Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 92 άτομα (10 μέλη και 82 επισκέπτες)

10euro10lepta

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
70
Like
337
Πόντοι
20
Παίδες κάνεις εμπειρία.. για αυτές τις 2 που ρώτησα?!?
Η μια έχει ανεβεί σημερινή κριτική μπες και δες την αλλά αν θες την γνώμη μου είναι πολύ υποκειμενικό αυτό που ζητάς
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.888
Πόντοι
1.446
Η μια έχει ανεβεί σημερινή κριτική μπες και δες την αλλά αν θες την γνώμη μου είναι πολύ υποκειμενικό αυτό που ζητάς
Ευχαριστώ!! Τώρα είδα την κριτική!! Προφανώς οι γνώμες πάντα είναι υποκειμενικες αλλά και κάποιες συμπεριφορες είναι αντικειμενικες... δηλαδή αν κάποιος μοιραστεί την εμπειρία του με κάποια... και πει πχ πως μπήκε μέσα η κοπέλα με την μούρη στο πάτωμα και έβαλε κατευθείαν καποτα σε πεσμένο μόριο...ε τι υποκειμενικό υπάρχει σε αυτό το σενάριο??
..... γενικά την εμπειρία μας αναφέρουμε και προφανώς κρίνουν οι υπόλοιποι αλλά μια περιγραφή κατάστασης... βοηθάει αντικειμενικά τον αναγνώστη
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.404
Κριτικές
509
Like
68.881
Πόντοι
41.129
Καταθεση στο μικρο πιπινακι Ιωαννα στο Μαραθωνος 59α.
Σιωπηλο αδυνατο Μολδαβακι με μουνακι που εσταζε ζουμακια με γευση μελι-καραμελα, λεπτομερειες στην κριτικη.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.498
Κριτικές
1.272
Like
227.876
Πόντοι
46.232
Καταθεση στο μικρο πιπινακι Ιωαννα στο Μαραθωνος 59α.
Σιωπηλο αδυνατο Μολδαβακι με μουνακι που εσταζε ζουμακια με γευση μελι-καραμελα, λεπτομερειες στην κριτικη.
Ωραία φωτογραφία προφίλ τύπε...ο Νώντας είναι?
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.888
Πόντοι
1.446
Καταθεση στο μικρο πιπινακι Ιωαννα στο Μαραθωνος 59α.
Σιωπηλο αδυνατο Μολδαβακι με μουνακι που εσταζε ζουμακια με γευση μελι-καραμελα, λεπτομερειες στην κριτικη.
Η μαυρομαλλα πετιτ λες? Άννα άκουσα χθες εγώ το πρωί... θα μου πεις στην παρουσίαση της τσατσας... τι από εδώ "η Άννα " ... ή "η Ιωάννα" μπορείς να μπερδεύεις
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.498
Κριτικές
1.272
Like
227.876
Πόντοι
46.232
Η μαυρομαλλα πετιτ λες? Άννα άκουσα χθες εγώ το πρωί... θα μου πεις στην παρουσίαση της τσατσας... τι από εδώ "η Άννα " ... ή "η Ιωάννα" μπορείς να μπερδεύεις
Ιωάννα εκτός αν είναι σημερινή άφιξη δεν έχει, παίζει όμως η Γιάννα ένα κοντό λεπτό κάστανο Μολδαβακι με μικρό βυζί, τατουάζ στο πήχη του δεξιού χεριου και ένα μικρότερο στο αριστερό και Ντιαννα(Άννα)που δεν είναι πετιτ αλλά λεπτή με μαύρο μαλλί.
 
Τελευταία τροποποίηση:

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.404
Κριτικές
509
Like
68.881
Πόντοι
41.129
Ιωάννα εκτός αν είναι σημερινή άφιξη δεν έχει, παίζει όμως η Γιάννα ένα κοντό λεπτό κάστανο Μολδαβακι με μικρό βυζί, τατουάζ στο πήχη του δεξιού χεριου και ένα μικρότερο στο αριστερό και Ντιαννα(Άννα)που δεν είναι πετιτ αλλά λεπτή με μαύρο μαλλί.

Καστανό αδύνατο χωρίς τατού! Ιωάννα ειπε η υπηρεσία ξεκάθαρα! Αυριο θα ειναι απόγευμα είπε.
 

johnvironas

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2023
Μηνύματα
47
Like
399
Πόντοι
20
Καλησπέρα σε όλους αύριο το πρωί θα πάω οπωσδήποτε για κατάθεση διδύμου 22 είτε για Μαριάννα είτε για Ειρήνη είτε για Στέλλα!
Ξέρει κανείς όμως τι ώρα ανοίγει το πρωί??
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.404
Κριτικές
509
Like
68.881
Πόντοι
41.129
Καλησπέρα σε όλους αύριο το πρωί θα πάω οπωσδήποτε για κατάθεση διδύμου 22 είτε για Μαριάννα είτε για Ειρήνη είτε για Στέλλα!
Ξέρει κανείς όμως τι ώρα ανοίγει το πρωί??
Πήγαινε κατα τις οχτω παρά τέταρτο το πρωί να πιάσεις σειρα για Ειρήνη γιατι μετά θα πλακώσουν οι αγαπουληδες.
 

Nikolaos1994

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2024
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα αλάνια
Έκανες τις προάλλες μια καταδρομικη στο Φωκαίας 17 (απόγευμα) και ήταν ένα μωρό τρελό με τρομερές βυζάρες και κάτι γυαλιά σαν καθηγήτρια...κάτω από 30 πιστεύω...έχει δοκιμάσει κανείς η μόνο εμένα μου φάνηκε δυνατή επιλογή ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

Peterkal7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
127
Κριτικές
13
Like
726
Πόντοι
311
Καλησπέρα στην παρέα
Ξέρουμε αν δουλεύει στο χωμάτινου ισόγειο η Σοφία σήμερα το απόγευμα;;;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

eLmatad9r

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
148
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1
Μύστες ερώτηση η Τάνια από Διδυμου 27 τι ώρες πιάνει βάρδια ? Για να πάω στοχευμένα αύριο . Ευχαριστώ
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.498
Κριτικές
1.272
Like
227.876
Πόντοι
46.232

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
503
Like
2.069
Πόντοι
446
Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου παω σε μια τακτικά και μου τα λεει όλα δεν θέλω να αναφέρω όνομα για πολλούς λόγους η οποία τον συντηρεί κιόλας και να πεις ότι ειναι κανα χάλι μαύρο που δεν βρίσκει γκομενο να πω οκ. ισα ισα ειναι ωραία και το ποιο αστείο της ολης υπόθεσης ειναι οτι ο τυπάς θέλει και μωρό μαζι της ενω δεν δουλεύει!

Τι να πει κανείς ο κοσμος κουβαλαει μεγάλη τρέλα!


Κάποια τσατσά μου είχε πει κάποτε ότι όλες οι πουτάνες έχουν σοβαρά ψυχολογικά προβλήματα από την εφηβική τους ηλικία.

Καμιά φυσιολογική γυναίκα δεν μπορεί να εργαστεί σαν πουτάνα και όσες το κάνουν από μεγάλη ανάγκη εγκαταλείπουν το επάγγελμα σε λιγότερο από ένα χρόνο (λόγια τσατσάς).
 

AnaLogistis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2023
Μηνύματα
55
Like
40
Πόντοι
0
μην περιμένεις τίποτα ουάου καταστάσεις… μια συμπαθητική ξανθιά κοπελίτσα με ωραίο δέρμα, εμφάνιση λίγο παραπάνω από το μέσο όρο που απλά είναι ευγενική και υπομονετική… την έχω πάρει πάνω από 50 φορές μόνο και μόνο ανυπαρξίας αξιόλογων εναλλακτικών στην απογευματινή βάρδια το ίδιο πιστεύω και πολλοί συναγωνιστές
Μια χαράκ
Κάποια τσατσά μου είχε πει κάποτε ότι όλες οι πουτάνες έχουν σοβαρά ψυχολογικά προβλήματα από την εφηβική τους ηλικία.

Καμιά φυσιολογική γυναίκα δεν μπορεί να εργαστεί σαν πουτάνα και όσες το κάνουν από μεγάλη ανάγκη εγκαταλείπουν το επάγγελμα σε λιγότερο από ένα χρόνο (λόγια τσατσάς).
Το πιστεύω
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.498
Κριτικές
1.272
Like
227.876
Πόντοι
46.232
τώρα live

Κολωνού 53 κλειστό.

Κολωνού 48 νέο Εύα γκρανι με ξανθοπλατινε μαλλί μέχρι τους ώμους, χοντρή με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κολωνού 48 Βίκυ μελαχρινή κοπέλα με ίσιο μαλλί πιασμένο αλογοουρά, σώμα μέ πιασίματα, 2 5αρι συν βυζί, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 47 ισόγειο Ζάνα ξανθιά γκρανι νταρντανοπαχουλη με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 όροφος Ελένη ξανθιά γκρανι με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά 1η πόρτα Λαρίσα μελαχρινή κοπέλα χοντρουλα με 2αρι βυζι και Ντανιελα λατίνα με καστανο μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 αριστερά 2η πόρτα δεξιά Αντρέα μελαχρινή λατίνα παχουλη με 3αρι βυζι και πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Κολωνου 45 διάδρομος ευθεία Εμμανουέλα λατίνα μελαχρινή με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα, 2 5αρι βυζι, διάσπαρτα μικρά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32α Λάουρα με ξανθοκαστανο μαλλί, ψιλολιγνη με 1.5-2αρι βυζί, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32γ Βαλεντινα λατίνα, μελαχρινή πάρα πολύ μακρύ μαλλί, ψηλή νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, πάρα πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32β Μόνικα, μελαχρινή κοντή λατίνα μιλφ με κανονικό σώμα, 2.5αρι συν σιλικονατο βυζι, τατουαζ ανάμεσα στα βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β 1ος όροφος ανοιχτό το φως κλειδωμένη η πόρτα.

Κολωνού 30β 2ος όροφος Νιοολ καστανή νταρντανα λατίνα, με 2 5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30α Ντάρια ξανθοκαστανη κοπέλα με γυαλάκια, ψιλοκανονικο σώμα, 2αρι συν βυζι και Μαρία λατίνα, μελαχρινή παχουλη με 3αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, υπηρεσία η θρυλική Κατερίνα.

Κολωνού 11β κλειστό.

Κολωνού 11α ισόγειο Ρόζα καστανή κοπέλα κοντουλα με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α όροφος κλειστό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.498
Κριτικές
1.272
Like
227.876
Πόντοι
46.232
συνέχεια live


Μεγαλου Αλεξάνδρου 15 & 17 κλειστά.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22α & 22β κλειστά.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 ισόγειο 2 λατινες Σάρα μελαχρινή ψηλή νταρντανα με 2αρι βυζι και Αγάπη μελαχρινή με κανονικό σώμα πεταχτώ κώλο 2 5αρι βυζι, τατουάζ σε όλο το αριστερό τηεμς χέρι και 3-4 μικρότερα στο υπόλοιπο σώμα, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 όροφος Αλεξάνδρα λατίνα μελαχρινή κοντή με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, σώμα με πιασιματα , 2αρι συν βυζί, τατουάζ στη δεξιά κλειδα και στα χέρια, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25αρια κλειστά.

Μεγαλου 28α αριστερά Ντιαννα καστανοξανθη λεπτή μιλφ με 2αρι βυζι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη και Φωτεινή μελαχρινή νταρντανοπαχουλη μιλφ με 3αρια βυζια, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου και 28α δεξιά (που έχει είσοδο και από Περδικκα 3α)Εμμανουέλα καστανή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, σώμα με πιασίματα, 2 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, η γνωστή ξανθιά βυζοτσατσα δε με άφηνε να φύγω, μέχρι που τη χούφτωσα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 υπόγειο Νίκη καστανή μιλφ σώμα με πιασίματα , 2 5αρι βυζί, α σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέο κουρτίνα Αλεξάνδρα ξανθιά κατσαρομαλλα παχουλη μιλφ με 2.5αρι συν βυζι, τατουάζ που πιάνει σχεδόν όλο το δεξί χέρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου και Περδικκα 1 όροφος Μόνικα μελαχρινή κοντή μιλφ με κανονικό σώμα 1.5άρι συν βυζι, πιρσινγκ στη μύτη, απλό πρόγραμμα.

Περδικκα 3α (που έχει είσοδο και από Μεγαλου Αλεξάνδρου 28α δεξιά)Εμμανουέλα καστανή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, σώμα με πιασίματα, 2 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, η γνωστή ξανθιά βυζοτσατσα δε με άφηνε να φύγω, μέχρι που τη χούφτωσα.

Περδικκα 3β κλειστό.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom