Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 146 άτομα (19 μέλη και 127 επισκέπτες)

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
280
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
την Παρασκευη που μας περασε πηγα αργα βραδυ και πηρα την Νελλη κανονικα με 20ρικο ουτε βιασυνες ουτε τιποτα....
Καλή ήταν τυπε γτ έχει σπάσει λίγο , παλιά πέρναγα καλά αλλά τώρα φοβάμαι μη με φολιασει ....
 

Kaulis

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
72
Like
376
Πόντοι
20
Είμαι καινούριο μέλος στην παρέα αλλά παλιός συναγωνιστής. Δυστυχώς η πιάτσα έχει πάρει την κάτω βόλτα... Ψάχνω κοπέλες που περνούσα φίνα και είναι εξαφανισμενες από καιρό... Ήταν όλων των γούστων, αλλά τώρα πια, καμία δύο πετυχαίνω στην τσάρκα...
 
Εγγρ.
28 Οκτ 2022
Μηνύματα
25
Like
116
Πόντοι
0
Επισκέφθηκα πριν λίγες μέρες την Μαρίνα από Άγκυρας 12, της έκανα την τιμή να την ξαναπάρω διότι ήθελα κάπου να ξεδώσω, μολονότι η εμφάνιση της είναι κακή, δεν σπάει μπάλες στο γαμήσι.

Διαψεύστηκα.

Ενώ την είχα βάλει κάτω στον ιεραποστολικό και τη γαμούσα άγρια, της έδωσα 2-3 χαστούκια στο πρόσωπο (μπατσάκια, τίποτα φοβερό) και τα παίρνει και μου δίνει μία με τα πόδια της (!) και σχεδόν με έριξε από το κρεβάτι.
Η καργιόλα, με παράτησε άχυστο και βγήκε επιτόπου στο σαλόνι βρίζοντας με!

Αν είναι δυνατόν δηλαδή, δεν είπαμε να τις κάνουμε και σάκο του μποξ, όμως πρέπει να δέχονται και λίγη πρέσα διότι είναι αντικείμενα προορισμένα να μας ικανοποιούν, όχι ανθρώπινα όντα με συναισθήματα.

Καλά, για το άλλο το παρτσακλό την Κέλυ που είχα διαβάσει ότι γουστάρει τέτοια, ούτε λόγος.
Η μοναδική νεαρή σε ηλικία που άντεχε και τα επιζητούσε αυτά ήταν η Ιζαμπέλα όταν δούλευε στον όροφο της Φωκαίας.
Αν και μικρή σε ηλικία, την παραδέχομαι διότι ούτε καν διαμαρτυρήθηκε. Μετά όμως τα έκοψε...

Πρέπει οπωσδήποτε οι νταβάδες να μας φέρουν πουτάνες που να κάνουν bdsm, δεν λέω να τις σπάμε στο ξύλο αλλά τουλάχιστον να βγάζουμε (άγρια) γούστα. Έχουν αλλάξει οι εποχές πλέον, πρώτα ήταν σκέτο αποστειρωμένο γαμήσι, μετά μπήκαν οι αλλαγές στις στάσεις, μετά το ακάποτο τσιμπούκι και ο κώλος, ε πλέον ήρθε η εποχή του bdsm και στο μέλλον το βλέπουμε και για περισσότερα φετιχ.
Να υποθέσω ότι έτσι άγριος και τσσμπουκάς είσαι και όταν μπαίνεις στο γραφείο του αφεντικού σου για να ζητήσεις αύξηση ή κάτι παρόμοιο. Τι όχι; Το φαντάστηκα
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
62
Like
19.771
Πόντοι
13.636

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
62
Like
19.771
Πόντοι
13.636
Ας μιλήσουμε και για ενημέρωση λίγο...

Μέγα Αλέκου 28 αριστερά
Αλινα που έγραψα προχθές τιμήθηκε σήμερα.
Είχα κάνει λάθος από τη θολούρα με το Ρόδι είναι τελικά μικρή, μέχρι 28 ετών πιστεύω.
Ελεύθερο τελειωτικο σώμα 69.
Πολύ καλή και θερμή φιλάκια και αντοχής.
Εμφάνιση μέτρια. 7/10
Ωράριο μου είπε 12.00-18.00
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
193
Like
1.698
Πόντοι
201
Να υποθέσω ότι έτσι άγριος και τσσμπουκάς είσαι και όταν μπαίνεις στο γραφείο του αφεντικού σου για να ζητήσεις αύξηση ή κάτι παρόμοιο. Τι όχι; Το φαντάστηκα
Μόνος σου τα λες, μόνος σου απαντάς.

Για να σου λύσω την απορία όμως, προφανώς και αν νιώσω ότι αδικούμαι φεύγω από μια δουλειά ή το λέω κατάμουτρα σε όποιον έχω προϊστάμενο.
Και προφανώς εσύ δεν θα το πιστέψεις διότι έχεις ήδη σχηματίσει άποψη κτλπ.

Εγώ όμως θα σου κάνω μια ερώτηση:

Πότε θες να τα πούμε δια ζώσης; Διότι άλλο να κάνουμε υποθέσεις και άλλο να διαπιστώνουμε κάτι στην πράξη.

Edit*

Ρε μαλάκα, κάπου έλεος. Τι ξεφτιλίκια είναι αυτά; :2funny::2funny::2funny:
Εγώ θα θέλω να σε πλακώσω κανονικά και εσυ θα θες να με πλακώσεις στα τσιμπούκια

Σιχαμένο πουστράκι.
 

Συνημμένα

  • bourdela.png
    bourdela.png
    14,5 KB · Εμφανίσεις: 33

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Γενικά τι έχει γίνει και παντού έχουμε πήξει στα απλά, αποστειρωμένα προγράμματα; Δεν μπορούν να ανεβάσουν τις τιμές, οπότε ρίχνουν τις υπηρεσίες ή όλες έχουν φοβηθεί με τον covid, ο οποίος με το φτωχό τους το μυαλό δεν κολλάει με την ανάσα και τα σεντόνια, αλλά με τα φιλιά και το γλείψιμο;
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
62
Like
19.771
Πόντοι
13.636
Γενικά τι έχει γίνει και παντού έχουμε πήξει στα απλά, αποστειρωμένα προγράμματα; Δεν μπορούν να ανεβάσουν τις τιμές, οπότε ρίχνουν τις υπηρεσίες ή όλες έχουν φοβηθεί με τον covid, ο οποίος με το φτωχό τους το μυαλό δεν κολλάει με την ανάσα και τα σεντόνια, αλλά με τα φιλιά και το γλείψιμο;
Δεν θέλω να σου το χαλάσω αλλά θα σου το χαλάσω Παλιέ.

Έτσι για να ξέρεις εγώ και πολλοί πολλοί άλλοι εδώ μέσα παίρνουμε πολλά πολλά περισσότερα ακόμα και στο πλήρως υπεραπλο πρόγραμμα..

PS. Περιμένουμε ενημέρωση σου.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Δεν θέλω να σου το χαλάσω αλλά θα σου το χαλάσω Παλιέ.

Έτσι για να ξέρεις εγώ και πολλοί πολλοί άλλοι εδώ μέσα παίρνουμε πολλά πολλά περισσότερα ακόμα και στο πλήρως υπεραπλο πρόγραμμα..

PS. Περιμένουμε ενημέρωση σου.
Δε μου είναι καθόλου δύσκολο να πουλήσω φίδια και να το παίξω εραστής, αλλά δε θα το κάνω.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.259
Πόντοι
731
Δε μου είναι καθόλου δύσκολο να πουλήσω φίδια και να το παίξω εραστής, αλλά δε θα το κάνω.
Όπως είναι έξω με τής γκόμενες έτσι είναι και με τής πουτανες.
Η το χεις η δεν το χεις...
Εγω δεν γράφω τέτοια γιατί είναι κάτι τύποι σαν και εσένα που εκτός που δεν πιστεύουν θα σε πούνε φιδια.
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
953
Κριτικές
34
Like
10.436
Πόντοι
3.436
Καλή ήταν τυπε γτ έχει σπάσει λίγο , παλιά πέρναγα καλά αλλά τώρα φοβάμαι μη με φολιασει ....
Εξακολουθει να εχει ακομα αυτα τα κατσουφιασμενα μουτρα οταν σε βλεπει στο σαλονι και στο δωματιο λες και κανει την υπερτατη αγγαρεια...αποφευγει τα φιλια ως δια ροπαλου...ουτε καν στο μαγουλο δεν δεχεται...και οταν την γαμας εξακολουθει να εχει το βλεμμα της στο απειρο....τωρα απο σωμα ειναι το ιδιο σκελετιαρα και petit σε σημειο υπερβολης... παω μαζι της γιατι που και που μαρεσει να δοκιμαζω και με αυτον τον σωματοτυπο...Παντως να πω οτι την Παρασκευη που την δοκιμασα οταν τελειωσα και σηκωθηκε να φυγει για πρωτη φορα επειτα απο 5 φορες που εχω παει μαζι της μου εσκασε ενα χαμογελο εστω και ψοφιο και αναρωτηθηκα πηγα να της πω "εισαι ενταξει κοριτσι μου? Να αρχισω να ανησυχω επειδη πηγες να χαμογελασεις?" χαχαχαχα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Όπως είναι έξω με τής γκόμενες έτσι είναι και με τής πουτανες.
Η το χεις η δεν το χεις...
Εγω δεν γράφω τέτοια γιατί είναι κάτι τύποι σαν και εσένα που εκτός που δεν πιστεύουν θα σε πούνε φιδια.
Εγώ μίλησα όμως για υπηρεσίες που προσφέρουν γενικά, όχι για το αν παίρνουμε κάτι παραπάνω ή λιγότερο από αυτά που ανακοινώνονται. Σε πολλά σπιτάκια δίνουν έμφαση στο "τα πάντα με προφύλαξη" από το σαλόνι και στο νορμάλ. Ή και αντίστοιχα ανακοικώνεται ότι κάνει τα πάντα η κοπέλα. Έναν προβληματισμό έθεσα και κατέληξε σε προσωπική επίθεση και υπονοούμενα για το τι αξίζω. Αντί να συζητάμε εδώ για ποιες πουτάνες είναι πιο επαγγελματίες καθόμαστε και κάνουμε αναμέτρηση ποιος είναι καλύτερος εραστής. Κι εγώ έχω πάρει κάποια πράγματα περισσότερα (και παράνομα έξτρα), αλλά δεν κάθομαι να τα γράφω όχι για να μη με πούνε φίδια, αλλά γιατί είμαι πιο μετριόφρων.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
αποφευγει τα φιλια ως δια ροπαλου...ουτε καν στο μαγουλο δεν δεχεται...και οταν την γαμας εξακολουθει να εχει το βλεμμα της στο απειρο....
Μην τα γράφεις αυτά, θα σου πούνε ότι δεν το έχεις με τις γυναίκες.
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
193
Like
1.698
Πόντοι
201
παω μαζι της γιατι που και που μαρεσει να δοκιμαζω και με αυτον τον σωματοτυπο...
Πολλοί ξετρελαίνονται για το συγκεκριμένο σωματότυπο και ειδικά λόγω των συνειρμών που γίνονται.

Αλλά δεν θα επεκταθώ επί του θέματος, μία οι μπούφλες στις πουτάνες, τώρα αυτό, βλέπω να του το κλείνουμε το site του Αντισθένη.
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
953
Κριτικές
34
Like
10.436
Πόντοι
3.436
Μην τα γράφεις αυτά, θα σου πούνε ότι δεν το έχεις με τις γυναίκες.
Ετσι ειναι τα πραματα bro... Η γυναικες/σεξ ειναι ενα παιχνιδι δυσκολο στο οποιο δεν κερδιζεις παντοτε χαχαχα
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.259
Πόντοι
731
Εγώ μίλησα όμως για υπηρεσίες που προσφέρουν γενικά, όχι για το αν παίρνουμε κάτι παραπάνω ή λιγότερο από αυτά που ανακοινώνονται. Σε πολλά σπιτάκια δίνουν έμφαση στο "τα πάντα με προφύλαξη" από το σαλόνι και στο νορμάλ. Ή και αντίστοιχα ανακοικώνεται ότι κάνει τα πάντα η κοπέλα. Έναν προβληματισμό έθεσα και κατέληξε σε προσωπική επίθεση και υπονοούμενα για το τι αξίζω. Αντί να συζητάμε εδώ για ποιες πουτάνες είναι πιο επαγγελματίες καθόμαστε και κάνουμε αναμέτρηση ποιος είναι καλύτερος εραστής. Κι εγώ έχω πάρει κάποια πράγματα περισσότερα (και παράνομα έξτρα), αλλά δεν κάθομαι να τα γράφω όχι για να μη με πούνε φίδια, αλλά γιατί είμαι πιο μετριόφρων.
Όχι ... παρεξηγήσεις.
Ενημέρωση προσπάθησα να κάνω..
Ότι λένε απλό και αν το πάς όμορφα παίρνεις έξτρα.
Και συμφωνώ ότι άλλο θέμα ήθελες να αναπτύξεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
62
Like
19.771
Πόντοι
13.636
Τώρα...

Φωκαιας 13 υπόγειο
Εύα Πιπάρες
Bbj 69

Φωκαιας 13 ισόγειο
Μαρία σε απλό δυστυχώς

Φωκαιας 17 πάνω
Ειρήνη Στέλλα
Ελεύθερο τελειωτικο 69
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
218
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Παιδια καλησπερα καλη σαρακοστή ηθελά να ρωτησω αν κανεις περασε απο φυλης να μου πει αν ειναι ανοιχτο το φωκαιας 7 υπογειο το τερμα πισω απο τα 7ρια ευχαριστω πολύ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: oldboy

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
62
Like
19.771
Πόντοι
13.636
Φωκαιας 17 κάτω
Κουκλαρα Μιχαελα
Απλό πρόγραμμα

Φωκαιας 19
Νάταλι Υπερμουνο του κέρατα. Από το διπλανό μαγαζί στην πρωινή βάρδια
Πρόγραμμα Υπεραπλο...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom