Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 228 άτομα (26 μέλη και 202 επισκέπτες)

ΣΠΥΡΟΣΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
64
Κριτικές
15
Like
874
Πόντοι
310

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
115
Κριτικές
11
Like
1.061
Πόντοι
371
Το μόνο συναίσθημα που έχει η πλειοψηφία των γυναικών σε αυτή τη δουλειά είναι η φιλοχρηματίαση .-

Βεντάλια τα είχε κάνει τα 50ευρα μέσα στο κουζινάκι το γνωστό κοντοπουτανο ζυμαρακι της Λιοσίων την τελευταία φορά που την επισκέφτηκα..
Άλλες είναι έξυπνες και χτίζουν κεφάλαιο-περιουσία και άλλες τα δίνουν στο (αίσθημα) συνήθως αλλοδαπής προέλευσης Αλβανό, Ιρανό, Σύριο κλπ με το κατάλληλο ρομάντζο -παπαντζα που τους πουλάει...
Και όχι μόνο σε αυτό το επάγγελμα.....σε όλα τα επαγγέλματα βασιλεύει το χρήμα,ο οποιοσδήποτε στην εργασία του θέλει ακόμα περισσότερα,κτλ,κτλ.
 

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
115
Κριτικές
11
Like
1.061
Πόντοι
371
Διπλή κατάθεση σήμερα 1η στην ειρήνη από διδύμου, μας πήρε όλους που περιμέναμε δεν ακύρωσε κανέναν, δεκτική στο γαμησει και φαίνεται να το γουστάρει, ειδικά το γλυψιμο που αναφέρθηκε δείνει ρέστα και μουνοζουμο σφηνάκι για μας τους διψασμένους, φιλιά δεν έδωσε ούτε 69 έκανε αλλά τον έφαγε καλά. 2η στο μετάξι από τον οίκο στην Κολωνού 30Α εάν δεν κάνω λάθος στο prison μπουρδελακι θα σας γελάσω για το όνομα της κορασιδας, Ρουμάνα την έκανα με μαύρα μαλλιά και ρογα να κρέμας πουκάμισο, καλή πίπα μετά από πάνω μου να της γλείψω καλά καλά τις ρογες και τέλος στα 4 που κοπανηθηκε δυνατά όπου τελείωσα και με άφησε να στραγγιξω ικανοποιητικά. Θα ακολουθήσει αναλυτική κριτική
Όλα τα λεφτά η Ειρήνη,ότι καλύτερο παίζει για εμένα αυτή την στιγμή.Την διακατέχει μια ευγένια,και βγάζει πολλή καύλα,είναι και ποιότητα η εξωτερική της εμφάνιση!!!!!Και δεν περιορίζεται μόνο σε απλό πρόγραμμα...... Καλημέρες
 

Rodos 87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
303
Πόντοι
280
Όλα τα λεφτά η Ειρήνη,ότι καλύτερο παίζει για εμένα αυτή την στιγμή.Την διακατέχει μια ευγένια,και βγάζει πολλή καύλα,είναι και ποιότητα η εξωτερική της εμφάνιση!!!!!Και δεν περιορίζεται μόνο σε απλό πρόγραμμα...... Καλημέρες
Καλημέρα σου μύστη. Επιβάλεται επανάληψη όσο διαρκέσει η παραμονή της πάντως
 

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
115
Κριτικές
11
Like
1.061
Πόντοι
371
Καλημέρα σου μύστη. Επιβάλεται επανάληψη όσο διαρκέσει η παραμονή της πάντως
Καλημέρα φίλτατε συναναγνώστη.
Συμφωνώ, επιβάλλεται η επανάληψη....εγω ήδη έχω κάνει αρκετές και συνεχίζω.... τέτοια μωράκια σπανίζουν πλέον στους οίκους.
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
617
Κριτικές
19
Like
6.208
Πόντοι
2.036
Ρε μάγκες η φάντα τι φάση? Γιατι δε μας λέτε και στους υπόλοιπους?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Για την Τζαμαικανή έχουμε κριτική?
Είναι λίγο άπειρη/μαζεμένη στο σεξ ακόμα και στα 4 λίγο το χάνει αλλά κάνει καλή πίπα, έχει φοβερό κορμί πέτρα όλα και είναι ευγενική.
Εγώ θα πώ πως το "Τζαμαικανή" ίσως είναι παπάτζα, πιο πιθανό να είναι Αφρικανή από κάποια από τις χώρες που μιλάνε Αγγλικά.
Καλημέρα σου μύστη. Επιβάλεται επανάληψη όσο διαρκέσει η παραμονή της πάντως
Καλά τώρα ... έχει ήδη γίνει σαν την Ιρίνα, Μίρα κλπ. μέχρι έξω θα φτάνει η ουρά.

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί, αλλά το Σάββατο πέτυχα φοβερό μελαχρινό "classy" Λατίνι όνομα Νικόλ στο Φ27 όροφο (που έχει είσοδο από Αχαρνών) αλλά ήταν στο σχόλασμα και ντυνόταν, αν υπάρχουν πληροφορίες ... φτιάχνω πρόγραμμα για το Σ/Κ.
 

panta_sikomenos1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2024
Μηνύματα
28
Like
151
Πόντοι
0
Καλημέρα σου μύστη. Επιβάλεται επανάληψη όσο διαρκέσει η παραμονή της πάντως
Όλα τα λεφτά η Ειρήνη,ότι καλύτερο παίζει για εμένα αυτή την στιγμή.Την διακατέχει μια ευγένια,και βγάζει πολλή καύλα,είναι και ποιότητα η εξωτερική της εμφάνιση!!!!!Και δεν περιορίζεται μόνο σε απλό πρόγραμμα...... Καλημέρες
Καλημέρα μυστη η Ειρήνη σήμερα ήταν στο πόστο της?
 
Τελευταία τροποποίηση:

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
37
Like
2.888
Πόντοι
1.446
Παίδες καλημέρα... είδα 2 πολύ καλά πετιτ κορίτσια στα Μαραθωνος 59 (την Ειρήνη) και 59Α (την Άννα ακόμα πιο πετιτ...) ... έχουμε καμία εμπειρία ή θα φολιαστω?!?!?
Παίδες κάνεις εμπειρία.. για αυτές τις 2 που ρώτησα?!?
 

10euro10lepta

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
70
Like
339
Πόντοι
20
Παίδες κάνεις εμπειρία.. για αυτές τις 2 που ρώτησα?!?
Η μια έχει ανεβεί σημερινή κριτική μπες και δες την αλλά αν θες την γνώμη μου είναι πολύ υποκειμενικό αυτό που ζητάς
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
37
Like
2.888
Πόντοι
1.446
Η μια έχει ανεβεί σημερινή κριτική μπες και δες την αλλά αν θες την γνώμη μου είναι πολύ υποκειμενικό αυτό που ζητάς
Ευχαριστώ!! Τώρα είδα την κριτική!! Προφανώς οι γνώμες πάντα είναι υποκειμενικες αλλά και κάποιες συμπεριφορες είναι αντικειμενικες... δηλαδή αν κάποιος μοιραστεί την εμπειρία του με κάποια... και πει πχ πως μπήκε μέσα η κοπέλα με την μούρη στο πάτωμα και έβαλε κατευθείαν καποτα σε πεσμένο μόριο...ε τι υποκειμενικό υπάρχει σε αυτό το σενάριο??
..... γενικά την εμπειρία μας αναφέρουμε και προφανώς κρίνουν οι υπόλοιποι αλλά μια περιγραφή κατάστασης... βοηθάει αντικειμενικά τον αναγνώστη
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.439
Κριτικές
514
Like
70.117
Πόντοι
41.129
Καταθεση στο μικρο πιπινακι Ιωαννα στο Μαραθωνος 59α.
Σιωπηλο αδυνατο Μολδαβακι με μουνακι που εσταζε ζουμακια με γευση μελι-καραμελα, λεπτομερειες στην κριτικη.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.954
Πόντοι
46.232
Καταθεση στο μικρο πιπινακι Ιωαννα στο Μαραθωνος 59α.
Σιωπηλο αδυνατο Μολδαβακι με μουνακι που εσταζε ζουμακια με γευση μελι-καραμελα, λεπτομερειες στην κριτικη.
Ωραία φωτογραφία προφίλ τύπε...ο Νώντας είναι?
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
37
Like
2.888
Πόντοι
1.446
Καταθεση στο μικρο πιπινακι Ιωαννα στο Μαραθωνος 59α.
Σιωπηλο αδυνατο Μολδαβακι με μουνακι που εσταζε ζουμακια με γευση μελι-καραμελα, λεπτομερειες στην κριτικη.
Η μαυρομαλλα πετιτ λες? Άννα άκουσα χθες εγώ το πρωί... θα μου πεις στην παρουσίαση της τσατσας... τι από εδώ "η Άννα " ... ή "η Ιωάννα" μπορείς να μπερδεύεις
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.954
Πόντοι
46.232
Η μαυρομαλλα πετιτ λες? Άννα άκουσα χθες εγώ το πρωί... θα μου πεις στην παρουσίαση της τσατσας... τι από εδώ "η Άννα " ... ή "η Ιωάννα" μπορείς να μπερδεύεις
Ιωάννα εκτός αν είναι σημερινή άφιξη δεν έχει, παίζει όμως η Γιάννα ένα κοντό λεπτό κάστανο Μολδαβακι με μικρό βυζί, τατουάζ στο πήχη του δεξιού χεριου και ένα μικρότερο στο αριστερό και Ντιαννα(Άννα)που δεν είναι πετιτ αλλά λεπτή με μαύρο μαλλί.
 
Τελευταία τροποποίηση:

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.439
Κριτικές
514
Like
70.117
Πόντοι
41.129
Ιωάννα εκτός αν είναι σημερινή άφιξη δεν έχει, παίζει όμως η Γιάννα ένα κοντό λεπτό κάστανο Μολδαβακι με μικρό βυζί, τατουάζ στο πήχη του δεξιού χεριου και ένα μικρότερο στο αριστερό και Ντιαννα(Άννα)που δεν είναι πετιτ αλλά λεπτή με μαύρο μαλλί.

Καστανό αδύνατο χωρίς τατού! Ιωάννα ειπε η υπηρεσία ξεκάθαρα! Αυριο θα ειναι απόγευμα είπε.
 

johnvironas

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
499
Πόντοι
20
Καλησπέρα σε όλους αύριο το πρωί θα πάω οπωσδήποτε για κατάθεση διδύμου 22 είτε για Μαριάννα είτε για Ειρήνη είτε για Στέλλα!
Ξέρει κανείς όμως τι ώρα ανοίγει το πρωί??
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.439
Κριτικές
514
Like
70.117
Πόντοι
41.129
Καλησπέρα σε όλους αύριο το πρωί θα πάω οπωσδήποτε για κατάθεση διδύμου 22 είτε για Μαριάννα είτε για Ειρήνη είτε για Στέλλα!
Ξέρει κανείς όμως τι ώρα ανοίγει το πρωί??
Πήγαινε κατα τις οχτω παρά τέταρτο το πρωί να πιάσεις σειρα για Ειρήνη γιατι μετά θα πλακώσουν οι αγαπουληδες.
 

Nikolaos1994

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2024
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα αλάνια
Έκανες τις προάλλες μια καταδρομικη στο Φωκαίας 17 (απόγευμα) και ήταν ένα μωρό τρελό με τρομερές βυζάρες και κάτι γυαλιά σαν καθηγήτρια...κάτω από 30 πιστεύω...έχει δοκιμάσει κανείς η μόνο εμένα μου φάνηκε δυνατή επιλογή ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

Peterkal7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
129
Κριτικές
13
Like
740
Πόντοι
311
Καλησπέρα στην παρέα
Ξέρουμε αν δουλεύει στο χωμάτινου ισόγειο η Σοφία σήμερα το απόγευμα;;;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom