Νέα

Καλησπέρα στα αγόρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eve
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 70K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
΄Οχι μόνο το έχω ψάξει το κορμάκι της, το έχω περάσει ολόκληρο με τη γλώσσα μου! Είναι σαν ζαχαρωτό. Φυσικά και τα είδα τα @@ της! Τι περίμενε κάποιος να βρω σε τρανς; Όσο για το εργαλείο της, σκληραίνει εκεί που γουστάρει η ίδια! Με μένα πάντως έγινε πέτρα!

Αυτό που λέω εγώ είναι το εξής: Είναι η απόλυτη περίπτωση grlfriend experience (If you know What I mean!). Και φυσικά σ' όποιον αρέσει! Γυναίκες υπάρχουν πολλές, θηλυκές τρανς στην Ελλάδα, ελάχιστες !!!

Γεια σου Ήβη κορμάρα!
Σε πεθύμησα ήδη!
Θα τα πούμε σύντομα ! αγαπη μου...ευχομαι να περνασ υπεροχα...εγω ξεκουραζομαι κ τρωω συνεχεια να βαλω κανενα κιλο!!!!εκτοσ αυτου σιγουρα τηα εχω περισοτερες καμπυλεσ γενικοτερα αμα τη επιστροφη μου...ξερεισ εσυ...

Φιλάκια !!!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
Χρόνια Πολλά ! Καλά  :fuck2: και καλά να μας πάει το 2011!

Eve my darling, I wish you a merry fucking Christmas and a happy :boobies: New Year!!
ευχομαι τα καλιτερα για το νεο χρονο αγαπη...οτι επιθυμεις κ πανω απ ολα υγεια,πολλες καυλες κ αφθονη ερωτικη διαθεση....
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Ωπα!
Καλή χρονιά παιδιά σε όλους/ες...
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
εγω λεω να πεταχτω μια ροδο μεσα στην εβδομαδα μιασ κ ειμαι διπλα τωρα κ εχω και καιρο να παω...μη νομιζουν τα γειτονακια μου οτι τα σνομπαρω ενω με εχουν στα ωπα ωπα καθε φορα που παω...μωραααααα ερχομαι....!!!!
 

to8elw

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
εγω λεω να πεταχτω μια ροδο μεσα στην εβδομαδα μιασ κ ειμαι διπλα τωρα κ εχω και καιρο να παω...μη νομιζουν τα γειτονακια μου οτι τα σνομπαρω ενω με εχουν στα ωπα ωπα καθε φορα που παω...μωραααααα ερχομαι....!!!!
Αμήν!!!
 

kolotex

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
45
Like
2
Πόντοι
0
ευχομαι τα καλιτερα για το νεο χρονο αγαπη...οτι επιθυμεις κ πανω απ ολα υγεια,πολλες καυλες κ αφθονη ερωτικη διαθεση....


Σε περιμένω armed, loaded and dangerous my dear !

Άκουσε το τραγουδάκι στο you tube αφιέρωση για σένα :
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
Σε περιμένω armed, loaded and dangerous my dear !

Άκουσε το τραγουδάκι στο you tube αφιέρωση για σένα :
I LOOOOVE YOU STEF.... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
ΑΠΟ 12/1- 16/1 ΡΟΔΟΣ..ΒΟΛΤΕΣ ΠΑΛΙΑ ΠΟΛΗ ,ΤΡΕΛΙΤΣΕΣ ΣΤΗ ΓΝΩΣΤΗ ΦΩΛΙΤΣΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ ΕΙΣΟΔΟ ...ΞΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ...!!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ειμαι overbusy αγορινο!!!!πραγμα καλο εν μεσω τετοιας εποχης κ με τοση λασπη...αλλα δε μασαει η ηβη!!!!
Ετσι μπράβο γλύκα, δυναμική και να μην μασάς σε τίποτε!! :rockon:
:think: Να γλύφεις όμως και καμιά φορά έ?  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom