Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 297 άτομα (27 μέλη και 270 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.966
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
Καριολοτσα άλλου μάγκα, από εδώ γραφεις ότι θέλεις από κοντά ομως σε βλέπω να κανεις πρωτάθλημα στο άλμα. Μαζέψου και μιλά όμορφα όπως μιλάω εγώ. Αλλιως έλα να τα πούμε εκτός σάιτ, να δεις σίδερο από κοντά βλάκα. Επισης μετά από μήνυμα που έλεγα για την σαμπινα σχολίασα αυτό που λες , δεν χρειάζεται να είσαι επιστήμονας να καταλαβεις ότι μιλάω για αυτήν βλάκα
τσουτσουριασα
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
Στείλε προσωπικό αν είσαι μάγκας σοσιαλ σου και κινητό άσε το μπου μην ζαλίζουμε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σορρυ στην ημερήσια για το σπαμ μας
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.259
Πόντοι
731
Πέρασα από σαμπινα .έκλεινε το μαγαζί και έφευγε τρέχοντας. Μην πάτε σήμερα θα είναι κλειστά. Είναι άρρωστη .. ελπίζω να μην μας κόλλησε κάτι !

Δεν αξίζει σαν γκομενα .. απορώ αυτός που θα δώσει 150€ γιατί θα τα δώσει.. δίναμε 20€ γιατί δεν υπήρχε κάτι καλύτερο στα μπουρδελα όχι γιατί ήταν καλο μουνι.. με 170€ παίρνεις υπέρ μουναρα βίζιτα

Φυλής Βίκυ η όμορφη δοκιμάστηκε , δεν καθόταν για πήδημα, μου την είπε από την αρχή. Ολο βόλτες κανεις και δεν μπαίνεις και τι θέλεις είσαι περίεργος κλπ. Της εξήγησα πρώτη φορα ότι πάω και δεν την ήξερα αλλά αυτή παραμιλούσα , είχε νεύρα..
Τώρα τι να πω , την θεωρώ σίγουρα φόλα για τα δικά μου γούστα, ρηχή πιπα χωρίς τελείωμα ( ενώ θυμάμαι ν κάνει από κριτική ) μην με ακουμπάς στα μαλλιά , μην μπαίνεις έτσι μέσα.
Με ζάλισε…
Τελικά ένα θεματακι το έχεις.

Εγώ σε ρώτησα σε π.μ για Λίνα μιας και έβλεπα ότι δεν θέλεις να πεις εδώ για τή ακριβώς υγειονομική βόμβα είναι.

Ούτε εκεί απάντησές ούτε εδώ.
Αεροπλάνο που λες δεν καταλαβαίνω κάτι.
Δικαίωμα σου είναι βέβαια αλλά δεν βοηθάς.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
Τελικά ένα θεματακι το έχεις.

Εγώ σε ρώτησα σε π.μ για Λίνα μιας και έβλεπα ότι δεν θέλεις να πεις εδώ για τή ακριβώς υγειονομική βόμβα είναι.

Ούτε εκεί απάντησές ούτε εδώ.
Αεροπλάνο που λες δεν καταλαβαίνω κάτι.
Δικαίωμα σου είναι βέβαια αλλά δεν βοηθάς.
Απάντησα στον @vril για την Λινα. Δεν μπορώ να απαντάω σε όλα συνέχεια , αν ξέχασα εσένα δεν το έκανε επίτηδες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Απάντησα στον @vril για την Λινα. Δεν μπορώ να απαντάω σε όλα συνέχεια , αν ξέχασα εσένα δεν το έκανε επίτηδες
Στείλε μου ξανά
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
667
Κριτικές
11
Like
6.034
Πόντοι
1.336
Καριολοτσα άλλου μάγκα, από εδώ γραφεις ότι θέλεις από κοντά ομως σε βλέπω να κανεις πρωτάθλημα στο άλμα. Μαζέψου και μιλά όμορφα όπως μιλάω εγώ. Αλλιως έλα να τα πούμε εκτός σάιτ, να δεις σίδερο από κοντά βλάκα. Επισης μετά από μήνυμα που έλεγα για την σαμπινα σχολίασα αυτό που λες , δεν χρειάζεται να είσαι επιστήμονας να καταλαβεις ότι μιλάω για αυτήν βλάκα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επίσκεψη Τζούλια πρωκτικο κολωνο , έγραψε Σμύρνης πάνω πάνω σπίτι κλπ. Στενό κωλαρακι πήγε να το αποφύγει αλλά το κατάφερα, αξίζει αν σε αφήσει ‘

Σφίγγει να μην μπεις , προσοχή !
Φοερο transition απο ραντεβου θανάτου στο στενό κωλαράκι της τζούλιας
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
62
Like
19.771
Πόντοι
13.636
Τιμή και δόξα στον Μέγιστο
Επιρρεπή!!!

Χθες Τρίτη βάρδια

Βέργας 7 Λανα!!!
Σε απλό και 69
Σταθερά πολύ καλή δουλειά!
(Πηγα για Σαμπινα αλλά έλειπε. )
Του το αφιερώνω το Ξεσκισμα αυτό γιατί τον στεναχωρησα λίγο.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060

Mikess

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2023
Μηνύματα
109
Like
333
Πόντοι
21
Φωκαίας Ιζαμπέλα είναι αυτή που λέγατε ότι κάνει πρωκτικο αλλά έκοψε ; Έβαλε ξΑνα τελειωτικό και ελεύθερο ; Αξίζει η πιπα της ; Γιατί ήθελα να δοκιμάσω. Καλημέρα
Την πήρα και εγώ την Πέμπτη. Εχει ωραία τσιμποκοχειλα αλλά μέχρι εκεί.... Δεν ξέρω γιατί την επέλεξα ..χαλί βυζί μικρό πεσμένο και με σκουλαρίκια. Μεγάλη κολάρα... Αντέχει σφυροκοπημα και ζητάει κι άλλο...δεν τα έκλαψα αλλά .....
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Μου ξαναστελνει μηνυματα και μενα ο σαμπινος τωρα... :2funny: Οποιος δεν θελει ψευτονταβατζηδες να του βαζουν χερι για ΚΡΙΤΙΚΗ σε ιεροδουλες, σε σαιτ για κριτικες σε ιεροδουλες, ας του βαρεσει μια αναφορα, μεχρι το επομενο προφιλ...
Η πρωτη μου αγνοηση μετα απο 10 χρονια στο σαιτ, ουαου.
αυτος ο σαμπινος εμαθα ειναι gay και μαλλον εχει περιοδο αυτες τις μερες γι αυτο εχει νευρακια που λεμε για την σαμπινα την αταλαντη του σεξ
 

Mikess

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2023
Μηνύματα
109
Like
333
Πόντοι
21
Δεν ήξερα ότι έκανε πρωκτικό αλλά ήταν ξεσκισμενη η τρύπα της...της είπα να τα πάρει στη μάπα αλλά δεν ήθελε...
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
Την πήρα και εγώ την Πέμπτη. Εχει ωραία τσιμποκοχειλα αλλά μέχρι εκεί.... Δεν ξέρω γιατί την επέλεξα ..χαλί βυζί μικρό πεσμένο και με σκουλαρίκια. Μεγάλη κολάρα... Αντέχει σφυροκοπημα και ζητάει κι άλλο...δεν τα έκλαψα αλλά .....
Ευχαριστώ που εγραψες και βοήθησες
 

Peterkal7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
129
Κριτικές
13
Like
740
Πόντοι
311
Συγνώμη αλλά
Η Ιζαμπέλα της Φώκαιας είναι η ίδια της Λιοσίων ;;;;;;;
 

James_Athens

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2015
Μηνύματα
52
Like
262
Πόντοι
20
Καλησπέρα μάγκες!
Σκέφτομαι να περάσω από φυλής σήμερα για καυλάντα και κατάθεση αν πετύχω κάτι αξιόλογο.
Προσφάτως έχουν έρθει μερικα νεα μουνακια (κάποια αξιόλογα και κάποια άκυρα κατ’ εμε)
Πέρασε κανεις έως τώρα μήπως;
Είναι ανοιχτά ή τα περισσότερα κλειστά;
Θενξ
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.198
Κριτικές
16
Like
14.649
Πόντοι
3.246
Καλησπέρα μάγκες!
Σκέφτομαι να περάσω από φυλής σήμερα για καυλάντα και κατάθεση αν πετύχω κάτι αξιόλογο.
Προσφάτως έχουν έρθει μερικα νεα μουνακια (κάποια αξιόλογα και κάποια άκυρα κατ’ εμε)
Πέρασε κανεις έως τώρα μήπως;
Είναι ανοιχτά ή τα περισσότερα κλειστά;
Θενξ
Ανοιχτά είναι σχεδόν όλα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom