Νέα

indian massaze

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα butel
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 120
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
389
Like
449
Πόντοι
21
Εχουν ποσταρει κι αλλοι,λεγεται πως μια απο αυτες ισως σου κανει μασαζ στο πουλακι με ενα εξτραδακι αλλα γενικα μην ψαρωνεις.

Θα πηγαινα το καλοκαιρι για κανονικο μασαζ αλλα αυτη η ολη φαση να διαφημηζονται σε πουτανο-σαητ με αστερικο no sex ειναι oλιγοn agressive marketing και κακος οιωνος.
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
901
Like
316
Πόντοι
26
πηρα εγω τηλ.δε μου τα λεγε καλα......μια για μασαζ ερωτικο....κανουμε κ λιγο ταντρα.....εχουμε εμπειρα κοριτσια.....μετα μου ελεγε οχι σεξ....μετα μου πε ελα απο κοντα να τα πουμε.....κ.τ.λ
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.099
Πόντοι
18.565
πηρα εγω τηλ.δε μου τα λεγε καλα......μια για μασαζ ερωτικο....κανουμε κ λιγο ταντρα.....εχουμε εμπειρα κοριτσια.....μετα μου ελεγε οχι σεξ....μετα μου πε ελα απο κοντα να τα πουμε.....κ.τ.λ
Τι άλλο να σου πει από το τηλέφωνο; Έλα εδώ να στον παίξουμε;
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.997
Κριτικές
47
Like
7.300
Πόντοι
5.646
σωστος:wink:
 

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
389
Like
449
Πόντοι
21
πηρα εγω τηλ.δε μου τα λεγε καλα......μια για μασαζ ερωτικο....κανουμε κ λιγο ταντρα.....εχουμε εμπειρα κοριτσια.....μετα μου ελεγε οχι σεξ....μετα μου πε ελα απο κοντα να τα πουμε.....κ.τ.λ
Τι άλλο να σου πει από το τηλέφωνο; Έλα εδώ να στον παίξουμε;

Ελα ειναι πολυ οκ να μην προσφερουν σεξ,αλλα το ελα εδω να δουμε και τετοια ειναι παπατζες για να σε κανουν να πας εκει και να μεινεις απο αμηχανια ενω δεν ειναι αυτο που ψαχνεις.
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.522
Like
3.833
Πόντοι
456
Ειναι κανονικο μαγαζι μασαζ ,το προτζεκτ ειναι μαλλον για τουριστες και τωρα με τον ιο τα βρηκαν σκουρα και κανουν καμια αρπαχτη για να την βγαλουν.Ο χωρος ειναι εξαιρετικος ,εχει θετικα βαιμπς οπως λενε στο χωριο μου αλλα το μερος που βρισκεται ειναι δυσκολο να το βρεις και μπαναλ :thubsdown:
Λενε 30€ και μετα οταν πας εκει αρχιζουν τα χαζα και ζητανε 50αρικο ,εγω εδωσα 30€ στο μαγαζι και 10€ στην κοπελα που εφτιαξε το φραπεδακι ,καλο μασαζ απο ατομο που ξερει και ωραιος φραπες οχι ξινος. :dancing:
Η κοροιδια βεβαια με το 50αρι ειναι καπως αλλα απο την αλλη σκεφτεσαι το λουκι που εχουν φαει με τον τουρισμο οι ανθρωποι και λες "δεν γαμιεται".
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Mε κανενα εξτραδακι θα εχει και happy ending σιγουρα
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.054
Κριτικές
34
Like
3.883
Πόντοι
4.365
Πάντως οι μαυριδερές που φαίνονται στις φωτό, πολύ ντεκαβλέ..
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.612
Πόντοι
4.060
πηρα εγω τηλ.δε μου τα λεγε καλα......μια για μασαζ ερωτικο....κανουμε κ λιγο ταντρα.....εχουμε εμπειρα κοριτσια.....μετα μου ελεγε οχι σεξ....μετα μου πε ελα απο κοντα να τα πουμε.....κ.τ.λ
Πέρνεις τηλ. Κανονίζεις ραντεβού. Πηγαίνεις εκεί πληρώνεις 30 για 1 ωρα .(εμένα μου είπαν 40 και μόλις είπα 30 γράφετε και πηγα να φύγω είπαν οκ) στο δωμάτιο μόλις τελειώσει το μασάζ παίζει φραπέ με 10ευρω. Δεν δεν κάνουν.
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6

Πέρνεις τηλ. Κανονίζεις ραντεβού. Πηγαίνεις εκεί πληρώνεις 30 για 1 ωρα .(εμένα μου είπαν 40 και μόλις είπα 30 γράφετε και πηγα να φύγω είπαν οκ) στο δωμάτιο μόλις τελειώσει το μασάζ παίζει φραπέ με 10ευρω. Δεν δεν κάνουν.

καλημερα,ο φραπες αξιζει...?η σκετη αγγαρεια...?
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
359
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
21
και εγω ψηνομαι αλλα διαβάζω αντιφατικά σχόλια...στην τελική 30 ευρω για ενα καλο μασαζ,μιας ωρας...χωρις πετσετούλα...ετσι για την φαση.....(ισχύει?) δεν ειναι ασχημα και κανεις και την προσωπικη σου...ερευνα(η πλέον αξιόπιστη...)....εκτός εαν ουτε το μασαζ αξιζει....:confused::confused::( :(
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Ε ας παει καποιο κομαντο να μας πει
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.522
Like
3.833
Πόντοι
456
Μια χαρά είναι το μασάζ ,πάνω από τον μέσο όρο.
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Τι μασαζ κανουνε ; Ταυλανδεζικο ; Εχει happy ending?
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
η εκτονωση αξιζει? η σκετη αγγαρεια?
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.612
Πόντοι
4.060
Πέρνεις τηλ. Κανονίζεις ραντεβού. Πηγαίνεις εκεί πληρώνεις 30 για 1 ωρα .(εμένα μου είπαν 40 και μόλις είπα 30 γράφετε και πηγα να φύγω είπαν οκ) στο δωμάτιο μόλις τελειώσει το μασάζ παίζει φραπέ με 10ευρω. Δεν δεν κάνουν.

καλημερα,ο φραπες αξιζει...?η σκετη αγγαρεια...?
κανονικο φραπέ
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.852
Πόντοι
8.815
ειχε παρει το ματι μου ενα σχολιο απο εναν συναγωνιστη εδω μεσα,που ελεγε οτι τον φαγανε. αν θυμαμαι καλα εδωσε 30 για το μασαζ,10 για φραπε και του ζητησε και αλλα 10 αυτη που ειναι στην υποδοχη.
βασικα αυτη στην υποδοχη θα ειχε παρει ενα αρχιδι απο 'μενα και οχι οτι ειναι κατι το 10ρικο αλλα ειναι η κοροιδια. προσωπικα εγω δε θα παω εκει αλλα αν καποιος παει καλο θα ειναι να ριξει κανα review εδω.
 

Kwstasss123

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
131
Πόντοι
0
Ε ας παει καποιο κομαντο να μας πει
Κομαντο... αναφερει...
Εγινε καταδρομικη πριν λιγες μερες..
Εκλεισα ραντεβου στο τηλ.. οπου κλασικα τα μασαγε... κ πηγα απο εκει για να γινει το deal...
Μια πολυ ωραια κοπελιτσα στην υποδοχη, ελληνιδα...(αραγε να κανει κ μασαζ???) , με περασε στο σαλονι...
οπου ηρθε η υπευθυνη.. η Κα Μαρια να με περασει face-control... κ να κανονισουμε τα περαιτερω.. οπου μου αρχισε τα περιεργα στις τιμες... 40€ η ωρα το αισθισιακο κ 10€ στην κοπελα μεσα...:headbang: Της ειπα οτι στην αγγελεια γραφουν 30... κ οτι περασαν κ καποιοι γνωστοι με 30...κ μ ειπε οτι αφησε καποιους χαριστικα...:jerking: Μετα αναφερα κ για μια Ελληνιδα που φενεται στην αγγελεια.. κ ειπε οτι αυτη παει παραπανω...:headbang::jerking::jerking:
Τελος ζητησα να δω τις κοπελες για να αποφασησω.. κ ουτε αυτο δεχτηκε!!! Δυο κ καλα ταυλανδες που ειδα που με κοιταγαν απο μια μισανοιχτη πορτα..ηταν μπαζα!!!
Μαυρο λοιπον απο εμενα.... με 50€ στα 100μετρα παρακατω τα κανεις ολα...
Κριμα, κ ειναι ωραιο μαγαζι...
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.325
Like
16.817
Πόντοι
3.556
τυπε μας κεντρισες την περιεργια με την ελλεηνιδα που σου έκρυψε και την κραταγε καβα για τα δυνατα πορτοφολια :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom