Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 259
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

JOHN-PLAYER-SPECIAL

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.799
Κριτικές
23
Like
8.904
Πόντοι
3.446
Σε ποιο μαγαζι αναφερεσαι?
 

Singhas

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2017
Μηνύματα
45
Like
64
Πόντοι
0
Μαγαζί δεν μας είπες.....
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
Χθεσινο περασμα απο Ελ.Βενιζελου 27 και Υψηλαντου 1 Περιστερι ,στο μαγαζι LORDS ,μια μονο γυναικα ειχε , και αλλη μια γυναικα στην μπαρα....ηπια μια μπυρα 5 ευρω και την εκανα.....Μετα πηγα KISS BAR το μααγαζι ειναι απο τα λιγα ,που εχει το κερασμα απο 5 ευρω τηs καθε κοπελαs.Λοιπον ξεκινημα με την Δωρα ,απο παλια pub 65 Κεφαλληνιαs , επεσαν τρελα γλωσσοφιλα,παιξιμο με τουs  :tits: μεγεθουs 3,5 ,και χαιδευονταs το εργαλειο εξω απο το παντελονι.Μετα κερασα την Γαληνη ,Λευκορωσια 39 χρονων με χειλαρεs, και ωραιο δερματακι,επεσαν και εδω ωρσιο φιλια , παιξιμο με τα βυζακια τηs , και χαιδευε και αυτη το εργαλειο, τελοs κερασα και μια ακομα Λευκορωσιδα ,με κοντο καρε ξανθο , αλλλα ηταν ψιλοξεπετα η φαση.
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
Λοιπον εχουμε και λεμε πηγαιντε λιγο αργα ,και θα περασετε καλα ,αρνητικο το κρυο στο μαγαζι,για οσουs δεν ξερουν η Δωρα ειναι γεματουλα ,29 χρονων ,με γλυκο προσωπακι ,που κανει παιχνιδι στην καβαντζα,αλλα εγω δεν πηγα....Υπηρχε και αλλη μια αλλα χωριs δοντια ,και αλλη μια μεσα στην μπαρα ,μικρη και ομορφη,αλλα πιθανον δεν βγαινει εξω.....Τελικο κοστοs ολα μαζι ,στο Kiss bar ,25 ευρω.Λιγα ειναι τα μαγαζια ,που πεφτει χαμουρεμα καλο με 5 ευρω το κερασμα....Αυτα που ξερω εγω αναλογα και ποια κοπελα θα κερασετε ειναι,KISS BAR,Πριγκηπαs ,PLAYBOY και ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ αλλα εκει ειναι μονο για μπλα μπλα.Αν ξερει καποιοs κανενα αλλο φθηνο αs  το ποσταρει.Αλλο να τρωs φολα με 5 ευρω και αλλο με 10......
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
Λοιπον εχουμε και λεμε πηγαιντε λιγο αργα ,και θα περασετε καλα ,αρνητικο το κρυο στο μαγαζι,για οσουs δεν ξερουν η Δωρα ειναι γεματουλα ,29 χρονων ,με γλυκο προσωπακι ,που κανει παιχνιδι στην καβαντζα,αλλα εγω δεν πηγα....Υπηρχε και αλλη μια αλλα χωριs δοντια ,και αλλη μια μεσα στην μπαρα ,μικρη και ομορφη,αλλα πιθανον δεν βγαινει εξω.....Τελικο κοστοs ολα μαζι ,στο Kiss bar ,25 ευρω.Λιγα ειναι τα μαγαζια ,που πεφτει χαμουρεμα καλο με 5 ευρω το κερασμα....Αυτα που ξερω εγω αναλογα και ποια κοπελα θα κερασετε ειναι,KISS BAR,Πριγκηπαs ,PLAYBOY και ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ αλλα εκει ειναι μονο για μπλα μπλα.Αν ξερει καποιοs κανενα αλλο φθηνο αs  το ποσταρει.Αλλο να τρωs φολα με 5 ευρω και αλλο με 10......

Να πούμε εδώ στους συναγωνιστές ότι το Kiss bar είναι στην Καρυάτιδος 159 στο Περιστέρι.
 

Stelios_el_Conquistador

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
68
Κριτικές
16
Like
580
Πόντοι
310
Καλησπέρα αδέρφια,

Εχθές βράδυ πήγα σε κωλόμπαρο, το οποίο ανταγωνιζόταν χαλαρά το "Ζυγός" της ταινίας "όλα είναι δρόμος" - Βιετνάμ!!! Ο λόγος για το Scorpios στην οδό Νοταρά, στην Τρούμπα!

Μπαίνοντας μέσα βλέπεις καλτ αισθητική, αξίζει πραγματικά η καλτίλα που θα δεις για τα πενιχρά 5euro που θα σκάσεις για ποτάκι (σάπιο), μπουκαλάκι νερό κλειστό και ξηροκάρπια!

Με προσέγγισε μια μιλφογκίλφ μελαχρινή Αλβανίδα κολλώντας μου το βυζί της πάνω μου! Μου μίλησε πολύ κομπλέ και μόλις μετά από 5 λεπτά μου είπε να την κεράσω ποτό (10ε), οπότε και την έστειλα καθότι με τα μισά κερνάω ποτάκι σε τοπ μουνάκι Γκόλντεν ή Άθενς κουίνς.

Στο ενδιάμεσο άλλη ξανθιά ίδια φάση νταρντάνα με τα μπούτια έξω ξεζούμισε γέρο, ο οποίος έφυγε εμφανώς ξαναφρωμένος, 10 λεπτά μετά, αφότου είχαν αφήσει το μπαρ για τα ενδότερα! Εκτιμώ το μιλφγκιλφ να του αποστράγγιξε 50-100ε για το όλο νταβαντούρι.

Τα σχόλια δικά σας.
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
Καλημέρα γνωρίζει κανείς τίποτα για μπαράκι στην Ανθούσα με το όνομα ´ονειρο bar´.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Καλημέρα σας!
Γρήγορο πέρασμα από τον Κάβο. Λίγος κόσμος (αυξημένος μέσος όρος ηλικίας), καμια 10αρια κοπέλες
(βέβαια πήγαμε σχετικά νωρίς). Έχει 2-3 εμφανίσημες, όχι κάτι ιδιαίτερο.
Ποτό ανδρικό σταθερά στα 7 ευρώ.
Είναι πάντως χαρακτηριστικό ότι σχεδόν όλες ήταν πιασμένες και μάλιστα σε παρέες με μπουκάλια..
Μέσα στο μαγαζί για όσους αναρωτιούνται δεν παίζει κάτι, έξω παίζουν αρκετές.
Προσωπικά μίλησα με μία μόνο, αδιάφορη, η οποία μου πρότεινε φαγητό, βόλτα και βλέπουμε..
 

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
Ψάχνω φιλιπινεζακι να με συντροφεύει για απόψε αν κάποιος γνωρίζει που στείλτε pm
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
η εποχή των κωλόμπαρων της Αθήνας, μάλλον πέρασε ανεπιστρεπτί , ως φαίνεται....

Πάμε για άλλα. ...
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
Να κανω μια πληρηs αναφορα ,σε καποια κωλομπαρα που επισκεφτηκα τον τελευταιο μηνα.Βαρ PIRUETE Κυψελη ηταν η Αντζι με αλλεs 2 παρουσιεs αλλα απο εμφανιση αδιαφορεs .Η Ελενα μαζι με μια αλλη πρεπει να φυγαν απο το μαγαζι.Bar Πριγκηπαs καμια αλλαγη ιδιο ροστερ εχει παιχνιδι,πληροφοριεs μονο με pm,μονο για μιλφογκιλφακιδεs.Βαρ LIFE Κεφαλληνιαs κοντα στην Πατησιων ,τιποτα το ιδιαιτερο απο ροστερ ,μονο λγω αξιζει η barwoman γεματουλα αρκετα ,αλλα με ομορφο προσωπο για τρελα γλωσσοφιλα και πιπιλισμα ,στιs μεγαλεs ρογεs με 3αρια :tits:.Βαρ Cointrow Αγιου Μελετιου και 3ηs Σεπτεμβριου ,ωραιο μαγαζι πρωην κλαμπακι παλια ,αλλα χωριs παιχνιδι μεσα ,οποιοs ψαχνει την Κατερινα απο PIRUETE ειναι εδω.Χθεσινη επισκεψη Bar Λιλη τερμα 3ηs Σεπτεμβριου ροστερ Σαρα 27χρονη αρκετα ομορφη μαυρουλα απο Αιθιοπια,Μπεττυ Ελληνιδα γλυκια μιλφαρα ,μια ομορφη Ελληνιδα πιτσιρικα και μια αδιαφορη ξανθια απο Γεωργια.10 ευρω το ποτο αλλα χωριs παιχνιδι.Αν καταφερει κανεναs και βγαλει την Σαρα η την πιτσιρικα απο την Ελλαδα ,θα περασει καλα.Σε ολα εχουν 10 ευρω το απλο ποτο ,εκτοs απο τον Πριγκηπα,που ξεκιναει απο 5 ευρω.Αν εχει κανια πληροφορια κανεναs ,για καμια μουρουλα απο Αιθιοπια ,αs το πει....Εχουν ποιο ωραια συμπεριφορα ,σε σχεση με αλλεs απο Γκανα η Νιγηρια,εχουν ωραια κωλαρακια, και ειναι ποιο θερμεs στο κρεβατι.Εκτοs απο Σπηλαιο στο Παγκρατι ,εχετε δει πουθενα αλλου Αιθιοπινεs?
 

xwris taboo

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2013
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
148
Πόντοι
1
Καλημερίζω τους συναγωνιστές.
Πρόσφατο πέρασμα από pirouette.
Η κατάσταση ψιλοτρατζικ.
Μόνο η ιδιοκτήτρια Ελένη με το σκυλάκι της και μια κοπέλα η Ήρα.
Γύρω στα 35+ από Λευκορωσία. Πολύ μέτριας εμφάνισης με αρκετά καλό κορμί.
Δτο διαταυτα αφού κερασα τρια ποτα δεν έπιασα ούτε βυζακι και απλά την κοπανησα.
Λίγες μέρες μετά τυχαίο πέρασμα από Lucys στη μεσογειων .... είσοδος και ως εκ θαύματος μπροστά μου η Έλενα από pirouette...
Για την Έλενα δε χρειάζεται να τα λέμε πάλι.
Απλά αξίζει και το τελευταίο ευρώ που θα δώσεις...
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
ξερει κανεις τιποτα για το bar connection στην οδο κυμης ειναι στενακι στην αχαρνων
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Φίλε που είναι το σπήλαιο στο Παγκράτι?έχει μαυρουλες μέσα καλές?κάνουν τίποτα?
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
Φίλε που είναι το σπήλαιο στο Παγκράτι?έχει μαυρουλες μέσα καλές?κάνουν τίποτα?
Bασιλεωs εωργιου 52 ειναι, αν δειs μεσα μια Σαρα ,μονο αυτη αξιζει, με ωραια κωλαρα για χουφτωμα ....Αλλα δεν παιζει κατι αλλο, εκτοs αν καταφερειs τιποτα για εξω....
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
ξερει κανεις τιποτα για το bar connection στην οδο κυμης ειναι στενακι στην αχαρνων
Παλια ειχε κοπελεs ,τωρα δεν εχω δει κατι, εχει γινει σαν καφενειο μαλλον.....Σου ειπαν κατι?
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Που περίπου είναι φίλε η βασιλέως Γεωργίου στο Παγκράτι?
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
ξερει κανεις τιποτα για το bar connection στην οδο κυμης ειναι στενακι στην αχαρνων
Περασα πριν λιγο ,τελικα εχει 4 κοπελεs ,μια ελληνιδα χοντρη,μια Βουλγαρα γκιλφ αδυνατη ,μια μικρη αδυνατη σαν Ρουμανα μου φανηκε ,και αλλη μια ξανθια 40αρα με 3αρη βυζι σχεδον ....Το θετικο 2.5 ευρω η μπυρα ,5 ευρω το ποτο τηs κοπελαs ,αλλα δεν μου ηρθε καμια....
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Περασα πριν λιγο ,τελικα εχει 4 κοπελεs ,μια ελληνιδα χοντρη,μια Βουλγαρα γκιλφ αδυνατη ,μια μικρη αδυνατη σαν Ρουμανα μου φανηκε ,και αλλη μια ξανθια 40αρα με 3αρη βυζι σχεδον ....Το θετικο 2.5 ευρω η μπυρα ,5 ευρω το ποτο τηs κοπελαs ,αλλα δεν μου ηρθε καμια....
Δεν σου ηρθε καμια γιατι δεν δουλευει καμια.Το μαγαζι ειχε κοπελες παλαιοτερα αλλα εδω και πολυ καιρο εχει αλλαξει.Σιγουρα πραγματα γιατι και γειτονας εκει ειμαι και δυο-τρεις φορες την εβδομαδα θα περασω για ποτο.Οι θαμωνες γνωριζομαστε μεταξυ μας και αυτες που ειδες συχναζουν εκει, δεν εργαζονται.Αντρικα και γυναικεια δεν υπαρχουν, 5 το ουισκι , 2,5 η μπυρα κλπ για ολους το ιδιο, και τα κερασματα πανε αβερτα αναμεσα στις παρεες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom