Νέα

Η Ρωσίδα ωs γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
ειμαι τρελαμενοs με τιs ρωσιδεs μουναρεs οχι μονο γιατι ειναι απο τα ωραιοτερα πλασματα αλλα και γιατι εχουν το χαρισμα των ωραιών ποδιων.ομωs ειναι ευκολο να βρειs τετοια γκομενα?τι απαιτησειs εχουν?ποια η γνωμη σαs?
εγω πιστευω πωs εχουν καλο χαρακτηρα και εκτιμουν καποια πραγματα.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
50,100,200,500 και βάλε ευρώ.
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ακριβώς, έχουν τα ίδια ακριβώς κριτήρια με τις ελληνίδες, αλλά γαμιούντε με λιγότερη δυσκολία... Α θέλουν κ γάμο, αποκλειστικότητα κλπ...
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Εγώ έχω 1 γνωστό μου που έχει παντρεφτεί ρωσίδα....και μάλιστα μιλάμε για αστέρι...με ποδάρες,ξανθιά...ένα κουκλί στην κυριολεξία....καλή κοπέλα...δείχνει να μην κάνει μαλακίες και δεν είχε σχέση με διάφορα που κάνουν οι ρωσσίδες...καρατσεκαρισμένο αυτό...το μόνο πρόβλημα είναι η διαφορετική κουλτούρα που πολλές φορές προκαλεί καυγάδες....αλλά μήπως και οι περισσότερες δικές μας δεν κάνουν τα ίδια και χειρότερα?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Ειχα ενα μωρακι για ενα μηνα απο το Βλαδιβοστοκ,Japanese style,δουλευε στριπτιζου και απο εκει το γνωρισα και τραβιομουνα σπιτι της και σπιτι μου,μια χαρα ολα,τρωγαμε μαζι,πιναμε ξυδια εξω,γαμησι γυρω στις 5-6 φορες τη μερα οταν βρισκομασταν(6 απο τις 7 μερες ειμασταν μαζι)αλλα ως γκομενα νευρωτικη και ανασφαλης με αποτελεσμα να κυκλοφορει σαν ξεκωλο και μετα απο ενα μηνα να την παρατησω στο δρομο επι της Αμφιθεας επειδη μου ζαλισε τα αρχιδια με μαλακιες.Πρωτη φορα το εκανα σε γκομενα αυτο,χειροφρενο και κατω απ`το αμαξι.Μετα εστρωσε,την ξαναγαμησα 2-3 φορες και μετα τον πουλο.
Υστερα απο 5 μηνες με πηρε τηλ λεγοντας ''I think i love u''κτλ και ημουν εξωτερικο με αλλο μωρο τοτε και της ειπα αντε γεια
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Ξεχασα να αναφερω οτι δωρακια οπως προαναφερεται απο αλλους συνμπουρδελιαρηδες δεν επαιζαν,δεν εχωνα δηλαδη λεφτα,το να κερασεις στα McDonald`s ή καφε ή ποτο σε οποιαδηποτε γκομενα παιζει,γιατι οχι και στη Ρωσιδα,κατα τα αλλα ειχαμε μια χαρα touch ως ατομα-Μας γουσταρουν ως φυλο τους Ελληνες,αυτο καταλαβα αλλα θελουν να ειμαστε με τα νερα τους-Ειναι πιο απελευθερωμενες και εχουν απενοχοποιησει καποια ταμπου που οι Ελληνιδες ακομα τα εχουν
 

waverunner

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
247
Like
2
Πόντοι
1
ειχα σχεση με ρωσσιδα απο βλαδιβοστοκ και εγω, 1 χρονο περιπου. Αν δεν εφευγε για μοσχα μπορει και να την παντρευομουνα. Μιλαμε για την απολυτη ηδονη. Οι φιλοι μου, μολις την ειδανε, παραλιγο να χυσουνε.
Απο συμπεριφορα, μια χαρα καμια σχεση με τις ανικανοποιητες ελληνιδες.
Ακομα μιλαμε που και που με email Και γραμματα και εχουν περασει σχεδον 2 χρονια απο τοτε...
Η καλυτερη γκομενα που ειχα ever...(και ειχα πολλες, λογο και σπουδων στην αγγλια)
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
xristo1000,

υπάρχει μια μεγάλη διαφορά κουλτούρας, όπως είπε κι ένας φίλος παραπάνω. Από όσους ξέρω, που έχουν παντρευτει με γυναικες του πρωην ανατολικού μπλοκ (3 γνωστοί μου δλδ), μου λεν, πως είναι πολύ δύσκολες στις παρέες τους, κάνουν παρέα μόνο με συμπατριώτισσες τους.
Δεν καταλαβαίνουν τη συμπεριφορά μας, τα αστεια μας, τις μαλακίες μας με απλά λόγια.
Ένας από τους 3, γνώρισε εκει τη γυναικα που παντρεύτηκε. Πριν ήταν μια χαρά παιδι  :sunglasses:, τωρα που πάω καμια φορά σπίτι του να τον βρω, του μιλάει πάντα ρωσικα, στην τηλεόραση παιζει ρώσικα δορυφορικά προγράμματα,του έχει αλλάξει τα φωτα από τη μουρμούρα, την πήρε ξεβράκωτη και τώρα θέλει πάντα το καλύτερο, και γενικώς το χει μετανιώσει...

Αλλά πάντα υπάρχουν οι κανόνες και οι εξαιρέσεις..και άλλο γκομενα, άλλο γυναικα...  ;)
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Gushallo με προβλημάτισε το ποστ σου.
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ρε παιδια πιο νευρωτικες απο τις ελληνιδες δεν υπαρχουν τελεια και παυλα..νομιζουν οτι εχουν πιασει τον παπα απο τα αρχιδια....α ηθελα πολυ να εκανα μια σχεση με μια ρωσιδα........
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ειχα σχεση με ρωσσιδα απο βλαδιβοστοκ και εγω, 1 χρονο περιπου. Αν δεν εφευγε για μοσχα μπορει και να την παντρευομουνα. Μιλαμε για την απολυτη ηδονη. Οι φιλοι μου, μολις την ειδανε, παραλιγο να χυσουνε....

οχι παραλιγο, ΧΥΣΑΝΕ αλλα μαλλον ντραπηκαν να στο πουν..  ;) ;)
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Επειδή είχα έναν καιρό σχέση με αλλοδαπή, πέρα από το ερωτικό κομμάτι, όλα τα άλλα είναι μάμησε τα. Δεν υπάρχει κατανόηση, επικοινωνία, διάθεση για αστεία, θεωρούν ότι θα τις εκμεταλλευτείς. Κάνοντας ένα απολογισμό όσων έζησα, θεωρώ πως είναι καλύτερα μια νευρωτική ελληνίδα παρά μια ξένη. Στην τελική το ερωτικό κομμάτι κανονίζεται κ αλλιώς
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
εγω τωρα ειμαι φανταροs και ειμαι εξω απο το παιχνιδι του ψαξιματοs.οταν με το καλο ξαναβγω στην κανονικη ζωη θα ψαξω να
βρω τη ρωσιδα θεα μου και αν ειναι την παντρευομαι και επι τοπου,θα το εκανα,στο λογο μου αν και ειμαι 18 ακομα.
θα τηs τα εδινα ολα!και ποδολαγνεια ολη μερα!!!καθε μερα!!!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
με αλβανεζες τι παιζει?βλεπω γινεται χαμος με την παρτη τους..τα εχει φτιαξει κανενας?τι λένε?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παντως παληκαρια, με οσες ρωσιδες εχω συναψει σχεση εκτος 1-2, ολες ειχαν αυξημενη αισθηση του χιουμορ, ειχαν αρκετη διαθεση για επικοινωνια, εδειχναν μεγαλη εως απιθανη κατανοηση, ποτε δεν μου ηρθε στο μυαλο η λεξη μουρμουρα απλα διοτι ποτε δεν την εφαρμοσαν και το σημαντικοτερο.. ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δεν μου ζητησαν τιποτε περισοτερο απ αυτο που εδινα..

βεβαια υπαρχουν και διαφορετικες καταστασεις, μα νομιζω, πρεπει οπωσδηποτε να εχουμε παντα στο μυαλο μας πως μιλαμε για καποιους ανθρωπους οι οποιοι για τον οποιονδηποτε λογο, ζουν μακρια απ το σπιτι και την κουλτουρα τους, η οποια μαλιστα δεν ειναι και αμελητεα ουτε σαν ποσοτητα ουτε σαν ποιοτητα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
με αλβανεζες τι παιζει?βλεπω γινεται χαμος με την παρτη τους..τα εχει φτιαξει κανενας?τι λένε?

δε μενουμε καλλιτερα στις ρωσιδες, τουλαχιστον στο παρον θρεντ ????
γιατι νομιζω ευκολα μπορει να ξεφυγει με τη συγκεκριμενη προελευση..  ;)
 

male123

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
490
Like
48
Πόντοι
1
Τι το συζητατε ρε παιδια? Συγκρινεται ο αφρος με το κατακαθι? Οι ρωσιδες ειναι θεες απο θεικο σπερμα οπως λεει και ενα φιλαρακι μου. Σπανια να βρεις Ελληνιδα να αξιζει. Ρωσιδα και παλι ρωσιδα λοιπον και θα με θυμηθειτε............
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Και γενικα απο το αν.μπλοκ οι γυναικεs ειναι γαματεs,και οι τσεχεs. 
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Παιδια καληνυχτω και μου ευχομαι να βρω τη ρωσιδα θεα μου.... με τα υπεροχα ποδια τηs..μμμ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom