Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 187 άτομα (18 μέλη και 169 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.819
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Η κοπέλα δεν είναι υποχρεωμένη να ανέχεται τίποτα. Υπάρχει η μέθοδος της παρατήρησης στον πελάτη και η μέθοδος της αποχώρησης απ' το δωμάτιο. Οι θεατρινισμοί της τσα2 ότι δήθεν τη σακάτεψα και οι κραυγές μετατοπίζουν τα ψυχολογικά της Εβελίνας (ή τη δυσαρέσκειά της για την επαγγελματική της κατάσταση) σ' έναν άνθρωπο που πλήρωσε 20ευρω απ' το υστέρημά του για να περάσει καλά για 10 γαμημένα λεπτά. Προς στιγμήν ένιωσα εγκληματίας, δλδ έλεος.
*Σημειωτέον ότι έχω συνευρεθεί άλλες 5-6 φορές με την Εβελίνα σε βάθος δύο ετών και δεν νομίζω πως άλλαξε κάτι στη συμπεριφορά μου.

ΔΕΝ χρειάζεται να αισθάνεσαι άσχημα ούτε να απολογείσαι τύπε.. λίγα είπες ελάχιστοι κατάλαβαν...
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.259
Πόντοι
731
Η κοπέλα δεν είναι υποχρεωμένη να ανέχεται τίποτα. Υπάρχει η μέθοδος της παρατήρησης στον πελάτη και η μέθοδος της αποχώρησης απ' το δωμάτιο. Οι θεατρινισμοί της τσα2 ότι δήθεν τη σακάτεψα και οι κραυγές μετατοπίζουν τα ψυχολογικά της Εβελίνας (ή τη δυσαρέσκειά της για την επαγγελματική της κατάσταση) σ' έναν άνθρωπο που πλήρωσε 20ευρω απ' το υστέρημά του για να περάσει καλά για 10 γαμημένα λεπτά. Προς στιγμήν ένιωσα εγκληματίας, δλδ έλεος.
*Σημειωτέον ότι έχω συνευρεθεί άλλες 5-6 φορές με την Εβελίνα σε βάθος δύο ετών και δεν νομίζω πως άλλαξε κάτι στη συμπεριφορά μου.
Για εμένα δεν είναι τα 20 ευρώ πού θα με χαλούσε τόσο στην φάση σου.
Αλλά πού πάω κάπου να περάσω καλά και να χαλαρώσω το κεφάλι μου,και αντίθετος βγαίνω με προβληματισμό.
Δεν μου αρέσει να κατηγορώ κοπέλες καί δεν ήμουν εκεί.
Η Εβελίνα είναι από τής ξεχωριστές κοπέλες τού χώρου και είμαστε τυχεροί που την έχουμε.
Είναι έμπειρη όμως και δεν δικαιολογείται να μήν διάβαση την φάση και να την χειριστή έτσι που να μήν σε χαλάσει, όσο και άσχημη συμπεριφορά να είχες.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.063
Like
6.734
Πόντοι
1.056
Ενώ την είχα βάλει κάτω στον ιεραποστολικό και τη γαμούσα άγρια, της έδωσα 2-3 χαστούκια στο πρόσωπο (μπατσάκια, τίποτα φοβερό) και τα παίρνει και μου δίνει μία με τα πόδια της (!) και σχεδόν με έριξε από το κρεβάτι.
Η καργιόλα, με παράτησε άχυστο και βγήκε επιτόπου στο σαλόνι βρίζοντας με!
Φιλε δεν κοροιδευω αλλα αυτο το σκηνικο ηθελα να το δω, πρεπει να ειχε πολυ γελιο.. :2funny:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Ενώ την είχα βάλει κάτω στον ιεραποστολικό και τη γαμούσα άγρια, της έδωσα 2-3 χαστούκια στο πρόσωπο (μπατσάκια, τίποτα φοβερό) και τα παίρνει και μου δίνει μία με τα πόδια της (!) και σχεδόν με έριξε από το κρεβάτι.
Η καργιόλα, με παράτησε άχυστο και βγήκε επιτόπου στο σαλόνι βρίζοντας με!
Σε καταλαβαίνω ότι έχεις κι εσύ τα βίτσια σου, τα οποία προσωπικά δε συμμερίζομαι αλλά οκ, αλλά την επόμενη φορά ρώτα την κοπέλα αν γουστάρει χαστούκια πριν πάρεις την πρωτοβουλία. Δεν είναι στοματόφιλα που δεν παθαίνει τίποτα, χαστούκια είναι που μπορεί να την πονέσουν.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Εντωμετακύ βλέπω για πολλές που δουλεύουν ταυτόχρονα σαν call girls και σε μπουρδέλο και δεν μπορώ να καταλάβω τι έχουν να κερδίσουν από αυτό. Δηλαδή το να πάνε από το μπουρδέλο σε γραφείο το καταλαβαίνω για περισσότερα λεφτά. Το να πάνε από το γραφείο σε μπουρδέλο επίσης το καταλαβαίνω, γιατί δε θα είχαν δουλειά. Το να δουλεύουν ταυτόχρονα και στα δύο τι νόημα έχει;
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
953
Κριτικές
34
Like
10.443
Πόντοι
3.436
Γνωρίζει κανείς αν στο χωματιανου ισχύει ακόμα το 30€ ή βαλαν μυαλό?
δεν ξερω για εκει αλλα παντως στο Φυλης109β οπου πριν κανα 20ημερο προσπαθησαν να το πανε στο 30αρι με εμμεσο τροπο βαζοντας τις κοπελες να ζητανε μεσα στο δωματιο εξτραδακια για να μεινουν λιγακι παραπανω και καλα....μαλλον εβαλαν μυαλο...την Παρασκευη που μας περασε πηγα αργα βραδυ και πηρα την Νελλη κανονικα με 20ρικο ουτε βιασυνες ουτε τιποτα....
 

war_on

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2023
Μηνύματα
28
Like
47
Πόντοι
0
Την πρώτη φορά η ίδια τα ζητούσε, φαίνεται τη δεύτερη δεν θα ήταν φτιαγμένη.
Επίσης εξήγησε μας σε παρακαλώ γιατί δεν τα συμμερίζεσαι; Αδελφή είσαι; Ή μήπως φοβάσαι να παραδεχτείς τι πραγματικά γουστάρεις;
Δεν σου είπα να την κάνεις τόπι στο ξύλο, όμως ποτέ μου δεν κατάλαβα το νοήμα του νερόβραστου σεξ τύπου μπες βγες/σκουπίστε τελειώσαμε.

Αν δεν ''ορμήσεις'' κατά πάνω της μόλις μπει στο δωμάτιο, αν δεν τη φιλήσεις σε όλο της το σώμα με πάθος, αν δεν τη γλείψεις από πάνω μέχρι κάτω, αν δεν επικεντρωθείς στη μουνάρα της μέχρι να τα χύσει όλα στο στόμα σου, και αν δεν τη βάλεις κάτω και της δώσεις το μουνί στο χέρι μέχρι να τελειώσεις, τότε ποιο το νόημα;
Καλύτερα να κάτσεις σπίτι και να βαρέσεις μαλακία. Γλιτώνεις και το 20ρικο.

Από την άλλη, εδώ υπάρχουν ανώμαλοι που δίνουν 20 ευρώ στη Ταϋλανδέζα για να τους φολιάσει, σε εσένα θα κολλήσουμε;
Εσύ είσαι σίγουρα πολύ μλκας
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Χθεσινοβραδινό (αστραπιαίο όπως αποδείχτηκε) πέρασμα από το καινουργιο λατινοπίπινο του 86 σκαλάκια, ονόματι Βαλεντίνα. Πετίτ, μελαχροινή, μελαμψή πιτσιρίκα με ωραίο πρόσωπο και ορισμένα διάσπαρτα ταττού, απ’ ό,τι κατάφερα να διακρίνω, κάτω από το baby doll που φορούσε και το οποίο, όπως λίγο αργότερα διαπίστωσα, δεν ψηνόταν να βγάλει. Αρχικά να σημειώσω πως μπήκε μέσα με το κινητό στο χέρι. Λίγα κουτσοϊσπανικά με σος αλαβανοαγγλικών στη πρώτη επαφή για να σπάσει ο πάγος, αλλά δυστυχώς η επικοινωνία ήταν σχεδόν αδύνατη. Πρώτη της κίνηση, να στρωθεί σα γοργόνα στο κρεβάτι και να αφήσει τη καπότα δίπλα της.

(μια εσάνς φόλας/ξεπέτας αρχίζει να γαργαλάει τα ρουθούνια μου)

Αφήνει το κινητό στο κομοδίνο και ξεκινώ ελαφρύ μπαλαμούτι προσπαθώντας παράλληλα να τη ψήσω (στη νοηματική κατά κύριο λόγο) να βγάλει αυτή την «εξάρτηση» με την οποία είχε μπει στο δωμάτιο μπας και κάνουμε δουλίτσα. Αποκαλύπτει με τα πολλά λίγο βυζί (~1,5 άρι), το οποίο άρχισα να σπατουλάρω, ενώ έκανα και μερικά περάσματα από το λαιμό και τα μάγουλα της. Αμήχανη αυτή καθ’ όλη τη διάρκεια και με μια έντονη τάση αποφυγής. Μόνη εξαίρεση, ορισμένα απότομα και αντιαισθητικά χαϊδέματα στους ώμους και τη πλάτη μου. Κατεβαίνω σιγά σιγά προς τα κάτω και καθώς πλησιάζω το υπεργρασαρισμένο (μύριζε πολύ έντονα το λιπαντικό) μουνί της, μεριάζω λίγο το στριγκάκι της και τρώω κατευθείαν άκυρο. Βάζει το χέρι της μπροστά και άρχισε κάτι ισπανικά, ενώ κάτι δεύτερα αργότερα παίρνει το κίνητο στέλνει κάπου φωνητικό μήνυμα :new_shocked: και βάζει να παίξει ένα άλλο που της είχαν στείλει. ΡΕ μλκς τι άλλο θα δούμε δλδ…;

!!Υποθέτω!! πως ρώτησε αν μπορούσε να με αφήσει στο 20άρι να τη γλείψω. Μου έκανε ένα νόημα για έξτρα λ7 γι’ αυτό πήγε εκεί το μυαλό μου. Όπως και νά’ χει δεν έχω ιδέα. Τεσπά η φόλα ήταν πλέον ολοφάνερη και απλά σηκώθηκα και της είπα να φύγει. Έκατσα μέσα περίπου 3´.

Όταν βγήκα έξω μανουριάστηκα με το :tn36:Χρήστο:tn36: σε γεμάτο σαλόνι για να μου επιστρέψει τα 20, όπου και τελικά έγινε, αφού με άρχισε στα κλασικά του αρχιδιλίκια. Του έριξα και γω κάτι μπινελίκια και σηκώθηκα και έφυγα, κλείνοντας με το ότι «τέλος η ανοχή σε τέτοιες μαλακίες» και εκείνον να μου απαντά ότι αυτά που κάνω είναι καραγκιοζιλίκια και να μην ξαναπατήσω.

Άδειασα εν τέλει αργότερα στη Βίκυ απέναντι κάνα τέταρτο πριν τις 23:00, όπου έληγε η βάρδια της, με άψογη συμπεριφορά (όπως πάντα απεναντί μου) και αρκετή διάθεση αν και ήμουν σίγουρα ο τελευταίος στη βάρδια της.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Δηλ να μην γραψω οτι η Νικολ στο Φυλ105Αριστερα ειναι φολα ολκης:angry:...ειχα διαβασει οτι ηταν κ call girl :2funny: :2funny: :2funny:
Tι ζουμε!!!

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
Εντωμεταξύ αυτή και η Άτζελα του 74 δεξιά παίρνουν άνετα βραβείο κατήφειας. Μόνιμα αγέλαστες και τα μούτρα τους μέχρι το πάτωμα. Για να μπεις στο δωμάτιο θες κάνα τέταρτο φολοπερισυλλογής. Και είναι κρίμα γιατί είναι ωραία μουνιά και τα 2 (αν και η Νικόλ έχει λίγο πλαδαρό κώλο).
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.196
Κριτικές
16
Like
14.648
Πόντοι
3.246
για να δοκιμάσουμε και την πολυδιαφημισμένη Μιλένα! αναμονή 5 άτομα τώρα,
δεν θα πάτε να πετάξετε χαρταετό ρε πηδήκουλες τι θέλετε όλοι εδώ τέτοια ώρα;;
 

Συνημμένα

  • 1EDDD6D7-5470-43F3-B457-5442A628E6FE.jpeg
    1EDDD6D7-5470-43F3-B457-5442A628E6FE.jpeg
    1,6 MB · Εμφανίσεις: 36
  • CB788C57-2F14-4961-8C04-9C6E68AA0A5D.jpeg
    CB788C57-2F14-4961-8C04-9C6E68AA0A5D.jpeg
    1,6 MB · Εμφανίσεις: 31

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
575
Κριτικές
8
Like
1.249
Πόντοι
486
ΝΝομιζω και εγω σε αυτό το δωμαριο την ειχα παρει...1 χαρα θα περάσεις
για να δοκιμάσουμε και την πολυδιαφημισμένη Μιλένα! αναμονή 5 άτομα τώρα,
δεν θα πάτε να πετάξετε χαρταετό ρε πηδήκουλες τι θέλετε όλοι εδώ τέτοια ώρα;;
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
62
Like
19.771
Πόντοι
13.636
Επισκέφθηκα πριν λίγες μέρες την Μαρίνα από Άγκυρας 12, της έκανα την τιμή να την ξαναπάρω διότι ήθελα κάπου να ξεδώσω, μολονότι η εμφάνιση της είναι κακή, δεν σπάει μπάλες στο γαμήσι.

Διαψεύστηκα.

Ενώ την είχα βάλει κάτω στον ιεραποστολικό και τη γαμούσα άγρια, της έδωσα 2-3 χαστούκια στο πρόσωπο (μπατσάκια, τίποτα φοβερό) και τα παίρνει και μου δίνει μία με τα πόδια της (!) και σχεδόν με έριξε από το κρεβάτι.
Η καργιόλα, με παράτησε άχυστο και βγήκε επιτόπου στο σαλόνι βρίζοντας με!

Αν είναι δυνατόν δηλαδή, δεν είπαμε να τις κάνουμε και σάκο του μποξ, όμως πρέπει να δέχονται και λίγη πρέσα διότι είναι αντικείμενα προορισμένα να μας ικανοποιούν, όχι ανθρώπινα όντα με συναισθήματα.

Καλά, για το άλλο το παρτσακλό την Κέλυ που είχα διαβάσει ότι γουστάρει τέτοια, ούτε λόγος.
Η μοναδική νεαρή σε ηλικία που άντεχε και τα επιζητούσε αυτά ήταν η Ιζαμπέλα όταν δούλευε στον όροφο της Φωκαίας.
Αν και μικρή σε ηλικία, την παραδέχομαι διότι ούτε καν διαμαρτυρήθηκε. Μετά όμως τα έκοψε...

Πρέπει οπωσδήποτε οι νταβάδες να μας φέρουν πουτάνες που να κάνουν bdsm, δεν λέω να τις σπάμε στο ξύλο αλλά τουλάχιστον να βγάζουμε (άγρια) γούστα. Έχουν αλλάξει οι εποχές πλέον, πρώτα ήταν σκέτο αποστειρωμένο γαμήσι, μετά μπήκαν οι αλλαγές στις στάσεις, μετά το ακάποτο τσιμπούκι και ο κώλος, ε πλέον ήρθε η εποχή του bdsm και στο μέλλον το βλέπουμε και για περισσότερα φετιχ.
Και εδώ φίλε μου έρχεται το γαμημενο θέμα της
ΧΗΜΕΙΑΣ!!!

Έχω ρίξει πολύ ξύλο και σε πολλές. Καμία διαμαρτυρία ποτέ.
Όπως και στην Κέλυ.
Έφαγα και εγώ πολύ ξύλο από αυτή βέβαια.

Όλα θέλουν τρόπο και...
Χημεία!!!
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.196
Κριτικές
16
Like
14.648
Πόντοι
3.246
ΝΝομιζω και εγω σε αυτό το δωμαριο την ειχα παρει...1 χαρα θα περάσεις
επιτυχημένη συνεδρία, το κορίτσι οκ είναι λίγο στρουμπουλό αλλά το ισοσταθμίζει με την ενέργεια που βγάζει και το καλό τσιμπούκι!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Και εδώ φίλε μου έρχεται το γαμημενο θέμα της
ΧΗΜΕΙΑΣ!!!

Έχω ρίξει πολύ ξύλο και σε πολλές. Καμία διαμαρτυρία ποτέ.
Όπως και στην Κέλυ.
Έφαγα και εγώ πολύ ξύλο από αυτή βέβαια.

Όλα θέλουν τρόπο και...
Χημεία!!!
Καλά, εσύ είσαι ο Τσακ Νόρις των μπουρδέλων. Νόμπελ Χημείας θα πάρεις. :P
 

Milfomaniac

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.203
Κριτικές
150
Like
19.444
Πόντοι
32.478
Επισκέφθηκα πριν λίγες μέρες την Μαρίνα από Άγκυρας 12, της έκανα την τιμή να την ξαναπάρω διότι ήθελα κάπου να ξεδώσω, μολονότι η εμφάνιση της είναι κακή, δεν σπάει μπάλες στο γαμήσι.

Διαψεύστηκα.

Ενώ την είχα βάλει κάτω στον ιεραποστολικό και τη γαμούσα άγρια, της έδωσα 2-3 χαστούκια στο πρόσωπο (μπατσάκια, τίποτα φοβερό) και τα παίρνει και μου δίνει μία με τα πόδια της (!) και σχεδόν με έριξε από το κρεβάτι.
Η καργιόλα, με παράτησε άχυστο και βγήκε επιτόπου στο σαλόνι βρίζοντας με!

Αν είναι δυνατόν δηλαδή, δεν είπαμε να τις κάνουμε και σάκο του μποξ, όμως πρέπει να δέχονται και λίγη πρέσα διότι είναι αντικείμενα προορισμένα να μας ικανοποιούν, όχι ανθρώπινα όντα με συναισθήματα.

Καλά, για το άλλο το παρτσακλό την Κέλυ που είχα διαβάσει ότι γουστάρει τέτοια, ούτε λόγος.
Η μοναδική νεαρή σε ηλικία που άντεχε και τα επιζητούσε αυτά ήταν η Ιζαμπέλα όταν δούλευε στον όροφο της Φωκαίας.
Αν και μικρή σε ηλικία, την παραδέχομαι διότι ούτε καν διαμαρτυρήθηκε. Μετά όμως τα έκοψε...

Πρέπει οπωσδήποτε οι νταβάδες να μας φέρουν πουτάνες που να κάνουν bdsm, δεν λέω να τις σπάμε στο ξύλο αλλά τουλάχιστον να βγάζουμε (άγρια) γούστα. Έχουν αλλάξει οι εποχές πλέον, πρώτα ήταν σκέτο αποστειρωμένο γαμήσι, μετά μπήκαν οι αλλαγές στις στάσεις, μετά το ακάποτο τσιμπούκι και ο κώλος, ε πλέον ήρθε η εποχή του bdsm και στο μέλλον το βλέπουμε και για περισσότερα φετιχ.
Εάν θέλεις bdsm όμως να είσαι διατεθειμένος να πληρώσεις παραπάνω. Μην περιμένεις με 20 ευρώ να βγάλεις γούστα. Εδώ μιλάμε για αθώα μπατσάκια στον κώλο και όχι στα μούτρα που μπορεί και δικαίως να παρεξηγηθεί. Προσωπικά εμένα είτε με πουτάνες είτε με γκόμενες καμιά δεν έχει δυσανασχετήσει με αυτό. Μερικές μάλιστα γουστάρουν και τα αποζητούν. Με κάνα δύο πουτάνες που δυσανασχέτησαν και επαναλαμβάνω σιγανά που ούτε να πονέσει ούτε να κοκκινήσει, σταμάτησα αμέσως και πολύ απλά δεν ξαναπήγα. Υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές. Πάμε για να περάσουμε καλά όχι για να τσακωθούμε. Γι αυτό όταν με κάποιες ταιρειάζει η χημεία μας τις κάνουμε στανταράκια.
Επίσης διαφωνώ κάθετα με αυτό που είπες ότι είναι αντικείμενα προορισμένα να μας ικανοποιούν, όχι ανθρώπινα όντα με συναισθήματα. Κάνεις μεγάλο λάθος εάν πιστεύεις κάτι τέτοιο. Εάν ψάχνεις για αντικείμενα αγοράζεις κούκλα και είσαι ωραίος, δεν πας σε πουτάνες.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
49
Like
5.588
Πόντοι
2.846
Εμένα η Εβελίνα με έδιωξε εδώ και κάνα χρόνο.παντος πριν γίνει αυτό μου έλεγε πος θα γίνει ζαχαροπλάστης επίσης της αρέσει και έχει ταλέντο.
Εντάξει δεν μπορεί μια κοπέλα να την βγάλει μια ζωή πουτανα.
Πάντα μια πόρνη όταν ετοιμάζετε να την κάνει χαλάει την δουλειά,διλαδη τις υπηρεσίες
Εσένα σου έλεγε ότι θα γίνει ζαχαροπλάστης, εμένα ότι πάει σε σχολή μαγειρικής
Κάτι από τα δύο θα ισχύει :grin:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
49
Like
5.588
Πόντοι
2.846
Την πρώτη φορά η ίδια τα ζητούσε, φαίνεται τη δεύτερη δεν θα ήταν φτιαγμένη.
Επίσης εξήγησε μας σε παρακαλώ γιατί δεν τα συμμερίζεσαι; Αδελφή είσαι; Ή μήπως φοβάσαι να παραδεχτείς τι πραγματικά γουστάρεις;
Δεν σου είπα να την κάνεις τόπι στο ξύλο, όμως ποτέ μου δεν κατάλαβα το νοήμα του νερόβραστου σεξ τύπου μπες βγες/σκουπίστε τελειώσαμε.

Αν δεν ''ορμήσεις'' κατά πάνω της μόλις μπει στο δωμάτιο, αν δεν τη φιλήσεις σε όλο της το σώμα με πάθος, αν δεν τη γλείψεις από πάνω μέχρι κάτω, αν δεν επικεντρωθείς στη μουνάρα της μέχρι να τα χύσει όλα στο στόμα σου, και αν δεν τη βάλεις κάτω και της δώσεις το μουνί στο χέρι μέχρι να τελειώσεις, τότε ποιο το νόημα;
Καλύτερα να κάτσεις σπίτι και να βαρέσεις μαλακία. Γλιτώνεις και το 20ρικο.

Από την άλλη, εδώ υπάρχουν ανώμαλοι που δίνουν 20 ευρώ στη Ταϋλανδέζα για να τους φολιάσει, σε εσένα θα κολλήσουμε;
Αγαπητέ συνάδελφε πας καλά;
Δηλ. Όποιος δεν το παίζει άγριο αντράκι στο σεξ είναι αδελφή;
Μάλλον το αντίθετο συμβαίνει, για όσους γουστάρετε αγριαδες για να καυλωσετε πρέπει να αναρωτηθούμε για τον ανδρισμό σας.
 

Kaulis

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
72
Like
376
Πόντοι
20
Ξέρουμε αν τα σπιτάκια λειτουργούν κανονικά σήμερα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom