεν ξερω αγαπη...
 

kolotex

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
45
Like
2
Πόντοι
0
γιατι επειδη το λες εσυ? πριιιιιιιιιιιιτς!!!!
Το βυζάκι της Eve μπορεί να είναι μικρό, όμως είναι αληθινό και το κυριότερο η κοπέλα καβλώνει όταν της το τρίβεις και της το γλύφεις. Έχω συνευρεθεί 3 φορές μαζί της και αποκόμισα άριστες εντυπώσεις. Το κορμάκι της είναι απίστευτα θηλυκό, ενώ το καβλάκι της μοιάζει πιο πολύ με κλειτορίδα!

Γεια σου Ήβη καβλιάρα!
Είμαι ο Στέφανος! Κανόνισε κανένα βράδυ να συναντηθούμε στο DARK SUN. Έχουμε αρκετά κοινά μουσικά γούστα.
Φιλάκια !!!!!!!!!!!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Το βυζάκι της Eve μπορεί να είναι μικρό, όμως είναι αληθινό και το κυριότερο η κοπέλα καβλώνει όταν της το τρίβεις και της το γλύφεις. Έχω συνευρεθεί 3 φορές μαζί της και αποκόμισα άριστες εντυπώσεις. Το κορμάκι της είναι απίστευτα θηλυκό, ενώ το καβλάκι της μοιάζει πιο πολύ με κλειτορίδα!

Γεια σου Ήβη καβλιάρα!
Είμαι ο Στέφανος! Κανόνισε κανένα βράδυ να συναντηθούμε στο DARK SUN. Έχουμε αρκετά κοινά μουσικά γούστα.
Φιλάκια !!!!!!!!!!!!!
Αν επιτρέπεις μία ερώτηση  για εσένα που την έψαξες καλά.
:think: @@ βρήκες?
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
Το βυζάκι της Eve μπορεί να είναι μικρό, όμως είναι αληθινό και το κυριότερο η κοπέλα καβλώνει όταν της το τρίβεις και της το γλύφεις. Έχω συνευρεθεί 3 φορές μαζί της και αποκόμισα άριστες εντυπώσεις. Το κορμάκι της είναι απίστευτα θηλυκό, ενώ το καβλάκι της μοιάζει πιο πολύ με κλειτορίδα!

Γεια σου Ήβη καβλιάρα!
Είμαι ο Στέφανος! Κανόνισε κανένα βράδυ να συναντηθούμε στο DARK SUN. Έχουμε αρκετά κοινά μουσικά γούστα.
Φιλάκια !!!!!!!!!!!!!
αγαπηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!! σαγαπω πολυ πολυ και σ ευχαριστω ακομα πιο πολυ για την προτιμηση και την υποστηριξη...με εχετε καταστρεψει με τισ ανφορες στο καυλακι/τσουτσουνακι κτλ...ειναι βολικο το μεγεθος για τους φοβητσιαρηδες παντως!!!! θα μετακομισω στην ταυλανδη που δεν μετρανε αυτα!!!!!
 

kolotex

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
45
Like
2
Πόντοι
0
΄Οχι μόνο το έχω ψάξει το κορμάκι της, το έχω περάσει ολόκληρο με τη γλώσσα μου! Είναι σαν ζαχαρωτό. Φυσικά και τα είδα τα @@ της! Τι περίμενε κάποιος να βρω σε τρανς; Όσο για το εργαλείο της, σκληραίνει εκεί που γουστάρει η ίδια! Με μένα πάντως έγινε πέτρα!

Αυτό που λέω εγώ είναι το εξής: Είναι η απόλυτη περίπτωση grlfriend experience (If you know What I mean!). Και φυσικά σ' όποιον αρέσει! Γυναίκες υπάρχουν πολλές, θηλυκές τρανς στην Ελλάδα, ελάχιστες !!!

Γεια σου Ήβη κορμάρα!
Σε πεθύμησα ήδη!
Θα τα πούμε σύντομα !

Φιλάκια !!!!!!!!!!!!!!!
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
΄Οχι μόνο το έχω ψάξει το κορμάκι της, το έχω περάσει ολόκληρο με τη γλώσσα μου! Είναι σαν ζαχαρωτό. Φυσικά και τα είδα τα @@ της! Τι περίμενε κάποιος να βρω σε τρανς; Όσο για το εργαλείο της, σκληραίνει εκεί που γουστάρει η ίδια! Με μένα πάντως έγινε πέτρα!

Αυτό που λέω εγώ είναι το εξής: Είναι η απόλυτη περίπτωση grlfriend experience (If you know What I mean!). Και φυσικά σ' όποιον αρέσει! Γυναίκες υπάρχουν πολλές, θηλυκές τρανς στην Ελλάδα, ελάχιστες !!!

Γεια σου Ήβη κορμάρα!
Σε πεθύμησα ήδη!
Θα τα πούμε σύντομα !

Φιλάκια !!!!!!!!!!!!!!!

Τυχεράκια, εγώ την πήρα τηλέφωνο όταν έφτιαχνε τις βαλίτσες της για να επιστρέψει στο νησί της... καντεμιά... την άλλη φορά πάντως δεν θα μου γλυτώσει...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Τυχεράκια, εγώ την πήρα τηλέφωνο όταν έφτιαχνε τις βαλίτσες της για να επιστρέψει στο νησί της... καντεμιά... την άλλη φορά πάντως δεν θα μου γλυτώσει...
Επρεπε να μπείς και συ στο βαπόρι!  :tooth:
 

kolotex

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
45
Like
2
Πόντοι
0
Χρόνια Πολλά ! Καλά  :fuck2: και καλά να μας πάει το 2011!

Eve my darling, I wish you a merry fucking Christmas and a happy :boobies: New Year!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom