Νέα

indian massaze

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα butel
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 120
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

p133

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2015
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
252
Πόντοι
20
Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά,
Γράφω λίγα λόγια εδώ για να προστατεύσω τον οποιονδήποτε θέλει να συνευρεθεί με την Κωνσταντίνα.
Χθεσινή επίσκεψη και παρουσιάστηκε η Κωνσταντίνα και μία Ταϋλανδή, τελείως αδιάφορη.
Η Κωνσταντίνα είναι ένα όμορφο κορίτσι (γύρω στα 25 την έκανα), η οποία μπαίνει με τελείως αδιάφορο τρόπο στο δωμάτιο και αρχίζει ένα επίσης τελείως αδιάφορο μασάζ.
Στο part 2 της συνεδρίας, ήταν απίστευτα παγερή. Ενώ μου έτριβε τον φίλο μου και εγώ δαχτύλιαζα όπου έβρισκα χωρίς να λέει τίποτα (μόνο να μην βγάλει τα ρούχα έλεγε συνέχεια.....), δεν έβγαζε καμία μα καμία καύλα.....
Αυτό είχε ως συνέπεια με δυσκολία να την παίξω μόνος μου για να τελειώσω.
Αυτά τα ολίγα είχα να πω, ήταν η χειρότερη εμπειρία που είχα ever!
Μακριάααα
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά,
Γράφω λίγα λόγια εδώ για να προστατεύσω τον οποιονδήποτε θέλει να συνευρεθεί με την Κωνσταντίνα.
Χθεσινή επίσκεψη και παρουσιάστηκε η Κωνσταντίνα και μία Ταϋλανδή, τελείως αδιάφορη.
Η Κωνσταντίνα είναι ένα όμορφο κορίτσι (γύρω στα 25 την έκανα), η οποία μπαίνει με τελείως αδιάφορο τρόπο στο δωμάτιο και αρχίζει ένα επίσης τελείως αδιάφορο μασάζ.
Στο part 2 της συνεδρίας, ήταν απίστευτα παγερή. Ενώ μου έτριβε τον φίλο μου και εγώ δαχτύλιαζα όπου έβρισκα χωρίς να λέει τίποτα (μόνο να μην βγάλει τα ρούχα έλεγε συνέχεια.....), δεν έβγαζε καμία μα καμία καύλα.....
Αυτό είχε ως συνέπεια με δυσκολία να την παίξω μόνος μου για να τελειώσω.
Αυτά τα ολίγα είχα να πω, ήταν η χειρότερη εμπειρία που είχα eve
Μακριάααα
Κρίμα και ακούγεται ενδιαφέρουσα η Κωνσταντίνα
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά,
Γράφω λίγα λόγια εδώ για να προστατεύσω τον οποιονδήποτε θέλει να συνευρεθεί με την Κωνσταντίνα.
Χθεσινή επίσκεψη και παρουσιάστηκε η Κωνσταντίνα και μία Ταϋλανδή, τελείως αδιάφορη.
Η Κωνσταντίνα είναι ένα όμορφο κορίτσι (γύρω στα 25 την έκανα), η οποία μπαίνει με τελείως αδιάφορο τρόπο στο δωμάτιο και αρχίζει ένα επίσης τελείως αδιάφορο μασάζ.
Στο part 2 της συνεδρίας, ήταν απίστευτα παγερή. Ενώ μου έτριβε τον φίλο μου και εγώ δαχτύλιαζα όπου έβρισκα χωρίς να λέει τίποτα (μόνο να μην βγάλει τα ρούχα έλεγε συνέχεια.....), δεν έβγαζε καμία μα καμία καύλα.....
Αυτό είχε ως συνέπεια με δυσκολία να την παίξω μόνος μου για να τελειώσω.
Αυτά τα ολίγα είχα να πω, ήταν η χειρότερη εμπειρία που είχα ever!
Μακριάααα
Φιλε πολυ καλα τα λες και οντως η προταση σου "...λίγα λόγια εδώ για να προστατεύσω τον οποιονδήποτε θέλει να συνευρεθεί με την Κωνσταντίνα." ειναι φουλε ευστοχη! Αλλα ρε φίλε δεν τη λες και ομορφο κοριτσι... Φουλ νωχελική και ντεκαβλε ολο το στυλ της! Απο την ομιλια μεχρι και το περπατημα της...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κρίμα και ακούγεται ενδιαφέρουσα η Κωνσταντίνα
Πιστεψε με, κανενα ενδιαφερον..
 

p133

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2015
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
252
Πόντοι
20
Φιλε πολυ καλα τα λες και οντως η προταση σου "...λίγα λόγια εδώ για να προστατεύσω τον οποιονδήποτε θέλει να συνευρεθεί με την Κωνσταντίνα." ειναι φουλε ευστοχη! Αλλα ρε φίλε δεν τη λες και ομορφο κοριτσι... Φουλ νωχελική και ντεκαβλε ολο το στυλ της! Απο την ομιλια μεχρι και το περπατημα της...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πιστεψε με, κανενα ενδιαφερον..

Καλησπέρα σε όλους. Sorry ρε φίλε, όντως είναι φουλ ντεκαβλέ, αλλά εάν την δεις κάπου (όχι να περπατάει χαχα) , ε, λες, είναι νοστιμούλα, θα τις έριχνα έναν!
Όσον αφορά την ομιλία της , άστα......εκεί ξενερώνεις αμέσως!!!
Έπρεπε να είχα υποψιαστεί από τα όλα αυτά, αλλά την έκανα την μαλακία (κυριολεκτικώς και μεταφορικώς!!!)
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Καλησπέρα σε όλους. Sorry ρε φίλε, όντως είναι φουλ ντεκαβλέ, αλλά εάν την δεις κάπου (όχι να περπατάει χαχα) , ε, λες, είναι νοστιμούλα, θα τις έριχνα έναν!
Όσον αφορά την ομιλία της , άστα......εκεί ξενερώνεις αμέσως!!!
Έπρεπε να είχα υποψιαστεί από τα όλα αυτά, αλλά την έκανα την μαλακία (κυριολεκτικώς και μεταφορικώς!!!)
Ναι δεν λέω... Γίνεται να ξεγελαστει κάποιος εύκολα. Εμένα μου την έφερε η σεριφισα μέσα στο δωμάτιο και μόλις άκουσα να μιλάει έφαγα μια ξενέρα... Είχε και χαμηλό φωτισμό το δωμάτιο και δεν φαινόταν καλά. Αλλά στο μασαζοκρεβατο, όταν πλέον γύρισα και έβλεπα το πρόσωπο της και τον τρόπο που κινούνταν, εκεί είναι που ξενέρωσα εντελώς. Δεν επιχειρησα ούτε χουφτωματα ούτε τπτ...
 

p133

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2015
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
252
Πόντοι
20
Ναι δεν λέω... Γίνεται να ξεγελαστει κάποιος εύκολα. Εμένα μου την έφερε η σεριφισα μέσα στο δωμάτιο και μόλις άκουσα να μιλάει έφαγα μια ξενέρα... Είχε και χαμηλό φωτισμό το δωμάτιο και δεν φαινόταν καλά. Αλλά στο μασαζοκρεβατο, όταν πλέον γύρισα και έβλεπα το πρόσωπο της και τον τρόπο που κινούνταν, εκεί είναι που ξενέρωσα εντελώς. Δεν επιχειρησα ούτε χουφτωματα ούτε τπτ...
Άρα φιλαράκο, την πάτησες και εσύ!!!!!
Χαχα
Γιατί έγραψες κανένα ενδιαφέρον........
Αφού το έγραψα βρε, για να προστατευτείτε!!!
Πραγματικά, η χειρότερη συνάντηση που είχα ποτέ!
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Άρα φιλαράκο, την πάτησες και εσύ!!!!!
Χαχα
Γιατί έγραψες κανένα ενδιαφέρον........
Αφού το έγραψα βρε, για να προστατευτείτε!!!
Πραγματικά, η χειρότερη συνάντηση που είχα ποτέ!
Ναι αδερφε και γω την πατησα διοτι ειχα παει για αλλη κοπελα! χαχα

Ναι το ξερω οτι το ανεφερες και η κριτικη σου ειναι κατατοπιστικοτατη! Απλα προσθεσα και γω την δικη μου γνωμη ως προς επιβεβαιωση και εμφαση! ;-)
 

ace of spades 123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
54
Like
313
Πόντοι
20
ολικη επαναφορα!!και μιλω για εμενα,μετα απο 15 μηνες με σοβαρο προβλημα υγειας (ζαλαδες ιλιγγοι κλπ) απο τους οποιους 7 μηνες στο κρεββατι...υπερκοπωση...το ειπαν , επανηλθα...!!!και ειπα να το ξεκινησω απο εναν γνωριμο χωρο ....επισκεψη προχτες το απογευμα ,κατοπιν τηλεφωνικου ραντεβου, ροστερ παντελως αγνωστο αφου ειχα πλεον των 15 μηνων ναπαω. Στο παρελθον ειχαν τιμηθει σχεδον ολες οι θεραπευτριες,η μελινα ,η κρισνα η ταυλανδη,η αννα απο το νεπαλ....στα του αγωνα τωρα...εκανα μασαζ με την παολα....το κατεχει το αθλημα,πραγματικα το απολαυσα,και στο δευτερο μερος τελειωσα με εναν αισθησιακο φραπε....ηταν τυπικη...ευχαριστη....δεν ζητησα τιποτα παραπανω..αλλωστε ηταν η πρωτη φορα ....στα αρνητικα τωρα...50 ευρω ειναι πολλα για μια ωρα...το φιλοδωριμα δεν μετρα γιατι ειναι στο χερι του πελατη τι θα δωσει.....λογω εργασιας κατεβαινω 2-3 φορες την εβδομαδα στην αθηνα....με την βοηθεια των συναγωνιστων καθως και με τις δικες μου εξερευνησεις ,ςλπιζω να ξεχαστουν ολες οι κακες στιγμες μου...
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.652
Like
5.449
Πόντοι
2.306
ολικη επαναφορα!!και μιλω για εμενα,μετα απο 15 μηνες με σοβαρο προβλημα υγειας (ζαλαδες ιλιγγοι κλπ) απο τους οποιους 7 μηνες στο κρεββατι...υπερκοπωση...το ειπαν , επανηλθα...!!!και ειπα να το ξεκινησω απο εναν γνωριμο χωρο ....επισκεψη προχτες το απογευμα ,κατοπιν τηλεφωνικου ραντεβου, ροστερ παντελως αγνωστο αφου ειχα πλεον των 15 μηνων ναπαω. Στο παρελθον ειχαν τιμηθει σχεδον ολες οι θεραπευτριες,η μελινα ,η κρισνα η ταυλανδη,η αννα απο το νεπαλ....στα του αγωνα τωρα...εκανα μασαζ με την παολα....το κατεχει το αθλημα,πραγματικα το απολαυσα,και στο δευτερο μερος τελειωσα με εναν αισθησιακο φραπε....ηταν τυπικη...ευχαριστη....δεν ζητησα τιποτα παραπανω..αλλωστε ηταν η πρωτη φορα ....στα αρνητικα τωρα...50 ευρω ειναι πολλα για μια ωρα...το φιλοδωριμα δεν μετρα γιατι ειναι στο χερι του πελατη τι θα δωσει.....λογω εργασιας κατεβαινω 2-3 φορες την εβδομαδα στην αθηνα....με την βοηθεια των συναγωνιστων καθως και με τις δικες μου εξερευνησεις ,ςλπιζω να ξεχαστουν ολες οι κακες στιγμες μου...
Περαστικά φίλε!!! Γέρος και δυνατός να είσαι από εδώ και πέρα
 

ace of spades 123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
54
Like
313
Πόντοι
20
Περαστικά φίλε!!! Γέρος και δυνατός να είσαι από εδώ και πέρα
ευχαριστω πολυ αδελφε μου,ολα καλα ευτυχως. Παντος βλεπω οτι στο συγκεκριμενο καταστημα η τελευταια αναφορα ηταν δικη μου, αν και περασαν 4 μηνες απο τοτε. Καμμια καινουργια αναφορα,ουτε για το ροστερ,ουτε για υπηρεσιες,ουτε για τιμες! κι εγω εχω να πατησω απο τοτε..κατι καινουργιο?κατι που να αξιζει? 'η ολα ειναι αδιαφορα ?
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.652
Like
5.449
Πόντοι
2.306
ευχαριστω πολυ αδελφε μου,ολα καλα ευτυχως. Παντος βλεπω οτι στο συγκεκριμενο καταστημα η τελευταια αναφορα ηταν δικη μου, αν και περασαν 4 μηνες απο τοτε. Καμμια καινουργια αναφορα,ουτε για το ροστερ,ουτε για υπηρεσιες,ουτε για τιμες! κι εγω εχω να πατησω απο τοτε..κατι καινουργιο?κατι που να αξιζει? 'η ολα ειναι αδιαφορα ?
Δεν έχω ανακαλύψει κάτι καινούργιο καλό να αξίζει δυστυχώς. Απέχω αρκετό καιρό από το μασάζ
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
ευχαριστω πολυ αδελφε μου,ολα καλα ευτυχως. Παντος βλεπω οτι στο συγκεκριμενο καταστημα η τελευταια αναφορα ηταν δικη μου, αν και περασαν 4 μηνες απο τοτε. Καμμια καινουργια αναφορα,ουτε για το ροστερ,ουτε για υπηρεσιες,ουτε για τιμες! κι εγω εχω να πατησω απο τοτε..κατι καινουργιο?κατι που να αξιζει? 'η ολα ειναι αδιαφορα ?
Είναι επειδή δεν έχει αλλάξει κάτι στο ρόστερ εδώ και καιρο, και οι τιμές των προγραμμάτων ανεβαινουν χωρίς καμία λογική
 

ace of spades 123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
54
Like
313
Πόντοι
20
Είναι επειδή δεν έχει αλλάξει κάτι στο ρόστερ εδώ και καιρο, και οι τιμές των προγραμμάτων ανεβαινουν χωρίς καμία λογική
γενικα σ αυτη τη χωρα ολα ειναι υπερτιμημενα!σου πουλουν ζασταβα για πορσε...κι εμεις καταναλωτες με μηδενικη συνειδηση!! στα παντα! ημιεπαγγελματισμος και αρπαχτες...γιατι να ειναι διαφορετικα και στην παροχη ερωτικων υπηρεσιων?
 

ace of spades 123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
54
Like
313
Πόντοι
20
Πολυ καλο , κριμα που δεν υπαρχουν τετοιες υπηρεσιες εδω
σε παρα πολλες χωρες υπαρχουν τετοιες υπηρεσιες. δεν ειναι και κατι το εξωπραγματικο.Το προβλημα στη χωρα εγκειται πιστευω σε πολλους παραγοντες "α) στην ασαφη νομοθεσια ..ολα νομιμα κι ολα παρανομα β) στην ελλειψη εξιδικευεμενου πραγματικα προσωπικου....εδω οτι δηλωσεις εισαι γ) στον επαγγελματισμο...προσφερω υψηλες υπηρεσιες,σεβομαι , αμειβομαι γι αυτο που προσφερω , και το ανταποδιδω...αυτονοητα πραγματα αλλα δυστυχως οχι για εδω! γι αυτο αυτος ο αχταρμας σ αυτη τη χωρα, αλλα ισχυουν στο φως, αλλα στο παρασκηνιο...ειδικα στο μασαζ πρεπει να φυγει αυτη η υποκρισια και ο ψευτοπουριτανισμος και να αποδεχθουν την πραγματικοτητα οτι ναι! μπορει να συνυπαρξει ερωτικο και θεραπευτικο μασαζ υψηλων προδιαγραφων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom