Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 273 άτομα (35 μέλη και 238 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.489
Κριτικές
1.272
Like
227.603
Πόντοι
46.232
Νομίζω Ρουμάνα είναι,το Άννα Ταΐ το γράφω διότι όταν πρωτοεμφανιστηκε η τσατσά λόγω κάποιον χαρακτηριστικών του προσώπου της την παρουσίαζε σα Ταϊλάνδεζα,όπως πχ τις Αλβανιδες Χριστίνα και Μαρία της λέω Μαρία Τσεχα και Χριστίνα Τσεχα γιατί έτσι της παρουσιάζουν.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.401
Κριτικές
509
Like
68.750
Πόντοι
41.129
Πέρασμά απο Ιάσωνος 37 ισόγειο ψάχνοντας τη Βανέσσα. Η υπηρεσία μου είπε οτι ειναι γκαστρωμενη.

Κολωνου 45 πρώτη πορτα αριστερά Ντανιέλα σεξυ σκουρόχρωμο λατινικό πιπινι στα 10ε.

Μ.Α 21 οροφος Αγάπη απο Ιασωνος 20β.

Την γαμησα για αλλη μια φορά στα τέσσερα θωπευοντας τα τουρλωτα κωλομερια της.
 

Outis2024

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
144
Like
320
Πόντοι
21
Πέρασμά απο Ιάσωνος 37 ισόγειο ψάχνοντας τη Βανέσσα. Η υπηρεσία μου είπε οτι ειναι γκαστρωμενη.

Κολωνου 45 πρώτη πορτα αριστερά Ντανιέλα σεξυ σκουρόχρωμο λατινικό πιπινι στα 10ε.

Μ.Α 21 οροφος Αγάπη απο Ιασωνος 20β.

Την γαμησα για αλλη μια φορά στα τέσσερα θωπευοντας τα τουρλωτα κωλομερια της.
Κάτσε γιατί σε λίγο θα γαμήσεις και μας...
 

Einai sto domatio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2020
Μηνύματα
107
Κριτικές
1
Like
469
Πόντοι
21
Επειδη ρωτησα την αποψη σας για τα ακα τσιμπουκια και με τρολλαρετε,
να πω οτι ουτε εγω ειμαι προπονητης αλλα αμα με ρωτησουνε για ποδοσφαιρο εχω γνωμη απο αυτα που εχω δει και απο αυτα που εχω περασει σαν μοναδα,
Οποτε μην κανετε τους εξυπνους μερικοι, καλυτερα διαμαρτυρηθειτε για το σαιτ που ειναι ποιο μπουρδελο απτα μπουρδελα και ποιο δυσκολο στον χειρισμο απο το αλκατελ του πατερα μου, παρα να τρολλαρετε σε ερωτησεις που εχουν να κανουν σχετικα με τον λογο που ειμαστε εδω.
( εξαιρειται ο Διανοουμενος που φιλοτιμηθικε και μου απαντησε, να εισαι καλα φιλαρακι παντα ορθιος)
 

Einai sto domatio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2020
Μηνύματα
107
Κριτικές
1
Like
469
Πόντοι
21
Αυτή η παπαριά με τις Fanta για τα ακα πηδήματα, πρέπει να τελειώσει..
Παίρνουμε στο λαιμό μας πιτσιρικάδες...
Το δεχομαι το να με καυλαντισουν για να γελασουμε δεν εχω θεμα σε αυτο, θεμα εχω οταν ειναι κακοπροαιρετο και δεν λενε και αυτο που πρεπει μετα
 

Milou 77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
159
Κριτικές
3
Like
1.184
Πόντοι
361
Επειδη ρωτησα την αποψη σας για τα ακα τσιμπουκια και με τρολλαρετε,
να πω οτι ουτε εγω ειμαι προπονητης αλλα αμα με ρωτησουνε για ποδοσφαιρο εχω γνωμη απο αυτα που εχω δει και απο αυτα που εχω περασει σαν μοναδα,
Οποτε μην κανετε τους εξυπνους μερικοι, καλυτερα διαμαρτυρηθειτε για το σαιτ που ειναι ποιο μπουρδελο απτα μπουρδελα και ποιο δυσκολο στον χειρισμο απο το αλκατελ του πατορα μου, παρα να τρολλαρετε σε ερωτησεις που εχουν να κανουν σχετικα με τον λογο που ειμαστε εδω.
( εξαιρειται ο Διανοουμενος που φιλοτιμηθικε και μου απαντησε, να εισαι καλα φιλαρακι παντα ορθιος)
Επειδη ρωτησα την αποψη σας για τα ακα τσιμπουκια και με τρολλαρετε,
να πω οτι ουτε εγω ειμαι προπονητης αλλα αμα με ρωτησουνε για ποδοσφαιρο εχω γνωμη απο αυτα που εχω δει και απο αυτα που εχω περασει σαν μοναδα,
Οποτε μην κανετε τους εξυπνους μερικοι, καλυτερα διαμαρτυρηθειτε για το σαιτ που ειναι ποιο μπουρδελο απτα μπουρδελα και ποιο δυσκολο στον χειρισμο απο το αλκατελ του πατερα μου, παρα να τρολλαρετε σε ερωτησεις που εχουν να κανουν σχετικα με τον λογο που ειμαστε εδω.
( εξαιρειται ο Διανοουμενος που φιλοτιμηθικε και μου απαντησε, να εισαι καλα φιλαρακι παντα ορθιος)
Ο velde κατά την γνώμη σου πρέπει να παίζει αριστερά η μπροστά κάνοντας τα ρεπό του el caabi????
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.197
Πόντοι
3.436
Το δεχομαι το να με καυλαντισουν για να γελασουμε δεν εχω θεμα σε αυτο, θεμα εχω οταν ειναι κακοπροαιρετο και δεν λενε και αυτο που πρεπει μετα
Κακοπροαιρετο δεν είναι από κανένα, αστευομαστε από ενα αστείο που ξεκίνησε με τις Fanta από παλια κ συνεχίζεται κ πρέπει να σταματήσει εννοείται κάποια στιγμή.
Στο θέμα μας κατά την γνώμη μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλος κίνδυνος στο ελεύθερο στοματικό άλλο να πάει κάποιος με κάποια πρεζου, εκεί αλλαζουν τα δεδομένα εκεί.
Όλα τα ζευγάρια που βλέπουμε στο δρόμο κ καλά γνωριμία τα φτιάχνουμε κ όπου καταλήξει δεν το πιστεύω να βάζουν προφυλακτικό στο στοματικό, η απει κάποιος άλλο η εκδιδομενη.
Βεβαια ο καθένας έχει τη δική του γνώμη για αυτό κ είναι σεβαστή, σε γενικές γραμμές ειναι μια συζήτηση που δεν οδηγεί σε κάποιο stantar συμπέρασμα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom