Νέα

K(ω)λομβιανές!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ντουνταράς
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.337
Κριτικές
11
Like
4.464
Πόντοι
746
main-qimg-2104a7dd48cd71630f6d58529a3ffbe9-lq.jpg

Ανοίγω ένα ακόμη θέμα περιωπής περί οπής :confused:
Αν ο Συμπέθερος με το Μπατζανάκη δεν βοηθήσουν και το μποϊκοτάρουν, θα σκεφθώ να διαγράψω το λογαριασμό, αν και στα @@ρια σας το ξέρω :confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.523
Κριτικές
181
Like
43.298
Πόντοι
21.896
OP
OP
Ντουνταράς

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.337
Κριτικές
11
Like
4.464
Πόντοι
746
Αν και είναι γενική είδηση ανωμαλίας που υπάρχει έξω, διαβάστε τι έκανε το τέρας στο κορίτσι:


Τι του ζήλεψε του χοντρομπαλά;
Και πανέμορφο πλάσμα και πιπίνι...
Να τραβάς τα μαλλιά σου (όσα απέμειναν) δηλαδή...
 
Τελευταία τροποποίηση:

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.463
Κριτικές
1
Like
32.450
Πόντοι
8.006
Αν και είναι γενική είδηση ανωμαλίας που υπάρχει έξω, διαβάστε τι έκανε το τέρας στο κορίτσι:


Τι του ζήλεψε του χοντρομπαλά;
Και πανέμορφο πλάσμα και πιπίνι...
Να τραβάς τα μαλλιά σου (όσα απέμειναν) δηλαδή...
To ειχα συζητησει με την δικια μου το ζητημα.
Αυτος ειναι ελληνοαμερικανος, και αυτη μια ντιτζει και ινφλουενσερ.
Αυτος επειδη ειχε υποψιαστει οτι κατι δεν παει καλα, εβαλε να την παρακολουθουν.
Και ανακαλυψε οτι τον κερατωνε, και μαλιστα ελεγε και στον γκομενο της οτι εχει βρει εναν μαλακα και του τα μασαει
Θολωσε το πατριωτακι και την στραγγαλισε με τα χερια του
Και μετα την εβαλε σε βαλιτσα και την πεταξε στα σκουπιδια.
Τιποτα δεν του ζηλεψε η απατεωνισσα, απλως πηγε να τον πιασει κοροιδο και να του φαει λεφτα.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.195
Like
24.071
Πόντοι
6.056
To ειχα συζητησει με την δικια μου το ζητημα.
Αυτος ειναι ελληνοαμερικανος, και αυτη μια ντιτζει και ινφλουενσερ.
Αυτος επειδη ειχε υποψιαστει οτι κατι δεν παει καλα, εβαλε να την παρακολουθουν.
Και ανακαλυψε οτι τον κερατωνε, και μαλιστα ελεγε και στον γκομενο της οτι εχει βρει εναν μαλακα και του τα μασαει
Θολωσε το πατριωτακι και την στραγγαλισε με τα χερια του
Και μετα την εβαλε σε βαλιτσα και την πεταξε στα σκουπιδια.
Τιποτα δεν του ζηλεψε η απατεωνισσα, απλως πηγε να τον πιασει κοροιδο και να του φαει λεφτα.
μα γινονται τετοια πραγματα στην κολομβια? :coffee:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.463
Κριτικές
1
Like
32.450
Πόντοι
8.006
μα γινονται τετοια πραγματα στην κολομβια? :coffee:
Ξέρω κι άλλα.
Βενεζουελανη που μενει στην Κολομβια, μιλούσε διαδικτυακα με εναν Γερμανο επι ενα χρονο. Της προτεινε να ερθει στη Γερμανια αλλά εκεινη επικαλεσθηκε προβληματα με το διαβατηριο της επειδη ειναι παρανομα στην Κολομβια

Αποτέλεσμα? Ηρθε τελικα αυτος να την συναντησει και τον πηγε σε ενα σπιτι σε μια κωλογειτονια. Του λεει κάνε ενα μπανακι αγαπη μου και ερχομαι.
Και εστειλε το γκομενο της και τον πυροβολησε στο ματι ενω ηταν στο μπανιο για να τον ληστεψουν.

Ο ανθρωπος εκ θαυματος εζησε, και αφου εκανε τον πεθαμενο για λιγη ωρα, μετα βγηκε γυμνος στο δρομο και ζητησε βοηθεια. Εδωσε και συνεντευξη μαλιστα στη Γερμανια, μονοφθαλμος πλεον, για να πει το παθημα του

Το σχολιο της δικιας μου ηταν καλα να παθει αφου πηγε να τα μπλεξει με βενεζουελανη γυφτισσα
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.195
Like
24.071
Πόντοι
6.056
Ξέρω κι άλλα.
Βενεζουελανη που μενει στην Κολομβια, μιλούσε διαδικτυακα με εναν Γερμανο επι ενα χρονο. Της προτεινε να ερθει στη Γερμανια αλλά εκεινη επικαλεσθηκε προβληματα με το διαβατηριο της επειδη ειναι παρανομα στην Κολομβια

Αποτέλεσμα? Ηρθε τελικα αυτος να την συναντησει και τον πηγε σε ενα σπιτι σε μια κωλογειτονια. Του λεει κάνε ενα μπανακι αγαπη μου και ερχομαι.
Και εστειλε το γκομενο της και τον πυροβολησε στο ματι ενω ηταν στο μπανιο για να τον ληστεψουν.

Ο ανθρωπος εκ θαυματος εζησε, και αφου εκανε τον πεθαμενο για λιγη ωρα, μετα βγηκε γυμνος στο δρομο και ζητησε βοηθεια. Εδωσε και συνεντευξη μαλιστα στη Γερμανια, μονοφθαλμος πλεον, για να πει το παθημα του

Το σχολιο της δικιας μου ηταν καλα να παθει αφου πηγε να τα μπλεξει με βενεζουελανη γυφτισσα
ειχε στο καοτικ παντως ενα τυπο που βρηκε την γκομενα του διπλωμενη στην βαλιτσα

αυτος θα ηταν

εκτος αν παιζει πολυ η γκομενα στην βαλιτσα εκει
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.463
Κριτικές
1
Like
32.450
Πόντοι
8.006
ειχε στο καοτικ παντως ενα τυπο που βρηκε την γκομενα του διπλωμενη στην βαλιτσα

αυτος θα ηταν

εκτος αν παιζει πολυ η γκομενα στην βαλιτσα εκει
Πολλά συμβαινουν...και ακρως σοκαριστικά
Τις προαλλες ενας απατημενος συζυγος πληρωσε 200 ευρω σε εναν εκτελεστή και οταν η γυναικα του ηταν συνοδηγος στο αυτοκινητο του γκομενου, σταματησε διπλα με μια μοτοσικλέτα και της φυτεψε εξι σφαιρες στα μουτρα

Μη αναγνωρίσιμη η τυπισσα, απο τα ρουχα καταλαβανε ποια ειναι
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.195
Like
24.071
Πόντοι
6.056
Πολλά συμβαινουν...και ακρως σοκαριστικά
Τις προαλλες ενας απατημενος συζυγος πληρωσε 200 ευρω σε εναν εκτελεστή και οταν η γυναικα του ηταν συνοδηγος στο αυτοκινητο του γκομενου, σταματησε διπλα με μια μοτοσικλέτα και της φυτεψε εξι σφαιρες στα μουτρα

Μη αναγνωρίσιμη η τυπισσα, απο τα ρουχα καταλαβανε ποια ειναι
τα βλεπω στα σχετικα σαιτ

και οι γκεμενες σφαζουν εκει για πλακα βγαζουν ματσετες

προσεχε σου λεω ΠΡΟΣΕΧΕ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.463
Κριτικές
1
Like
32.450
Πόντοι
8.006
τα βλεπω στα σχετικα σαιτ

και οι γκεμενες σφαζουν εκει για πλακα βγαζουν ματσετες

προσεχε σου λεω ΠΡΟΣΕΧΕ
H δικια μου, μου εχει πει οτι αν τολμησει καποιος να με πειραξει,

Θα καθαρισει αυτον που με πειραξε, την οικογενεια του, τα σκυλια και τις γατες του και μετα θα καψει και το σπιτι του
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.195
Like
24.071
Πόντοι
6.056
H δικια μου, μου εχει πει οτι αν τολμησει καποιος να με πειραξει,

Θα καθαρισει αυτον που με πειραξε, την οικογενεια του, τα σκυλια και τις γατες του και μετα θα καψει και το σπιτι του
μια χαρα τοτε

μπορεις να κοιμασαι ησυχος


το νημα θα το ανοιξεις? :coffee:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2024
Μηνύματα
177
Κριτικές
10
Like
981
Πόντοι
301
Πολλά συμβαινουν...και ακρως σοκαριστικά
Τις προαλλες ενας απατημενος συζυγος πληρωσε 200 ευρω σε εναν εκτελεστή και οταν η γυναικα του ηταν συνοδηγος στο αυτοκινητο του γκομενου, σταματησε διπλα με μια μοτοσικλέτα και της φυτεψε εξι σφαιρες στα μουτρα

Μη αναγνωρίσιμη η τυπισσα, απο τα ρουχα καταλαβανε ποια ειναι
Αυτά συμβαίνουν γενικά στην Αμερική. Δεν είναι μόνο η Κολομβία. Απλά αυτές έχουν άλλη νοοτροπία.
 
OP
OP
Ντουνταράς

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.337
Κριτικές
11
Like
4.464
Πόντοι
746
H δικια μου, μου εχει πει οτι αν τολμησει καποιος να με πειραξει,
Ε τότε τι περιμένεις, πρέπει να διαιωνίσεις την ράτσα μας, αυτή δεν είναι Κολομβιανή αλλά Αμαζόνα :headbang2:
 

Va81

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
110
Like
182
Πόντοι
1
H δικια μου, μου εχει πει οτι αν τολμησει καποιος να με πειραξει,

Θα καθαρισει αυτον που με πειραξε, την οικογενεια του, τα σκυλια και τις γατες του και μετα θα καψει και το σπιτι του
Αλεξ αμα τη δυσαρεστησεις εσυ σου πε τι θα σου κανει;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.463
Κριτικές
1
Like
32.450
Πόντοι
8.006

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom