Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 285 άτομα (30 μέλη και 255 επισκέπτες)

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
468
Κριτικές
203
Like
11.093
Πόντοι
31.013
Οι περισσότερες Ρωσίδες καυλώνουν όταν κάποιος δεν τους δίνει καμιά σημασία και τις μεταχειρίζετε σαν σκεύη ηδονής!

Εμένα η Βίκυ στις αρχές που δεν της έδινα καμιά σημασία και την έβλεπα μια φορά τον μήνα όποτε έμπαινα στο δωμάτιο με πλάκωνε στα γλωσσόφιλα λες και ήταν η γκόμενά μου. Μετά που την γαμούσα πριν χύσω μου έβγαζε το προφυλακτικό χωρίς να με ρωτήσει και μου ρουφούσε τα χύσια μεχρι τελευταίας σταγόνας ενώ κάποιες φορές στο Πιπίνου 118 και στο Βέργας 3 τα κατάπινε!

Όταν άρχισα να την βλέπω κάθε 10 μέρες όλα τα παραπάνω σταμάτησαν εκτός από την ξεσκούφωτη πίπα.
Αυτό το κόλπο είναι αρχαίο.
Μέχρι να νομίσεις ότι κάτι τρέχει.
Έχω ακούσει για άτομα που πάνε κάθε μέρα και μιλάνε μόνο.
Δικαίωμα τους βεβεα.
Έχω πάθει κι εγώ ανάλογα ρεζιλικια.
Και όποιος δεν έπαθε δεν έμαθε
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
500
Like
2.065
Πόντοι
441
Αυτό το κόλπο είναι αρχαίο.
Μέχρι να νομίσεις ότι κάτι τρέχει.
Έχω ακούσει για άτομα που πάνε κάθε μέρα και μιλάνε μόνο.
Δικαίωμα τους βεβεα.
Έχω πάθει κι εγώ ανάλογα ρεζιλικια.
Και όποιος δεν έπαθε δεν έμαθε

Με άλλα λόγια, η Βίκυ πουλάει έρωτα σε πολλούς πελάτες που κυκλοφορούν με γεμάτο πορτοφόλι και όποιος αγοράσει από αυτήν τον μαδάει κανονικά και με το Νόμο!
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.973
Κριτικές
1
Like
4.790
Πόντοι
456
Τι συναισθήματα να έχει, αυτή η γυναίκα, όταν περνάει τόσο άσχημα στην ζωή της.
Το μόνο συναίσθημα που έχει η πλειοψηφία των γυναικών σε αυτή τη δουλειά είναι η φιλοχρηματίαση .-

Βεντάλια τα είχε κάνει τα 50ευρα μέσα στο κουζινάκι το γνωστό κοντοπουτανο ζυμαρακι της Λιοσίων την τελευταία φορά που την επισκέφτηκα..
Άλλες είναι έξυπνες και χτίζουν κεφάλαιο-περιουσία και άλλες τα δίνουν στο (αίσθημα) συνήθως αλλοδαπής προέλευσης Αλβανό, Ιρανό, Σύριο κλπ με το κατάλληλο ρομάντζο -παπαντζα που τους πουλάει...
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
434
Like
814
Πόντοι
81
Μερικές ενδεικτικές κριτικές για την Ειρήνη απ όταν δουλευε Μεταξουργειο, αν σου αρέσει πέρνα να την δοκιμάσεις, γενικά είναι τίμια με φανατικό κοινό όσο δουλευε Μεταξουργειο όπου την έκλειναν από μισάωρο ως ώρα, αρκετοί από τους πελάτες της κάνουν το ίδιο και στο Αλκιβιαδου.
και επειδή σε αυτό τον οίκο έχεις πάρει και την Ειρήνη/Εβελίνα κατά την άποψή μου η Ειρήνη από το Μεταξουργειο είναι καλύτερη.

Μέσα σε όλους αυτούς που περιγράφεις...είσαι και εσύ,και εγώ και όλοι μας μεγάλε...όσο για το κορίτσι...σωστά το είπες...η μοίρα την έριξε δυστυχώς για αυτήν και όλες τις άλλες...παρά ταύτα συναισθήματα έχει σίγουρα...μάλλον απέχθειας προς εμένα,εσένα και όλα τα υπόλοιπα φρούτα....(Για να λέμε τα σύκα, σύκα!)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ναι... επιβεβαίωσε @FAT BASTARD
Ναι σωστά έχει επανέλθει
 

panta_sikomenos1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2024
Μηνύματα
8
Like
47
Πόντοι
0
Το μόνο συναίσθημα που έχει η πλειοψηφία των γυναικών σε αυτή τη δουλειά είναι η φιλοχρηματίαση .-

Βεντάλια τα είχε κάνει τα 50ευρα μέσα στο κουζινάκι το γνωστό κοντοπουτανο ζυμαρακι της Λιοσίων την τελευταία φορά που την επισκέφτηκα..
Άλλες είναι έξυπνες και χτίζουν κεφάλαιο-περιουσία και άλλες τα δίνουν στο (αίσθημα) συνήθως αλλοδαπής προέλευσης Αλβανό, Ιρανό, Σύριο κλπ με το κατάλληλο ρομάντζο -παπαντζα που τους πουλάει...
Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου παω σε μια τακτικά και μου τα λεει όλα δεν θέλω να αναφέρω όνομα για πολλούς λόγους η οποία τον συντηρεί κιόλας και να πεις ότι ειναι κανα χάλι μαύρο που δεν βρίσκει γκομενο να πω οκ. ισα ισα ειναι ωραία και το ποιο αστείο της ολης υπόθεσης ειναι οτι ο τυπάς θέλει και μωρό μαζι της ενω δεν δουλεύει!

Τι να πει κανείς ο κοσμος κουβαλαει μεγάλη τρέλα!
 

ΣΠΥΡΟΣΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
62
Κριτικές
15
Like
857
Πόντοι
310
Τώρα στην Ιάσωνος 2 πυροσβεστικά
 

Συνημμένα

  • IMG_20240926_070730.jpg
    IMG_20240926_070730.jpg
    3,6 MB · Εμφανίσεις: 17

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.043
Like
6.593
Πόντοι
1.056
Νομίζω Ρουμάνα είναι,το Άννα Ταΐ το γράφω διότι όταν πρωτοεμφανιστηκε η τσατσά λόγω κάποιον χαρακτηριστικών του προσώπου της την παρουσίαζε σα Ταϊλάνδεζα,όπως πχ τις Αλβανιδες Χριστίνα και Μαρία της λέω Μαρία Τσεχα και Χριστίνα Τσεχα γιατί έτσι της παρουσιάζουν.
Σωστα, αλλωστε ειναι θεμα μαρκετινγκ..

Θα συμφωνησω μαζι σου, αλλα τα χαρακτηριστικα της παραπεμπουν σε μεγαλο βαθμο σε ασιατισα, οποτε την φαντασιωση σου την κανεις ανετα..

Εγω την εχω γαμησει αρκετες φορες σαν <<ασιατισα>> αλλωστε εχει και στενο μουνακι..:2funny:

Για μενα παραμενει μια ωραια <<ασιατισα>> :springsmile:
 
Τελευταία τροποποίηση:

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.757
Πόντοι
19.505
Σωστα, αλλωστε ειναι θεμα μαρκετινγκ..

Θα συμφωνησω μαζι σου, αλλα τα χαρακτηριστικα της παραπεμπουν σε μεγαλο βαθμο σε ασιατισα, οποτε την φαντασιωση σου την κανεις ανετα..

Εγω την εχω γαμησει αρκετες φορες σαν <<ασιατισα>> αλλωστε εχει και στενο μουνακι..:2funny:

Για μενα παραμενει μια ωραια <<ασιατισα>> :springsmile:
Κι εγώ σαν ασιάτισσα την φαντασιώνομαι όταν τη γαμάω αλλά η ξινίλα της παραπέμπει σε ελλεηνίδα οπότε η φαντασίωση πάει περίπατο.
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
283
Κριτικές
46
Like
4.008
Πόντοι
1.651
Πρωϊνή επίσκεψη στο Μετάξι η αλλιώς "Πύλη σπέρματος " όπως το λέω σε κάποιους γνωστούς.
Λίγα ανοιχτά.
Ι.28 κουρτίνα ήταν η υπεργεμάτη Άννα.
Ανακοινώθηκε ακα και τονίστηκε το ΕΚΤΟΣ πρωκτικού .
Ένα ξεφορτωμα ήθελα εξ άλλου πριν την δουλειά.
Μερικές παρατρίψεις στα μεγάλα κρεμαστά βυζιά πεταχτά φιλάκια και πίπα μέχρι να επέλθει η ανακούφιση.
Για 10€ πρωί πρωί δεν είναι άσχημα.
Ευγενική και χαμογελαστή.

Καλή συνέχεια στους συναγωνιστές !
 

Συνημμένα

  • IMG_20240926_091924.jpg
    IMG_20240926_091924.jpg
    3,2 MB · Εμφανίσεις: 7

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
571
Κριτικές
8
Like
1.233
Πόντοι
486
Πρωϊνή επίσκεψη στο Μετάξι η αλλιώς "Πύλη σπέρματος " όπως το λέω σε κάποιους γνωστούς.
Λίγα ανοιχτά.
Ι.28 κουρτίνα ήταν η υπεργεμάτη Άννα.
Ανακοινώθηκε ακα και τονίστηκε το ΕΚΤΟΣ πρωκτικού .
Ένα ξεφορτωμα ήθελα εξ άλλου πριν την δουλειά.
Μερικές παρατρίψεις στα μεγάλα κρεμαστά βυζιά πεταχτά φιλάκια και πίπα μέχρι να επέλθει η ανακούφιση.
Για 10€ πρωί πρωί δεν είναι άσχημα.
Ευγενική και χαμογελαστή.

Καλή συνέχεια στους συναγωνιστές !
Καλημέρες μύστη
 

ΣΠΥΡΟΣΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
62
Κριτικές
15
Like
857
Πόντοι
310

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
111
Κριτικές
11
Like
1.009
Πόντοι
371
Το μόνο συναίσθημα που έχει η πλειοψηφία των γυναικών σε αυτή τη δουλειά είναι η φιλοχρηματίαση .-

Βεντάλια τα είχε κάνει τα 50ευρα μέσα στο κουζινάκι το γνωστό κοντοπουτανο ζυμαρακι της Λιοσίων την τελευταία φορά που την επισκέφτηκα..
Άλλες είναι έξυπνες και χτίζουν κεφάλαιο-περιουσία και άλλες τα δίνουν στο (αίσθημα) συνήθως αλλοδαπής προέλευσης Αλβανό, Ιρανό, Σύριο κλπ με το κατάλληλο ρομάντζο -παπαντζα που τους πουλάει...
Και όχι μόνο σε αυτό το επάγγελμα.....σε όλα τα επαγγέλματα βασιλεύει το χρήμα,ο οποιοσδήποτε στην εργασία του θέλει ακόμα περισσότερα,κτλ,κτλ.
 

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
111
Κριτικές
11
Like
1.009
Πόντοι
371
Διπλή κατάθεση σήμερα 1η στην ειρήνη από διδύμου, μας πήρε όλους που περιμέναμε δεν ακύρωσε κανέναν, δεκτική στο γαμησει και φαίνεται να το γουστάρει, ειδικά το γλυψιμο που αναφέρθηκε δείνει ρέστα και μουνοζουμο σφηνάκι για μας τους διψασμένους, φιλιά δεν έδωσε ούτε 69 έκανε αλλά τον έφαγε καλά. 2η στο μετάξι από τον οίκο στην Κολωνού 30Α εάν δεν κάνω λάθος στο prison μπουρδελακι θα σας γελάσω για το όνομα της κορασιδας, Ρουμάνα την έκανα με μαύρα μαλλιά και ρογα να κρέμας πουκάμισο, καλή πίπα μετά από πάνω μου να της γλείψω καλά καλά τις ρογες και τέλος στα 4 που κοπανηθηκε δυνατά όπου τελείωσα και με άφησε να στραγγιξω ικανοποιητικά. Θα ακολουθήσει αναλυτική κριτική
Όλα τα λεφτά η Ειρήνη,ότι καλύτερο παίζει για εμένα αυτή την στιγμή.Την διακατέχει μια ευγένια,και βγάζει πολλή καύλα,είναι και ποιότητα η εξωτερική της εμφάνιση!!!!!Και δεν περιορίζεται μόνο σε απλό πρόγραμμα...... Καλημέρες
 

Rodos 87

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
210
Πόντοι
0
Όλα τα λεφτά η Ειρήνη,ότι καλύτερο παίζει για εμένα αυτή την στιγμή.Την διακατέχει μια ευγένια,και βγάζει πολλή καύλα,είναι και ποιότητα η εξωτερική της εμφάνιση!!!!!Και δεν περιορίζεται μόνο σε απλό πρόγραμμα...... Καλημέρες
Καλημέρα σου μύστη. Επιβάλεται επανάληψη όσο διαρκέσει η παραμονή της πάντως
 

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
111
Κριτικές
11
Like
1.009
Πόντοι
371
Καλημέρα σου μύστη. Επιβάλεται επανάληψη όσο διαρκέσει η παραμονή της πάντως
Καλημέρα φίλτατε συναναγνώστη.
Συμφωνώ, επιβάλλεται η επανάληψη....εγω ήδη έχω κάνει αρκετές και συνεχίζω.... τέτοια μωράκια σπανίζουν πλέον στους οίκους.
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
590
Κριτικές
19
Like
5.920
Πόντοι
2.036
Ρε μάγκες η φάντα τι φάση? Γιατι δε μας λέτε και στους υπόλοιπους?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Για την Τζαμαικανή έχουμε κριτική?
Είναι λίγο άπειρη/μαζεμένη στο σεξ ακόμα και στα 4 λίγο το χάνει αλλά κάνει καλή πίπα, έχει φοβερό κορμί πέτρα όλα και είναι ευγενική.
Εγώ θα πώ πως το "Τζαμαικανή" ίσως είναι παπάτζα, πιο πιθανό να είναι Αφρικανή από κάποια από τις χώρες που μιλάνε Αγγλικά.
Καλημέρα σου μύστη. Επιβάλεται επανάληψη όσο διαρκέσει η παραμονή της πάντως
Καλά τώρα ... έχει ήδη γίνει σαν την Ιρίνα, Μίρα κλπ. μέχρι έξω θα φτάνει η ουρά.

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί, αλλά το Σάββατο πέτυχα φοβερό μελαχρινό "classy" Λατίνι όνομα Νικόλ στο Φ27 όροφο (που έχει είσοδο από Αχαρνών) αλλά ήταν στο σχόλασμα και ντυνόταν, αν υπάρχουν πληροφορίες ... φτιάχνω πρόγραμμα για το Σ/Κ.
 

panta_sikomenos1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2024
Μηνύματα
8
Like
47
Πόντοι
0
Καλημέρα σου μύστη. Επιβάλεται επανάληψη όσο διαρκέσει η παραμονή της πάντως
Όλα τα λεφτά η Ειρήνη,ότι καλύτερο παίζει για εμένα αυτή την στιγμή.Την διακατέχει μια ευγένια,και βγάζει πολλή καύλα,είναι και ποιότητα η εξωτερική της εμφάνιση!!!!!Και δεν περιορίζεται μόνο σε απλό πρόγραμμα...... Καλημέρες
Καλημέρα μυστη η Ειρήνη σήμερα ήταν στο πόστο της?
 
Τελευταία τροποποίηση:

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.886
Πόντοι
1.446
Παίδες καλημέρα... είδα 2 πολύ καλά πετιτ κορίτσια στα Μαραθωνος 59 (την Ειρήνη) και 59Α (την Άννα ακόμα πιο πετιτ...) ... έχουμε καμία εμπειρία ή θα φολιαστω?!?!?
Παίδες κάνεις εμπειρία.. για αυτές τις 2 που ρώτησα?!?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom