Νέα

Καλησπέρα στα αγόρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eve
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 70K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
Μην του ξεφύγει κανένας πούτσος,σκατοτράβελε έτσι?
AGAMHSOY RE PALIOPOYSTA KOPANA THN APO TO THREAD MOY VRWMISE O TOPOS FASISMO K PROKATALHPSH...XAMENE...PANE XWSE KATI STON KWLO SOY NA SOY PERASEI...DE VLEPEIS OTI KANENAS DE SOY DINEI SHMASIA STIS MALAKIES POY LES?APLA MAS SKOTIZEIS TON POYTSO...
 

Επισκέπτης
AGAMHSOY RE PALIOPOYSTA KOPANA THN APO TO THREAD MOY VRWMISE O TOPOS FASISMO K PROKATALHPSH...XAMENE...PANE XWSE KATI STON KWLO SOY NA SOY PERASEI...DE VLEPEIS OTI KANENAS DE SOY DINEI SHMASIA STIS MALAKIES POY LES?APLA MAS SKOTIZEIS TON POYTSO...

πουστρακι σε ποναει η αληθεια??ετσι???Θανατος στις αδελφές.
Κατα τα αλλα δεν μου δινει κανενας σημασια....
Χαχαχαχαχαχαχαχα
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Νομίζω αλλο είναι η πλάκα και άλλο είναι να βρίζει κάποιος ασύστολα και χυδαία, ιερά και σεβαστά πρόσωπα συνμελών!!!! :huh:
Η κλωνομαϊμού σουταρίστηκε δικαίως δεόντως και αναλόγως. :)
Πιθανότατα να μπήκε και η ip σε black list, αν θέλει ας ξαναγραφτεί με άλλο νίκ και βλέπουμε!!!  ;)
Συγχαρητήρια κκ μοντς, ευχαριστούμε θερμά!!!  :rockon:
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
Νομίζω αλλο είναι η πλάκα και άλλο είναι να βρίζει κάποιος ασύστολα και χυδαία, ιερά και σεβαστά πρόσωπα συνμελών!!!! :huh:
Η κλωνομαϊμού σουταρίστηκε δικαίως δεόντως και αναλόγως. :)
Πιθανότατα να μπήκε και η ip σε black list, αν θέλει ας ξαναγραφτεί με άλλο νίκ και βλέπουμε!!!  ;)
Συγχαρητήρια κκ μοντς, ευχαριστούμε θερμά!!!  :rockon:
μα φοβερο και αυτο...εκει π καθεσαι κανεις την πλακα σου,λεσ κ καμια μαλακια...τσουπ σκαειο αυτοκλητος εκκαθαριστης τησ αποκλινουσας κατ αυτον σεξουαλικοτητας κ αρχιζει το βομβαρδισμο παπαρολογιας/προσβολων/φραστικων επιθεσεων κ λοιπων κομπλεξισμων που επιμενω οτι σ ενα σαιτ που αφορα στο σεξ σε καθε του μορφη κ υποτιθεται προαγει την ανταλλαγη αποψεων κ πληροφοριων επι του αντικειμενου δεν εχουν θεσητετοια κρουσματα..
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
Μου φανηκε λιγο ειρωνικο  :dancing:
Peace
ειρωνικο σε σχεση με τι?με το προηγουμενο ποστ μου?ΑΝ ανατρεξεις στο φορουμ,στην προηγουμενη σταση κ σε οποια τοποθετηση ειχα εωσ τωρα σε σχεση με το τι εχω ακουσει,θα μου αναγνωρισεις πιστευω το δικαιωμα να βγω απο τα ρουχα μου εστω κ μια φορα....αλλα αν νομιζεις οτι καθε φορα που καποιθοσ δεχετε τετοια σχολια πρεπει να σκυβει κ το κεφαλι θεωρησε το ελευθερα αντεστραμεννη προκαταληψη εκ μερους μου...
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
- η γη ειναι τετραγωνοεπίπεδη.
- τα αυτοκινητα εχουν εξάγωνες ροδες.
- τα μαρουλια ειναι μπλε.
- τα πορτοκαλια ειναι ασπρα.
- τα αεροπλανα προσγειωνονται με αλεξιπτωτα.
- οι αντρες εχουν μουνι.
- οι γυναικες εχουν ψωλή.
ελιωσα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kolotex

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
45
Like
2
Πόντοι
0
Πού είσαι ρε μωράκι ; Πού χάθηκες ; Το έριξες στα :pipa2: και στα  :fuck2: με τα "local boys" ?

Πότε θα έρθεις Αθήνα ;

Φιλάκια !!!!!!!!!!!!

Αφιερωμένο :
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
Πού είσαι ρε μωράκι ; Πού χάθηκες ; Το έριξες στα :pipa2: και στα  :fuck2: με τα "local boys" ?

Πότε θα έρθεις Αθήνα ;

Φιλάκια !!!!!!!!!!!!

Αφιερωμένο :
αγαπη μου...ολα καλα εδω πολυ αραλικι...τα λοκαλ μπους κανοθν τισ κοθτσοθκελες τουσ εκτοσ εδρας οπως συνηθιζεται στις επαρχιεσ..τελη τ μηνα θα μαι αθηνα για δυο μερες αλλα πεταω την 1η για βελγιο αγαπη...
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
:tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
I VE GOT TITS YEAH!!!!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
μα φοβερο και αυτο...εκει π καθεσαι κανεις την πλακα σου,λεσ κ καμια μαλακια...τσουπ σκαειο αυτοκλητος εκκαθαριστης τησ αποκλινουσας κατ αυτον σεξουαλικοτητας κ αρχιζει το βομβαρδισμο παπαρολογιας/προσβολων/φραστικων επιθεσεων κ λοιπων κομπλεξισμων που επιμενω οτι σ ενα σαιτ που αφορα στο σεξ σε καθε του μορφη κ υποτιθεται προαγει την ανταλλαγη αποψεων κ πληροφοριων επι του αντικειμενου δεν εχουν θεσητετοια κρουσματα..
γεια σου ηβη,μαλλον ακομα δεν καταλαβες τι γινετε :grin:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
αγαπη μου...ολα καλα εδω πολυ αραλικι...τα λοκαλ μπους κανοθν τισ κοθτσοθκελες τουσ εκτοσ εδρας οπως συνηθιζεται στις επαρχιεσ..τελη τ μηνα θα μαι αθηνα για δυο μερες αλλα πεταω την 1η για βελγιο αγαπη...
Αν και δεν τα θεωρώ καθοριστικής σημασίας...
Με'γειες!!! :tits:
καλοριζικα κουκλα μου

:rockon: :rockon: :rockon:
Και απο εμένα καλοφόρετα και γλυκοφίλητα!!!
Να τα δούμε όμως γλύκα δώωσε φωτό να σκάσουν οι εχθρές σου!!!
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
ααααχ.. παιδια...τι καλα...αντε να γινω καλα να κανω εγκαινια!!!χαχαχαχα!!!και να ποσταρω και καμια φωτο.
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ΔΩΣΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom