Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 363 άτομα (35 μέλη και 328 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Μένω μακριά από το κέντρο της Αθήνας και δεν τις έχω δοκιμάσει.

Μήπως έχεις να προτείνεις κι άλλες;
Δεν έχει νόημα να σου προτείνω, τα γούστα σε εμφάνιση είναι υποκειμενικά. Γιατί δεν κάνεις μια βόλτα όλα τα σπιτάκια, όταν ξαναπάς, να δεις ποια θα σου γυαλίσει;
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
527
Like
2.241
Πόντοι
446
Δεν έχει νόημα να σου προτείνω, τα γούστα σε εμφάνιση είναι υποκειμενικά. Γιατί δεν κάνεις μια βόλτα όλα τα σπιτάκια, όταν ξαναπάς, να δεις ποια θα σου γυαλίσει;

Έμείς οι παντρεμένοι έχουμε πρόβλημα χρόνου.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Έμείς οι παντρεμένοι έχουμε πρόβλημα χρόνου.
Αυτό να μου πεις. :P Στο Φυλής 105 β' βάρδια έχει μια Νικόλ που κάποιος έγραψε ότι δούλευε πριν σε ένα γραφείο. Στο Φυλής 86 έχει διάφορες Λατίνες γυρολόγους που λογικά τις φέρνουν από στούντιο. Επίσης τσέκαρε την Εβελίνα στο Περγάμου 1, αν δεν την έχεις δει ήδη.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
527
Like
2.241
Πόντοι
446
Αυτό να μου πεις. :P Στο Φυλής 105 β' βάρδια έχει μια Νικόλ που κάποιος έγραψε ότι δούλευε πριν σε ένα γραφείο. Στο Φυλής 86 έχει διάφορες Λατίνες γυρολόγους που λογικά τις φέρνουν από στούντιο. Επίσης τσέκαρε την Εβελίνα στο Περγάμου 1, αν δεν την έχεις δει ήδη.

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
49
Like
5.593
Πόντοι
2.846
Το καβλακι η Μπέτυ που είχε περάσει από Λιοσίων 73 είναι ακόμα εκεί?
έχει φύγει από τον Σεπτέμβρη. Μεταπήδησε στα στούντιο όπου είναι ζήτημα αν δούλεψε 3 βδομάδες, "θα λείψω μερικές μέρες για να κάνω άλλες δουλειές" μου είπε κι από τότε άφαντη :(
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
49
Like
5.593
Πόντοι
2.846
Βασικά άμα παίζεις ρώσικη ρουλέτα και είναι τη μια έτσι και την άλλη αλλιώς, καλύτερα πήγαινε με καμιά άλλη. Κι εσένα άμα δεν μπορούσες να έχεις σταθερή απόδοση στη δουλειά σου, θα σε απολύανε.
λένε ότι (η Ιζαμπέλα) έχει βάλει πλαστικό στήθος. Αν ισχύει, σε συνδυασμό και με τα υπερβολικά φουσκωμένα χείλη που της καταστρέφουν το πρόσωπο, δεν είναι και τόσο καλή είδηση.
Όσο για απόδοση, τον Αύγουστο που τη γνώρισα ήταν fast-track μεν η φάση αλλά είχα φύγει ευχαριστημένος. Λες να είναι κι αυτή ανάλογα με τα φεγγάρια της και να ήμουν τυχερός;
 

mounoilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
69
Κριτικές
20
Like
299
Πόντοι
290
Ξέχασα να γράψω και για τη Λολίτα στο Μαραθώνος 59, η παλιά Ίνκα από Λιοσίων 73, που έχει γίνει τόσος ντόρος.
εννοεις μια ψηλη ξανθια μιλφ με πλαστικα βυζια;
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
62
Like
19.771
Πόντοι
13.636
Μαύρο στην σαμπινα από εμένα! Παραγνωριστήκαμε! Αδιαφορη σε στυλ με ξερεισ Σε ξέρω Ε σιγά κλπ
Αχυστος έφυγα! Δεν είμαστε φίλοι δεν γίνεται να μην τον τρως η να μιλάς συνέχεια!
Όπως και στην Φωκαίας κατά εκεί στην λατίνα Λινα πως λέγεται άκυρο από εμένα , γιατί είναι υγειονομική βόμβα ! Αυτά !
Το βράδυ δεν ξέρω που να πάω , αν θέλει καποιος να πάμε τσάρκα Ας πει
Φίλε μου λυπάμαι για την άσχημη εμπειρία σου με την Σαμπινα έστω και αν εμένα μου αρέσει η κουβέντα της και περνάω καλά.
Θέλεις να μας πεις και για την Λινα γιατί πηγαίνω και σε αυτήν μην με βρει κανα κακό, τι εννοείς?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.562
Κριτικές
1.275
Like
230.390
Πόντοι
46.232
τώρα live επιγραμματικα


Φυλής 71α & 71 κλειστά.

Φυλής 69β Λανα κ Όλγα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 69α & 67 κλειστά.

Φυλής 86β Τονια, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Άννα Ταϊλάνδεζα, μέ ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.

Φυλής 84β Λάουρα με τους βυζους, απλό πρόγραμμα, σε λίγο θα έρθει και 2η κοπέλα.

Φυλής 84α Ντιαννα, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65β Κορινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Χριστίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 Εβελινα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια , σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά & 72αρια κλειστά.

Φυλής 66δ Κλαούντια, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α Σοφία, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 56 & 54β κλειστά.

Φυλής 54α Ιζαμπελα, απλό πρόγραμμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.562
Κριτικές
1.275
Like
230.390
Πόντοι
46.232
συνέχεια live επιγραμματικα

Φωκαιας 7 υπόγειο Σάσα , απλό πρόγραμμα, αυταρχικό και ποδιλαγνεια.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 Κατερίνα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 13αρια κλειστά.

Φωκαιας 17α Ναταλί, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17β Ειρήνη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 19 Ιζαμπελα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 24 κλειστό.

Φωκαιας 25α θα ανοίξει σε κάνα μισάωρο, δε ξέρουν ακόμα με ποια κοπέλα.

Φωκαιας 25β κλειστό.

Φωκαιας 27α Καρολίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω κλειστό.

Φωκαίας 27Β πάνω Κορινα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
914
Κριτικές
13
Like
2.438
Πόντοι
736
Μαγκες καλημέρα χθες έχοντας τρομερές καυλες και ήθελα να χύσω στόμα πρόσωπο κάτι ρε αδερφέ πέρα απτό να κάνω απλό πρόγραμμα (το οποίο πλέον αποφεύγω, προτιμώ να τον παίξω η να γαμησω καμία δικιά μου παρά να ρίξω χρήμα σε κάτι τέτοιο) έκανα μια τσάρκα μπας και πετύχω καμία από αυτές που το προσφέρουν όπως διδυμου 8 που έχω ακούσει για μια Βερόνικα και Ελενη αλλά ήταν κλειστό! Πήγα Διδυμου 27 αυτό που έχει την τανια Μιλένα κλπ αλλά κι αυτό κλειστό! Πήγα και Φωκαίας 13 που ήταν η Εμμυ αλλά επειδή είχε χαμό δεν έκατσα μιας και επίσης δεν κάνει κι αυτό που ζητούσα! Με τα πολλά κατέληξα Άγκυρας στο δεύτερο όπως κατεβαίνουμε το δρόμο όπου είχε 3 κοπελες ! Μια που δεν θυμάμαι όνομα μαυρομαλλα 45+ κακό σώμα πρπσωπο γενικά κακή φάση, Ευα που γίνεται πολύ ντόρος ωστόσο εμένα δεν μου έκανε καθόλου και τέλος Αλεξανδρα που είχα ξαναπεράσει μαζί της με πολύ μέτριες εντυπώσεις! Ωστόσο επειδή με καυλωνει τ πρπσωπο της με τις βλεφαρίδες πλας ότι φορούσε ένα κόκκινο κορμάκι που τόνιζε τις βυζαρες της και ήταν και πάνω στα πορνοτακουνα της έδωσα το 20αρι αφού βεβαιώθηκα ότι κάνει τελειωτικό στόμα! Είτε ήμουν πολύ καυλωμενος είτε είχε όρεξη και πέρασα σούπερ!τρομερο ακα τσιμπουκι ενώ σφαλιαριζα την κωλαρα της και (περιέργως για μενα που δεν το κάνω με γυναικες του χώρου) έπαιζα με το μουνακι της που ήταν πολύ υγρό! Μετά ανεβηκε από πάνω όπου εγλυφα τις βυζαρες της αλλά δεν το είχε και πολύ στο καβάλησα! Έπειτα την πήρα στα 4 όπου τις έριχνα σφαλιάρες αλλά δεν ήθελα να τελειωσω έτσι μιας και ήμουν έτοιμος! Της ζήτησα να με τσιμπουκωσει και να τελειωσω όπως και έγινε όπου τα πήρε με μεγάλη χαρά στο στόμα και μετά τα έφτυσε! Νομίζω ότι θα ξαναπάω πιο νηφάλιος να βεβαιώσω τα παραπάνω γιατί οφείλω να πω ότι δεν το περιμενα! Αν σας αρέσουν τα busty μιλφακια είναι ότι πρέπει! Αν θέλετε καλλίγραμμη γκομενα ούτε απέξω!
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
Ρε μαλακες αν είναι να γράφουμε ένα σχόλιο για μια κοπέλα και μετά να μας στέλνει μήνυμα να μας ζαλίζει η ίδια ο νταβάς της και η φαν της τότε να μην γράφουμε…
Δηλαδή έλεος , 20 μηνύματα είχα γιατί έγραψα αρνητικό σχόλιο για μια κοπέλα ( όνομα δεν θα πω μην με ζαλίζουν πάλι) .

Η Λινα θέλει προσοχή για εμένα, από τους προφανείς λόγους κου θα την δεις και θα καταλαβεις ότι είναι αεροπλάνο, μέχρι μέσα στο δωμάτιο, δεν χρειάζεται περιγραφή γιατί δωμάτιο, κατανοεί ο καθένας τι λέω. Είναι όμορφη και καλή κοπέλα, περνάω καλά μαζί της, αλλά αθτο δεν αρκεί.

Επίσκεψη στην Τατιναα Ιάσονος έκανε πριν κάτι μερες, αν θυμάμαι καλά Σμύρνης την είχε προτείνει ( αν δεν κάνω λαθος) καλή πιπα έχυσα στόμα. Μόνο για πιπα πήγα αυτή την φορά.
Για 10 ευρώ καλά είναι η πιπα της. Μιλφ Ουκρανή ( νομίζω ) , ωραία δεν την λες. Γούστα είναι αυτά.

Καλημέρα παιδιά
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.562
Κριτικές
1.275
Like
230.390
Πόντοι
46.232
συνέχεια σφηνάκι live επιγραμματικα


Διδύμου 7αρια & 8α κλειστά.

Διδύμου 8β Βερονικα και Ελένη , ανακοινώνεται και για τις δύο απλό πρόγραμμα αλλά μέσα κάνουν ελεύθερο στοματικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 16, 18αρια, 20 & 22 ισόγειο κλειστά.

Διδύμου 22 όροφος Όλγα , σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδυμου 27 Μιλενα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.259
Πόντοι
731
Φίλε μου λυπάμαι για την άσχημη εμπειρία σου με την Σαμπινα έστω και αν εμένα μου αρέσει η κουβέντα της και περνάω καλά.
Θέλεις να μας πεις και για την Λινα γιατί πηγαίνω και σε αυτήν μην με βρει κανα κακό, τι εννοείς?
Σωστός...
Και εγώ θέλω να ξανά πάρω Λίνα αλλά δεν την βρίσκω εδώ και καιρό.Τι βάρδια είναι;
Αν μάθεις κανένα κακό ενημέρωσε.
Ευχαριστώ
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
συνέχεια live επιγραμματικα

Φωκαιας 7 υπόγειο Σάσα , απλό πρόγραμμα, αυταρχικό και ποδιλαγνεια.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 Κατερίνα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 13αρια κλειστά.

Φωκαιας 17α Ναταλί, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17β Ειρήνη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 19 Ιζαμπελα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 24 κλειστό.

Φωκαιας 25α θα ανοίξει σε κάνα μισάωρο, δε ξέρουν ακόμα με ποια κοπέλα.

Φωκαιας 25β κλειστό.

Φωκαιας 27α Καρολίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω κλειστό.

Φωκαίας 27Β πάνω Κορινα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Φωκαίας Ιζαμπέλα είναι αυτή που λέγατε ότι κάνει πρωκτικο αλλά έκοψε ; Έβαλε ξΑνα τελειωτικό και ελεύθερο ; Αξίζει η πιπα της ; Γιατί ήθελα να δοκιμάσω. Καλημέρα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.562
Κριτικές
1.275
Like
230.390
Πόντοι
46.232
Φωκαίας Ιζαμπέλα είναι αυτή που λέγατε ότι κάνει πρωκτικο αλλά έκοψε ; Έβαλε ξΑνα τελειωτικό και ελεύθερο ; Αξίζει η πιπα της ; Γιατί ήθελα να δοκιμάσω. Καλημέρα
Ναι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom