Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 281 άτομα (31 μέλη και 250 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.562
Κριτικές
1.275
Like
230.332
Πόντοι
46.232
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα

Κολωνού 53 κλειστό.

Κολωνού 48 νέο Εύα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 48 Παολα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 ισόγειο Όλγα , απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 47 όροφος Τζούλια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κολωνού 45 δεξια Νάταλι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος 2η πόρτα δεξιά Μαρίνα ξανθιά νταρντανα μιλφ, απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στα 20 ευρώ.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος ευθεία Τζέσικα, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32α κλειστό.

Κολωνού 32γ Κατερίνα και Λιλυ , αμφότερες σε απλό πρόγραμμα,κάνουν και παρτουζα.

Κολωνού 32β Ήρα , απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 30β κλειστά.

Κολωνού 30α Νταρια , απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27α 3 λατινες, Μιμή, Τζίνα και Τζούλια, για όλες ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27γ 2 λατινες Λίζα και Μελίνα , σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27β Τζούλια η Ρουμάνα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο και Ιρμα η λατινα, σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23β & 23 κλειστά.

Κολωνού 15α(αριστερά) Αντζελινα , απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15β(δεξιά) Γιάννα , απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 νέο δεξιά κλειστο.

Κολωνού 15 νέο αριστερά Αναστασία, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11β κλειστό.

Κολωνού 11α ισόγειο Άννα , απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α όροφος κλειστό.
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
294
Like
1.677
Πόντοι
201
παιδια μια ερωτηση ,τελικα η Νικολ που ηταν φυλης 69 ,τωρα ειναι στο 105 ?δεν εχω τσεκαρει κ αν ναι τι βαρδια?ευχαριστω
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060

Saints

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
84
Κριτικές
15
Like
915
Πόντοι
370
συνέχεια live επιγραμματικα

Φωκαιας 7 υπόγειο Σάσα , απλό πρόγραμμα, αυταρχικό και ποδιλαγνεια.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.
Είσαι μεγας.ευχαριστουμε.
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.637
Like
7.586
Πόντοι
1.056
Ρε μαλακες αν είναι να γράφουμε ένα σχόλιο για μια κοπέλα και μετά να μας στέλνει μήνυμα να μας ζαλίζει η ίδια ο νταβάς της και η φαν της τότε να μην γράφουμε…
Δηλαδή έλεος , 20 μηνύματα είχα γιατί έγραψα αρνητικό σχόλιο για μια κοπέλα ( όνομα δεν θα πω μην με ζαλίζουν πάλι) .

Η Λινα θέλει προσοχή για εμένα, από τους προφανείς λόγους κου θα την δεις και θα καταλαβεις ότι είναι αεροπλάνο, μέχρι μέσα στο δωμάτιο, δεν χρειάζεται περιγραφή γιατί δωμάτιο, κατανοεί ο καθένας τι λέω. Είναι όμορφη και καλή κοπέλα, περνάω καλά μαζί της, αλλά αθτο δεν αρκεί.

Επίσκεψη στην Τατιναα Ιάσονος έκανε πριν κάτι μερες, αν θυμάμαι καλά Σμύρνης την είχε προτείνει ( αν δεν κάνω λαθος) καλή πιπα έχυσα στόμα. Μόνο για πιπα πήγα αυτή την φορά.
Για 10 ευρώ καλά είναι η πιπα της. Μιλφ Ουκρανή ( νομίζω ) , ωραία δεν την λες. Γούστα είναι αυτά.

Καλημέρα παιδιά
Δηλ να μην γραψω οτι η Νικολ στο Φυλ105Αριστερα ειναι φολα ολκης:angry:...ειχα διαβασει οτι ηταν κ call girl :2funny: :2funny: :2funny:
Tι ζουμε!!!

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
953
Κριτικές
34
Like
10.445
Πόντοι
3.436
Δηλ να μην γραψω οτι η Νικολ στο Φυλ105Αριστερα ειναι φολα ολκης:angry:...ειχα διαβασει οτι ηταν κ call girl :2funny: :2funny: :2funny:
Tι ζουμε!!!

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
εγω οταν την ειδα στο σαλονι ναι μεν ειχε ωραια πιασιματα αλλα κατι δεν μου αρεσε στο ολο στυλακι/χαρακτηρα της και τελικα δεν δοκιμασα...
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
62
Like
19.771
Πόντοι
13.636
παιδια μια ερωτηση ,τελικα η Νικολ που ηταν φυλης 69 ,τωρα ειναι στο 105 ?δεν εχω τσεκαρει κ αν ναι τι βαρδια?ευχαριστω
Ναι φίλε μου!
Προχθές η βάρδια της ήταν 17.00-24.00 plus.

Και δουλεύει στον Μάγο σαν Όλγα...
Μην το ξαναπούμε όμως γιατί θα νευριασω.

Και εγώ έχω περάσει πολύ καλά μαζί της.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726

Τζούλια κολωνου 27β την έχει δοκιμάσει κανένας ;
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.198
Κριτικές
16
Like
14.649
Πόντοι
3.246
Διδύμου 8 τώρα
περιμένω να μπω για παρτούζα με 30€... Συνεχίζουμε σε
λίγο στο 27
να δω Μιλένα! Για όσους ενδιαφέρονται σήμερα Εβελίνα στο Περγάμου από 17:00 και μετά
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
374
Κριτικές
14
Like
1.803
Πόντοι
431
συνέχεια live επιγραμματικα

Φωκαιας 7 υπόγειο Σάσα , απλό πρόγραμμα, αυταρχικό και ποδιλαγνεια.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 Κατερίνα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 13αρια κλειστά.

Φωκαιας 17α Ναταλί, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17β Ειρήνη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 19 Ιζαμπελα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 24 κλειστό.

Φωκαιας 25α θα ανοίξει σε κάνα μισάωρο, δε ξέρουν ακόμα με ποια κοπέλα.

Φωκαιας 25β κλειστό.

Φωκαιας 27α Καρολίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω κλειστό.

Φωκαίας 27Β πάνω Κορινα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Φίλε Smyrni, η Κατερίνα στο Φωκ.9,τι προελεύσεως είναι;
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.198
Κριτικές
16
Like
14.649
Πόντοι
3.246
εδώ και φωτό
 

Συνημμένα

  • 982CA5A7-47BB-47E6-9DA9-379A9D37D1D4.jpeg
    982CA5A7-47BB-47E6-9DA9-379A9D37D1D4.jpeg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 38

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Ε ρε φιλε δεν βρίσκω κάτι αξιόλογο σε εμφάνιση , με έχει πιάσει κατάθλιψη! Προφανως η σαμπινα δεν την θεωρώ καλή μέσα.
Οι μισές δεν βλέπονται στα μπουρδελα τώρα πχια.
Είμαι περίεργα ψυχολογικά και έχω ανάγκη από πήδημα … που να πάω άλλου, καταντήσαμε με πατσαβούρες ( η εγώ δεν ξέρω τις καλές μιας και είμαι νεος στο άθλημα)
Σοβαρά τώρα ; Πρωινή βάρδια έχει 2-3 φυλής απίστευτες κοπέλες και το βράδυ 2-3 πολύ καλες !!
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
602
Like
1.858
Πόντοι
206

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.966
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
Ρε μαλακες αν είναι να γράφουμε ένα σχόλιο για μια κοπέλα και μετά να μας στέλνει μήνυμα να μας ζαλίζει η ίδια ο νταβάς της και η φαν της τότε να μην γράφουμε…
Δηλαδή έλεος , 20 μηνύματα είχα γιατί έγραψα αρνητικό σχόλιο για μια κοπέλα ( όνομα δεν θα πω μην με ζαλίζουν πάλι) .
ΤΥΠΕ ακου λιγο πως εχει η φαση. Εισαι ανωνυμος, δεν ξερω γιατι εισαι τοσο χεστης και δεν λες τα πραγματα με το ονομα τους. Ειναι δευτερη φορα σε λιγες μερες που κατηγορεις, για καποια κακως κειμενα του σαιτ. Η πρωτη να σου θυμισω ηταν στο νημα "σχολιασμος κριτικων" που μας ελεγες περι ψευτικων κριτικων, αλλα δεν μας υπεδειξες καμια κριτικη συγκεκριμενα, οταν στο ζητησαμε. Τωρα μας λες οτι σε ζαλιζουν νταβατζηδες και φανς πουτανων, αλλα δεν θα μας υποδειξεις παλι ποιος σε ενοχλει, με ονοματα, αντρικια.

Λοιπον, αν θες κατι να αλλαξει προς το καλυτερο, ή θα αρχισεις να μιλας σαν αντρας, ή θα σταματησεις να κλαψουριζεις σαν καριολιτσα. Λοιπον, στο θεμα μας, ποια πουτανα σου εστειλε μηνυμα εδω? ποιος νταβας? ο σαμπινος ο ψυχασθενης?

Δηλαδη πως το βλεπεις, αμα κλαιγεσαι για πραγματα που δεν ονομαζεις, πως θα βρεις λυση? Ξεκολληστε τα κεφαλια σας μαγκες, εδω ειμαστε ξεκαθαρα για να συζηταμε για τις εμπειριες μας και οχι για να χαιδευουμε αυτια. Καποιοι θα φανε μαυρο, αν μαυρο τους αξιζει. Ελεος.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
Κολωνού 45μεσαια πόρτα όπως βλέπεις απέξω, μπαίνεις κανεις δεξιά.

Περιμέναμε να δούμε τυπισσα για να πηδήξουμε μ, η Τσατσα έκανε θέμα σε έναν, πως σε λένε δώσε ηλικία κλπ, έπαθε σοκ ο τύπος.
Λέει είμαι πάνω από 25 χαλάρωσε, λέει αυτή δεν είσαι δώσε ταυτότητα να την δω , αυτός έμεινε και λέει σιγά μην δώσω ταυτότητα στοιχεία μου σε εσας, Αυτή φώναζα θα φας ξύλο κλπ . Την είπαμε την Τσατσα δεν είναι ανήλικος , αυτή δεν καταλάβαινε. Φοβηθήκαμε φύγαμε εμείς μην έρθει αστυνομία.

Ταυτότητες και συα μπουρδελα , πλήρες φακέλωμα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.966
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
Μου ξαναστελνει μηνυματα και μενα ο σαμπινος τωρα... :2funny: Οποιος δεν θελει ψευτονταβατζηδες να του βαζουν χερι για ΚΡΙΤΙΚΗ σε ιεροδουλες, σε σαιτ για κριτικες σε ιεροδουλες, ας του βαρεσει μια αναφορα, μεχρι το επομενο προφιλ...
Η πρωτη μου αγνοηση μετα απο 10 χρονια στο σαιτ, ουαου.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
ΤΥΠΕ ακου λιγο πως εχει η φαση. Εισαι ανωνυμος, δεν ξερω γιατι εισαι τοσο χεστης και δεν λες τα πραγματα με το ονομα τους. Ειναι δευτερη φορα σε λιγες μερες που κατηγορεις, για καποια κακως κειμενα του σαιτ. Η πρωτη να σου θυμισω ηταν στο νημα "σχολιασμος κριτικων" που μας ελεγες περι ψευτικων κριτικων, αλλα δεν μας υπεδειξες καμια κριτικη συγκεκριμενα, οταν στο ζητησαμε. Τωρα μας λες οτι σε ζαλιζουν νταβατζηδες και φανς πουτανων, αλλα δεν θα μας υποδειξεις παλι ποιος σε ενοχλει, με ονοματα, αντρικια.

Λοιπον, αν θες κατι να αλλαξει προς το καλυτερο, ή θα αρχισεις να μιλας σαν αντρας, ή θα σταματησεις να κλαψουριζεις σαν καριολιτσα. Λοιπον, στο θεμα μας, ποια πουτανα σου εστειλε μηνυμα εδω? ποιος νταβας? ο σαμπινος ο ψυχασθενης?

Δηλαδη πως το βλεπεις, αμα κλαιγεσαι για πραγματα που δεν ονομαζεις, πως θα βρεις λυση? Ξεκολληστε τα κεφαλια σας μαγκες, εδω ειμαστε ξεκαθαρα για να συζηταμε για τις εμπειριες μας και οχι για να χαιδευουμε αυτια. Καποιοι θα φανε μαυρο, αν μαυρο τους αξιζει. Ελεος.
Για αρχή τύπε ότι θέλω θα γρφα. Και θα κάνω , δεν θ σε ρωτήσω . Επισης οποιος με ρώτησε σε προσωπικό μήνυμα τον είπα γι την κριτική. Όπως στον @vril του είπα για μια κριτική σ Ε προσωπική μήνυμα.
Αν εσένα σε χαλάει που λέω κάτι φια μια κοπέλα θέμα σου , κατανοητό.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
ΤΥΠΕ ακου λιγο πως εχει η φαση. Εισαι ανωνυμος, δεν ξερω γιατι εισαι τοσο χεστης και δεν λες τα πραγματα με το ονομα τους. Ειναι δευτερη φορα σε λιγες μερες που κατηγορεις, για καποια κακως κειμενα του σαιτ. Η πρωτη να σου θυμισω ηταν στο νημα "σχολιασμος κριτικων" που μας ελεγες περι ψευτικων κριτικων, αλλα δεν μας υπεδειξες καμια κριτικη συγκεκριμενα, οταν στο ζητησαμε. Τωρα μας λες οτι σε ζαλιζουν νταβατζηδες και φανς πουτανων, αλλα δεν θα μας υποδειξεις παλι ποιος σε ενοχλει, με ονοματα, αντρικια.

Λοιπον, αν θες κατι να αλλαξει προς το καλυτερο, ή θα αρχισεις να μιλας σαν αντρας, ή θα σταματησεις να κλαψουριζεις σαν καριολιτσα. Λοιπον, στο θεμα μας, ποια πουτανα σου εστειλε μηνυμα εδω? ποιος νταβας? ο σαμπινος ο ψυχασθενης?

Δηλαδη πως το βλεπεις, αμα κλαιγεσαι για πραγματα που δεν ονομαζεις, πως θα βρεις λυση? Ξεκολληστε τα κεφαλια σας μαγκες, εδω ειμαστε ξεκαθαρα για να συζηταμε για τις εμπειριες μας και οχι για να χαιδευουμε αυτια. Καποιοι θα φανε μαυρο, αν μαυρο τους αξιζει. Ελεος.
Καριολοτσα άλλου μάγκα, από εδώ γραφεις ότι θέλεις από κοντά ομως σε βλέπω να κανεις πρωτάθλημα στο άλμα. Μαζέψου και μιλά όμορφα όπως μιλάω εγώ. Αλλιως έλα να τα πούμε εκτός σάιτ, να δεις σίδερο από κοντά βλάκα. Επισης μετά από μήνυμα που έλεγα για την σαμπινα σχολίασα αυτό που λες , δεν χρειάζεται να είσαι επιστήμονας να καταλαβεις ότι μιλάω για αυτήν βλάκα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επίσκεψη Τζούλια πρωκτικο κολωνο , έγραψε Σμύρνης πάνω πάνω σπίτι κλπ. Στενό κωλαρακι πήγε να το αποφύγει αλλά το κατάφερα, αξίζει αν σε αφήσει ‘

Σφίγγει να μην μπεις , προσοχή !
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom