Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 218 άτομα (19 μέλη και 199 επισκέπτες)

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
602
Like
1.858
Πόντοι
206
Μεταξουργείο...
Πολλά κλειστά.

Πηγα για
Πορνομολ όλα κλειστά εκεί περίεργο...

Μέγα Αλέκου 28 κουρτίνα
Μαρία έφυγα

Μέγα Αλέκου 28 αριστερά
Μιλφ πολύ ωραίο σε ελεύθερο τελειωτικό σώμα και 69

Ιάσωνος 37 δύο Πιπινια
Λουκουμια!!!
Και 69 στο πρόγραμμα!!!

Ιάσωνος 44 Ναταλί
Ελεύθερο τελειωτικο και 69
Κατάθεση εδώ 8.5/10
Τα πιπινια στο 37 ισόγειο ή όροφος;
Τα έχεις ξαναδεί;
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.196
Κριτικές
16
Like
14.648
Πόντοι
3.246
Τα πιπινια στο 37 ισόγειο ή όροφος;
Τα έχεις ξαναδεί;
Πάντως στο ισόγειο είχε δύο παντελώς αδιάφορες! Αλίνα με το τσιγάρο στο χέρι σα νταλικέρης και Σόνια κοντή σα νάνος και από φάτσα χόμπιτ
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
602
Like
1.858
Πόντοι
206

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
294
Like
1.677
Πόντοι
201
Ναι φίλε μου!
Προχθές η βάρδια της ήταν 17.00-24.00 plus.

Και δουλεύει στον Μάγο σαν Όλγα...
Μην το ξαναπούμε όμως γιατί θα νευριασω.

Και εγώ έχω περάσει πολύ καλά μαζί της.
οκ,ευχαριστω ,αλλα τωρα να πιστεψω εσενα ή τον vril,π λεει οτι ειναι αλλη,μην κατεβω αδικα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.304
Πόντοι
46.232
Οκ μάλλον άλλη Λάνα λέμε. Εγώ νόμιζα τη μελαχρινή στο Βέργας 3.
Η μιλφ Λάνα Βέργας 3 Μαραθωνος 59α κάνει απλό πρόγραμμα, η Λάνα προμιλφ από Βέργας 7 υπόγειο κάνει 69
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
62
Like
19.771
Πόντοι
13.636
Η μιλφ Λάνα Βέργας 3 Μαραθωνος 59α κάνει απλό πρόγραμμα, η Λάνα προμιλφ από Βέργας 7 υπόγειο κάνει 69
Η Λανα από Βέργας 7 είναι 27 ετών και έχει και ένα μικρούλι παιδάκια.
Δουλεύει πάντα μετά τις έντεκα Πρόεδρε!
Είναι στιλ Σαμπινας Ψιψινας.

Σαμπινακι μου έλειψες πολύ!!!
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
62
Like
19.771
Πόντοι
13.636

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
οκ,ευχαριστω ,αλλα τωρα να πιστεψω εσενα ή τον vril,π λεει οτι ειναι αλλη,μην κατεβω αδικα
Ρε τύπε σου έγραψα ότι είναι άλλη από τη βλαχόφατσα Νικόλ στο 69, γιατί μπερδεύεσαι;

Πω λες τελικά τόσο πολύ να με γελάσανε τα μάτια και να είναι η ίδια; :confused:
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
62
Like
19.771
Πόντοι
13.636
Ρε τύπε σου έγραψα ότι είναι άλλη από τη βλαχόφατσα Νικόλ στο 69, γιατί μπερδεύεσαι;

Πω λες τελικά τόσο πολύ να με γελάσανε τα μάτια και να είναι η ίδια; :confused:
Έχει πάρει δύο τρία κιλακια και έχει φουντωσει λίγο και το μαλλί.
Ίσως για αυτό.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Η εμπειρία μου έχει δείξει ότι όλες οι πουτάνες ακολουθούν ένα κύκλο επώασης - ανάπτυξης - ωρίμανσης - μαρασμού, με το τελευταίο στάδιο να καταλήγει επώδυνο για την πελατεία (ούτως ειπείν μοιράζουν κάμποσες φόλες μέχρι ν' αποσυρθούν, ποτέ δεν το κάνουν στο απόγειο τής καριέρας τους). Άλλη μια επαλήθευση του συγκεκριμένου κανόνα βίωσα με την Εβελίνα. Εξαφανισμένη για καιρό, την ξαναβρήκα χτες και τελικά την επισκέφθηκα σήμερα το απόγευμα. Η κοπέλα έχει κόψει το σαλονάρισμα, λες και οι πελάτες είναι υποχρεωμένοι να την ξέρουν ή να την θυμούνται. Στο δωμάτιο ήρθε κακόκεφη, με εμφανή απροθυμία για προκαταρκτικά, δυσανασχέτησε που της ακούμπησα το σκουλαρίκι καθώς την αγκάλιασα, μου φόρεσε καπότα χωρίς να με ρωτήσει κι άρχισε μια βαθιά αλλά μηχανική πίπα χωρίς eye contact. Εν συνεχεία την πήρα στα τέσσερα, και πάλι σε πλήρη απάθεια λες και γαμούσα πλαστική κούκλα. Λίγο πριν τελειώσω, της έριξα δυο μπάτσες στα κωλομέρια. Μου είπε να είμαι "πιο τρυφερός άλλη φορά", ζήτησα συγγνώμη 2-3 φορές αν την πόνεσα, δεν είπε τίποτα κι αποχώρησε. Η τσατσά με περίμενε με άγριες διαθέσεις έξω απ' το δωμάτιο ρωτώντας με αν είμαι τρελός, ισχυριζόταν ότι άφησα σημάδια στην κοπέλα κλπ... Φυσικά πρόκειται για παλαβομάρες αλλά το ύφος της μ' έκανε να σοκαριστώ, πρώτον διότι απορούσα πόσο δυνατά μπορεί να βάρεσα την κοπέλα κι αν έχω σώας τας φρένας [σσ λίγο αργότερα το ξανασκέφτηκα και το απέκλεισα, αφού αποχωρώντας απ' το δωμάτιο δεν ήταν ούτε λίγο κόκκινος ο κωλος της], και δεύτερον μου πέρασε η ιδέα ότι μπορεί να επιληφθεί κάποιος "αρμόδιος", αφού όταν είσαι μόνος σ' ένα κατάστημα του υποκόσμου στον Άγιο Παντελεήμονα κανείς δεν εγγυάται την αρτιμέλειά σου. Σίγουρα μία απ' τις χειρότερες και πιο εξωφρενικές εμπειρίες μου στα τόσα χρόνια που ασκώ το σπορ. ΥΓ. Δεν ανεβάζω καν κριτική, αφού είναι θέμα χρόνου για την κοπέλα να κρεμάσει το στρινγκάκι της -όπως ήδη υποπτευόμουν- και δεν αξίζει να δώσω μεγαλύτερες διαστάσεις ούτε να εμπλακώ σε αντιδικίες. Καλή συνέχεια.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
527
Like
2.241
Πόντοι
446
Η εμπειρία μου έχει δείξει ότι όλες οι πουτάνες ακολουθούν ένα κύκλο επώασης - ανάπτυξης - ωρίμανσης - μαρασμού, με το τελευταίο στάδιο να καταλήγει επώδυνο για την πελατεία (ούτως ειπείν μοιράζουν κάμποσες φόλες μέχρι ν' αποσυρθούν, ποτέ δεν το κάνουν στο απόγειο τής καριέρας τους). Άλλη μια επαλήθευση του συγκεκριμένου κανόνα βίωσα με την Εβελίνα. Εξαφανισμένη για καιρό, την ξαναβρήκα χτες και τελικά την επισκέφθηκα σήμερα το απόγευμα. Η κοπέλα έχει κόψει το σαλονάρισμα, λες και οι πελάτες είναι υποχρεωμένοι να την ξέρουν ή να την θυμούνται. Στο δωμάτιο ήρθε κακόκεφη, με εμφανή απροθυμία για προκαταρκτικά, δυσανασχέτησε που της ακούμπησα το σκουλαρίκι καθώς την αγκάλιασα, μου φόρεσε καπότα χωρίς να με ρωτήσει κι άρχισε μια βαθιά αλλά μηχανική πίπα χωρίς eye contact. Εν συνεχεία την πήρα στα τέσσερα, και πάλι σε πλήρη απάθεια λες και γαμούσα πλαστική κούκλα. Λίγο πριν τελειώσω, της έριξα δυο μπάτσες στα κωλομέρια. Μου είπε να είμαι "πιο τρυφερός άλλη φορά", ζήτησα συγγνώμη 2-3 φορές αν την πόνεσα, δεν είπε τίποτα κι αποχώρησε. Η τσατσά με περίμενε με άγριες διαθέσεις έξω απ' το δωμάτιο ρωτώντας με αν είμαι τρελός, ισχυριζόταν ότι άφησα σημάδια στην κοπέλα κλπ... Φυσικά πρόκειται για παλαβομάρες αλλά το ύφος της μ' έκανε να σοκαριστώ, πρώτον διότι απορούσα πόσο δυνατά μπορεί να βάρεσα την κοπέλα κι αν έχω σώας τας φρένας [σσ λίγο αργότερα το ξανασκέφτηκα και το απέκλεισα, αφού αποχωρώντας απ' το δωμάτιο δεν ήταν ούτε λίγο κόκκινος ο κωλος της], και δεύτερον μου πέρασε η ιδέα ότι μπορεί να επιληφθεί κάποιος "αρμόδιος", αφού όταν είσαι μόνος σ' ένα κατάστημα του υποκόσμου στον Άγιο Παντελεήμονα κανείς δεν εγγυάται την αρτιμέλειά σου. Σίγουρα μία απ' τις χειρότερες και πιο εξωφρενικές εμπειρίες μου στα τόσα χρόνια που ασκώ το σπορ. ΥΓ. Δεν ανεβάζω καν κριτική, αφού είναι θέμα χρόνου για την κοπέλα να κρεμάσει το στρινγκάκι της -όπως ήδη υποπτευόμουν- και δεν αξίζει να δώσω μεγαλύτερες διαστάσεις ούτε να εμπλακώ σε αντιδικίες. Καλή συνέχεια.

Τα μπατσάκια είτε στον κώλο είτε αλλού δεν αποτελούν μέρος του κανονικού προγράμματος μιας ιερόδουλης. Δεν είναι υποχρεωμένη να τα ανέχεται! (όπως και τα φιλιά στο στόμα, το γλυφομούνι κ.α)
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Καλα, μου 'χει τυχει 2-3 φορές να δυσανασχετησει μια κοπέλα και να τα κοψω. Αλλά να φοβηθω φευγοντας και να περπαταω κοιταζοντας πισω απ' τον ωμο μου δεν μου 'χει ξανασυμβει.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Κοινώς, η Εβελίνα πουλούσε τρέλα (και απευθείας -καθ' όλη τη διάρκεια του ραντεβού- και μέσω της τσατσάς που με τραμπούκισε στο τέλος).
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
49
Like
5.588
Πόντοι
2.846
Κοινώς, η Εβελίνα πουλούσε τρέλα (και απευθείας -καθ' όλη τη διάρκεια του ραντεβού- και μέσω της τσατσάς που με τραμπούκισε στο τέλος).
λοιπόν παιδιά, από τη γενικότερη συμπεριφορά της τσας - κι εμένα μου έκανε στραβή ήδη αρχές Δεκέμβρη και αδικαιολόγητα νομίζω - αλλά και από λεγόμενα της ίδιας της Ε., καταλαβαίνω ότι το κορίτσι μας όπου να 'ναι θα εγκαταλείψει το επάγγελμα. Πάμε για τέλος εποχής :wink:
Ας έχει καλή τύχη στην επόμενη σταδιοδρομία της. Αλλά γιατί διάλεξε να αποχωρήσει αφήνοντας κακές εντυπώσεις τώρα στο τέλος;
Τυχεροί όσοι την πρόλαβαν στην καλή της φάση (κι εγώ ευτυχώς έφυγα με τις καλύτερες εντυπώσεις την πρώτη φορά).

Υ.Γ. Συμφωνώ βέβαια με τον προηγούμενο συνάδελφο ότι καμιά κοπέλα δεν είναι υποχρεωμένη να ανέχεται μπάτσες στον κώλο και τα συναφή.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Η κοπέλα δεν είναι υποχρεωμένη να ανέχεται τίποτα. Υπάρχει η μέθοδος της παρατήρησης στον πελάτη και η μέθοδος της αποχώρησης απ' το δωμάτιο. Οι θεατρινισμοί της τσα2 ότι δήθεν τη σακάτεψα και οι κραυγές μετατοπίζουν τα ψυχολογικά της Εβελίνας (ή τη δυσαρέσκειά της για την επαγγελματική της κατάσταση) σ' έναν άνθρωπο που πλήρωσε 20ευρω απ' το υστέρημά του για να περάσει καλά για 10 γαμημένα λεπτά. Προς στιγμήν ένιωσα εγκληματίας, δλδ έλεος.
*Σημειωτέον ότι έχω συνευρεθεί άλλες 5-6 φορές με την Εβελίνα σε βάθος δύο ετών και δεν νομίζω πως άλλαξε κάτι στη συμπεριφορά μου.
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
485
Κριτικές
208
Like
11.618
Πόντοι
31.613
λοιπόν παιδιά, από τη γενικότερη συμπεριφορά της τσας - κι εμένα μου έκανε στραβή ήδη αρχές Δεκέμβρη και αδικαιολόγητα νομίζω - αλλά και από λεγόμενα της ίδιας της Ε., καταλαβαίνω ότι το κορίτσι μας όπου να 'ναι θα εγκαταλείψει το επάγγελμα. Πάμε για τέλος εποχής :wink:
Ας έχει καλή τύχη στην επόμενη σταδιοδρομία της. Αλλά γιατί διάλεξε να αποχωρήσει αφήνοντας κακές εντυπώσεις τώρα στο τέλος;
Τυχεροί όσοι την πρόλαβαν στην καλή της φάση (κι εγώ ευτυχώς έφυγα με τις καλύτερες εντυπώσεις την πρώτη φορά).

Υ.Γ. Συμφωνώ βέβαια με τον προηγούμενο συνάδελφο ότι καμιά κοπέλα δεν είναι υποχρεωμένη να ανέχεται μπάτσες στον κώλο και τα συναφή.
Εμένα η Εβελίνα με έδιωξε εδώ και κάνα χρόνο.παντος πριν γίνει αυτό μου έλεγε πος θα γίνει ζαχαροπλάστης επίσης της αρέσει και έχει ταλέντο.
Εντάξει δεν μπορεί μια κοπέλα να την βγάλει μια ζωή πουτανα.
Πάντα μια πόρνη όταν ετοιμάζετε να την κάνει χαλάει την δουλειά,διλαδη τις υπηρεσίες
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom